برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
آقای یاسینی عزیز، به دکتر خانلری اگه بگیم آشنای شما هستیم تخفیف میدن یا با تیر میزنند ما رو !!
لطف کنید این کار رو نکنید. من قبلا تجربه بدی در این مورد دارم. اگر اون پست قبلی من رو در صفحات خیلی قبل ندید خدمت شما می گم که یکی از دوستان همین انجمن تشریف بردند پیش یکی از دکتر های معروف تهران و لطف کردند خودشان را فامیل من معرفی کردند و گفتند که بنده به ایشان بدهکار هستم ! و در عوض بدهی من درخواست تخفیف کرده بودند (از ایرانی بودنم واقعا شرمم می گیره. واقعا که بعضی مواقع فکر می کنم ما هر بلایی که الان سرمان می آید حق ما هست و بس) و از شانس ایشان بنده روز عمل ایشان در آن مرکز بودم و اتفاقی با ایشان صحبت کردم و جالب اینکه ایشان من را نمیشناختند و با آب و تاب در مورد اینکه چطور یاسینی به ایشان بدهکاره توضیح می دادند. ....
داستان را کوتاه کنیم لطف کنید به دکتر خانلری بفرمایید که در اینترنت با من آشنا شدید و بگید از دوستان من هستید. مطمئن هستم تخفیف خوبی به شما خواهد داد.
امیدوارم موفق و سلامت باشید.

• Like
Reactions: wow

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام. ممنون که براتون سلامتی و دغدغه دیگران مهمه
من خدا بخواد یک ماه دیگه بیمارستان خاتم الانبیا مشهد عمل PRK انجام میدم.(اصلاح نزدیک بینی) دکترم هم دکتر شکوهی هستش. میخواستم ببینم شما کار این بیمارستان و پزشکاشو تایید میکنید؟ اگه اطلاعاتی دارین لطفا بگین. واینکه بعد از عمل هر چند وقت باید برای معاینه مجدد برم؟
سپاس فراوان....

بله کاملا تایید می کنم. مرکز فوق العاده مجهزه برای همین هم نگران نباشید. زمان ویزیت و follow up رو دکتر دقیقا به شما خواهد گفت معمولا روز بعد و دو روز بعد و هفته بعد و ماه بعد و چهار ماه بعد هست.
در ضمن اگر از کانکت لنز استفاده می کنید از الان دیگر نزنید و از عینک استفاده کنید تا زمان عمل.

powvex

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
283
لطف کنید این کار رو نکنید. من قبلا تجربه بدی در این مورد دارم. اگر اون پست قبلی من رو در صفحات خیلی قبل ندید خدمت شما می گم که یکی از دوستان همین انجمن تشریف بردند پیش یکی از دکتر های معروف تهران و لطف کردند خودشان را فامیل من معرفی کردند و گفتند که بنده به ایشان بدهکار هستم ! و در عوض بدهی من درخواست تخفیف کرده بودند (از ایرانی بودنم واقعا شرمم می گیره. واقعا که بعضی مواقع فکر می کنم ما هر بلایی که الان سرمان می آید حق ما هست و بس) و از شانس ایشان بنده روز عمل ایشان در آن مرکز بودم و اتفاقی با ایشان صحبت کردم و جالب اینکه ایشان من را نمیشناختند و با آب و تاب در مورد اینکه چطور یاسینی به ایشان بدهکاره توضیح می دادند. ....
داستان را کوتاه کنیم لطف کنید به دکتر خانلری بفرمایید که در اینترنت با من آشنا شدید و بگید از دوستان من هستید. مطمئن هستم تخفیف خوبی به شما خواهد داد.
امیدوارم موفق و سلامت باشید.

من واقعا متاسف شدم. نمیدونم چی باید بگم.
همون فقط میگم از دوستان هستم، نه طلبکار !

ali1818

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام، ببخشید من یه چند تا سوال داشتم، من رفتم بیمارستان نور معاینه کردم، ضخامت قرنیه ی من 552 و 550 هست، شماره ی چشمام هم 6/75 ، آستیگمات هم ندارم. 30 سالمه.
بنظرتون عمل کنم یا همین عینک بهتره؟ اگه آره کدوم عمل برای من مناسب تره، فمتو یا پی آر کی لازک؟
یک سوال دیگه هم داشتم، از آشنایان یکی پیش دکتر شاه حسینی، یکی هم پیش دکتر میرآفتاب، عمل کرد، هر دو هم راضی. البته شماره هاشون کم بود... اگه بخوام عمل کنم، کدوم دکتر رو پیشنهاد میدید؟ آخه توی سایت نور نوشته بود تدر عمل فمتو،پزشک باید ماهر باشه...

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام، ببخشید من یه چند تا سوال داشتم، من رفتم بیمارستان نور معاینه کردم، ضخامت قرنیه ی من 552 و 550 هست، شماره ی چشمام هم 6/75 ، آستیگمات هم ندارم. 30 سالمه.
بنظرتون عمل کنم یا همین عینک بهتره؟ اگه آره کدوم عمل برای من مناسب تره، فمتو یا پی آر کی لازک؟
یک سوال دیگه هم داشتم، از آشنایان یکی پیش دکتر شاه حسینی، یکی هم پیش دکتر میرآفتاب، عمل کرد، هر دو هم راضی. البته شماره هاشون کم بود... اگه بخوام عمل کنم، کدوم دکتر رو پیشنهاد میدید؟ آخه توی سایت نور نوشته بود تدر عمل فمتو،پزشک باید ماهر باشه...

شماره چشمتون کم نیست و صخامت قرنیه اتون هم زیاده میشه عمل کرد.
اگر فکر می کنید که عینک اذیتتون می کنه عمل رو انتخاب کنید. سنتون برای عمل بسیار مناسبه. به نظر من به راحتی می تونید عمل کنید ولی نظر اصلی رو دکتر باید بده.
نوع عمل رو دکترتون مشخص می کنه.
هر دو دکتری که اسم بردید دکتر های خوبی هستند ولی فکر می کنم دکتر میرآفتاب انتخاب بهتری برای عمل فمتو باشند.

Michael Jordan

Registered User
لایک‌ها
347
سلام آقای یاسینی
من برای پدرم میخوام برم دکتری که چکاپ کامل کنه و تو زمینه آب مروارید هم وارد باشه چون زمینه ارثی داریم میخوایم بررسی بشه دقیق. شما کدوم دکتر رو تو کلینیک نگاه توصیه میکنین؟ دکتر خانلری رو که شما تعریف زیاد کردین ازش تو این زمینه هم وارده؟ مطبش کجاست؟

tntyou

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت اقای یاسینی
همونطور که توی صفحات پیش هم خدمتتون عرض کردم اقای دکتر موسوی نیک گفتند چشمت با نمره 2.25 و استیگمات 25 درصد هست که شما فرمودید زیاد جدی نگیرم این 25 صدم رو دیروز که عینکم رو تحویل گرفتم
نوشته های تلویزیون رو یکم با سایه میبینم به طوری که یکم فکر میکنی به سمت پایین کشیده شده اند شیشه های قبلی عینکم رو که با شماره 2.25 بود اما بدون استیگمات میزنم اون سایه از بین میره
می خواستم ببینم من زیاد حساسم یا نه مشکلی هست عکس ویزیت ایشون رو هم قرار دادم
باتشکر از صبر و حوصله ای که به خرج میدیدhttp://www.xum.ir/images/2014/06/30/IMG_20140630_182731.jpg
http://www.xum.ir/images/2014/06/30/IMG_20140630_182731.jpg

mehban

Registered User
لایک‌ها
6
سلام. اگر یادتون باشه من تو مشهد میخواستم فمتولیزیک کنم ولی از اونجایی که دکتر خاکشور در سفر بود و تنها کسیه که تو کلینیک خودش فمتو میکنه رفتم پیش دکتر صداقت و فرداش prk کردم. هزینش حدود 2 تومن شد که انگاری به زودی 2.5 میشه. فعلا که یک هفته از prk گذشته شماره چشمم 1.5 ه (حدود 9 خط از 10 خط رو میبینم) و دوبینی و حساسیت به نور و ... رو هم دارم که خب طبیعیه. خود عمل مشکل خاصی نداشت و تنها دو سه روز اول کمی سوزش چشم اذیتم کرد. باز به مرور وضعیت چشمام رو براتون تعریف میکنم اگر هم سوالی بود در خدمتم

8 روز دیگه گذشت (15 روز از عمل). دیدم اگر بدتر نشده باشه بهتر هم نشده. دید نزدیکم اصلا خوب نیست. شاید اگر منتظر میشدم تا فمتو کنم بهتر بود!

سلام. امروز روز 22 بعد عمل هست. سه چهار روزی میشه که دیدم به خصوص دید نزدیک داره به وضوح بهتر میشه البته هنوز برای مطالعه مشکل دارم. امیدوارم هفته چهارم که قراره سرعت بهبود دید بیشتر باشه خوب بگزره

سلام. امروز روز 29 بعد عمل هست. خدا رو شکر تقریبا مشکل خاصی برای دید دور ندارم البته هنوز نوسان داره و هاله دور چراغها وجود داره که نرماله. دید نزدیک هم نسبت به قبل خیلی بهتره هرچند هنوز کامل نیست. این هفته واسه تست رفتم و خط دهم تابلو رو هم تونستم ببینم. اگر تغییر خاصی تو دیدم ایجاد شد مجددا پست ها رو آپدیت میکنم

سلام. امروز، روز 65 عملم هست. دید کلیم در حد %90 هست و مشکل هاله تقریبا به طور کامل رفع شده. تنها مسئله باقی مونده نوسان زیاد دیدم به خصوص موقع خشکی چشم هست که طبیعیه. ایشالله یک ماه دیگه پست رو آپدیت میکنم. اگر سوالی باشه در خدمتم

سلام. امروز روز 190 عملم هست. خدا رو شکر شماره چشمم پایین اومده (0.25 و 0.5) و دیدم 10/10 هست. نوسان دید، خشکی چشم، هاله و ... همگی برطرف شدن. تنها دغدغه من صفر نشدن شماره چشمه. اگرچه الان هیچ مشکلی در دید و حتی در شب ندارم ولی شماره چشم صفر یک چیز دیگست! به دوستانی که prk کردن توصیه میکنم صبور باشن. تا 3 ماه احتمالا با دید نزدیک کمی مشکل داشته باشید. تا 6 ماه هم به چشمتون زمان بدین تا قرنیه ترمیم بشه هر چند حدود 2 ماهی هست که دید من تقریبا بینقص شده ولی چهار ماه طول کشید که به مرور دیدم بهتر شد. پیشنهاد من همچنان فمتو هست ضمن اینکه یکی دو ماهی میشه که دکتر صداقت فمتو هم عمل میکنه

سلام. نه ماه و ده روز از عمل گذشت. شماره چشم هام صفر و 0.25 شدن و مشکل دید ندارم ولی احتمالا به خاطر استفاده بیش از حد از قطره fml و بالا رفتن فشار چشمم، عصب یکی از جشم هام آسیب دیده که البته مشکل خاصی نیست

arc_arc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
48 ساعت پیش عمل لیزیک چشم انجام داده ام که تا حالا هیچ عارضه ای نداشته ام ولی دیدم تار شده است و از چند ساعت پیش چشم هایم شروع به سوزش کرده اند در ضمن دوبینی هم دارم. آیا این علائم بعد از عمل طبیعی هستند؟

kh.mary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام وتشکرمجدد خدمت مهندس یاسینی
ببخشید که اینقد سوال می پرسم
اگه یادتون باشه من 20 روز پیش لازک کردم به نظرتون میشه روزه بگیرم؟ضررنداره؟روزه باعث نمیشه دیرتر به نتیجه مطلوب برسیم ؟

kh.mary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
تبریک میگم امیدوارم هرچه زودتر به نتیجه دلخواه ت برسی،من20 روزه لازک کردم اما انگاردیدم تغییرچندانی نکرده به نظرت طبیعیه؟من کارم با کامپیوتر،به نظرت چقد توروند بهبودی تاثیرمیذاره؟

mehban

Registered User
لایک‌ها
6
دو سه روز پیش که من پیش دکتر بودم به یکی از مریضاش که چند روز از prk ش گذشته بود شدیدا توصیه کرد که روزه نگیره

take

Registered User
لایک‌ها
100
جناب یاسینی سلام وقتتون بخیر
بنده برای عمل و ویزیت قرار شد برم پیش دکتر محسن کاظمی مقدم ضمنا ایشون در بیمارستان نگاه عمل میکنن
نظرتون برام خیلی مهمه در مورد دکتر و مرکز عمل ممنونم

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
دوستان بستن یه چشم که یکم ضعیف شده برای چند روز خوبه؟یادمه یه چند روزی یکی از چشمام رو بستم وقتی باز کردم خیلی قوی شده بود

sasan_gh54

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب یاسینی سلام وقت بخیر
طبق بررسی های انجام شده روی چشم من مناسب برای عمل toric ICL هستم . میخواستم لطف کنید هزینه کاشت لنز رو در حال حاضر بفرمایید و آیا بیمارستان دولتی(تهران) برای این عمل سراغ دارید و بیمه تکمیلی دانا چنددرصد هزینه رو قبول میکنه . در هر صورت راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
سلام آقای یاسینی
برادر من نمره چشمش حدود 3.75 بود (هر کدومش ) و فکر کنم 1 یا 1.25 هم آستیگمات(فکر کنم یکیش یک بود یکی دیگه 1.25) . چند روز پیش رفته دکتر بهش عینک نزدیک بینی هم داده چون میگفت موقع مطالعه و کار با کامپیوتر اذیت میشه و حروف رو تار می بینه.چون حسابداره کارش دائم با کامپیوتره.
حالا این سئوال برام پیش اومده که ایشون میتونه با عمل جراحی مشکل دوربینی چشمش رو حل کنه تا فقط از عینک نزدیک بینی استفاده کنه ؟ یا هردوش معالجه میشه ؟ کدوم عمل براش بهتره با توجه به نمره چشمش و سنش که حدود 43 سال هست ؟ و نهایتا" هم در صورت مثبت بودن جواب زحمت معرفی یه جراح خوب.
ممنون
آقای یاسینی ممنون میشم جواب مارو هم بدین. اسم دکتر معالجشون هم آقای حسن زاده است که مطبشون سمت چاردیواری پونکه.

mahur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقای یاسینی
من برای معاینات عمل پیش دکتر علیرضا برادران رفیعی رفتم.دکتر عکسی که در ونک انداخته بودم رو دیدند و عمل پی آر کی رو توصیه کردند و من هم ترجیح دادم مرکز نگاه رو انتخاب کنم.سوالی که ذهنم رو درگیر کرده اینه که چرا برخلاف مطالبی که دوستان گفته بودند دکتر پیش از معاینه قطره ای در چشم من نریختند؟؟؟ و اینکه عکس در ونک انداخته شده و قراره در نگاه عمل بشم مشکلی ایجاد نمی کنه؟؟ضمنا قیمتی که دکتر برادران گفتند کمتر از چند نفر از همکاران ایشون در نگاه بود. آیا ممکنه در نگاه هم رزیدنت ها عمل کنند و خود دکتر سر عمل حاضر نباشند؟؟ و سوال آخر اینکه من تقریبا کل این تاپیک رو خوندم و از گفته های شما بسیار استفاده کردم .تنها موردی که برایم ابهام داشت امکان انحراف بعد از عمل بود که در یکی از پست ها اشاره شده بود.
با تشکر

esmaelnz

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان خسته نباشید من چشمم ضعیفه نمره چشمم تقریبا هرکدوم 3 هست میخواستم بدونم چند مدل عمل داریم و کدوم بهتره و هزینه هاشون چه مقدار هست

giti007

Registered User
لایک‌ها
30
سلام آقای یاسینی
من تصمیم گرفتم چشمم رو عمل کنم و باعکسی که از چشمم انداختم دکتر تشخیص دادن که من میتونم عمل کنم ولی نمیتونم تصمیم بگیرم که پیش دکتر مقاره عابد عمل کنم یا پیش دکتر منصور مظفری ،هرکدوم از دوستانم یکی از این دکترها رو به من پیشنهاد میدن.و چون نظر شما برای من خیلی مهم هستش خواهش میکنم نظر خودتون رو بدین
مچکرم

بالا