• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

D-olarba-Z

Registered User
لایک‌ها
111
دوستانی که تجربه اپلود پ.و.ر.ن دارن بگن که در امد توش خوبه ؟
بهترین فروم هایی که میشه توش پخش کرد کدوماست ؟
تو چه اپلود سنتر هایی خوب فروش و دانلود میخوره ؟
از همه مهم تر کپی رایت و پاک کردن زیاده توش ؟ اپلودد که مثل چی بگم فایل ها رو پاک میکنه . هنوز فایلی دانلود نخورده میزنه پاک میکنه !

یک کلام
نرو طرفش

/AMIN\

Registered User
لایک‌ها
47
یک کلام
نرو طرفش

از چه لحاظ میگین ؟
البته از لحاظ شرعی که واقعا درست نیست و فکر و ذهنتو داغون میکنه ولی از ما دیگه گذشته ;)
ولی همونطور که دوستان هم گفتن تو این وضعیت مملکتمون - با این وضع نت و این همه مشکلات بشه پول در اورد کافیه .

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
دوستان بیاین تاپیک های خودمون رو گروهی بالا بیاریم .
شما حساب کنید 20 نفر یا 30 نفر بشیم بیایم اپ کنیم تاپیک ها رو هم کسی نمیفهمه هم شک نکنید دانلود فایل هاتون بالا میره . وقتی بازدید بالا بره فروش هم احتمالش بیشتر میشه .
کاری هم نداره توی یاهو مسنجر یک گروه بسازید با نامی مثل up warez یا هر چی .
بعد هر کی که این کاره هستش رو ببرید توش . براحتی تاپیک هاتون رو send 2 all کنید .
هر کی هست بسم ا... ای دی یاهو خودشو بزاره ادد کنیم .

MP4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
88
zippyshare.com مثل مدیا فایر و فایر درایو لینک مستقیم میده فقط و پرداختی نداره درسته ؟
zippyshare.com فایل های حجیم رو نمیشه توش اپلود کرد و پارت های 200 مگی فقط قبول میکنه درسته ؟

زیپی شیر سرعت دانلودش برای کاربر های رایگان خیلی خوبه و اذیت نمیکنه اصلا. بیشترین حجم آپلودش هم 200 مگه و فایل هارو نسبت به اپلودسنتر های دیگه خیلی دیرتر پاک میکنه بخاطر کپی رایت و اینا.
در حالت عادی هم 30 روز زمان میده برای هر فایل اگه تا 30 روز کسی دانلود نکنه فایل خود به خود پاک میشه

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
دوستان بیاین تاپیک های خودمون رو گروهی بالا بیاریم .
شما حساب کنید 20 نفر یا 30 نفر بشیم بیایم اپ کنیم تاپیک ها رو هم کسی نمیفهمه هم شک نکنید دانلود فایل هاتون بالا میره . وقتی بازدید بالا بره فروش هم احتمالش بیشتر میشه .
کاری هم نداره توی یاهو مسنجر یک گروه بسازید با نامی مثل up warez یا هر چی .
بعد هر کی که این کاره هستش رو ببرید توش . براحتی تاپیک هاتون رو send 2 all کنید .
هر کی هست بسم ا... ای دی یاهو خودشو بزاره ادد کنیم .

کسی نیست ؟

D-olarba-Z

Registered User
لایک‌ها
111

دوست عزیز شما خودت مگه کجاها پست می دی؟
در ضمن بفهمن بن می کنن
ایدیی با این همه زحمت معروف شده بن بشه خیلی بده
واسه من که اینجوریه
وارز بی بی که سه سوته می فهمه

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
دوست عزیز شما خودت مگه کجاها پست می دی؟
در ضمن بفهمن بن می کنن
ایدیی با این همه زحمت معروف شده بن بشه خیلی بده
واسه من که اینجوریه
وارز بی بی که سه سوته می فهمه

تو یاهو به نظرم به راحتی میشه این کار رو کرد و تا الان مشکلی نداشتیم .
همون وارز بی بی و پارادوکس .
دیگه اینقد تابلو هم اپ نمیکنیم مثلا روزی یه تاپیک یا دو تاپیک با فاصله زیاد اونم نه همزمان از یک بخش .
یعنی یه بار فیلم یه بار تی وی .

mohammad8711

Registered User
لایک‌ها
118
من شخصا تا حالا ندیدم کسی با پست زدن تو فروم ها به جایی برسه
برای موفقیت نیاز به سرمایه گذاری بلند مدت دارید ، یک سایت راه اندازی کنید و به صورت حرفه ای مدیریتش کنید ، به راحتی می تونید در عرض 1 سال به الکسای زیر 50 هزار برسید و درآمدتون از پست زدن تو 100 تا فروم بیشتر میشه
ولی خوب این کار هر کسی نیست و باید برای سایتتون هم درست و حسابی هزینه کنید، از سئو گرفته تا خرید بک لینک های قوی و ..... حتی طراحی cms اختصاصی
نمونه ایرانی هایی که این کارو انجام دادند هم کم نیست، صاحب خیلی از سایت های معروف ایرانی هستند

alexa10

Registered User
لایک‌ها
363
فایل مانی پرداختی داره؟

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
درود و وقت بخیر
مدت ها بود که توی این تاپیک پست نزده بودم.
دوستانی که با بنده آشنا هستن می دونن که از زمانی که Rapidshare سیستم پوینت داشت من کار وارز می کردم.
از این راه مقداری طلا و حتی ماشین هم خریدم. از درآمدش بسیار راضی بودم تا اینکه خوردم به خدمت سربازی و کم کم این کار رو ناخواسته گذاشتم کنار، بعدش هم اونقدر درگیری داشتم که فرصت نشد دوباره ادامه بدم.
البته سایت های من به قوت خودشون فعالیت دارن و فقط خودم داخلش پست نمی دم.
حالا می خوام با یک سایت جدید و ایده جدید دوباره وارز رو شروع کنم. الان فرق بسیار خوبی که کرده این هسته که دلار گرون شده، اون موقع ما با دلار 900 تومن و این اواخر 1200 تومن کار می کردیم!

yaghihaghi

Registered User
لایک‌ها
86
درود و وقت بخیر
مدت ها بود که توی این تاپیک پست نزده بودم.
دوستانی که با بنده آشنا هستن می دونن که از زمانی که Rapidshare سیستم پوینت داشت من کار وارز می کردم.
از این راه مقداری طلا و حتی ماشین هم خریدم. از درآمدش بسیار راضی بودم تا اینکه خوردم به خدمت سربازی و کم کم این کار رو ناخواسته گذاشتم کنار، بعدش هم اونقدر درگیری داشتم که فرصت نشد دوباره ادامه بدم.
البته سایت های من به قوت خودشون فعالیت دارن و فقط خودم داخلش پست نمی دم.
حالا می خوام با یک سایت جدید و ایده جدید دوباره وارز رو شروع کنم. الان فرق بسیار خوبی که کرده این هسته که دلار گرون شده، اون موقع ما با دلار 900 تومن و این اواخر 1200 تومن کار می کردیم!

مشکل سایت نیست ! الان به تعداد کسانی که توی این کارن یه سایت وجود داره ! مشکل اینه که نمی تونیم کار گروهی بکنیم سهم هر کس توی کار مشخص نیست مخصوصا اوایل که که کار سنگین تره در ضمن هیچ تضمینی هم برای ادامه کار زمانی که سایت بگیره نیست در نتیجه همه ترجیح می دن خودشون سایت داشته باشن که 100% وقت تلف کرده !

الانم فکر نکنم لازم باشه شما یه سایت جدید بزنین، هستن دوستانی که دارن چند نفری کار میکنن منم احتمالا تا چند وقت دیگه بهشون اضافه میشم. شما و هر کدوم از دوستان خواستین با آقا امین با نام کاربری .LORD. صحبت کنین خوشحال میشیم از تجربیات شما استفاده کنیم.

البته یه چیزم بگم زمان شما دلار 900 بود فکر کنم پراید 8 تومن بود الان با دلار 3300 نمی تونی پراید 20 تونی بخری پس بهتر نشده شرایط :)

eqbalb

Registered User
لایک‌ها
56
البته یه چیزم بگم زمان شما دلار 900 بود فکر کنم پراید 8 تومن بود الان با دلار 3300 نمی تونی پراید 20 تونی بخری پس بهتر نشده شرایط :)
سلام، ریاضی که بلدی، نه؟ ۳۳۰۰ تقسیم بر ۹۰۰ میشه ۳/۷، و ۲۰ تقسیم بر ۸ میشه ۲/۵، نتیجه دلار بیش از ۳/۵ برابر گرون شده در حالیکه پراید فقط ۲/۵ برابر پس، اونایی که درآمد دلاری داشتن به نفعشون شده. اگه از این کار درآمد خوب و مناسبی داشته باشی افزایش دلار حتی با وجود افزایش قیمت‌های داخلی به نفعته. من این نفع رو بطور کاملن محسوس لمس کردم.

yaghihaghi

Registered User
لایک‌ها
86
سلام، ریاضی که بلدی، نه؟ ۳۳۰۰ تقسیم بر ۹۰۰ میشه ۳/۷، و ۲۰ تقسیم بر ۸ میشه ۲/۵، نتیجه دلار بیش از ۳/۵ برابر گرون شده در حالیکه پراید فقط ۲/۵ برابر پس، اونایی که درآمد دلاری داشتن به نفعشون شده. اگه از این کار درآمد خوب و مناسبی داشته باشی افزایش دلار حتی با وجود افزایش قیمت‌های داخلی به نفعته. من این نفع رو بطور کاملن محسوس لمس کردم.

خیلی بیشتر از شما ! چه جالب شما فقط یه جنبه‌شُ دیدی ! خب همه چی به همین نسبت زیاد شده مثلا بنزین چند بود چند شده !؟ در عوض تعداد کسانی که توی این کار اومدن خیلی بیشتر شده منطور ابن بود که مثل قبل به راحتی نمی تونی پول جمع کنی! توی بهترین شرایط کسی که واقعا درآمد دلاریش کمتر نشده فقط ضرر نکرده وگرنه هیچ چیز بهتر نشده !

MMax

Registered User
لایک‌ها
50
سلام دوستان

به نظر شما خرید ترافیک برای وبسایت ارزش داره؟ من اگه 100 هزار ویزیتور آمریکایی رو به قیمت 350 دلار بخرم می تونم علاوه بر جبران این هزینه مبلغی رو هم سود کنم؟ طبق محاسبات خودم حدودا باید 50 اکانت بفروشم که هم این هزینه جبران بشه هم مبلغی به عنوان سود برام باقی بمونه. یعنی از هر 2000 ویزیتور یکی باید اکانت بخره. آیا این امکان پذیر هست؟ ممنون می شم دوستان با سابقه و صاحب سایت راهنمایی کنن. من این اواخر فقط PPD کار کردم و در مورد PPS اطلاع زیادی ندارم. اگه بتونم 50 اکانت بفروشم انتظار چند تمدید اکانت از این تعداد فروش رو می تونم داشته باشم؟ و اینکه بهترین سایت برای PPS در حال حاضر کدوم هست؟

خیلی ممنون از لطفتون

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سلام دوستان

به نظر شما خرید ترافیک برای وبسایت ارزش داره؟ من اگه 100 هزار ویزیتور آمریکایی رو به قیمت 350 دلار بخرم می تونم علاوه بر جبران این هزینه مبلغی رو هم سود کنم؟ طبق محاسبات خودم حدودا باید 50 اکانت بفروشم که هم این هزینه جبران بشه هم مبلغی به عنوان سود برام باقی بمونه. یعنی از هر 2000 ویزیتور یکی باید اکانت بخره. آیا این امکان پذیر هست؟ ممنون می شم دوستان با سابقه و صاحب سایت راهنمایی کنن. من این اواخر فقط PPD کار کردم و در مورد PPS اطلاع زیادی ندارم. اگه بتونم 50 اکانت بفروشم انتظار چند تمدید اکانت از این تعداد فروش رو می تونم داشته باشم؟ و اینکه بهترین سایت برای PPS در حال حاضر کدوم هست؟

خیلی ممنون از لطفتون

برای جبران این هزینه تنها pps + ppd کافی نیستش و باید روش های تبلیغاتی دیگه ای هم مثل cpm بزاری

pm1

Registered User
لایک‌ها
116
دوستانی که تو سافت آرشیو پست میدن ، من مثل چند نفر از پچه های همین جا در این سایت trusted uploader هستم. اگر تمایل دارید که پست هاتون سریع پابلیش بشه (صفحه اول) می تونم شما رو تو بلاگ خودم ادمین کنم و شما تو بلاگ من بدون معطلی پست بدید . اگه خواستید آدرس بلاگ فعلیتون رو پ.خ بدید

D-olarba-Z

Registered User
لایک‌ها
111
دوستانی که تو سافت آرشیو پست میدن ، من مثل چند نفر از پچه های همین جا در این سایت trusted uploader هستم. اگر تمایل دارید که پست هاتون سریع پابلیش بشه (صفحه اول) می تونم شما رو تو بلاگ خودم ادمین کنم و شما تو بلاگ من بدون معطلی پست بدید . اگه خواستید آدرس بلاگ فعلیتون رو پ.خ بدید
سلام
من تمایل دارم
یه سوال دارم
صفحه اول فقط به یه سری Category های خاص اختصاص داره انگار، درسته؟ یعنی همه پست ها صفحه اول نمیره؟
قبلا اینجوری نبود ولی الان مثل اینکه اینجوری شده
با این وجود چه نفعی شما می برین؟

بالا