• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

DoctorWho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام بر همه عزیزانم. از ظهر تا حالا اکثر پست های این تاپیک رو خوندم. دم همتون گرم.

اکانت softarchive ساختم ولی ریتینگ نداره. نیازمند یاری سبزتان هستم.

پ.ن : اسکلو نگاه. آیدی رو داشتم فراموش می کردم. آیدیم ehantaj ه.

DoctorWho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان من بیشتر دنبال جالب بودن کارم تا درآمدش. سالها پیش که جوانتر بودم، کرک هم می کردم. حال می داد. با این حال به درآمد مختصرش هم کنار کارای فعلیم چشم بستم.

اگه قرار باشه یه ppd و یه pps انتخاب کنید، الان کدوم رو انتخاب می کنید؟ uploaded قبلا محبوب به نظر می اومد و گویا الان دل خوشی ندارید. خودم البته از آپلودد نه به قسمت درآمد و بلکه برای ریموت کردن فایل ها و دانلود شخصی استفاده می کردم. (از یوتوب) هم روش خوبی بود و هم امکانات خوبی داشت.

DoctorWho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
یکی از دوستان عزیز هم، در مورد اخلاقی یا غیر اخلاقی بودن کار صحبت کردند. می خوام بگم با دید بد به قضیه نگاه نکنید. یه سری آنارشیست های باسواد غربی حتی این کار رو مبارزه می دونن.
من خودم یه موسیقیدان بی نهایت گمنام رو از اتاق های irc پیدا کردم. بعد اون از طریق واسطه و با این شرایط سخت خرید تو ایران، آلبومای بعدیش رو برای حمایت خریدم. باور کنید همیشه ضرر زدن به صاحب اثر نیست. خیلی وقت ها همین دانلودها و آپلودها هنرمند رو محبوب می کنه. هنرمندی که شاید بین حجوم امثال لیدی گاگا تو مارکت بیرون از نت، شانس چندانی نداشته باشه. وقتی هنرمند محبوب شد هوادار پیدا میکنه. وقتی هوادار پیدا کرد، آلبوم که هیچ تی شرت و هزار جور کالای جانبی طرف و بلیط کنسرتشم فروش میره. موسیقی فقط یه نمونست.

pm1

Registered User
لایک‌ها
116
سلام
من تمایل دارم
یه سوال دارم
صفحه اول فقط به یه سری Category های خاص اختصاص داره انگار، درسته؟ یعنی همه پست ها صفحه اول نمیره؟
قبلا اینجوری نبود ولی الان مثل اینکه اینجوری شده
با این وجود چه نفعی شما می برین؟

اگه تراستد باشه فکر نکنم محدودیتی باشه ...
من هیچ نفعی نمیبرم ... واسه یکی از بچه های اینجا اینکارو کردم ، گفتم به بقیه هم بگم ! شاید تنها نفعش معروف شدن بلاگ باشه، که نیازی بهش ندارم چون همین الانم جز 10 تا بلاگ هستش (البته 100 درصد مطمئن نیستم بلافاصله بره صفحه اول ، ولی اون دوستمون که اینطور میگفت) یه چیز دیگه هم یادم رفت بگم دوستان باید حداقل 100 پست داده باشن با ریت 20 به بالا ... چون غیر از این برام ممکنه مشکل ساز بشه

Last edited:

pm1

Registered User
لایک‌ها
116
سلام بر همه عزیزانم. از ظهر تا حالا اکثر پست های این تاپیک رو خوندم. دم همتون گرم.

اکانت softarchive ساختم ولی ریتینگ نداره. نیازمند یاری سبزتان هستم.

پ.ن : اسکلو نگاه. آیدی رو داشتم فراموش می کردم. آیدیم ehantaj ه.

3.45 ،
ممنون از نظر شما ...

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
یکی از دوستان عزیز هم، در مورد اخلاقی یا غیر اخلاقی بودن کار صحبت کردند. می خوام بگم با دید بد به قضیه نگاه نکنید. یه سری آنارشیست های باسواد غربی حتی این کار رو مبارزه می دونن.
من خودم یه موسیقیدان بی نهایت گمنام رو از اتاق های irc پیدا کردم. بعد اون از طریق واسطه و با این شرایط سخت خرید تو ایران، آلبومای بعدیش رو برای حمایت خریدم. باور کنید همیشه ضرر زدن به صاحب اثر نیست. خیلی وقت ها همین دانلودها و آپلودها هنرمند رو محبوب می کنه. هنرمندی که شاید بین حجوم امثال لیدی گاگا تو مارکت بیرون از نت، شانس چندانی نداشته باشه. وقتی هنرمند محبوب شد هوادار پیدا میکنه. وقتی هوادار پیدا کرد، آلبوم که هیچ تی شرت و هزار جور کالای جانبی طرف و بلیط کنسرتشم فروش میره. موسیقی فقط یه نمونست.

اتاق های irc چیست ؟
این موسیقی دان جوان احتمالا استاد فسنقری نیستش ؟

DoctorWho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اتاق های irc چیست ؟
این موسیقی دان جوان احتمالا استاد فسنقری نیستش ؟

یه زمان یکه تاز warez بودن. یه بات داشتن که فایل رو درخواست می کردی و بعد نوبتت، اتوماتیک فایل دانلود می شد.

موسیقی دان همچین جوان نبود و 65 رو هم رد کرده بود.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
یه زمان یکه تاز warez بودن. یه بات داشتن که فایل رو درخواست می کردی و بعد نوبتت، اتوماتیک فایل دانلود می شد.

موسیقی دان همچین جوان نبود و 65 رو هم رد کرده بود.

الان هم این irc هستش ؟

DoctorWho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
الان هم هست. ولی بعید می دونم دیگه چیز خاصی باشه. اتاق های پسورد سایت های پورن فکر کنم هنوز فعال باشن. خیلی از آپلودرهای پورن از این طریق در واقع کار می کنن. (بیشتر از 10 ساله سر نزدم. یه زمان پاتوق ما برای کتاب و موسیقی بود)

D-olarba-Z

Registered User
لایک‌ها
111
اگه تراستد باشه فکر نکنم محدودیتی باشه ...
من هیچ نفعی نمیبرم ... واسه یکی از بچه های اینجا اینکارو کردم ، گفتم به بقیه هم بگم ! شاید تنها نفعش معروف شدن بلاگ باشه، که نیازی بهش ندارم چون همین الانم جز 10 تا بلاگ هستش (البته 100 درصد مطمئن نیستم بلافاصله بره صفحه اول ، ولی اون دوستمون که اینطور میگفت) یه چیز دیگه هم یادم رفت بگم دوستان باید حداقل 100 پست داده باشن با ریت 20 به بالا ... چون غیر از این برام ممکنه مشکل ساز بشه
جهت هماهنگی پخ دادم

pm1

Registered User
لایک‌ها
116
به لطف Hking عزیز ، منو از trusted uploader در سافت آرشیو حذف کردند!!! دوستان دیگه درخواست ندید ، دست ایشون هم درد نکنه !

D-olarba-Z

Registered User
لایک‌ها
111
به لطف Hking عزیز ، منو از trusted uploader در سافت آرشیو حذف کردند!!! دوستان دیگه درخواست ندید ، دست ایشون هم درد نکنه !
خوبه هنوز ما استارت نزده بودیم
حالا یه سوال
مگه چه پستی زده بود که حذف شدید ؟

pm1

Registered User
لایک‌ها
116
خوبه هنوز ما استارت نزده بودیم
حالا یه سوال
مگه چه پستی زده بود که حذف شدید ؟
ایشون قبلا در سافت آرشیو سابقه دار بودن ... چندین بار گویا بخاطر جابجا کردن لینک ها و دستکاری اونها بن شده بودند. این دفعه هم مجددا لو رفتند و اکانت با سابقه ی منو هم از trusted انداختند ! ( اولش که میخواستند اکانتمو بگیرن !!! خدا ببین چقدر رحم کرد وگرنه اکانتو به باد داده بود!)

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
ایشون قبلا در سافت آرشیو سابقه دار بودن ... چندین بار گویا بخاطر جابجا کردن لینک ها و دستکاری اونها بن شده بودند. این دفعه هم مجددا لو رفتند و اکانت با سابقه ی منو هم از trusted انداختند ! ( اولش که میخواستند اکانتمو بگیرن !!! خدا ببین چقدر رحم کرد وگرنه اکانتو به باد داده بود!)

سلام
لطفا لینک بلاگتون رو برام پخ کنید یا همینجا بگید ببینم چجور بلاگی دارید. البته اگه امکان داره.
با تشکر

D-olarba-Z

Registered User
لایک‌ها
111
یه سوال
توی تهپارادوکس میشه همه لینک های RG رو Premium only files گذاشت؟
وارز بی بی که اجازه نمیده

pm1

Registered User
لایک‌ها
116
سلام
لطفا لینک بلاگتون رو برام پخ کنید یا همینجا بگید ببینم چجور بلاگی دارید. البته اگه امکان داره.
با تشکر

سلام.
به پای بلاگ های شما نمیرسه ! همش 2600-700 تا پست داره! دیگه هم فرقی نمیکنه هر چند .........بی خیال

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
یه سوال
توی تهپارادوکس میشه همه لینک های RG رو Premium only files گذاشت؟
وارز بی بی که اجازه نمیده

بله محدودیتی لینک ها نداره اونجا و برای این چیزا اذیت نمیکنه . هر اپلودسنتری مجازه .
ولی بهتره کنارش لینک برای کابران رایگان هم بزارید .مثلا hugfile یا ....
wbb اجازه نمیده لینک پریمیوم بزاری .

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
دوستان برای خرید vps کجا رو پیشنهاد میکنید ؟
سرعت اپلودش حتی الامکان بالاترین باشه و قیمتش هم مناسب .
از کدوم کشور باشه ؟

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57
استفاده از آپلود و درامد از طریق اشتراک فایل روشی کاملا بیهوده است چون همه این سرورها دزد اند حتی اگه بازدید سایت شما زیاد باشه بازم درامدی ندارین نمونش سایت من بازدید 4500 تا تعداد دانلود که آپلودسنتر میگفت شده 10 تا!
من الان از تبلیغات پاپ آپ استفاده میکنم با این بازدید روزی 2$ در میاد که از هیچی بهتره .
اینم لینک سایت پاپ آپ که ازش استفاده میکنم .
بعد از رجیستر شدن باید سایتتون رو ثبت کنید و یک روز طول میکشه تا تایید بشه و کد پاپ آپ رو بدن بهتون .

بالا