برگزیده های پرشین تولز

آموزش ایجاد صندوق بازنشتگی (تضمین آینده)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
آخه توی تبلیغش نشون میداد که هی پای معامله کارت رو دست به دست می کنن و از یه دست میره به یه دست دیگه و رو این مانور میداد توی تبلیغ که ضامن معاملاته .

قانون روی کاغذ رو من والا گفتم
i298960_ddd.gif
دیگه والا تبلیغاتش رو نمیدونم چی به چی بود دقیقا

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
اعتبارات رو بگیری از کشور خارج شی چی می شه ؟! :دی

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
اعتبارات رو بگیری از کشور خارج شی چی می شه ؟! :دی

نیما به مولا حال میکنم وقت میذاری تاپیک رو میخونی
i320034_happy-cry.gif
این میشه جزء عجایت هشت گانه به مولا
i344230_7.gif

هیچی میمونه هیچ جوری از بین نمیره دادا . خیالت جمع

ppro

Registered User
لایک‌ها
65
شما صراف اید و نوسان گیر .

به نظر من بهترین راه پس انداز کالا هایی با ارزش ذاتی هستند مثل طلا , نقره و ...

اعتبار این سیستم بانکی و **** هم به درد خودش میخوره . چون از بیخ و بن بی اعتبار هست .

ولی راهنمایی های شما ارزشمد هستند .

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
دومین سپرده بلند مدت هم باز شد :دی

pooryasad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
من کل تاپیک رو خوندم از اول تا آخر، ولی یه سوال خیلی بزرگی دارم ولی خجالت میکشم بپرسم و مسخرم کنید و بخندید :wacko:
کلا همه چیرو گرفتم به جز یک چیز:
من محاسبات رو اینطوری میکنم لطفا راهنمایی کنید (برای 200هزارماهیانه و سپرده 5ساله با سود 20 درصد سالیانه)
خوب ماه 1 ما 200هزار تومان میذاریم، به همین ترتیب ماه دوم و سوم..... تا ماه 60، که 5ساله اول تموم میشه
الان از ماه 61 ماهی 600تومن میشه پولمون (200تومن خودمون میذاریم و 400تومن پول های 5ساله اول) خوب بازم به ترتیب ماه 62 و 63.....تا ماه 120، 10سال گذشت
الان از ماه 121 ماهی 1400میذاریم تا ماه 180، تا حالا 15سال گذشته،
از ماه 181 ماهیانه 3000ملیون میذاریم تا ماه 240، تا حالا 20سال گذشته
الان از 5ساله پنجم ماهی 6200میذاریم، یعنی 5سال دیگه میگذره به همین روال و میشه 25سال جمعا، که در این 25 سال کلا این 12 تا 6200تومن جمع میشه و 74ملیون میشه، نمیدونم کجا رو اشتباه میکنم که با محاسبات شما و 630 ملیون خیلی دوره! لطفا کمکم کنید
ممنون

dss

Registered User
لایک‌ها
198
سلام
من کل تاپیک رو خوندم از اول تا آخر، ولی یه سوال خیلی بزرگی دارم ولی خجالت میکشم بپرسم و مسخرم کنید و بخندید :wacko:
کلا همه چیرو گرفتم به جز یک چیز:
من محاسبات رو اینطوری میکنم لطفا راهنمایی کنید (برای 200هزارماهیانه و سپرده 5ساله با سود 20 درصد سالیانه)
خوب ماه 1 ما 200هزار تومان میذاریم، به همین ترتیب ماه دوم و سوم..... تا ماه 60، که 5ساله اول تموم میشه
الان از ماه 61 ماهی 600تومن میشه پولمون (200تومن خودمون میذاریم و 400تومن پول های 5ساله اول) خوب بازم به ترتیب ماه 62 و 63.....تا ماه 120، 10سال گذشت
الان از ماه 121 ماهی 1400میذاریم تا ماه 180، تا حالا 15سال گذشته،
از ماه 181 ماهیانه 3000ملیون میذاریم تا ماه 240، تا حالا 20سال گذشته
الان از 5ساله پنجم ماهی 6200میذاریم، یعنی 5سال دیگه میگذره به همین روال و میشه 25سال جمعا، که در این 25 سال کلا این 12 تا 6200تومن جمع میشه و 74ملیون میشه، نمیدونم کجا رو اشتباه میکنم که با محاسبات شما و 630 ملیون خیلی دوره! لطفا کمکم کنید
ممنون

آخر کار را اشتباه کردی! میشه 12 تا 6200 در 5 سال میشه 372 میلیون تومن. حالا در 5 سال بعدی دیگه اگه این پول را پس بگیری میشه ماهی 12400 تا آخر سال 30 میشه ...... .
فقط آقا مرتضی تا سال 26 کل دارایی را حساب کرده.

دکتر ماه های رکود اقتصادی بغیر از اردیبهشت کیه؟
اگر که من سپرده هامم ببندم باز اعتباراتم سرجاشه؟
سرفصل ها رم بذار دکتر خواهشا

pooryasad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آخر کار را اشتباه کردی! میشه 12 تا 6200 در 5 سال میشه 372 میلیون تومن. حالا در 5 سال بعدی دیگه اگه این پول را پس بگیری میشه ماهی 12400 تا آخر سال 30 میشه ...... .
فقط آقا مرتضی تا سال 26 کل دارایی را حساب کرده.

آره آخرش رو اشتباه میکردم ممنون، ولی خب اینطوری که شما میگی در آخر سال 25 ما 372 ملیون پول داریم، این رقم در سال 26 چطوری میشه 630؟

dss

Registered User
لایک‌ها
198
آره آخرش رو اشتباه میکردم ممنون، ولی خب اینطوری که شما میگی در آخر سال 25 ما 372 ملیون پول داریم، این رقم در سال 26 چطوری میشه 630؟

جواب این سوالتم تو همون پست دادم دوباره با دقت بخون. "کل دارایی"

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
دومین سپرده بلند مدت هم باز شد :دی

دمت گرم عمو کیوان
i298960_ddd.gif

یه بار دیگه حساب کن
i298960_ddd.gif

جدولش رو هم کاملا براتون نوشتم
i298960_ddd.gif

در ضمن برای بار 1000 دفعه سود رو من 100% حساب کردم برای هضم اذهان عمومی
i298960_ddd.gif
در صورتیکه سود اصلی 160 تا 165 درصد هست
i298960_ddd.gif

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
من آخرش نفهمیدم این اعتبارات رو چطور می دن ! :D

chaand

Registered User
لایک‌ها
31
راهکار بسیار هوشمندانه است

دکتر جون لطفا پیغام خصوصی تون رو چک کنید

ممنون:rolleyes:

vazirnia

Registered User
لایک‌ها
80
سلام .
دکتر جان من یک چیزیو متوجه نشدم . تو پست اول اینطور برداشت کردم که ماه اول که پول رو میدیم و حساب 5ساله بلند مدت باز میکنیم . تا اینجا درست .
حالا ماه بعد فرارسیده ما میریم 200 تومن میریزیم تو سپرده قبلی یا اینکه حساب جدید باز میکنیم ؟

مورد دیگه : شما نوشتید میرید یه حساب کوتاه مدت+یک کارت میگیرید اگر هم دارید که هیچ...بعد در پستی که از عمو حسین نقل کردید نوشته شده حساب بلند مدت .حالا بالاخره کوتاه مدت شد یا بلند مدت ؟
اگه میشه شمارتونو برام بفرستید دربارش باهاتون صحبت کنم . ممنونتون میشم .

Last edited:

pooryasad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
الان فهمیدم کلا! :D
فقط یک سوال و البته کل تاپیک رو خوندم
در مورد اینکه حساب باز میکنید و 80 یا 90درصد سپرده رو به شما اعتبار میدن میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟ کدوم بانک این کار رو میکنه؟ بانک سینا؟ پارسیان؟ تو وبسایتشون که اطلاعات دقیق و درستی نتونستم پیدا کنم، اگه میشه لطفا راهنمایی کنید
خیلی ممنون

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
سلام .
دکتر جان من یک چیزیو متوجه نشدم . تو پست اول اینطور برداشت کردم که ماه اول که پول رو میدیم و حساب 5ساله بلند مدت باز میکنیم . تا اینجا درست .
حالا ماه بعد فرارسیده ما میریم 200 تومن میریزیم تو سپرده قبلی یا اینکه حساب جدید باز میکنیم ؟

مورد دیگه : شما نوشتید میرید یه حساب کوتاه مدت+یک کارت میگیرید اگر هم دارید که هیچ...بعد در پستی که از عمو حسین نقل کردید نوشته شده حساب بلند مدت .حالا بالاخره کوتاه مدت شد یا بلند مدت ؟
اگه میشه شمارتونو برام بفرستید دربارش باهاتون صحبت کنم . ممنونتون میشم .

گلم من یه بار دیگه توضیح میدم :heart:

شما در ماه اول که می خوایید استارت این کار بزنید به این مواد لازم : پی احتیاج دارید :

اول بانکتون رو انتخاب میکنید پیشنهاد شخصی من این بانک ها هستن : صادرات - پارسیان - سینا - پاسارگاد - سینا - اقتصاد نوین و .........

شما یه حساب سپرده سرمایه کوتاه مدت باز میکنید + یه کارت همین . این برای باز کردن سپرده های بلند مدت نیاز هست گلم . بعد مبالغ ماهیانه 200 هزار تومن رو شما هر ماه باید سپرده سرمایه بلند مدت 5 ساله باز کنید و در موقع افتتاح سپرده حتما باید بگید که سود در سر رسید باشه سود علی الحساب شما میشه 160 تا 165% بسته به بانک هست این رقم . این ها هیچ کدوم حساب نیستن گلم همشون سپرده سرمایه گذاری بلند مدت هستن .

سلام
الان فهمیدم کلا! :D
فقط یک سوال و البته کل تاپیک رو خوندم
در مورد اینکه حساب باز میکنید و 80 یا 90درصد سپرده رو به شما اعتبار میدن میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟ کدوم بانک این کار رو میکنه؟ بانک سینا؟ پارسیان؟ تو وبسایتشون که اطلاعات دقیق و درستی نتونستم پیدا کنم، اگه میشه لطفا راهنمایی کنید
خیلی ممنون

سلام عزیز
i298960_ddd.gif

ایول گرفتی پ کل سیستم رو
i298960_ddd.gif
ببین هیچ موقع هیچ بانکی نمیاد اعتبارات رو بگه هیچ بانکی خیالت راحت باشه همین کوت بالایی اسم بانک ها رو گفتم . شما استارت رو بزن وقتی مجموع سپرده هات از 3 میلیون رد شد دقیقا بهت میگم چی کار کن
i298960_ddd.gif

pooryasad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خیلی ممنون که خوب راهنمایی میکنید
من میخوام استارت رو با ماهی 1تومن بزنم، ولی از بین بانک ها از بانک پاسارگاد که سپرده ویژه رو 170درصد زده میخوام استفاده کنم، آیا این خوبه؟ اسمش سپرده نوید!!
یعنی این سپرده هم همین اعتبارات رو داره؟ یا فقط سپرده های معمولی nساله اعتبار بهشون تعلق میگیره؟ و اینکه از بین بانکهایی که زدید کدومش از همه بهتره و خودتون باهاش این کار رو شروع کردین رو لطفا بهم بگید:wub:
ممنون

Last edited:

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
خیلی ممنون که خوب راهنمایی میکنید
من میخوام استارت رو با ماهی 1تومن بزنم، ولی از بین بانک ها از بانک پاسارگاد که سپرده ویژه رو 170درصد زده میخوام استفاده کنم، آیا این خوبه؟ اسمش سپرده نوید!!
یعنی این سپرده هم همین اعتبارات رو داره؟ یا فقط سپرده های معمولی nساله اعتبار بهشون تعلق میگیره؟ و اینکه از بین بانکهایی که زدید کدومش از همه بهتره و خودتون باهاش این کار رو شروع کردین رو لطفا بهم بگید:wub:
ممنون

سلام گلم

ایول کار بسیار خوبی میکنی . ببین بارها گفتم سراغ طرحهای مقطعی نباشید همین سپرده عادی رو بگیرید 165% میشه سود در سررسید ریسک نکنید . چرا ؟ چون این سپرده های 5 ساله سرمایه گذاری رگوله شده توسط بانک مرکزی و بر اساس قانون هست و نمی تونن یه شبه عوضش کنن چون کل مبنای سیستم بانکی و ....... به فنا میره ولی این نوع طرحها در حدود اختیارات بانک ها هست و صد البته در برگه ای که به شما میدن این حق رو برای خودشون محفوظ میکنن که هر موقع که خواستن این طرح رو کن لم یکن کنن
i298960_ddd.gif

. من خودم توی پارسیان کردم
i298960_ddd.gif
ولی اون لیستی که نوشتم هشون عالی هستن و فرقی با هم ندارن گلم .

pooryasad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خوب آره اینی که شما میگی درسته، ولی سپرده های عادی که 5ساله هاش 20درصد سود داره سالیانه چطور میشه 165درصد در سر رسید؟ یعنی سپرده رو که باز میکنیم اگه بگیم در سر رسید میخوام سود رو اینطوری حساب میکنند؟ یا اینکه کلا بر یه اساس دیگه میگی شما که میشه 165درصد؟
و اینکه یه سوال دیگه، اگه برم بانک پاسارگاد و بگم سرمایه گذاری 5ساله میکنم که سودش رو در سر رسید بدید اونا اشتباها از این طرح های نوید به من {بوووووق} نکنن؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
خوب آره اینی که شما میگی درسته، ولی سپرده های عادی که 5ساله هاش 20درصد سود داره سالیانه چطور میشه 165درصد در سر رسید؟ یعنی سپرده رو که باز میکنیم اگه بگیم در سر رسید میخوام سود رو اینطوری حساب میکنند؟ یا اینکه کلا بر یه اساس دیگه میگی شما که میشه 165درصد؟
و اینکه یه سوال دیگه، اگه برم بانک پاسارگاد و بگم سرمایه گذاری 5ساله میکنم که سودش رو در سر رسید بدید اونا اشتباها از این طرح های نوید به من {بوووووق} نکنن؟
خودت داری میگی سالیانه 20 درصد. وقتی 5 ساله بشه و بخوای بعد از 5 سال سودش رو بگیری به جای 5 تا 20 درصد که میشه 100 درصد به شما 160 درصد سود میدن. چرا؟ چون شما اون 20 درصد سود رو آخر سال نگرفتی و همین 20 درصدها به اصل پول شما اضافه شده و سود نهایی بالاتر رفته.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا