• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
استفاده از آپلود و درامد از طریق اشتراک فایل روشی کاملا بیهوده است چون همه این سرورها دزد اند حتی اگه بازدید سایت شما زیاد باشه بازم درامدی ندارین نمونش سایت من بازدید 4500 تا تعداد دانلود که آپلودسنتر میگفت شده 10 تا!
من الان از تبلیغات پاپ آپ استفاده میکنم با این بازدید روزی 2$ در میاد که از هیچی بهتره .
اینم لینک سایت پاپ آپ که ازش استفاده میکنم .
بعد از رجیستر شدن باید سایتتون رو ثبت کنید و یک روز طول میکشه تا تایید بشه و کد پاپ آپ رو بدن بهتون .

چون شما توش موفق نشدید دلیل نمیشه کار بیهوده ای باشه. دزدی یک هاست طبیعی هستش و همه حرفه ای های این کار میدونن که همه هاستها درصدهای متفاوتی رو دزدی میکنن چون اگر این کار رو نکنن نمیتونن پول کاربرا رو بدن. کسی مثل من یا چند تا از دوستان دیگه اینجا با روزی 2 دلار حتی پول وی پی اس و سرورشون رو هم در نمیاد. پس مطمئن باشید خیلی ها پول خوبی از این کار در میارن. در ضمن از اول میگفتید میخواید رفرال جمع کنید خیلی ها اینجا با رضایت رفرال شما میشدن.

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57
چون شما توش موفق نشدید دلیل نمیشه کار بیهوده ای باشه. دزدی یک هاست طبیعی هستش و همه حرفه ای های این کار میدونن که همه هاستها درصدهای متفاوتی رو دزدی میکنن چون اگر این کار رو نکنن نمیتونن پول کاربرا رو بدن. کسی مثل من یا چند تا از دوستان دیگه اینجا با روزی 2 دلار حتی پول وی پی اس و سرورشون رو هم در نمیاد. پس مطمئن باشید خیلی ها پول خوبی از این کار در میارن. در ضمن از اول میگفتید میخواید رفرال جمع کنید خیلی ها اینجا با رضایت رفرال شما میشدن.

برادر هیچکس تو این کار موفق نیست نمونش رفیق خودم که سایت پ و ر ن داره و بهترین روش برای درامد از این راه هم همینه چون دانلود این فایل ها اکثرا از کشور های معتبره ! ولی بازم به قول شما پول vps اش هم در نمیاد دلیلش اینه که اصلا تعداد دانلود هارو آپلودسنتر نمیشماره !؟
بازم میگم اگه روشی میدونید خود شما که انقدر واردی به ماهم بگو چهار قرون ماهم روزی در بیاریم . باتشکر

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57
این 2تا عکس یکی آپلود سنترم هست فقط دقت کنید 6 روز اصلا دانلود نداشتم و یک دفعه تعدادش میاد پایین . دقیقا بعد از روزی که اولین پرداخت رو بهم انجام دادن !
عکس دوم میانگین بازدید سایت که تقریبا ثابت .

وبگذر
آپلوسنتر

MMax

Registered User
لایک‌ها
50
برادر هیچکس تو این کار موفق نیست نمونش رفیق خودم که سایت پ و ر ن داره و بهترین روش برای درامد از این راه هم همینه چون دانلود این فایل ها اکثرا از کشور های معتبره ! ولی بازم به قول شما پول vps اش هم در نمیاد دلیلش اینه که اصلا تعداد دانلود هارو آپلودسنتر نمیشماره !؟
بازم میگم اگه روشی میدونید خود شما که انقدر واردی به ماهم بگو چهار قرون ماهم روزی در بیاریم . باتشکر

مطمئنید هیچکس موفق نیست؟؟؟
درآمد این ماه من از کینگ فایل که تازه 5 روزش هم مونده.
c2a8e423d26812021.jpg

علاوه بر کینگ فایل در حال حاضر از اوبوم، کلودزیلا، ویدزبیز، بیتشیر و توربوبیت هم لینک می دم و تقریبا به همین اندازه از اونها هم درآمد دارم.
البته این حرف ها رو نمی زنم که خودنمایی کرده باشم. اشخاصی رو می شناسم که درآمد روزانه شون از این راه اینقدره.

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284

دوست عزیز روش خاصی نداره شما فقط باید یه سورس خوب با یه مکان خوب برای پست دادن داشته باشی. یک استابل پست زدن رو انتخاب کنی که هر کس اون رو دید بفهمه آپلودر مثلا شما بودی. همیشه فایلهای با کیفیت آپلود کنی و مهم تر اینکه جواب کسایی که کامنت میدن رو بزاری و به قولی ساپورتشون کنی. یه کم تحمل داشته باشی دیگه حداقل ماهی 150 الی 200 دلار رو با روزی یک ساعت کار کردن در میاری و از اون روزی 2 دلار پاپ آپ شما خیلی بهتر هستش. من خودم چون هر روز از صبح تا عصر سر کارم وقت نمیکنم خیلی جدی دنبال این قضیه باشم ولی باز درآمدم بد نیست. اینم یادم رفت بگم که یوزر شما از کدوم کشور باشه تو پول درآوردن شما به صورت PPD موثره. مثلا تو سایت Uploadable.ch میزان ترافیک من از گروه A بین 65 تا 75 درصد متغیره که برای PPD خوبه.
اون عکس شما رو هم دیدم البته نمیدونم اون کدوم سایت هست که شما ازش استفاده میکنی. کاری نداره میتونی سایت رو عوض کنی و از یکی دیگه استفاده کنی. باید ببینی اونجایی که پست میدی تمایل کاربرها بیشتر به کدوم سایت هستش و از اون استفاده کنی. برای معروفتر شدن سایتت هم میتونی از youtube و ترکرهای عمومی مثل TPB یا Kat استفاده کنی.

Last edited:

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57
مطمئنید هیچکس موفق نیست؟؟؟
درآمد این ماه من از کینگ فایل که تازه 5 روزش هم مونده.
c2a8e423d26812021.jpg

علاوه بر کینگ فایل در حال حاضر از اوبوم، کلودزیلا، ویدزبیز، بیتشیر و توربوبیت هم لینک می دم و تقریبا به همین اندازه از اونها هم درآمد دارم.
البته این حرف ها رو نمی زنم که خودنمایی کرده باشم. اشخاصی رو می شناسم که درآمد روزانه شون از این راه اینقدره.

با این میزان درامد که هر روز هم در حال افزایشه شما باید در حداکثر 10سال دیگه یک بوگاتی ویرون بخری فقط اگه خریدی بزار ما حداقل 2تا بوق باهاش بزنیم .

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57
دوست عزیز روش خاصی نداره شما فقط باید یه سورس خوب با یه مکان خوب برای پست دادن داشته باشی. یک استابل پست زدن رو انتخاب کنی که هر کس اون رو دید بفهمه آپلودر مثلا شما بودی. همیشه فایلهای با کیفیت آپلود کنی و مهم تر اینکه جواب کسایی که کامنت میدن رو بزاری و به قولی ساپورتشون کنی. یه کم تحمل داشته باشی دیگه حداقل ماهی 150 الی 200 دلار رو با روزی یک ساعت کار کردن در میاری و از اون روزی 2 دلار پاپ آپ شما خیلی بهتر هستش. من خودم چون هر روز از صبح تا عصر سر کارم وقت نمیکنم خیلی جدی دنبال این قضیه باشم ولی باز درآمدم بد نیست. اینم یادم رفت بگم که یوزر شما از کدوم کشور باشه تو پول درآوردن شما به صورت PPD موثره. مثلا تو سایت Uploadable.ch میزان ترافیک من از گروه A بین 65 تا 75 درصد متغیره که برای PPD خوبه.
اون عکس شما رو هم دیدم البته نمیدونم اون کدوم سایت هست که شما ازش استفاده میکنی. کاری نداره میتونی سایت رو عوض کنی و از یکی دیگه استفاده کنی. باید ببینی اونجایی که پست میدی تمایل کاربرها بیشتر به کدوم سایت هستش و از اون استفاده کنی. برای معروفتر شدن سایتت هم میتونی از youtube و ترکرهای عمومی مثل TPB یا Kat استفاده کنی.

تو فرم ها بهترین جایی که میشه پست گذاشت و من انجام دادم به ثانیه دانلود میشه http://www.warez-bb.org/ و واسه پ و ر ن هم planetsuzy.com هست ولی باتوجه به اینکه بعضی از آپلودسنتر ها مثل همین planetsuzy که depositfiles واسه سران این سایت هست تا مطلب شما یکم بازدید پیدا کنه چندتا اخطار الکی میفرستن و بعدش 3سوته بن میکنند .

MMax

Registered User
لایک‌ها
50
متاسفانه عیب این انجمن های گفتگو اینه که شما نمی دونی پشت نام کاربری که باهاش بحث می کنی کی قرار داره. یه مشت بچه ریختن با تفکراتی که سنشون ایجاب می کنه همه زمین و زمان رو به سخره می گیرن.

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57
متاسفانه عیب این انجمن های گفتگو اینه که شما نمی دونی پشت نام کاربری که باهاش بحث می کنی کی قرار داره. یه مشت بچه ریختن با تفکراتی که سنشون ایجاب می کنه همه زمین و زمان رو به سخره می گیرن.

آقای ایکس من اگه میخواین راهنمایی کنید چیز وشر نگید خیلی شیک و مجلسی همه چیز واضح اونم نه تو 2خط از ب بسم الله کامل توضیح بدین یک عده مثل خود من که گفتم بیام از طریق اشتراک فایل هم پول در بیارم چند ماه وقت میزارن واسه حرفای الکی شاید یکی بیکار بوده گفته . میخوای راهنمایی کنی نترس همه چیز رو کامل بگو دقیقا چیکار میکنی ؟؟؟؟؟؟!

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57

برادر آقای ایکسمن بیا و اگه واقعا ماهی 1000$ در مجموع درامد داری لطف کن و از سیر تا پیاز ماجرا رو قشنگ شرح بده بگو دقیقا باید چیکار کرد ، سایت داری کجا لینک فایل هارو میزاری چه فایلی میزاری حجمشون چقدره این 72624 دانلود بلاخره انسان بون یک جایی لینک فال های شمارو دیدن اگه لطف کنی و کامل توضیح بدی هرچقدر بیشتر خیلی خیلی ممنون میشم ؟ tnx

pm1

Registered User
لایک‌ها
116
برادر آقای ایکسمن بیا و اگه واقعا ماهی 1000$ در مجموع درامد داری لطف کن و از سیر تا پیاز ماجرا رو قشنگ شرح بده بگو دقیقا باید چیکار کرد ، سایت داری کجا لینک فایل هارو میزاری چه فایلی میزاری حجمشون چقدره این 72624 دانلود بلاخره انسان بون یک جایی لینک فال های شمارو دیدن اگه لطف کنی و کامل توضیح بدی هرچقدر بیشتر خیلی خیلی ممنون میشم ؟ tnx
سلام. شما چیز دیگه میل نداری ؟!!!؟ عزیز من این کار فقط و فقط با مرور زمان و کسب تجربه ممکنه بگیره ، هلو برو تو گلو نمیشه . اونهایی هم که میبینی الان به یه درامدی رسیدن مطمئنآ به یه امکاناتی دست پیدا کردن که دیگران به راحتی و یه شبه دست پیدا نمیکنن ....شما اگه واقعآ مایل باشی میتونی صفحات اول رو بخونی ... تا حدی دستت میاد ، باقیش به خودت بستگی داره !

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57
سلام. شما چیز دیگه میل نداری ؟!!!؟ عزیز من این کار فقط و فقط با مرور زمان و کسب تجربه ممکنه بگیره ، هلو برو تو گلو نمیشه . اونهایی هم که میبینی الان به یه درامدی رسیدن مطمئنآ به یه امکاناتی دست پیدا کردن که دیگران به راحتی و یه شبه دست پیدا نمیکنن ....شما اگه واقعآ مایل باشی میتونی صفحات اول رو بخونی ... تا حدی دستت میاد ، باقیش به خودت بستگی داره !

مشخصه که دستت به کاره ! برو حاجی من الان تو یه خونه ای زندگی میکنم که هر آدمش صاحب یکی از سایت هایی که اگه بری تو گوگل بزنی آ میاد بالا! در همه زمینه ها آدم هست اینجا ولی هیچکس از حرفای شما عزیز چیزی نمیگیره احتمالا شما میخوای از هیچی نتیجه بگیری ؟

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,311
سلام.
از وقتی این تاپیک راه افتاده بود گاهی میومدم و پست ها را میخوندم.
چند تا سوال در مورد وارز. بی بی داشتم
1-من چند جا خوندم که برای پست زدن نیاز به وبلاگ و امتیازه.حالا این وبلاگ رو کجا میشه ساخت؟
2-من قبلا اکانت ساخته بودم الان اومدم دیدم که میتونم تاپیک بزنم.چون وبلاگ ندارم مشکلی پیش نمیاد؟اکانتم بسته نمیشه؟
ممنون

D-olarba-Z

Registered User
لایک‌ها
111
سلام.
از وقتی این تاپیک راه افتاده بود گاهی میومدم و پست ها را میخوندم.
چند تا سوال در مورد وارز. بی بی داشتم
1-من چند جا خوندم که برای پست زدن نیاز به وبلاگ و امتیازه.حالا این وبلاگ رو کجا میشه ساخت؟
2-من قبلا اکانت ساخته بودم الان اومدم دیدم که میتونم تاپیک بزنم.چون وبلاگ ندارم مشکلی پیش نمیاد؟اکانتم بسته نمیشه؟
ممنون
وارز بی بی سایت نیست بلاگ بخواد
ثبت نام می کنی و شروع می کنی به فعالیت

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,311
یک پست زدم نمیدونم کجا رفت :دی تازه اسمش هم ناقص سند شد.امیدوارم ایندفعه ول نکنم و ادامه بدم

AsirEshgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یک سایت خوب برای نگهداری فایل ها به صورت دائم که حذف نشه رو کجا سراغ دارید ؟
هیچ فایل که میخواد تعطیل بشه

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
یک سایت خوب برای نگهداری فایل ها به صورت دائم که حذف نشه رو کجا سراغ دارید ؟
هیچ فایل که میخواد تعطیل بشه

zippyshare و firedrive لینک مستقیم میدن و کاربر پسند .
hugfiles هم دیر پاک میکنه .
ولی در کل سایتی نیست که کاملا بصورت دائم فایل ها رو نگه داره .

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان برای تغییر md5 من از نرم افزار md5 hash changer version 1 استفاده می کنم
فایل را به حالت rar داخل نرم افزار می کنم اون start changing را می زنم در کمتر از یک ثانیه پیغام md5 changed را نشون می ده؟
روشی که انجام می دم درسته؟ کار خاص دیگه ای لازم نیست انجام بدم؟
بعد از تغییر md5 لازم نیست اسم فایل را هم عوض کنم؟

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
کسی با آپلود باز و آپلود بوی کار کرده؟
خیلی از مشتریان و دوستان و همکارهامون میگن که خیلی دانلود و بازدیدها رو نمیشمره و درآمدش واقعی نیست.
اگر کسی اطلاعی داره توضیحی بده ممنون میشم.

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
کسی با آپلود باز و آپلود بوی کار کرده؟
خیلی از مشتریان و دوستان و همکارهامون میگن که خیلی دانلود و بازدیدها رو نمیشمره و درآمدش واقعی نیست.
اگر کسی اطلاعی داره توضیحی بده ممنون میشم.
اپلود سنتر های ایرانی رو فراموش کن .
من الان با این کار میکنم uploadrocket.net
دو روزه درخواست دادم ریختن .

بالا