• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
برای اپلود سنتر، وارز ها و سافت آرشیو مشکلی نیست من تقریبا هر ساعت با یه آی پی آن میشم :)

تورنت های معمولی مثل IPT و SCC هم مشکلی ندارن، همزمان یکی توی وی پی اس وا میکنم یکی هم توی دسکتاپ خودم، ولی تورنت هایی مثل PTP سریع بن میکنه با تغییر آی پی.

ممنون دوست عزیز
منظور شما اینه که توی ipt یا سافت آرشیو به طور همزمان با دو تا آی پی مختلف لاگین می کنید؟
من منظورم بیشتر لاگین کردنه..... چون بیشتر سایت ها اگر بخوان آی پی را چک کنن موقع لاگین چک می کنن.... وگرنه موقعی که توی حساب کاربری هستیم (بعد از لاگین) به تغییر آی پی کاری ندارن

yaghihaghi

Registered User
لایک‌ها
86
ممنون دوست عزیز
منظور شما اینه که توی ipt یا سافت آرشیو به طور همزمان با دو تا آی پی مختلف لاگین می کنید؟
من منظورم بیشتر لاگین کردنه..... چون بیشتر سایت ها اگر بخوان آی پی را چک کنن موقع لاگین چک می کنن.... وگرنه موقعی که توی حساب کاربری هستیم (بعد از لاگین) به تغییر آی پی کاری ندارن

سافت آرشیو که لازم نمیشه همزمان با 2 تا آی پی لاگین کنم ، ولی ipt رو حتی با 3 تا هم لاگین کردم. بیشتر موقع ها مثل الان 2تا همزمان لاگینم ولی فقط از یکی‌ش دانلود میکنم.

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
خوب درآمدتون رو چطور میخواید برداشت کنید؟

www.city-upload.com
کشور انگلیس هست، ولی مدیرش ایرانیه. توی پرشین تولز هست، یاهو مسنجر هم هست. پرداختی هاشون خوبه، شمارش هم خوبه
برای هر 1000 دانلود 3 دلار بستگی به حجم و آی پی هم ندارد
سلام
ممنونم!

یوزرشون رو توی پی تی و یاهو میدید؟

D-olarba-Z

Registered User
لایک‌ها
111
دوستان راهی واسه جلوگیری از چند دفعه آپلود شدن وجود داره ؟
مخصوصاً فایل های حجیم روی رپیدگیتور چند دفعه اپ میشه واسه من ؟
کسی می دونه راهنمایی کنه
ممنون

D-olarba-Z

Registered User
لایک‌ها
111
واقعا سافت ارشیو باندبازیه
من 4 تا پست زدم هر 4 تا سریال و کم حجم شده یکی رو سریع تأیید کرد و 3 تای دیگه رو حذف کرده و ریت رو 3 سوت اوورد زیر صفر
اینم دلیل:
Reason for removal of your article:

Wrong template
via Rules:
D) You Must use now relevant Templates to post in any Category on Main, or no chance to be published !
SoftWare
Music
Games
E-Books
Video
PDA/Mobile
Graphic
For any post follow its appropriate Template exactly as it is !
Moderator left a comment for you:
cut - must be one​
جالبه که قالب پست های من یکیه و هیچکدوم با هم فرقی نداره
نمی دونم باید چی کار کنم
کسی با مدیراش اسنا نیست سفارش مارو بکنه؟؟؟
کسی مشکل رو میدونه کجاس؟

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
واقعا سافت ارشیو باندبازیه
من 4 تا پست زدم هر 4 تا سریال و کم حجم شده یکی رو سریع تأیید کرد و 3 تای دیگه رو حذف کرده و ریت رو 3 سوت اوورد زیر صفر
اینم دلیل:
Reason for removal of your article:

Wrong template
via Rules:
D) You Must use now relevant Templates to post in any Category on Main, or no chance to be published !
SoftWare
Music
Games
E-Books
Video
PDA/Mobile
Graphic
For any post follow its appropriate Template exactly as it is !
Moderator left a comment for you:
cut - must be one​
جالبه که قالب پست های من یکیه و هیچکدوم با هم فرقی نداره
نمی دونم باید چی کار کنم
کسی با مدیراش اسنا نیست سفارش مارو بکنه؟؟؟
کسی مشکل رو میدونه کجاس؟

تا اونجایی که من متوجه شدم مثل اینکه تو اون پستهایی که پاک شدن از گزینه کات بیشتر از یک بار استفاده کردید.

Last edited:

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
دوستان راهی واسه جلوگیری از چند دفعه آپلود شدن وجود داره ؟
مخصوصاً فایل های حجیم روی رپیدگیتور چند دفعه اپ میشه واسه من ؟
کسی می دونه راهنمایی کنه
ممنون
تا اونجایی که من من میدونم دلیلش نرم افزار هایی هست که رو سرور برای ایجاد "چیز پی ان" و امثال اون ها نصب شده،
نرم افزار ها رو پاک کنید، به احتمال قوی درست میشه.

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان من با bsplayer رو وی پی اس مشکل دارم.. می خوام با این نرم افزار اسکرین شات بگیرم ولی روی سرور کار نمی کنه....
همون نسخه ای را که روی سیستم خودم نصبه روی وی پی اس هم نصب کردم... روی سیستم خودم هیچ مشکلی ندارم ... . .ولی روی وی پی اس نمی تونم باهاش فایل های mp4 را باز کنم ...همه کدک ها را گرفتم .
کسی می دونه مشکلش از چیه؟ ( صد در صد مشکل از فایل ها نیست چون با چند فایل مختلف از سایت های مختلف چک کردم)

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
دوستان من با bsplayer رو وی پی اس مشکل دارم.. می خوام با این نرم افزار اسکرین شات بگیرم ولی روی سرور کار نمی کنه....
همون نسخه ای را که روی سیستم خودم نصبه روی وی پی اس هم نصب کردم... روی سیستم خودم هیچ مشکلی ندارم ... . .ولی روی وی پی اس نمی تونم باهاش فایل های mp4 را باز کنم ...همه کدک ها را گرفتم .
کسی می دونه مشکلش از چیه؟ ( صد در صد مشکل از فایل ها نیست چون با چند فایل مختلف از سایت های مختلف چک کردم)
حاجی BSPlayer رو ول کن این نرم افزار بهترینشونه، فقط کافیه فایل تصویری خودت با ماوس بکشی بیاری رو نرم افزار بعد ول کنی، پورتابله و نیازی به نصب نداره.

کد:
http://uploadrocket.net/ua75n4dwavs5/CheshireCats_One_Click_Thumbnailer.rar.html

اگه جواب نداد بگو یکی دیگه رو بهت بدم.

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
حاجی BSPlayer رو ول کن این نرم افزار بهترینشونه، فقط کافیه فایل تصویری خودت با ماوس بکشی بیاری رو نرم افزار بعد ول کنی، پورتابله و نیازی به نصب نداره.

کد:
http://uploadrocket.net/ua75n4dwavs5/CheshireCats_One_Click_Thumbnailer.rar.html

اگه جواب نداد بگو یکی دیگه رو بهت بدم.

آقا درود به اون شرفت.. مشکل حل شد.. عجب کیفیتی هم داره

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
آقا درود به اون شرفت.. مشکل حل شد.. عجب کیفیتی هم داره
قابل شما رو نداره.

اول رو کامپیوتر خودت با هاش ور برو تا چم و خم کار بیاد دستت، تنظیماتش رو هم بذار رو ماکسیموم.

گاها بین یه 100 تا فایل دو سه تا رو نمیتونه اسکرین شات بگیره، مشکلش همینه.
فرمت TS رو هم نمیتونه بگیره متاسفانه.

زیاد دنبال نسخه ی جدیدش رو نت گشتم ولی چیزی پیدا نکردم، گویا این ورژنش آخریشه.

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوستان سلام .کلا یک سوال دارم. بهترین درامدی که در این کار دیدید یا کسب کردید یا کلا شنیده اید چه قدره بوده در یک ماه
و چگونه به دست امده است. فقط عدد و ماه را بگویید . حالا اسم فرد و سایت را نخواستید نگویید. می خواهم ببینم اپلود فایل در ماه اگر یک فرد حرفه ای باشد چه قدره برایش داره. بعدم الان بهترین سایت های اپلود فایل که به ازای هر هزار دانلود پول می دهند کدامند منظور هم دلار بیشتره و هم واریزی

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
دوستان سلام .کلا یک سوال دارم. بهترین درامدی که در این کار دیدید یا کسب کردید یا کلا شنیده اید چه قدره بوده در یک ماه
و چگونه به دست امده است. فقط عدد و ماه را بگویید . حالا اسم فرد و سایت را نخواستید نگویید. می خواهم ببینم اپلود فایل در ماه اگر یک فرد حرفه ای باشد چه قدره برایش داره. بعدم الان بهترین سایت های اپلود فایل که به ازای هر هزار دانلود پول می دهند کدامند منظور هم دلار بیشتره و هم واریزی

عزیز تو این کار اگه همه چی اوکی باشه و مشکلی پیش نیاد میتونی بترکونی، این عکس مربوط میشه به یکی از بچه های اینجا که قبلا تو کار آپلود تو ارون بودند، که متاسفانه ارون جمع کرد و رفت:

paid.JPG
در مورد پول دهی آپلود سنتر ها رو خودتون میتونید اینجا تحقیق کنید :
http://www.wjunction.com/95-file-hosts-official-support

Last edited:

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
رفیق فدات عکس را یک بار دیگه اوکی بکن. مثلا در پیکو فایل اپلود بکن یا در همین جا برایم نمایش داده نمی شود. کلا چه قدر هست

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
بعدم یک سوال ایا تا الان شده مثلا یک نفر در روز بالای 100 هزار بار یک فایلش دانلود بشه. اگر اره بیشتر چه فایل های قابلیت این را دارند یعنی باید حجمشان کم باشد.
مثلا اگر سایتی نوشته باشد هر هزار دانلود 4 دلار و فردی یک فایلش در یک روز 100 هزار تا اوکی بشه. اون سایت باید 400 دلار در یک روز به این فرد بدهد درسته.
بهترین درامد افراد خارجی چه قدر بوده. واقعا راه درامد زایی خوبی هست .
بعدم اگر لطف بکنید عکس را بگذارید همین جا یعنی روی فروم اپلود بکنید تشکر می کنم. چون فیلتر هست ادرس عکس

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
تشکر می کنم از شما
donnie yen
حدودا در چهار ماه 2 و هزار و خورده ای در اورده بود. که میشد میانگین بخواهیم رندش بکنیم ماهی 600 دلار. خوبه.
ولی ایا بالاتر کلا شما ندید . حالا ایرانی یا خارجی اش فرقی نمی کنه. مثلا ماهی بالای 1500 دلار یا 2000 دلار.
بعدم این فرد دیگه کار نمی کنه. چرا گذاشته کنار درامدش خوب بوده که
ولی در 7 روز که توانسته است 206 دلار ایا خوبه. از 2 تا 9

Last edited:

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
بعدم یک سوال ایا تا الان شده مثلا یک نفر در روز بالای 100 هزار بار یک فایلش دانلود بشه. اگر اره بیشتر چه فایل های قابلیت این را دارند یعنی باید حجمشان کم باشد.
مثلا اگر سایتی نوشته باشد هر هزار دانلود 4 دلار و فردی یک فایلش در یک روز 100 هزار تا اوکی بشه. اون سایت باید 400 دلار در یک روز به این فرد بدهد درسته.
بهترین درامد افراد خارجی چه قدر بوده. واقعا راه درامد زایی خوبی هست .
بعدم اگر لطف بکنید عکس را بگذارید همین جا یعنی روی فروم اپلود بکنید تشکر می کنم. چون فیلتر هست ادرس عکس
سلام
در روز رو نمیدونم ولی سال 2010 یه فیلمی آپلود کردم، تو دو سه روز 52,186 بار دانلود شد، خدا بده برکت
4.gif

فایل مربوط میشه به فیلم "جان سخت 4"، نسخه ی HD
ولی متاسفانه پول نشد برام، اینا اکثرا دزدن و همون طوری که میگن عمل نمیکنند.
اینم عکس:

higt hit3.jpg

اگه می خوایین وارد این کار بشین توصیه میکنم بی خیال بشین، چون این برای تازه واردا توصیه نمیشه، بعد از مرحوم شدن فایل سرو و فایل سونیک بعد از سه سال هنوز دنیای وارز در حال بلاتکلیفی به سر میبره.

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوست عزیز تشکر می کنم که جواب دادید .

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
تشکر می کنم از شما
donnie yen
حدودا در چهار ماه 2 و هزار و خورده ای در اورده بود. که میشد میانگین بخواهیم رندش بکنیم ماهی 600 دلار. خوبه.
ولی ایا بالاتر کلا شما ندید . حالا ایرانی یا خارجی اش فرقی نمی کنه. مثلا ماهی بالای 1500 دلار یا 2000 دلار.
بعدم این فرد دیگه کار نمی کنه. چرا گذاشته کنار درامدش خوب بوده که
ولی در 7 روز که توانسته است 206 دلار ایا خوبه. از 2 تا 9
خواهش
ماهی 600 دلار خوبه.
من دیدم ولی متاسفانه عکسی ازش ذخیره نکردم، همین oneddl.eu بود که بست رفت، روزی راحت 1000 تا در می آورد، ولی نذاشتن کار بکنه.

فکر کنم نه دیگه گذاشته کنار، میگم دیگه مشکل این کار همینه دیگه، کلی زحمت میکشی و یه شبه به باد میره، به هیچ کدوم از این آپلود سنترا اعتباری نیست، مثلا همین هموطنمون با بسته شدن ارون تقریبا ور شکست شد. به همین دلیله که میگم تازه وارد برن کنار بهتره.

همین شیر فلیر موقع ایجاد اکانت گزینه هایی که داره که میپرسه می خوای PPD باشی یا PPS ، منم که PPD قبلنا انتخاب کرده بودم، بعد یه مدت که درآمد بد جوری رفته بود بالا، اکانتم رو به PPS تغییر داد، و ماها گرونی نمی یومد تو اکانت، برای همینم منم کلا انداختمش سطل آشغال.

کلا جانوران غیر قابل اعتمادی هستند.

بالا