برگزیده های پرشین تولز

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

amir110125

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقا آیا می صرفه یه برنامه فیلم بگیرم و فیلمشو با لینک تو یوتوب بزارم

darvishj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام به همه دوستان
zippyshare هم سایت خوبی برای به اشتراک گذاریه فایل هستش
تماشای مسابقات فوتبال رو از دست ندید
میتونید فوتبال رو زنده و مستقیم باهاش تماشا کنید
خيييييييييييلي باحال بود
لينکش اينه
آموزشش رو هم حتما ببينيد
لينک آموزش:
https://goo.gl/GiumWY
دانلود برنامه :
http://www85.zippyshare.com/v/mjvF7GtO/file.html

files

Registered User
لایک‌ها
210
فقط این تاپیک اسپم کمتر داشت که اونم خراب داره میشه

pm1

Registered User
لایک‌ها
116
سلام یه اکانت آواکس هوم واسه ebook و فیلم آموزشی برای فروش (بدون تضمین) هست با واسطه بفروش میرسه باقی شرایط تو پی ام بپرسید ....

Last edited:

files

Registered User
لایک‌ها
210
دوستان عزیزی که توانایی و انگیزه گذاشتن پست های خوب در زمینه های گرافیک و فیلم، موزیک و آموزشی در یک سایت خوب ورز رو دارند به بنده اطلاع بدند تا براشون اکانت پستر بگیرم
این سایت بر روی سرور اختصاصی میزبانی میشه و بازدید خوبی در زمینه مطالب آموزشی داره و با توجه به گرافیک مناسب جای پیشرفت واقعا زیادی داره
اخیرا قسمتهای گرافیک و موزیک و فیلم اضافه شده که به دنبال پسترهای فعال هستند
در صورتی که طی دو ماه فعالیت بالایی داشته باشید به شما وی پی اس رایگان با پورت 100 مگ واقعی و هارد و رم اختصاصی داده خواهد شد
اسم سایت رو بصورت اختصاصی هر یک از دوستان شرایطش رو داشت بگه تا از طریق پیام خصوصی بفرستم

Fa.Movie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لط
دوستان عزیزی که توانایی و انگیزه گذاشتن پست های خوب در زمینه های گرافیک و فیلم، موزیک و آموزشی در یک سایت خوب ورز رو دارند به بنده اطلاع بدند تا براشون اکانت پستر بگیرم
این سایت بر روی سرور اختصاصی میزبانی میشه و بازدید خوبی در زمینه مطالب آموزشی داره و با توجه به گرافیک مناسب جای پیشرفت واقعا زیادی داره
در صورتی که طی دو ماه فعالیت بالایی داشته باشید به شما وی پی اس رایگان با پورت 100 مگ واقعی و هارد و رم اختصاصی داده خواهد شد
اسم سایت رو بصورت اختصاصی هر یک از دوستان شرایطش رو داشت بگه تا از طریق پیام خصوصی بفرستم
لطفا واسه من پ خ کنید

files

Registered User
لایک‌ها
210
امشب براتون جزئیات رو ارسال میکنم

freeboy1936

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان..من اولین درخواست ‍پرداخت اپلودد رو زدم فایل مانی رو گفتن واس ایران نمیشه چون به یورو میده منم با ای پی ایران ثبت نام کردم حتی ۲ فاکتورمم زدم که تل ایرانه...خلاصه چون اولین درخواست درامده نیازه کار خاصی کنم من فقط درخواست bit4coin رو زدم واس اینکارم یه ایمیل و رمز وارد کردم همین...بعدش نوشته بود باید منتظر جواب باشیم...مثل اینکه یه ووچر کد میدن با اون میری به سایت بیت ۴کوین اونم معادل بیت کوین میده...کسی از دوستان که برداشتی بیت کوین داشته راهنمایی کنه خاهشا...نیاز هست ایمیل بزنم چون اولین پرداختیمه؟

files

Registered User
لایک‌ها
210
نيتروفلر پرداخت به ازاي هر دانلود نداره و درامد اون فقط بر اساس بازاريابي فروش اكانتهاش هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

gigawarn

Registered User
لایک‌ها
25
@files
ممنون بابت اطلاعاتت فقط یه چیزی بعضی ها که از این سایت دارن استفاده میکنن دلشون به چی خوشه
??

این قیمتش چقدره ??

Bigfile.to

files

Registered User
لایک‌ها
210
براي بعضي از سايتها مثل آواكس قطعا تفاوتهايي قائل شدند كه به اجبار پسترها بايد لينك آپلودر خاصي رو بزارند
من خودم از بيگ فايل استفاده ميكنم ولي مشكلي كه به شدت منو آزار ميده سرعت آپلود بسيار پايينشه
توي نيتروفلر ميتوني با سرعت ٥٠ تا ١٠٠ مگابايت در ثانيه آپلود كني كه فوق العاده براي فايلاي حجيم عاليه ولي بيگ فايل و دپوزيت فايلو در بهترين حالت ٢ تا ٤ مگ نميده آپلود

files

Registered User
لایک‌ها
210
دوستانی که مایلند در ورژن جدید سایت LearnBB.net اکانت پستر داشته باشند به بنده اطلاع بدند
ضمنن این سایت فقط مطالب آموزشی قبول میکنه و بازدید قابل توجهی هم داره
شما میتونید کتاب، مجله، کتابهای صوتی و هر گونه فایل متنی، صوتی و تصویری که به نوعی جنبه آموزشی داره رو در این سایت به اشتراک بذارید.
اکانت ها بصورت VIP هست و بدون تایید مدیران و بلافاصله پس از نوشتن، پستهای شما منتشر میشه
محدودیت خاصی هم در زمینه سایتهای آپلودر هم نداره
تنها موردی که به شدت برخورد میکنند و اکانت بن میشه گذاشتن تبلیغ یوزر یا صفحه خاصی در متن پست یا فایل دانلودی هست
همچنین گذاشتن mirror برای پستهای دیگران نیز مجاز هست

smsbaz

Registered User
لایک‌ها
20
سلام
من اماده عمکاری هستم

files

Registered User
لایک‌ها
210
همه يوزرها واگزار شده اند ولي اگر در آينده باز هم ظرفيت پذيرش بود به شما اطلاع خواهم داد

files

Registered User
لایک‌ها
210
در حال حاضر فقط اكانت وي آي پي سايت LearnBB.net رو ميتونم براي شما بگيرم
اين سايت روزانه بيش از ٥٠٠ هزار بازديد داره و تعداد اعضاي اون بيش از يكصد هزار نفر هستند

بالا