برگزیده های پرشین تولز

آموزش کامل پیش بینی حرفه ای مسابقات ورزشی ( فوتبال ، بسکتبال ، والیبال و ... )

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
اونایی که قبلا ثبت نام کردن و نمیتونن زیرمجموعه بشن چکار کنن؟
مشکلی نداره عزیز
اون بحث زیرمجموعه یک سری امکانات خاص هستش .
در ابتدا پست ها یکم مبتدی و آموزش امکانات سایت هست و در جلوتر روش های حرفه ای ..
با تاپیک همراه باشید

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
هندیکپ چیست ؟

هندیکپ یکی از آیتم های سایت های پیش بینی میباشد . با یک مثال آن را برای شما توضیح میدهیم :

0w3_handicap.jpg

جدول بالا برای هر بازی فوتبال موجود میباشد . ضرایب بستگی به ضعیف یا قوی بودن هر تیم متغیر است .
هندیکپ یعنی تعداد گل به آن تیم اضافه شود یا کسر شود و سپس برنده است .
مثلا :
هندیکپ 0 تیم 1 ضریب 3.05 دارد . یعنی اگر تیم 1 برنده بازی شود شما اگر 100 تومان شرط بسته باشید ، حدودا 300 تومان برنده میشوید . اگر بازی مساوی شود ، فقط 100 تومن شما باز میگردد و اگر تیم 1 ببازد شما نیز میبازید .

نکته درباره Over و Under :
سوال اصلی در این بخش این است که Over 2 چه فرقی با Over 1.5 دارد . (یا Over 0.5 با Over 1 یا under 3.5 با Under 4 یا ...)
Over 1.5 : باید بازی بیشتر از 1 گل داشته باشد . در غیر این صورت شما میبازید و پولی برگشت داده نمیشود .
Over 2 : باید 3 گل به بالا بیاید تا شما برنده باشید و اگر 2 گل بیاید پول شما با ضریب 1 برگشت میخورد ( اصل پول )

توضیحات این بخش در پست های بعدی تکمیل میشود .
سوالی بود در خدمتم .

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
هندیکپ چیست ؟

هندیکپ یکی از آیتم های سایت های پیش بینی میباشد . با یک مثال آن را برای شما توضیح میدهیم :

0w3_handicap.jpg

جدول بالا برای هر بازی فوتبال موجود میباشد . ضرایب بستگی به ضعیف یا قوی بودن هر تیم متغیر است .
هندیکپ یعنی تعداد گل به آن تیم اضافه شود یا کسر شود و سپس برنده است .
مثلا :
هندیکپ 0 تیم 1 ضریب 3.05 دارد . یعنی اگر تیم 1 برنده بازی شود شما اگر 100 تومان شرط بسته باشید ، حدودا 300 تومان برنده میشوید . اگر بازی مساوی شود ، فقط 100 تومن شما باز میگردد و اگر تیم 1 ببازد شما نیز میبازید .

نکته درباره Over و Under :
سوال اصلی در این بخش این است که Over 2 چه فرقی با Over 1.5 دارد . (یا Over 0.5 با Over 1 یا under 3.5 با Under 4 یا ...)
Over 1.5 : باید بازی بیشتر از 1 گل داشته باشد . در غیر این صورت شما میبازید و پولی برگشت داده نمیشود .
Over 2 : باید 3 گل به بالا بیاید تا شما برنده باشید و اگر 2 گل بیاید پول شما با ضریب 1 برگشت میخورد ( اصل پول )

توضیحات این بخش در پست های بعدی تکمیل میشود .
سوالی بود در خدمتم .
آقا اون قضیه چی شد؟ لااقل سه برابر کردن پول در یک هفته

Sent from my SM-G570F using Tapatalk

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
آقا اون قضیه چی شد؟ لااقل سه برابر کردن پول در یک هفته

سلام عزیز
پابرجاست ولی متاسفانه لیگ ها تموم شدند . یک سری پیشنهاد تکی و روزانه هست که از فردا استارت میزنم و در همین تاپیک اعلام میکنم .
اونا پیشنهاد میشه بزنید تو این فاصله که بازی کمتر هست .

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
پیشنهاد های امروز :
برد JIBBER JABBER اسب دوانی
بازی St Polten v Wolfsberger AC ==> Over 1.5 فوتبال
Doosan Bears LG Twins ===> BTS or Over 2.5

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
پیشنهاد های امروز :
برد JIBBER JABBER اسب دوانی
بازی St Polten v Wolfsberger AC ==> Over 1.5 فوتبال
Doosan Bears LG Twins ===> BTS or Over 2.5

اسب دوانی WIN
St Polten v Wolfsberger AC = 1-1 WIN
Doosan Bears LG Twins WIN

امیدوارم سود خوبی کرده باشید - با ما همراه باشید .

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
اسب دوانی WIN
St Polten v Wolfsberger AC = 1-1 WIN
Doosan Bears LG Twins WIN

امیدوارم سود خوبی کرده باشید - با ما همراه باشید .

داداش گرفتیمون؟ لاین ضریب 1.3 آخه چه ارزشی داره که بخوای براش ریسک کنی
اون اسب مربوط به کدوم کورس بود؟ و اون بازی کره جنوبی
پیداشون نکردم
اگه ممکنه عکس از بتی که زدی بذار من هیچکدوم از اون دوتا رو پیدا نکردم، مرسی

ضمنا یه لطف کن ضریب لاینی که میزنی رو بنویس دستت درد نکنه

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
داداش گرفتیمون؟ لاین ضریب 1.3 آخه چه ارزشی داره که بخوای براش ریسک کنی
اون اسب مربوط به کدوم کورس بود؟ و اون بازی کره جنوبی
پیداشون نکردم
اگه ممکنه عکس از بتی که زدی بذار من هیچکدوم از اون دوتا رو پیدا نکردم، مرسی

ضمنا یه لطف کن ضریب لاینی که میزنی رو بنویس دستت درد نکنه

از پیشنهاد های بعدی میزارم عزیز ، نکته خوبی بود

اگه کسی بخواد از این سایت کلاهبردار تبلیغ کنه محاله من بزارم تمام مدارک از قبیل تلفن و ادرس در روسیه حتی مکالمات ای سایت جعلی و کلاهبردار رو میکنم (((((1xbet کلاهبردار)))))

بنده نه سودی داره واسم نه مورد خاصی هست ! شما برو یک سایت دیگه بزن !
ولی اینجور صحبت کردن درست نیس ! اولا این تاپیک از اسمش مشخصه به چه منظور ساخته شده !
دوما شما نظری داری برو به خودشون اعتراض کن ! اینجا کسی از مسئولینشون نیست !
سوما اسپم نکنید !

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
از پیشنهاد های بعدی میزارم عزیز ، نکته خوبی بود

بنده نه سودی داره واسم نه مورد خاصی هست ! شما برو یک سایت دیگه بزن !
ولی اینجور صحبت کردن درست نیس ! اولا این تاپیک از اسمش مشخصه به چه منظور ساخته شده !
دوما شما نظری داری برو به خودشون اعتراض کن ! اینجا کسی از مسئولینشون نیست !
سوما اسپم نکنید !
خب داداش یه لطفی میکنی در مورد اون دوتا شرط توضیح بدی؟
بازی کره و لاین اسب
کدوم لیگ و کدوم کورس بودن
مرسی

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
خب داداش یه لطفی میکنی در مورد اون دوتا شرط توضیح بدی؟
بازی کره و لاین اسب
کدوم لیگ و کدوم کورس بودن
مرسی

جفت بازی ها موجود بوده .. متوجه نمیشم مشکلش کجا بوده
از فردا بازی های معروف تری میزارم که تو پیدا کردنشون به مشکل نخورید . موفق باشید

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
جفت بازی ها موجود بوده .. متوجه نمیشم مشکلش کجا بوده
از فردا بازی های معروف تری میزارم که تو پیدا کردنشون به مشکل نخورید . موفق باشید
من نگفتم مشکلی داشتن
میگم اون اسب مربوط به کدوم کورس بوده و اون بازی کره مال کدوم لیگ بوده
؟؟

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
من خیلی ها رو دیدم که توی قسمت بازی هاش مثل thimbles فعالیت میکنن. قضیه این چیه؟

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
من خیلی ها رو دیدم که توی قسمت بازی هاش مثل thimbles فعالیت میکنن. قضیه این چیه؟
سلام
کلا تو این سایت هرکسی در بخشی که مهارت داره فعالیت میکنه .. بعضی از قسمت ها یکسری تکنیک ها (Tricks) داره که میشه با دونستن اونا موفق تر باشیم . من تو این تاپیک سعی میکنم تمامی تکنیک هایی که بلدم و مطالب مفید دیگر دوستان رو واستون بفرستم . شما فقط لطف بفرمایید با لینک بنده ثبت نام کنید . ممنونم
لینک سایت

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
تبدیل 10 هزار تومان به 1 میلیون تومان

خب امروز میخوام یک روشی رو خدمتتون معرفی کنم که نیاز به سرمایه خیلی کمی داره و در عوض اگر موفق بشید و همچنین یه مقدار شانس باهاتون یار باشه به مبالغ خیییلی خوبی میرسید
چنتا راه برای اجرای این روش وجود داره و از تمام ورزش ها میشه استفاده کرد اما من سعی میکنم اساس کارکرد این روش رو خدمتتون بگم و به عنوان مثال از ورزش فوتبال استفاده میکنم
لینک ثبت نام در سایت
این روش شدیدا ارزش امتحان کردن رو داره و در صورت شکست چون سرمایه اولیه زیادی نمیخواد شما قادر خواهید بود چندین بار این روش رو امتحان کنید و به تجربیاتتون اضافه کنید و در نهایت موفق باشید

روش اجرای این طرح

به دنبال ضریب های 1.1 تا 1.05 بگردید ، ضریب هایی که احساس میکنید بسیار مطمئن و امن هستند ، ما در این راه به دنبال میکس 3 تا 6 بازی هستیم که در نهایت ضریب بین 1.5 تا 2 به ما بدهد

بهترین اپشن ها با این ضریب چه هستند ؟

به عنوان مثل : اور 0.5 ، برد مساوی تیم های خیلی قوی در خانه ، باز شدن دوازه تیم های ضعیف ، و حداقل یک نیمه را میبرد تیم های قوی در مقابل تیم های ضعیف
لینک ثبت نام در سایت
♦️ خب شما مبلغ 10 هزار تومن روی اولین میکس ضریب 1.5 خود میگذارید ، بعد از برد شما 15 هزار تومان خواهید داشت ، کل مبلغ را روی میکس بعدی میگذارید با ضریب 1.5 اکنون شما 22.5 هزار تومان دارید و تمام مبلغ را روی میکس بعدی قرار میدهید و به همین شکل پیش میروید ، در نهایت شما با برد 14 میکس با ضریب 1.5 موفق میشوید 10 هزار تومان خود را تبدیل به 1 میلیون و 300 هزار تومان کنید

✔️ نکته : شما میتوانید هر جایی که احساس رضایت کردید پول را بکشید بیرون و دوباره از اول شروع کنید ، مثلا 10 هزار تومان رو تبدیل به 100 هزار تومان کردید ، 90 هزار تومن رو میکشید بیرون و دوباره با 10 تومن باقی مانده شروع میکنید

توجه داشته باشید تا قبل از اینکه شما پولی از سایت برداشت کنید با اولین باخت شما تمام موجودی خود را از دست خواهید داد ، اما اگر مثلا روی نقطه 500 هزار تومان ببازید و صفر شوید ، شما فقط 10 هزار تومان ضرر کرده اید پس خیلی بد نیست

✔️ نکته : شما ملزم به میکس کردن نیستید ، میتوانید به صورت تک تک روی بازی هایی با ضریب 1.05 تا 1.1 شرط ببندید و سرمایه خود را افزایش دهید اما میکس روند رشد پول شما را سریعتر میکنید و از انجایی که سرمایه اولیه ناچیز است ارزش کمی ریسک را دارد ، پس خلاقیت در اختیار شما قرار دارد

✔️ نکته : اپشن هایی که معرفی کردیم فقط برای مثال بود و شما به عنوان مثال در سایتی مثل وان ایکس میتوانید تعداد بسیار زیادی اپشن با همچین ضریبی در بازی های پیدا کنید
لینک ثبت نام در سایت
➕ پیشنهاد ما برای اجرای این طرح سایت وان ایکس میباشد ، چون مثلا در یک بازی فوتبال سطح 1 بالغ بر 2500 اپشن برای یک بازی ارائه میدهد ، و دست شما برای پیدا کردن همچین ضراییبی خییییلی خییییلی بازتر است

وان ایکس

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
تبدیل 10 هزار تومان به 1 میلیون تومان

خب امروز میخوام یک روشی رو خدمتتون معرفی کنم که نیاز به سرمایه خیلی کمی داره و در عوض اگر موفق بشید و همچنین یه مقدار شانس باهاتون یار باشه به مبالغ خیییلی خوبی میرسید
چنتا راه برای اجرای این روش وجود داره و از تمام ورزش ها میشه استفاده کرد اما من سعی میکنم اساس کارکرد این روش رو خدمتتون بگم و به عنوان مثال از ورزش فوتبال استفاده میکنم
لینک ثبت نام در سایت
این روش شدیدا ارزش امتحان کردن رو داره و در صورت شکست چون سرمایه اولیه زیادی نمیخواد شما قادر خواهید بود چندین بار این روش رو امتحان کنید و به تجربیاتتون اضافه کنید و در نهایت موفق باشید

روش اجرای این طرح

به دنبال ضریب های 1.1 تا 1.05 بگردید ، ضریب هایی که احساس میکنید بسیار مطمئن و امن هستند ، ما در این راه به دنبال میکس 3 تا 6 بازی هستیم که در نهایت ضریب بین 1.5 تا 2 به ما بدهد

بهترین اپشن ها با این ضریب چه هستند ؟

به عنوان مثل : اور 0.5 ، برد مساوی تیم های خیلی قوی در خانه ، باز شدن دوازه تیم های ضعیف ، و حداقل یک نیمه را میبرد تیم های قوی در مقابل تیم های ضعیف
لینک ثبت نام در سایت
♦️ خب شما مبلغ 10 هزار تومن روی اولین میکس ضریب 1.5 خود میگذارید ، بعد از برد شما 15 هزار تومان خواهید داشت ، کل مبلغ را روی میکس بعدی میگذارید با ضریب 1.5 اکنون شما 22.5 هزار تومان دارید و تمام مبلغ را روی میکس بعدی قرار میدهید و به همین شکل پیش میروید ، در نهایت شما با برد 14 میکس با ضریب 1.5 موفق میشوید 10 هزار تومان خود را تبدیل به 1 میلیون و 300 هزار تومان کنید

✔️ نکته : شما میتوانید هر جایی که احساس رضایت کردید پول را بکشید بیرون و دوباره از اول شروع کنید ، مثلا 10 هزار تومان رو تبدیل به 100 هزار تومان کردید ، 90 هزار تومن رو میکشید بیرون و دوباره با 10 تومن باقی مانده شروع میکنید

توجه داشته باشید تا قبل از اینکه شما پولی از سایت برداشت کنید با اولین باخت شما تمام موجودی خود را از دست خواهید داد ، اما اگر مثلا روی نقطه 500 هزار تومان ببازید و صفر شوید ، شما فقط 10 هزار تومان ضرر کرده اید پس خیلی بد نیست

✔️ نکته : شما ملزم به میکس کردن نیستید ، میتوانید به صورت تک تک روی بازی هایی با ضریب 1.05 تا 1.1 شرط ببندید و سرمایه خود را افزایش دهید اما میکس روند رشد پول شما را سریعتر میکنید و از انجایی که سرمایه اولیه ناچیز است ارزش کمی ریسک را دارد ، پس خلاقیت در اختیار شما قرار دارد

✔️ نکته : اپشن هایی که معرفی کردیم فقط برای مثال بود و شما به عنوان مثال در سایتی مثل وان ایکس میتوانید تعداد بسیار زیادی اپشن با همچین ضریبی در بازی های پیدا کنید
لینک ثبت نام در سایت
➕ پیشنهاد ما برای اجرای این طرح سایت وان ایکس میباشد ، چون مثلا در یک بازی فوتبال سطح 1 بالغ بر 2500 اپشن برای یک بازی ارائه میدهد ، و دست شما برای پیدا کردن همچین ضراییبی خییییلی خییییلی بازتر است

وان ایکس

روشی محکوم به شکست نهایتا
روشی فوق العاده "های ریسک" و خطرناک به اسم "آل این" که فقط به درد سردسته میخوره که به زیرمجموعه هاش این روش رو پیشنهاد بده تا با باختهای اونها درصدی گیرش بیاد و سود کنه وگرنه این روشها برای ما خاطره است دوست عزیز اینو اگر کسی هم بهت پیشنهاد داده یا واقعا تجربه اش کم بوده یا خواسته زیرمجموعه اش بشی

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
یادش بخیر ... واقعا که روشی وسوسه اور بود و در نهایت منجر به شکست
شما بیا از 18هزارتایی ها بگووووو
خخخخخ....
آره واقعا یادش بخیر

بالا