برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

doos aziz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اميدوارم سرتون خلوت شده باشه من آزمايش خشكي چشم را انجام دادم ولي دكتر مسئولش به صورت مشخص نگفت كه مشكلي دارم يا نه يا ميتونم عمل كنم ؟ فقط گفتش اگه با لنز مشكلي داري استفاده نكن اون قطره قبليمم گفت مصرف كنم .شما ميتونيد از روي جواب آزمايش بگيد وضعيتم چجوريه ؟ميتونم بگذارمش ببينيد ؟ خودمم نمي تونم خط اين دكتر هارو بخونم .

Sbaran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه دوست من خودشون عمل میکنن اگر تو بیمارستان اموزشی عمل نکنید!
دکتر خاکشور دکتر خوبیه ولی وقتی بزرگانی هستند که میشه پیششون رفت چرا روزه شک دار!
با دکتر زارعی صحبت کنید خودشون راهنماییتون میکنن

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

متشکر آقای یاسینی
از اونجایی که نمی تونستم عملو بندازم برای چند وقت دیگه همون دوشنبه عصر رفتم مشهد و دکتر خاکشور معاینات رو تا روز بعد انجام دادند و سه شنبه عمل پی.آر.کی کردم. عملو تو مطب خودشون به اسم کلینیک نوید دیدگان انجام می دادند.
می گفتند آخر سال 90 یک دستگاه آمریکایی جدید آوردند. هزینه عمل شد دو میلیون تومن با عکس چشم و قطره ها. تا جمعه حساسیت به نور و تاری چشم و درد چشم داشتم الان خداروشکر درد ندارم فقط هنوز کمی از تاری چشم مونده که طبیعی هست و امیدوارم زودتر رفع شه.

باز هم ممنون از راهنمایی های شما
امیدوارم بقیه دوستان هم عمل خوبی داشته باشند

همتا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقای یاسینی بهترین کلینیک که واقعا دیگه عملم عالی باشه نور هست با دکتر هاشمی دیگه؟چون خیلی ها میگن هیچ کس تجربه هاشمی رو نداره بهترین دکتر معاینه کننده در نور رو هم بهم بگین خیلی ممنون

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
دکتر خانلری در نگاه.
دکتر میر آفتاب در نور

آقای یاسینی، امروز تماس گرفتم با هر دو کلینیک در نهایت با دکتر میر آفتاب کلینیک نور واسه شنبه هفته دیگه وقت گرفتم ...
طی صحبتی که کردم دیگه تو کلینیک نور دکتر مسیح هاشمی و دکتر حسنی نیستن و رفتن .. در عوض ظاهرا تو نگاه هستن ..

به هر حال امیدوارم هر چی خدا بخواد بشه..

به نظر شما اگر من اینجا ازمایش رو بدم و اوکی باشه بعد برم دکتر دیگه ای واسه عمل ممکنه اون دکتر نتیجه ازمایش رو قبول نداشته باشه و از نو ازمایش بدم ؟
مورد دیگه اینکه خود دکتر میر آفتاب واسه عمل چطور هست کارشون ؟؟

leila rezai

Registered User
لایک‌ها
2
اقای یاسینی اقای هاشمی رو دیدیننننن؟:worried:می دونم سرتون شلوغه ااما خواهشا اینبار که دیدین ازش بپرسین
اگه لازمه بگین تا سوالا رو باز اینجا بذارم
مرسی

anahitaasemani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکلی نیست. دکتر سیدیان دکتر خوبیه.
ولی از من میشنوید با دکتر فلاح عمل کنید.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

باسلام
ممنون از جوابتون
دكتر فلاح هم كلينيك رازي هستند هم نگاه كدوم بهتره؟

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
اميدوارم سرتون خلوت شده باشه من آزمايش خشكي چشم را انجام دادم ولي دكتر مسئولش به صورت مشخص نگفت كه مشكلي دارم يا نه يا ميتونم عمل كنم ؟ فقط گفتش اگه با لنز مشكلي داري استفاده نكن اون قطره قبليمم گفت مصرف كنم .شما ميتونيد از روي جواب آزمايش بگيد وضعيتم چجوريه ؟ميتونم بگذارمش ببينيد ؟ خودمم نمي تونم خط اين دكتر هارو بخونم .

بگذارید ولی من هم در خواندن نتیجه عمل و دست خط دکتر ها به نا توانایی شما هستم.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
متشکر آقای یاسینی
از اونجایی که نمی تونستم عملو بندازم برای چند وقت دیگه همون دوشنبه عصر رفتم مشهد و دکتر خاکشور معاینات رو تا روز بعد انجام دادند و سه شنبه عمل پی.آر.کی کردم. عملو تو مطب خودشون به اسم کلینیک نوید دیدگان انجام می دادند.
می گفتند آخر سال 90 یک دستگاه آمریکایی جدید آوردند. هزینه عمل شد دو میلیون تومن با عکس چشم و قطره ها. تا جمعه حساسیت به نور و تاری چشم و درد چشم داشتم الان خداروشکر درد ندارم فقط هنوز کمی از تاری چشم مونده که طبیعی هست و امیدوارم زودتر رفع شه.

باز هم ممنون از راهنمایی های شما
امیدوارم بقیه دوستان هم عمل خوبی داشته باشند

خدا رو شکر.
به زودی اون تاری هم مرتفع میشه .
مراقب چشمانتون باشید.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
اقای یاسینی بهترین کلینیک که واقعا دیگه عملم عالی باشه نور هست با دکتر هاشمی دیگه؟چون خیلی ها میگن هیچ کس تجربه هاشمی رو نداره بهترین دکتر معاینه کننده در نور رو هم بهم بگین خیلی ممنون

بیمارستان نور مرکز خیلی کاملسه و دکتر هاشمی یکی از بهترین دکتر های ایران هستند.
البته هزینه عمل کمی زیاده.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
آقای یاسینی، امروز تماس گرفتم با هر دو کلینیک در نهایت با دکتر میر آفتاب کلینیک نور واسه شنبه هفته دیگه وقت گرفتم ...
طی صحبتی که کردم دیگه تو کلینیک نور دکتر مسیح هاشمی و دکتر حسنی نیستن و رفتن .. در عوض ظاهرا تو نگاه هستن ..

به هر حال امیدوارم هر چی خدا بخواد بشه..

به نظر شما اگر من اینجا ازمایش رو بدم و اوکی باشه بعد برم دکتر دیگه ای واسه عمل ممکنه اون دکتر نتیجه ازمایش رو قبول نداشته باشه و از نو ازمایش بدم ؟
مورد دیگه اینکه خود دکتر میر آفتاب واسه عمل چطور هست کارشون ؟؟

متاسفانه دکتر حسنی در ونک هستند و دکتر مسیح هاشمی هم رییس کلینیک مرکزی هستند!!! این دو تا هیچ وقت در نور نبودن.
معمولا نتیجه آزمایش رو قبول می کنن و نباشد مشکلی باشه.
دکتر میر آفتاب کارشون تو نور بعد از دکتر هاشمی از همه بهتره.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
اقای یاسینی اقای هاشمی رو دیدیننننن؟:worried:می دونم سرتون شلوغه ااما خواهشا اینبار که دیدین ازش بپرسین
اگه لازمه بگین تا سوالا رو باز اینجا بذارم
مرسی

وای که یادم رفت. نه اصلا ایشون رو ندیدم ولی چند باری تلفنی صحبت کردیم حتما این سری سوال می کنم.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
متاسفانه دکتر حسنی در ونک هستند و دکتر مسیح هاشمی هم رییس کلینیک مرکزی هستند!!! این دو تا هیچ وقت در نور نبودن.
معمولا نتیجه آزمایش رو قبول می کنن و نباشد مشکلی باشه.
دکتر میر آفتاب کارشون تو نور بعد از دکتر هاشمی از همه بهتره.

دکتر حسنی رو از اونجایی گفتم که یکی از اشناها تو نور رفته بود عمل کرد با دکتر حسنی و کاملا راضی بود.
انشالله اگر خود دکتر میر آفتاب تشخیص اوکی دادن با خود ایشون عمل کنم ؟؟

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دکتر حسنی رو از اونجایی گفتم که یکی از اشناها تو نور رفته بود عمل کرد با دکتر حسنی و کاملا راضی بود.
انشالله اگر خود دکتر میر آفتاب تشخیص اوکی دادن با خود ایشون عمل کنم ؟؟

بله سلام من رو هم به ایشون برسونید. ایشون کارشون خیلی خوبه.

customsbroker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی
یکی از اقوام میخوان لنز زنگی برای زیبایی بخره....
از کجا میشه استاندارد و مجوز بهداشت دارش رو تهیه کرد...و چه برندی!

مرسی

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام به همگی
یکی از اقوام میخوان لنز زنگی برای زیبایی بخره....
از کجا میشه استاندارد و مجوز بهداشت دارش رو تهیه کرد...و چه برندی!

مرسی

من خودم برند بوش اند لامب رو پیشنهاد می کنم.
دقت کنید روش هولوگرام شرکت روناک باشه. این شرکت نماینده رسمی کمپانی بوش اند لامب ایرانه.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دوستان قویا پیشنهاد می کنم در این روزهای آلوده تهران عمل ها رو کمی به تعویق بندازید.

anahitaasemani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نگاه بهتره. اگر شد برید نگاه.

سلام آقای یاسینی
ممنون از راهنماییهاتون من رفتم پیش دکتر فلاح ایشون گفتن کلینیک رازی بهتره چون دستگاههای رازی قرنیه رو کمتر تراش می ده نظر شما چیه؟
در ضمن من به خاطر مشکل تنفسیم باید بینیم رو عمل کنم دیگه عمل زیبایی هم می خوام انجام بدم میخواستم ازتون خواهش کنم اگر ممکنه از چند تا دکتر سوال بفرمایید بهتره عمل بینی قبل از عمل چشم باشه یا بعدش؟ و اگر اول چشم رو عمل کنم بهتره ، چند ماه بعدش میتونم بینیم رو عمل کنم؟فقط اگه امکان داره از 3 یا 4 تا دکتر سوال کنید؟ببخشید زحمت میدم

leila rezai

Registered User
لایک‌ها
2
اقای حبیب دژاگاه برای شبکیه چطورن کلنیک رازی

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام آقای یاسینی
ممنون از راهنماییهاتون من رفتم پیش دکتر فلاح ایشون گفتن کلینیک رازی بهتره چون دستگاههای رازی قرنیه رو کمتر تراش می ده نظر شما چیه؟
در ضمن من به خاطر مشکل تنفسیم باید بینیم رو عمل کنم دیگه عمل زیبایی هم می خوام انجام بدم میخواستم ازتون خواهش کنم اگر ممکنه از چند تا دکتر سوال بفرمایید بهتره عمل بینی قبل از عمل چشم باشه یا بعدش؟ و اگر اول چشم رو عمل کنم بهتره ، چند ماه بعدش میتونم بینیم رو عمل کنم؟فقط اگه امکان داره از 3 یا 4 تا دکتر سوال کنید؟ببخشید زحمت میدم

سعی می کنم براتون بپرسم. ولی از من می پرسید اول بینی رو عمل کنید بعد چشم رو التبه فرق زیادی نداره ولی چون به شخصه عمل بینی رو دیدم می دونم فشار زیادی به صورت و گونه ها و چشم میاد.

بالا