برگزیده های پرشین تولز

آموزش ایجاد صندوق بازنشتگی (تضمین آینده)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sepul.boy

Registered User
لایک‌ها
138
ایول داداش 20 .30 درصد!!!!!!!:wacko: به ما هم یا بده خب مرد مومن:blink:

شما کاتالوگ تو امضام رو یه نیگا بنداز
اگه بتونی تو گرگان بفروشی، با توجه به اینکه گرگان پولدار هم زیاد داره شاید بتونی بالای 50% هم راحت سود بگیری
فقط مهم قدرت بازاریابیته

ali__amiri

Registered User
لایک‌ها
42
شما کاتالوگ تو امضام رو یه نیگا بنداز
اگه بتونی تو گرگان بفروشی، با توجه به اینکه گرگان پولدار هم زیاد داره شاید بتونی بالای 50% هم راحت سود بگیری
فقط مهم قدرت بازاریابیته

ما که از فقیراشیم داداش :دی بعدشم داداشم من تو کار بازار یابی هستم خودم منتها این کار کاریه که مغازه نداشته باشی سخت میتونی بفروشی جنسارو مگر اینکه دست فروشی کنی :lol:

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
کارت اعتباری یه سری محدودیت هایی در پول کردن بدهی اعتبارات برای بانک ایجاد می کنه فکر کنم. توی بانک های آمریکایی که این طوری هست. به خاطر همین توی بانک باید اعتبار یا سپرده داشته باشی که بهت این امکان رو بدن تا اگر نتونستی اعتبارات رو پس بدی، دستشون به جایی بند باشه. یا مثلا کارمند ثابت جایی باشی و حقوق ثابت بگیری و از این دست اعتبارات باشه تا بهت کارت اعتباری بدن.

من فکر کنم دکتر منظورش لاین اعتباریه نه کارت اعتباری؟ خودشم که نمیاد توضیح بده ببینیم چی میگه!

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
چند صفحه این تاپیکو خوندم.
از نظر من به درد کسی میخوره که ماهی دویست هزار تومن کنار گذاشتن براش مبلغی نباشه , یعنی کلا این دویست هزار تومنه بود و نبودش براش فرقی نمیکنه , حالا با کنار گذاشتنش جلوی نفله شدنشو میگیره یجورایی مثل قلک میمونه , حتی اگه سودش تورم رو پر نکنه ولی اگه این کنار گذاشتنه نبود خرج میشد میرفت ولی اینجوری چند سال دیگه یه مبلغ گنده میشه البته اون زمان شاید زیاد گنده به نظر نیاد .
ولی برای ادم عادی که این دویست تومنه پوله با وجود ریسک و تورم بالا و مشخص نبودن آینده مملکت و اینجور مسائل به صرفه نیست به نظرم , لاین اعتباریشم به درد اون شخص نمیخوره , چون کاسب نیست اون شخص که بتونه از لاینه استفاده کنه.

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
اون یک مبلغ استارت داره و همین محاسباتی که من ارائه داردم در اصل 1 میلیارد و 150 میلیون تومن بر میگردونه شما حالا خودت حساب استارت اولیه اون سپرده + ماهی 100 تومن اضافیش میشه پول چائی و حقوق کارمند هاش
i298960_ddd.gif

درود
یعنی این طرح شما هیچ فرقی با بانک صادرات نداره؟
من یه سوال هم داشتم عزیز جان بنده میتونم ماهی 450 تومن پس انداز کنم تو چه طرحی تو چه ایده ای به نظرت بذارم 20-25 سال دیگه کمک بزرگی بکنه تو زندگیم شما به هر حال استادی.
ممنون که کمک میکنی به هموطنات
197.gif

ali__amiri

Registered User
لایک‌ها
42
دکتر جان نظرت راجبه این طرح چیه داداشم . http://forum.persiantools.com/t264472.html#post4935099 میگه ماهی 100 بزار 30 سال دیگه 1200 میلیون بگیر !!!! این با طرحت چه فرقی داره که مال تو با 200 تومان میشه انقد پول 30 سال دیگه مال اینا با 100 تومان میشه انقد !!!!!!!!!!!!!!!! تازه میگه لاین اعتباری هم به صورت وام تا 90 درصد و یه سری خنزل پنزل دیگه هم داره .... یه نظر میدی ببینیم دنیا دست کی استاد ؟

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
حاجی شوما چقد در میاری که یک و هفتصد پس انداز می کنی ! :D

این اعتباری که می فرمایی رو می شه خرج کرد ؟ ( همونی که می گی بانک می ده ) پوله ؟ چیه ؟!

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
درود
یعنی این طرح شما هیچ فرقی با بانک صادرات نداره؟

اسم طرحه بانک صادرات چی بید؟

دکتر جان نظرت راجبه این طرح چیه داداشم . http://forum.persiantools.com/t264472.html#post4935099 میگه ماهی 100 بزار 30 سال دیگه 1200 میلیون بگیر !!!! این با طرحت چه فرقی داره که مال تو با 200 تومان میشه انقد پول 30 سال دیگه مال اینا با 100 تومان میشه انقد !!!!!!!!!!!!!!!! تازه میگه لاین اعتباری هم به صورت وام تا 90 درصد و یه سری خنزل پنزل دیگه هم داره .... یه نظر میدی ببینیم دنیا دست کی استاد ؟

ایتم پست خود دکی http://forum.persiantools.com/t256438.html#post4773097

این اعتباری که می فرمایی رو می شه خرج کرد ؟ ( همونی که می گی بانک می ده ) پوله ؟ چیه ؟!

پوله می تونی خرجش کنی و طی یه قواعدی باید برگدونی بستگی به حساب و میزان گدش و ..... داره

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
دیروز جایی جلسه بودیم یه بابایی 1 میلیارد سرمایه گذار میخواست، بعد اون میگفت میترسم طرحم رو بدزدن و از این حرفا که یکی بهش گفت باید بری کتابخونه ملی ایدت رو ثبت معنوی کنی!!!(نشنیده بودم)

بعد صحبت این شد که کی میاد 1 میلیارد بده برای اجرای یه ایده خودش میگفت یک شرکت مطرح که 6-7 تا برند داره و 3 تا شرکت پخش به خاطر گردش حسابش تو بانک الان 30 میلیارد اعتبار داره که میتونه از بانک بگیره (این میشه لاین اعتباری) و البته با سود 20% ، من سوالی که از دکتر دارم نمیاد جواب بده اینه که صرفا با گذاشتن پول و سپرده میشه از اون لاین استفاده کرد یا با گردش حسابم میشه؟

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
این تاپیک تا آخر این هفته نهایت در معرض دید هست . امروز توی بانک رئیس بانک همین تاپیک رو گذاشت جلوی روم که دقیقا فهمید که محاسبات بر مبنای هرم معکوس طراحی شده بود
i298960_ddd.gif
البته ایشون نمیدونستن که من باعث و بانی این طرح هستم . به علت اینکه بعدها ممکنه گند این طرح بیاد و بانکها به هر دلیل نذارن که طرح پیاده بشه این کار رو میکنم
i298960_ddd.gif

a162

Registered User
لایک‌ها
291
آقا، اگر به این حرف ها باشه که صحبت های امام جعفر صادق در مورد سود سالیانه 100% هست، می تونید برید بخونید. تازه اون رو در مورد چیزی گفته بودند که لااقل یه مسیری جابجا می شده، نه این که سکه رو صبح بخری، عصر بفروشی. این طوری سود سالیانه خیلی بیشتر از 100% هم می شه، عملا از جات هم تکون نخوردی. خلاصه اگر بخوای از دید مذهبی نگاه کنی، سکه بدون خمس در برابر این کار گناه سنگینی به نظر نمی آد. ;)

در نهایت هم گفتم، وارد شدن در بازی اعتبارات برای همه نیست. یه عده سود می کنند و پا به پاش یه عده باید ضرر کنند تا سود بقیه جور بشه.

دوست من
اونی که امام صادق علیه السلام فرمودین راجع به این بوده یه عده می بینن جنس کم شده باهم دست به یکی می کنن و جنس رو گرون می فروشن بعد میگن سود کردیم
یعنی به انحصارشون در میارن که این کار در اقتصاد غربی به شدت جلوش گرفته می شه

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
دیروز جایی جلسه بودیم یه بابایی 1 میلیارد سرمایه گذار میخواست، بعد اون میگفت میترسم طرحم رو بدزدن و از این حرفا که یکی بهش گفت باید بری کتابخونه ملی ایدت رو ثبت معنوی کنی!!!(نشنیده بودم)

بعد صحبت این شد که کی میاد 1 میلیارد بده برای اجرای یه ایده خودش میگفت یک شرکت مطرح که 6-7 تا برند داره و 3 تا شرکت پخش به خاطر گردش حسابش تو بانک الان 30 میلیارد اعتبار داره که میتونه از بانک بگیره (این میشه لاین اعتباری) و البته با سود 20% ، من سوالی که از دکتر دارم نمیاد جواب بده اینه که صرفا با گذاشتن پول و سپرده میشه از اون لاین استفاده کرد یا با گردش حسابم میشه؟

به گردش حساب هم اعتبار تعلق میگیره ولی نه به این راحتی بعدا برای لاین اعتباری که میدن وثیقه ملکی میخوان و یا هر نوع وثیقه سهل الوصول به ارزش 130% لاین اعتباری . البته این نوع اعتبارات فقط بر روی حساب های حقوقی ممکن هست
i298960_ddd.gif

حاجی شوما چقد در میاری که یک و هفتصد پس انداز می کنی ! :D

حالا بماند نیما :پی
i298960_ddd.gif

اعتبار اشکال مختلفی داره از کارت اعتباری بگیر تا اعتبار که به حسابت اختصاص میدن . بله نیما جان پول نقد هست
i298960_ddd.gif

این بر اساس 25 سال بسته شده . فرق بین سود قطعی و سود احتمالی یعنی چی خب
i298960_ddd.gif
یعنی سوء استفاده در محسابات . در ضمن برای این 25 سال طراحی میشه چون شما حداقل 9% ضرر کنید و سود بانک باشه . در ضمن با عنابت به سود احتمالیش زده 250 تا 480 میلیون . اون 1 میلیارد و 200 میلیون تومن گلم در صورت فوت بیمه گذار هست :( . من کارم محاسبات هست اینو مد نظر بزارید
i298960_ddd.gif
شما اگر همین طرح من رو با ماهی 100 تومن انجام بدید دقیقا مقدار برگشتی میشه تقریبا 600 میلیون در محساسباتی که من ارائه دادم تا وجود نداره 250 تا 480 میلیون ببینید چه حجم عظیمی پول داره میره جیب خودشون
i298960_ddd.gif

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
به خاطر گردش حسابش تو بانک الان 30 میلیارد اعتبار داره که میتونه از بانک بگیره (این میشه لاین اعتباری)

پس گرفتن وام به خاظر گردش حساب زیاد میشه کردیت لاین. 3-4 سال پیش وامی بهمون دادن کردیت لاین بوده پس.
تو یه تایپک از دکتر دکستر پرسیدم جواب نداد

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
حالا بماند نیما :پی
i298960_ddd.gif

اعتبار اشکال مختلفی داره از کارت اعتباری بگیر تا اعتبار که به حسابت اختصاص میدن . بله نیما جان پول نقد هست
i298960_ddd.gif
بگو خو !

وامه بی بهره هست ؟
بلاعوضه ؟ ( پول نقد علاوه بر سوده؟ )
وام کم بهره هست ؟

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
بگو خو !

وامه بی بهره هست ؟
بلاعوضه ؟ ( پول نقد علاوه بر سوده؟ )
وام کم بهره هست ؟

سرفصل اعتبارات از سود حداقل 1% ماه شروع میشه به عبارتی . ببین اعتبارات ماهیانه هست سودش و در صورتیکه به تسهیلات 12 ماه تبدیل بشه از 17% تا 24% . اعتبارات به هیچ عنوان بلاعوض و یا کم بهره نی . در صورتی میشه کم بهره که سریعا تصویه بشه ظرف 45 روز که میشه 1% . بالاترین سطح اعتبارات برات کارت بانک صادرات هست اون در سال 4% هست
i298960_ddd.gif
گرفتن این نوع کارت کار حضرت فیل هست

پس گرفتن وام به خاظر گردش حساب زیاد میشه کردیت لاین. 3-4 سال پیش وامی بهمون دادن کردیت لاین بوده پس.
تو یه تایپک از دکتر دکستر پرسیدم جواب نداد

جواب دادم که تیام
i298960_ddd.gif

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
برات کارت صادرات رو یه مدت قبل خیلی توی تلویزیون تبلیغش رو می کرد . گمونم باید مثل قضیه ال سی و ضمانت نامه بانکی عمل بشه و سند و وثیقه گذاشت برای دریافتش . درست میگم یا اشتباه ؟

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
برات کارت صادرات رو یه مدت قبل خیلی توی تلویزیون تبلیغش رو می کرد . گمونم باید مثل قضیه ال سی و ضمانت نامه بانکی عمل بشه و سند و وثیقه گذاشت برای دریافتش . درست میگم یا اشتباه ؟

آره دادا دقیقا همونه
i298960_ddd.gif
مثه الی سی هست ولی خیلی راحت تر . دنگ و فنگ های ال سی رو نداره و مصه کارت معمولی عابر هست
i298960_ddd.gif
توپ حالشو ببر هست . سودش هم سالیانه بین 4 تا 5 % هست . یعنی مفت هیچی

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
این برات کارت قابل انتقال هست ؟ یعنی با نامه یا بی نام ؟ چون گمونم توی معاملات میشه داد دست طرف معامله و بهش گفت آقا بانک منو تضمین میکنه اینم کارت براتم . بعد اون میتونه از کارت سواستفاده بکنه یا نه ؟ برات که توی معاملات یعنی اینکه شخص ثالثی بیاد و تعهدات مالی فرد رو پرداخت کنه .

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
این برات کارت قابل انتقال هست ؟ یعنی با نامه یا بی نام ؟ چون گمونم توی معاملات میشه داد دست طرف معامله و بهش گفت آقا بانک منو تضمین میکنه اینم کارت براتم . بعد اون میتونه از کارت سواستفاده بکنه یا نه ؟ برات که توی معاملات یعنی اینکه شخص ثالثی بیاد و تعهدات مالی فرد رو پرداخت کنه .

نه نه بر عکس همه کارت ها که دست به دست میشن در معاملات فقط دارنده کارت مجاز به استفاده هست و رسیدش حتما باید امضاء بشه مثل چک هست اون رسید امضا نشه بدن میشه مکافات . نه نه بازم نمیشه برای شخص سوم به هیچ عنوان فقط و فقط دارنده کارت میتونه استفاده کنه
i298960_ddd.gif
در این نوع کارت شخص سوم به هیچ عنوان جایی نداره . بانک و دارنده کارت کلا
i298960_ddd.gif

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
آخه توی تبلیغش نشون میداد که هی پای معامله کارت رو دست به دست می کنن و از یه دست میره به یه دست دیگه و رو این مانور میداد توی تبلیغ که ضامن معاملاته .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا