• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
ویرایش میکنم.
من امروز پیش آقای دکتر خانلری رفتم. مطب با نظمی داشتن و به همه س<الات با حوصله و کامل پاسخ میدادن.
برام کلینیک رازی نوبت زدن برای عمل ولی فرمودن ونک و نگاه هم میتونم عوض کنم. خودشون فرمودن فرقی نداره ولی آقای یاسینی شما که همه این مراکز رو از نزدیک دیدید حالا که حق انتخاب دارم کدوم مرکز رو از لحاظ تجهیزات و کیفیت برای PRK پیشنهاد میدید؟
فکر میکنم ونک از همه خلوتتره.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دوست عزیز من رازی عمل ارتیزان انجام دادم فقط یه مورد را برات میگم خودت تا تهش برو. تا سه ساعت بعد عمل بیهوش بودم طوری که میخواستن منتقل ام کنن بیمارستان،اخرش هم نگفتن از چه داروی بیهوشی استفاده کرده بودن
راستش خیلی برام جالبه که بیهوشتون کردن. این کار تقریبا الان خلافه. حتما یک پیگیری بکنید. لازم نیست برای فرد جوان که میشه به راحتی عملش کرد بیهوشی لازم نیست.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
می دونید در رابطه با مسائل پزشکی متاسفانه همه جا این قضیه حاکمه که اگه شانس بیاری پزشکت حاذق باشه و عملت خوب دربیاد که خب فبها. ولی اگر بد عمل کنه یا عمل بد از آب دربیاد واقعا و عملا هیچ کاری نمی شه کرد. تا چه برسه به اینکه از طرف وقت هم بخوای. این فقط یه مساله شانسیه. تنها مواردی که واقعا دکتر به خاطر بی دقتیش خراب کرده باشه و خیلی موضوع سخت باشه رو میشه پی‌گیری کرد. که تازه اون هم باید وکیل بگیری و هزنه کنی ضمن اینکه سلامتیت هم از بین رفته. تازه اگه بشه اثبات کرد.

هرف من از این تاپیک همینه. سعی میکنم دکتر هایی رو که میشناسم و ریسک عمل باهاشون کمتره معرفی کنم. خیلی ها به من حرف میزنن ولی خیلی برام مهم نیست. اگر کسی رو بشناسم و مواردی رو دیده باشم که باعث مشکلات بیمار شده باشه سعی میکنم با معرفی یک دکتر دیگه بدون اینکه توهینی بکنم معرفی کنم.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام ودرود خدمت دوست غزیز خواستم بدونم دکترمجتبی غفاری پور رابرای جراحی لازک انتخاب کرده ام ایا ایشان تبهرومهارت کافی دارند باتشکر؟
بله ایشان رو میشناسم. کدوم مرکز گفتن برای عمل برید. بیشتر از دکتر بهضی وقتها مرکز مهمه.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
ایاکلینیک بینا که توسط دکترقاجاراداره میشود دارای دستگاه های بروز می باشد باتشکر؟

بله مرکز بسیار خوبیه. خود دکتر هم ادم خوبیه و از ادمهای قدیمیه قزوینه.

mollaee ham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بادرود فراوان خدمت شما دکترمجتبی غفاری پور تمامی جراحی های خودرادرکلینیک ونک انجام میدهد

mollaee ham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من الان حدود 3ماه است میخواهم جراحی راانجام بدم وتحقیق میکنم که بهترین جراح ودرنتیجه بهترین نتیجه رابگیرم
ازانجایی که من ساکن قزوین هستم بین دکترقاجار ودکترتبریزی ازنظرشما جراحی توسط کدام پزشک نتیجه مطلوبتری دارد
واگرمن درتهران بخواهم جراحی کنم بین دکترعلیرضافهیم درکلینیک نور ودکترهاشیمیان درکلینیک ایرانیان دکترسیدمرتضی انتظاری ودکترمصطفی نادری درکلینیک بقیه الاه ،دکترعلیرضا نادری درنکاه یادکترامام زاده درنور ودکترمجتبی غفاری پوردرونک کدام پزشک حاذق ترهستند درضمن راجب خودم هم توضحاتی بدم سن من20سال شماره چشم 3/5ونیم نمره هم استیکمات دارد،باتشکر

• Like
Reactions: L+X

mollaee ham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من ازیک جراح درباره لیزیک وانواع روشهای درمانی عیوب انکساری سوال کردم که ایا باجراحی فردمیتواند دید10/10که 100درصدبینایی است دست یابد ایشون کفتند درهیچ کجای دنیا باجراحی دید 10نمیشودایااین درسته؟

siamak_mu

Registered User
لایک‌ها
7
فکر میکنم ونک از همه خلوتتره.

خیلی ممنون از پاسختون ولی خلوتی و شلوغیش خیلی برام اهمیت نداره چون تو اتاق عمل که 5 تا 5 نمیان داخل :D از نظر شما شلوغ باشه ممکنه عجله توی عمل پیش بیاد؟
من میخوام ببینم بین ونک و رازی کدوم بهترین و مجهزترین دستگاه های به روز از برند بهتری دارن برم اونجا.

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,357
دوست عزیز به من لطف کنید و صفحات قبلی رو هم مطالعه کنید. باور کنید بیشتر از 50 یا شاید واقعا 60 بار این مورد رو نوشتم.
دکتر هاشمی و خیلی دکتر های دیگه ضعف چشم مدارند بلکه پیر چشمی دارند که از سن 40 سالگی شروع میشه و با لیزر درمان نمیشه.
در مورد لیزر لطفا مطالب امضای من رو بخونید تا من بیشتر براتون توضیح بدم

شرمنده که سوال تکراری پرسیدم آخه دفعات قبلی متوجه منظورتون نشدم فکر می کردم پیرچشمی یعنی اختلال در دید نزدیک:oops:
امیدوارم به زودی پست مربوط به لازک رو هم کامل کنین:)
1.منم دیگه سی رو رد کردم نکنه بعدش دچار پیرچشمی بشم و این عمل بی فایده بشه؟2. یه نکته ی دیگه اینکه چند نفری که توو سن حدود 40 عمل کردن الان عینک میزنن برای نزدیک؛ آیا اختلال در دید نزدیک از عوارض این عمل در سنین بالائه؟
راستی خودتون رو هم یادم میاد می خواستین عمل کنین ولی وقت نداشتین آخرش این کارو کردین؟ شرمنده که فضولی می کنم;)

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
سلام
ایا ممکنه تنبلی چشم در بزرگسالی شروع بشه!؟ (یعنی در کودکی تبل نباشه! )

am2wi3

Registered User
لایک‌ها
98
سلام آقای یاسینی
من حدود 8 ماه پیش عمل prk کردم.
می خواستم بپرسم اگر ماه رمضون روزه بگیرم برای چشمم ضرر نداره؟
باعث ضعیف شدن چشم یا مشکلات دیگه نمیشه؟
----
دوستانی که عمل لیزیک و عمل های مشابه کردن روزه می گیرن؟
روی چشمشون تاثیر منفی نداشته؟

panish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام.چند روز قبل برای ویزیت مطب دکتر خانلری رفتم.همه چیز خوب بود اما نفهمیدم چرا دکتر در هر فرصتی از خودش تعریف میکرد.من که مصمم بودم پیش ایشون لازک کنم کمی مردد شدم.یک دکتر حاذق نیازی به خودتعریفی ندارد.از دوستان خواهش میکنم اگر دکتر متبهر در سطح لازک سراغ دارند معرفی کنند.

L+X

Registered User
لایک‌ها
30
سلام آقای یاسینی
----
دوست عزیز شما دقیقا نمره چشمتون چند بوده و پیش کدام دکتر عمل کردید .

mollaee ham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
استاد چرابه سول های ما پاسخ نمیدید

1991reza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خداشاهده بیهوشم کردن ولی الان دو ماه گذشته گمان نکنم کسی دیگه جوابگو باشه.به هرحال تصمیم دارم دکترم را تغییر بدم و عمل چشم چپم تو یه کلینیک بهتر انجام بشه ، چون نه از عمل دکتر دانشگر راضی ام نه از کلینیک رازی دل خوشی دارم ،پولی که هزینه کردم درامد چند سال کارگری بود واقعا حلال نمی کنم.حتما به توصیه شما میرم خدمت دکتر خانلری

ali215215

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
چشم چپ من استیگمات شده(در حد تار دیدن اشیاء) برای ویزیت اولی می خواهم برم پیش دکتر حسین محمد نژاد در مشهد، ایشان قبلا در شهر ما بود و البته در قسمت تخصص معمولی و برای عمل های آب مروارید و عمل های معمولی خیلی خوب عمل می کرد و تقریبا هیچ شاکی ندارد،ولی جدیدا ایشان فوق تخصص قرنیه گرفته،حال نظر شما برای گذاشتن حلقه در چشم برای اصلاح قوز قرنیه وسط ایشان چگونه است؟
به نظر شما بهتر است برای گذاشتن حلقه در قرنیه پیش کدام پزشک بروم،در مشهد و تهران فرقی ندارد،در ضمن بیمارستان دولتی باشد،زیرا من تنها دفترچه بیمه سلامت دارم
سوال 3
چشم راستم 2 نزدیک بین است،آی کار کردن با کامپیوتر باعث افزایش نمره چشم و یا افزایش استیگمات می شود؟
با تشکر از شما

Mahmoud_usa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام آقای یاسینی
می خو استم لیزیک انجام بدم. ممنون می شم اگر پزشک خوبی را پیشنهاد کنید. به جز بیمارستان نور کجا دستگاه Ex-500 را داره؟ یک کم محدودیت زمانی دارم می خواستم روزی که می رسم ایران عمل کنم. نظرتون در مورد کلینیک رازی چی هست؟

javad8033

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام آقای یاسینی
----
من دو ماه پیش عمل prk کردم و دکتر به من گفت تا یکسال روزه نگیر
می تونم بپرسم شماره چشمتون چند بود و الان چشماتون تو چه وضعیتی مشکل خاصی ندارین؟ با تشکر

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
بادرود فراوان خدمت شما دکترمجتبی غفاری پور تمامی جراحی های خودرادرکلینیک ونک انجام میدهد
خیر کلینیک ونک سهام دار تک نداره که تمامی عمل هاش رو در ونک انجام بده. معمولا همه پزشکان در کلینک های دیگه هم عمل می کنند.

• Like
Reactions: L+X
بالا