• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

MMax

Registered User
لایک‌ها
50
51 هزار هند هست!
شمارش ها واقعی هستند؟
من وقتی پست ایشون رو دیدم تو این سایت ثبت نام کردم و دو تا فایل هم به صورت آزمایشی آپلود کردم.
ریت دانلود و پرداخت کاملا واقعی هست و این من رو به شک می اندازه. امیدوارم اسکمر نباشن.
از یک ساعت پیش تا حالا تعداد دانلود و سطح درآمد اینطور بوده.
f723e30d3fc3bcf41.jpg

MMax

Registered User
لایک‌ها
50
اپلود سنتر های ایرانی رو فراموش کن .
من الان با این کار میکنم uploadrocket.net
دو روزه درخواست دادم ریختن .
مبالغی که شما از این سایت دریافت کردید چقدر بوده؟ با وبمانی دریافت کردید؟

ممنون

yaghihaghi

Registered User
لایک‌ها
86
سلام.
از وقتی این تاپیک راه افتاده بود گاهی میومدم و پست ها را میخوندم.
چند تا سوال در مورد وارز. بی بی داشتم
1-من چند جا خوندم که برای پست زدن نیاز به وبلاگ و امتیازه.حالا این وبلاگ رو کجا میشه ساخت؟
2-من قبلا اکانت ساخته بودم الان اومدم دیدم که میتونم تاپیک بزنم.چون وبلاگ ندارم مشکلی پیش نمیاد؟اکانتم بسته نمیشه؟
ممنون

1 -برای پست دادن توی softarchive.net باید بلاگ بسازین که فبلش باید ریتتون بالای 1 باشه
2- واز بی بی چند روزه قاطی کرده پست ها رو نشون نمی ده

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
من وقتی پست ایشون رو دیدم تو این سایت ثبت نام کردم و دو تا فایل هم به صورت آزمایشی آپلود کردم.
ریت دانلود و پرداخت کاملا واقعی هست و این من رو به شک می اندازه. امیدوارم اسکمر نباشن.
f723e30d3fc3bcf41.jpg
خوب درآمدتون رو چطور میخواید برداشت کنید؟
کسی با آپلود باز و آپلود بوی کار کرده؟
خیلی از مشتریان و دوستان و همکارهامون میگن که خیلی دانلود و بازدیدها رو نمیشمره و درآمدش واقعی نیست.
اگر کسی اطلاعی داره توضیحی بده ممنون میشم.
www.city-upload.com
کشور انگلیس هست، ولی مدیرش ایرانیه. توی پرشین تولز هست، یاهو مسنجر هم هست. پرداختی هاشون خوبه، شمارش هم خوبه
برای هر 1000 دانلود 3 دلار بستگی به حجم و آی پی هم ندارد

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
دوستان سلام

سر نتلود چی شده که دیگه کسی لینکی نمیذاره؟

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57
f723e30d3fc3bcf41.jpg

تو یک ساعت 700تا دانلود ! احیانا لینک فایل روی دیوار مترو tokyo نزاشتین ؟خخخخ

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
والا منم شک کردم فایل چیه خخخ

ارسال شده با Sony Xperia M توسط تاپاتاک 4

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
سلام
از دوستان کسی هست که توی سافت آرشیو تو بخش کتابچه و ... کار کنه ؟ ممنون میشم اگه بهم پیام بده چند تا سوال داشتم.
باز هم تشکر.

MMax

Registered User
لایک‌ها
50
تو یک ساعت 700تا دانلود ! احیانا لینک فایل روی دیوار مترو tokyo نزاشتین ؟خخخخ
عرض کردم که تعداد دانلودها رو طوری می شماره انگار که لینک مستقیم گذاشته باشی. و این کمی مشکوکه.

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
اپلود سنتر های ایرانی رو فراموش کن .
من الان با این کار میکنم uploadrocket.net
دو روزه درخواست دادم ریختن .

این سایته چه باحال بود یه فایل تستی روش آپلود کردم و خودم دانلودش کردم 110 مگ سرعت دانلودش بود. این زده 10 روز بعد از آخرین دانلود فایل رو پاک میکنه واقعا اینطوریه ؟

MMax

Registered User
لایک‌ها
50
خوب من یه درخواست 20 دلاری تو فایل راکت ایجاد کردم تا ببینم پرداخت می کنه یا نه؟ نتیجه رو همینجا اعلام می کنم.

D-olarba-Z

Registered User
لایک‌ها
111
دوستان تو SA این یعنی چی؟
posts awaiting moderation
On this page you can moderate postsby SA memberssubmitted inyour blog.
Check your - "Blog Permissions" inadmin cpof blog.
If "Submit Posts" = "Only after validate" you will see submitted posts on this page.
You can approve posts (after approve, post will be available in your blog) or delete (after delete, post will not be shown in blog).​

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
دوستان تو SA این یعنی چی؟
posts awaiting moderation
On this page you can moderate postsby SA memberssubmitted inyour blog.
Check your - "Blog Permissions" inadmin cpof blog.
If "Submit Posts" = "Only after validate" you will see submitted posts on this page.
You can approve posts (after approve, post will be available in your blog) or delete (after delete, post will not be shown in blog).​
اون قسمت برای اینه که وقتی کسی تو بلاگ شما پست داد شما اونجا اون پست رو میبینی و اگه مورد تاییدت بود منتشر میکنی اگر نبود پاکش میکنی.

MMax

Registered User
لایک‌ها
50
دوستان آپلود راکت پرداخت کرد. خیلی سریع بود پروسه پرداختش. با این حساب برای PPD بهترین انتخاب هست به نظرم.

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان یک سوالی در مورد تغییر آی پی تو سایت های وارز دارم .. ممنون می شم راهنمایی کنید
می خوام بدونم آپلود سنتر ها ، سافت آرشیو و تورنت های خوصی نسبت به تغییر آی پی موقع لاگین کردن حساسن یا نه؟
من تو همه این سایت ها با آی پی هلند ثبت نام کردم نام کشور ثبت نامی هم هلند دادم.... الان اگر با وی پی اس یک کشور دیگه مثل فرانسه یا آلمان تو حساب کاربری این سایت ها لاگین کنم آکانتمو بن می کنن؟

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
دوستان یک سوالی در مورد تغییر آی پی تو سایت های وارز دارم .. ممنون می شم راهنمایی کنید
می خوام بدونم آپلود سنتر ها ، سافت آرشیو و تورنت های خوصی نسبت به تغییر آی پی موقع لاگین کردن حساسن یا نه؟
من تو همه این سایت ها با آی پی هلند ثبت نام کردم نام کشور ثبت نامی هم هلند دادم.... الان اگر با وی پی اس یک کشور دیگه مثل فرانسه یا آلمان تو حساب کاربری این سایت ها لاگین کنم آکانتمو بن می کنن؟
سلام

آپلود سنتر ها بستگی داره با کدوماش میخوای کار کنی، با اونایی که دانلود نامحدود دارن باید در یک زمان واحد بیشتر از یه نفر دانلود نکنن با اکانت، مثل رپیدشیر مرحوم که می بست اکانتو.
بقیه که محدودیت حجمی دارن تقریبا با بن و اینا می یونه ای ندارن مثل توربوبیت،
سافت آرشیو رو نمیدونم.
تورنت های خصوصی هم نه کاری ندارن، تنها چیزی که واسه اونا مهمه اینه که بعد از دانلود لااقل به میزانی که دانود کردی آپلود هم باید داشته باشی(ریتت منظوره) تا بنت نکنن.

نگران هلند و آلمان و اینا هم نباش دلو بزن به دریا، لاگین کن بره.

Last edited:

yaghihaghi

Registered User
لایک‌ها
86

برای اپلود سنتر، وارز ها و سافت آرشیو مشکلی نیست من تقریبا هر ساعت با یه آی پی آن میشم :)

تورنت های معمولی مثل IPT و SCC هم مشکلی ندارن، همزمان یکی توی وی پی اس وا میکنم یکی هم توی دسکتاپ خودم، ولی تورنت هایی مثل PTP سریع بن میکنه با تغییر آی پی.

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
سلام

آپلود سنتر ها بستگی داره با کدوماش میخوای کار کنی، با اونایی که دانلود نامحدود دارن باید در یک زمان واحد بیشتر از یه نفر دانلود نکنن با اکانت، مثل رپیدشیر مرحوم که می بست اکانتو.
بقیه که محدودیت حجمی دارن تقریبا با بن و اینا می یونه ای ندارن مثل توربوبیت،
سافت آرشیو رو نمیدونم.
تورنت های خصوصی هم نه کاری ندارن، تنها چیزی که واسه اونا مهمه اینه که بعد از دانلود لااقل به میزانی که دانود کردی آپلود هم باید داشته باشی(ریتت منظوره) تا بنت نکنن.

نگران هلند و آلمان و اینا هم نباش دلو بزن به دریا، لاگین کن بره.

ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی خوبی که کردی

بالا