برگزیده های پرشین تولز

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
دوست عزیز اگه ممکنه در مورد پخش لینک ها اگه بیشتر توضیح بدی ممنون میشم (اگه نکته خاصی مونده ) ... البته تا اینجا هم همه چیز رو فکر میکنم که کامل گفتی منم هم طبق تمام نکاتی که گفتی لینک ها رو گذاشتم من یه تاپیک زدم که از یه فیلم 10 سری لینک گذاشتم که اگه کسی ببینه دست خالی نره اول از 3تا سرور hotfile .. file serve filesonic لینک گذاشتم تاپیک های دیگه رو که نگاه میکردم همه دنبال لینک رپید شیر هستن منم اومدم لینک رپید رو هم اضافه کردم
جحم فابل ها هم متفاوت بود 300 700 1G 1,2G من که خودم تاپیک از مال خودم کامل تر ندیدم :) ولی هات فایل فقط 2 :( تا دانلود داشت فایل سرو 4 تا رپید شیر 100 تا که نامردا فقط 4 نفر تشکر کرده بودن

ولی یه چیز که دستم اومده اینه که اپلودرهای حرفه ای که تو وارز کار میکنن گروهی کار میکنن
یکیشون که پست میده بقیه هم تشکر میفرستن نمیذارن پست بره صفجه دوم
بعدش فکر میکنم لینک های همو یه کم بزک میکنن عکساشو عوض میکنن همونو پست میدن دوباره

معمولا تاپیک های که لیتک رپید نداره بازدید کننده اش کمتره لینک رپید رو برا اینکه تاپیک بالا بمونه میذارن و استقبال میشه و پست تشکر هم بیشتر داده میشه

اینا برداشت من بوده اگه جای مشکله داره بگو که بدونم مشکل از کجاست

ولی چرا دانلودهای هات فایل شمرده نمیشه 3 سری لینک هات فایل بوده ولی فقط 2 تا دانلود ..:blink:

من كه هنوز با وي پي اس و اينجور چيزا كار نكردم يه لينك نرم گذاشتم تو وارزز بي بي 104 تا بازديد داشته و تا حالا 26 نفر دانش كردن اونم از هات فايل درسته كمه ولي خب فك كنم واسه من خوب داره كنتور مي ندازه .

=========================
در ضمن يه سوال كسي كه اي دي اس ال داره و داره با وي پي اس دان ميكنه جواب بده ايا موقع دان با وي پي اس هم از شارژ اي دي اس الش كم مي كنه يا نه ؟؟؟

bahramicq

Registered User
لایک‌ها
3
در ضمن يه سوال كسي كه اي دي اس ال داره و داره با وي پي اس دان ميكنه جواب بده ايا موقع دان با وي پي اس هم از شارژ اي دي اس الش كم مي كنه يا نه ؟؟؟
دانلود و اپلود از وی پی اس به سرورهای اشتراک گذاری ربطی به ترافیک مصرفی adsl شما نداره و از ترافیک شما کم نمیکنه

شاید به خاطر این باشه که اکونت هات فایل من فری هست یه اکونت پریمیومم که فرت شد تاپیک من حدود 550 نفر بازدید داشت

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
دانلود و اپلود از وی پی اس به سرورهای اشتراک گذاری ربطی به ترافیک مصرفی adsl شما نداره و از ترافیک شما کم نمیکنه

شاید به خاطر این باشه که اکونت هات فایل من فری هست یه اکونت پریمیومم که فرت شد تاپیک من حدود 550 نفر بازدید داشت

به فريش نيست اخه ماله منم فري هستش :)

alianin

Registered User
لایک‌ها
0
جناب R3B متاسفانه اسمتون رو نمیدونم یه سوال داشتم خدمتتون به نظرتون کدوم یکی از این راهها بهتره برای قرار دادن فایل :
1- دانلود و آپلود کردن جدیدترین فیلم ها و بازیها و ... یعنی توی روز هرچی گیم و ... میاد دان و آپ کنیم و مثلا یه اسکرین کوچیک بگیریم و به صورت ساده قرار بدیم
یا
2- دانلود و آپلود فیلمها و گیمهای معروف و مانور دادن روی اونها و صرف وقت روی اون تاپیک

یعنی درکل یه تاپیک با کیفیت و پرمحتوا دانلودش بیشتره یا چند تاپیک ساده از گیم و فیلمهای مختلف ؟

خیلی ممنون

bahramicq

Registered User
لایک‌ها
3
کسی تونسته تا حالا تو فروم forumw.org عضو بشه ؟ من که میخوام عضو بشم 2 تا مرحله رو میخواد انجام بدم که اولیش تبلیغات شرکت دل که ازم خواست شماره موبایل رو من وارد کردم یه sms فرستاد که میخواست 1 دلار از شارژم رو برداره .... اگه کسی امتحان کرده و عضو شده یه توضیحی بده .

Syrex

Registered User
لایک‌ها
5
من هم الان حدودا 2 سالی می شه که این کار رو می کنم البته 4-3 ماه می شه که اومدم هاتفایل ( بعد از قضایای رپیدشر ) اول می خواستم از صاحب تاپیک اجازه بگیرم اگه اجازه داد من هم توضیحاتی بدم و البته اگه اشکال نداشته باشه جواب دوستان دیگه رو هم بدم

bahramicq

Registered User
لایک‌ها
3
من هم الان حدودا 2 سالی می شه که این کار رو می کنم البته 4-3 ماه می شه که اومدم هاتفایل ( بعد از قضایای رپیدشر ) اول می خواستم از صاحب تاپیک اجازه بگیرم اگه اجازه داد من هم توضیحاتی بدم و البته اگه اشکال نداشته باشه جواب دوستان دیگه رو هم بدم

خوشحال میشیم که شما هم تجربیاتتون رو در اختیار دیگران بذارین و اگه نکنه ای به نظر تون میرسه ما رو بی نصیب نذارین
*********************88

من تو این چند روز که شروع کردم امار دانلود file serve خیلی بهتر از هات فایل هست واسه من ، تمام لینک ها رو هم یکسان و از هر دو سرور گذاشتم

alianin

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان میتونید حداقل از طریق pm بگید از چه شرکتی vps گرفتین ؟ من واقعا موندم از کدومشون بگیرم که مشکل نداشته باشه و البته مشخصاتی که جناب R3B رو گفتن رو دارا باشه .

ممنون

RAR

Registered User
لایک‌ها
43
ولی یه چیز که دستم اومده اینه که اپلودرهای حرفه ای که تو وارز کار میکنن گروهی کار میکنن
یکیشون که پست میده بقیه هم تشکر میفرستن نمیذارن پست بره صفجه دوم

موافقم

به نظر من ، ما هم بیایم تو فروم های وارز تو پست های هم نظر بدیم که تاپیکشن بالا بمونه
اینطوری تعداد دانلود خیلی بالاتر میره

هر کی موافقه
پیغام خصوصی بده و اسم یوزرش رو هم بگه مخصوصا" تو سایت ware-bb ( یا هر سایت وارزی که عضو هستید )

Syrex

Registered User
لایک‌ها
5
به نظر من این کار ها فقط وقتتون رو هدر می ده
شما اگه تاپیکتون رو درست بزنید و البته به موقع مطمئنا بازدید و دانلود خوبی خواهید داشت
با این کار ها از مسیر اصلیتون دور می شید
البته فقط یه نظر بود

armin321

Registered User
لایک‌ها
41
سلام
من بالاخره تصمیم به خرید وی پی اس گرفتم.

برای نصب IDM و مرورگر های مطلوب مثل اوپرا چیکار باید کرد؟
باید خودم از PC به VPS آپلود کنم؟
اگر بله چطوری میشه آپلود کرد رو وی پی اس؟

bahramicq

Registered User
لایک‌ها
3
به نظر من این کار ها فقط وقتتون رو هدر می ده
شما اگه تاپیکتون رو درست بزنید و البته به موقع مطمئنا بازدید و دانلود خوبی خواهید داشت
با این کار ها از مسیر اصلیتون دور می شید
البته فقط یه نظر بود

دوسا عزیز میشه بیشتر توضیح بدی که منظور شما از به موقع چیه ؟ ویژگی یه تاپیک خوب چیه که بازدید بالایی داشته باشه

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
كسايي كه تازه اين كار رو شروع كردن (از زمان شروع تايپك)چقدر تا حالا در اوردن ؟؟
من كلا 6 سنت شده تا الان (بدون وي پي اس + فقط ولرز بي بي )
=====================
مي خواستم ببينم كسي از شماها هست كه با وي پي اس تازه كار كرده باشه و بگه چقدر دراورده تا حالا (ببينم اصلا ارزش وقت گذاشتن داره يا نه)؟؟؟؟
=====================
پ ن :بي زحمت فقط تازه كارا جواب بدن

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
دوستان عزیز

من طی یک اشتباه و به صورت ناخواسته حدود 200 گیگ از فایلهام رو در فایل سونیک (شیرینگ متریکس سابق) پاک کردم !

راهی هست بشه برگردوند !

بیشتر از 10 ساعت از این ماجرا نمیگذره ! الان متوجه اشتباهم شدم ! به پشتیبانیشون پیغام دادم !
امکانش هست برگردونند فایل هارو یا بدبخت شدم ؟

رو بک اپشون نیست ؟ اگه بخوان میتونن برگردونن ؟ خودم راهی برای برگردوندن ندارم !؟

یه قسمت داره به نام trash که قاعدتا باید فایلهای پاک شده بره توش منتها اصلا نمیتونم وارد بشم به این بخش !
یعنی کلیک میکنم روش هیچ اتفاقی نمی افته !

کمکککککککککککککککککک پلیز !

bahramicq

Registered User
لایک‌ها
3
=====================
مي خواستم ببينم كسي از شماها هست كه با وي پي اس تازه كار كرده باشه و بگه چقدر دراورده تا حالا (ببينم اصلا ارزش وقت گذاشتن داره يا نه)؟؟؟؟
=====================
من که فعلا vps نگرفتم فعلا وقت ندارم تا 2 ماه دیگه روش کار کنم ولی حتما برا امتحان هم که شده vps رو میگیرم
من با یک تاپیک که 880 تا بازدید داشت تو وارز 15 سنت از fileserve / و 8 سنت هم از هات فایل ولی کل فایلام پاک شدن ولی لینکای رپید که گذاشتم دانلودشون خیلی بالا بود ....

armin321

Registered User
لایک‌ها
41
=====================
=====================

ببين من هم تازه كارم
ولي اگر لينكهاتو خوب پخش كني درآمد مياد بالا.

من تا دو ماه پيش يكروز 4 دلار هم در آوردم.
ولي خوب روزي 10 ساعت كار كردم. چيزهايي كه پخش كردم مستر بين و تمامي مستندهاي نشنال جعوگرافيك و فيلمهاي روز اون موقع بود.

الان چون وقت زياد ندارم ،تعريفي نداره و لينكهاي قبليم بيشترش پاك شده و چيزي هم ريليز نكردم جديدا. اونه الان در واقع درآمدي ندارم عملا

شما از وي پي اس سر در مياري؟

من ميخوام وي پي اس بگيرم . ولي اصلا بلد نيستم چطوريه؟
بايد به يك سايت مراجعه كنم بعد يوزر و پسورد بدم تا وارد وي پي اس بشم؟يا با نرم افزار بايد وارد وي پي اس بشم؟
بعد بخوام نرم افزار روش نصب كنم چي؟
چطوري بايد آپلود كرد؟
خواهشا اگر كسي كار با وي پي اس رو بلده به من ياد بده

Last edited:

R3B

Registered User
لایک‌ها
161

بله شما ميتونيد تجربيات خودتونو در اختيار بقيه بگذاريد و استقبال ميكنم

من تجربيات خودمو دارم منتقل ميكنم

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
دوسا عزیز میشه بیشتر توضیح بدی که منظور شما از به موقع چیه ؟ ویژگی یه تاپیک خوب چیه که بازدید بالایی داشته باشه

تاپيك بايد گوياي مطلب باشه - تو عنوان مشخص كنيد حجم و لينك سرورتون چيه

پستهاي fresh خيلي داونلود بالا داره

سلام
من بالاخره تصمیم به خرید وی پی اس گرفتم.

برای نصب IDM و مرورگر های مطلوب مثل اوپرا چیکار باید کرد؟
باید خودم از PC به VPS آپلود کنم؟
اگر بله چطوری میشه آپلود کرد رو وی پی اس؟

لينكشون رو پيدا كنيد داونلود و نصب كنيد
با نصي يه سرور مثل زمپ و از طريق اف تي پي ميتونيد فايل رو سرورتون بريزيد

کسی تونسته تا حالا تو فروم forumw.org عضو بشه ؟ من که میخوام عضو بشم 2 تا مرحله رو میخواد انجام بدم که اولیش تبلیغات شرکت دل که ازم خواست شماره موبایل رو من وارد کردم یه sms فرستاد که میخواست 1 دلار از شارژم رو برداره .... اگه کسی امتحان کرده و عضو شده یه توضیحی بده .

اين فروم خيلي قويتر از وارز بي بي بود و يه مدت تعطيل شد و دوباره راه افتاد من از همون دوره اول عضوش بودم الان خبر ندارم چطوريه منتها تو خود صفحه معمولا شرايط رو مينويسند كه بايد رعايت بشه

جناب R3B متاسفانه اسمتون رو نمیدونم یه سوال داشتم خدمتتون به نظرتون کدوم یکی از این راهها بهتره برای قرار دادن فایل :
1- دانلود و آپلود کردن جدیدترین فیلم ها و بازیها و ... یعنی توی روز هرچی گیم و ... میاد دان و آپ کنیم و مثلا یه اسکرین کوچیک بگیریم و به صورت ساده قرار بدیم
یا
2- دانلود و آپلود فیلمها و گیمهای معروف و مانور دادن روی اونها و صرف وقت روی اون تاپیک

یعنی درکل یه تاپیک با کیفیت و پرمحتوا دانلودش بیشتره یا چند تاپیک ساده از گیم و فیلمهای مختلف ؟

خیلی ممنون

حتي اگر يه پست معمولي باشه گستردگي لينك هاتون مهمه
نايابترين و با ارزشترين لينك رو هم اگه تو يه سايت منتشر كنيد بزور داونلودش به 200 برسه چون سريعا توسط ليچرهاي قدر ميرور گيري و پخش ميشه و دست شما خالي ميمونه

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
ببين من هم تازه كارم
ولي اگر لينكهاتو خوب پخش كني درآمد مياد بالا.

من تا دو ماه پيش يكروز 4 دلار هم در آوردم.
ولي خوب روزي 10 ساعت كار كردم. چيزهايي كه پخش كردم مستر بين و تمامي مستندهاي نشنال جعوگرافيك و فيلمهاي روز اون موقع بود.

الان چون وقت زياد ندارم ،تعريفي نداره و لينكهاي قبليم بيشترش پاك شده و چيزي هم ريليز نكردم جديدا. اونه الان در واقع درآمدي ندارم عملا

شما از وي پي اس سر در مياري؟

من ميخوام وي پي اس بگيرم . ولي اصلا بلد نيستم چطوريه؟
بايد به يك سايت مراجعه كنم بعد يوزر و پسورد بدم تا وارد وي پي اس بشم؟يا با نرم افزار بايد وارد وي پي اس بشم؟
بعد بخوام نرم افزار روش نصب كنم چي؟
چطوري بايد آپلود كرد؟
خواهشا اگر كسي كار با وي پي اس رو بلده به من ياد بده

يعني شما بدون وي پي اس 4دلارم داشتي؟؟؟؟؟؟؟؟
ايول بابا .
نه من هنوز نگرفتم فعلا مرددم اخه فاركس هم كار مي كنم (بيشتر ضرر تا سود)موندم برم همون فاركس يا كه بيام يه مدت تو اين كار .اخه وس وسه كنندست .اونجا بايد همش ضربان قلب و فشار و استرس تحمل كني ولي اينجا فقط 5 ساعت چش بزاري پاش
---------------------------

بالا