برگزیده های پرشین تولز

آموزش کامل پیش بینی حرفه ای مسابقات ورزشی ( فوتبال ، بسکتبال ، والیبال و ... )

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
سلام دوستان
من حدودا 2 سال هست که در سایت های پیش بینی مشغول فعالیت هستم .
امروز تصمیم گرفتم با کمک دوستان عزیز ، تکنیک های حرفه ای برای پیش بینی رو واستون توضیح بدم .
البته بعضی از تکنیک ها به دلیل اینکه امکان لو رفتن هست و شاید سایت ها اون ها رو ببندند به صورت خصوصی و تنها به کسانی که از طریق لینک ثبت نام کرده اند آموزش داده خواهد شد .

شما با استفاده از این آموزش ها میتونید پول خودتون رو در مدت یک هفته حداقل 3 برابر کنید ...

نکته مهم : حتما از طریق لینک ما ثبت نام کنید .

دوستان عزیزی که علاقه ای به فعالیت در این بخش ندارند ، لطفا پارازیت ندن ....
سپاس

Last edited:

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
برای شروع یک کار موفق در بخش پیش بینی ، شما باید با سایتی کار کنید که از همه نظر کامل باشه .
در دنیا چون این امر مجاز بوده و از نظر قانونی مشکلی نداره خب بحث ف ی ل ت ر بودن یا نبودن سایت مهم نیست .
اما در ایران خیلی داستان فرق میکنه .

بهترین سایت پیش بینی در ایران ، طبق 2 سال تجربه من ، سایت وان ایکس هست .
این سایت در اصل یک سایت جهانی هست ولی در ایران هم نمایندگی داره .

امکانات سایت وان ایکس :
  1. ضرایب بالا
  2. 99.9% مطمئن و قابل اعتماد
  3. پوشش تمامی ورزش های موجود از جمله (فوتبال ، تنیس ، بسکتبال ، والیبال ، بازی های سایبری ، خروس بازی ، بیلیارد ، گلف ، هاکی و ... )
  4. درگاه پرداخت ریالی (نیازی به وبمانی ، پرفکت مانی و ... نیست )
  5. پشتیبانی ایرانی و بسیار منطقی و مودب
  6. ارائه بانس های عالی
  7. پرداخت بسیار منظم
  8. دارای نرم افزار ویندوز ، اندروید و ios
  9. امکان تغییر زبان سایت به فارسی
  10. و ...

لینک ثبت نام : کلیک کنید

Last edited:

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
دوست عزیز این سایتی که میفرمایید مطمئن هستش و قابل اعتماده دو سال پیش اکانت منو با چهارصد پوند مسدود کرد و کشیدش بالا و وقتی با پشتیبانی صحبت کردم بهم جوابهای چرت و پرت دادن مثلا به من گفتن شما دو تا اکانت داری در صورتی که من فقط یه اکانت داشتم و بعد از چند پیام دیگه کلا جوابمو ندادن و دسترسیم بطور کامل مسدود شد پولمم خورد
اینو عرض کردم که مواظب سرمایه خودتون و دوستاتون باشید

Sent from my SM-G570F using Tapatalk

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
حالا شما فکر کن من با اون لینک ثبت نام کردم اگر ممکنه اون آموزشها رو برامون ارسال کن ممنونت میشم
ضمنا میدونی در عرض یک هفته 3 برابر کردن یعنی چی؟ شما اگه توی یه هفته باعث شدی پول من سه برابر بشه شیرینی خوبی بهت میدم
با لینکت که ثبت نام کنیم چیزی گیرت نمیاد
چون در صورتی چیزی گیرت میاد که ما ببازیم (سایت پورسانتی که به شما میده در صورتیه که زیرمجموعه هات ببازن)
این آموزشهای شما هم که قراره باعث بشه ما پولمون سه برابر بشه پس یعنی قرار نیست ببازیم که شما پورسانتی گیرت بیاد
من دچار تناقض شدم اینجا اگر ممکنه توضیح بدین راهنماییم کنید
ممنون

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
دوست عزیز این سایتی که میفرمایید مطمئن هستش و قابل اعتماده دو سال پیش اکانت منو با چهارصد پوند مسدود کرد و کشیدش بالا و وقتی با پشتیبانی صحبت کردم بهم جوابهای چرت و پرت دادن مثلا به من گفتن شما دو تا اکانت داری در صورتی که من فقط یه اکانت داشتم و بعد از چند پیام دیگه کلا جوابمو ندادن و دسترسیم بطور کامل مسدود شد پولمم خورد
اینو عرض کردم که مواظب سرمایه خودتون و دوستاتون باشید

Sent from my SM-G570F using Tapatalk

اثبات پرداختی های تا سقف 50 60 میلیون رو میتونم واستون بیارم .
همین الان تو گروهی در تلگرام هستم که گردش مالی بیش از 200 میلیون تو این سایت دارن .
بحثی هم که شما میکنید رو برای اولین باره من میشنوم و با اینکه مال خیلی وقت پیشه و اثباتش جای بحث داره ..
ممنون بابت نظرتون . بحث ما اینجا بیشتر در مورد آموزش پیش بینی هست . پس لطفا بحث رو ادامه ندید ... تشکر

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
حالا شما فکر کن من با اون لینک ثبت نام کردم اگر ممکنه اون آموزشها رو برامون ارسال کن ممنونت میشم
ضمنا میدونی در عرض یک هفته 3 برابر کردن یعنی چی؟ شما اگه توی یه هفته باعث شدی پول من سه برابر بشه شیرینی خوبی بهت میدم
با لینکت که ثبت نام کنیم چیزی گیرت نمیاد
چون در صورتی چیزی گیرت میاد که ما ببازیم (سایت پورسانتی که به شما میده در صورتیه که زیرمجموعه هات ببازن)
این آموزشهای شما هم که قراره باعث بشه ما پولمون سه برابر بشه پس یعنی قرار نیست ببازیم که شما پورسانتی گیرت بیاد
من دچار تناقض شدم اینجا اگر ممکنه توضیح بدین راهنماییم کنید
ممنون
نه عزیز من نمایندگی اصلی هستم .
در صورت واریز شما من درصدی دارم . اون پولی که در صورت باخت میدن بحثش جداست قربان .
و در ضمن 3 برابر کردن ممکنه و میتونم بهتون کاملا اثبات کنم . بزارید این انتخابات تموم بشه و به یک ثبات برسیم ، یک شرایط خاصی دارم که بهتون میگم و مطمئن هستم که استقبال خواهید کرد .
ممنون از نظرتون

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
همین الان تو گروهی در تلگرام هستم که گردش مالی بیش از 200 میلیون تو این سایت دارن .
بحثی هم که شما میکنید رو برای اولین باره من میشنوم و با اینکه مال خیلی وقت پیشه و اثباتش جای بحث داره ..
ممنون بابت نظرتون . بحث ما اینجا بیشتر در مورد آموزش پیش بینی هست . پس لطفا بحث رو ادامه ندید ... تشکر

دوست عزیز
اینکه گردش مالی این سایت میلیارد دلاری هست هیچ جای شکی نداره
اما نکته قابل تامل اینجاست که اکانت من روی نوار برد بود
و مطمئنا اکانت های این چنینی بعد از مدتی مسدود میشن برای همینم از موقعیتم استفاده کردم و به سایتهایی مثل 365 و ویلیام هیل و لدبروکز کوچ کردم
همون موقع که اکانت منو مسدود کردن سایر دوستانم داشتن مبالغ بالاتر یا پایینتر از اینو از سایت میکشیدن
من نمیگم همه رو میبندن
امیدوارم منظورمو رسونده باشم برای سایر دوستان

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
نه عزیز من نمایندگی اصلی هستم .
در صورت واریز شما من درصدی دارم . اون پولی که در صورت باخت میدن بحثش جداست قربان .
و در ضمن 3 برابر کردن ممکنه و میتونم بهتون کاملا اثبات کنم . بزارید این انتخابات تموم بشه و به یک ثبات برسیم ، یک شرایط خاصی دارم که بهتون میگم و مطمئن هستم که استقبال خواهید کرد .
ممنون از نظرتون
بسیار عالی
ممنون میشم اگر شرایط اثباتش رو فراهم کنید چون من نمیتونم زیرمجموعه شما بشم اما اگر ثابت بشه میتونم به نوعی دیگه جبران کنم براتون

پس شما ایجنت اصلی وان ایکس در ایران هستی؟ تا الان کجا بودی داداش؟ ؛)
ضمنا مواظب خودت باش هرجایی نگو چه کاره ای اتفاقی برات نیفته یه وقت

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
دوست عزیز
اینکه گردش مالی این سایت میلیارد دلاری هست هیچ جای شکی نداره
اما نکته قابل تامل اینجاست که اکانت من روی نوار برد بود
و مطمئنا اکانت های این چنینی بعد از مدتی مسدود میشن برای همینم از موقعیتم استفاده کردم و به سایتهایی مثل 365 و ویلیام هیل و لدبروکز کوچ کردم
همون موقع که اکانت منو مسدود کردن سایر دوستانم داشتن مبالغ بالاتر یا پایینتر از اینو از سایت میکشیدن
من نمیگم همه رو میبندن
امیدوارم منظورمو رسونده باشم برای سایر دوستان
صد در صد سایت هایی مانند 365 اعتبار بالاتری دارند و حرفتون رو قبول دارم .
ولی من برای اولین باره که از کسی درباره وان ایکس بد میشنوم . ابتدای مطلب هم گفتم ، بهترین سایت تو ایران ، همین سایتی هست که معرفی کردم چون دسترسی بهش بسیار آسونه و پیشنهاد های لایو رو راحت میشه زد ...

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
صد در صد سایت هایی مانند 365 اعتبار بالاتری دارند و حرفتون رو قبول دارم .
ولی من برای اولین باره که از کسی درباره وان ایکس بد میشنوم . ابتدای مطلب هم گفتم ، بهترین سایت تو ایران ، همین سایتی هست که معرفی کردم چون دسترسی بهش بسیار آسونه و پیشنهاد های لایو رو راحت میشه زد ...
من خودمم قبل از اون اتفاق برداشتهای 600 پوندی هم داشتم از وان ایکس
اما خب بلاخره یه روز نیش خودشو زد
اونم دقیقا زمانی که ما مدتها بود روی روال مثبت پایداری بودیم
الان بهترین سایت برای کاربرای ایرانی به نظر من همینه که توی امضام لینکشو گذاشتم
آپشن های کمتری نسبت به وان ایکس داره (که این از نظر من مزیته) ولی ضریباش پایینتره اما من تا 8هزار دلار هم تستش کردم آخ نگفت :))
بهرحال منتظر آموزشهای شما هم هستیم
موفق باشید

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
بسیار عالی
ممنون میشم اگر شرایط اثباتش رو فراهم کنید چون من نمیتونم زیرمجموعه شما بشم اما اگر ثابت بشه میتونم به نوعی دیگه جبران کنم براتون

پس شما ایجنت اصلی وان ایکس در ایران هستی؟ تا الان کجا بودی داداش؟ ؛)
ضمنا مواظب خودت باش هرجایی نگو چه کاره ای اتفاقی برات نیفته یه وقت
ایجنت اصلی باشم که اینجا نیستم خخخ ، نه عزیز من با یکسری پیگیری هایی که داشتم تونستم یک شرایط خاصتری رو واسه خودم جور کنم .
البته بحث من اینجا ، اون لینک نیست . میخوام آموزش کامل تمامی آپشن ها رو بزارم که یک چیزی از خودم به یادگار برای دوستان بمونه .
در مورد اون سه برابر کردن هم چشم . هفته بعد یادآوری کنید ...

jusfer

Registered User
لایک‌ها
151
من از طریق لینک شما ثبت نام کردم، ببینیم راهکارهایی که شما میخواید در اختیار بزارید آیا میتونه م رو به سود برسونه؟؟؟

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
من از طریق لینک شما ثبت نام کردم، ببینیم راهکارهایی که شما میخواید در اختیار بزارید آیا میتونه م رو به سود برسونه؟؟؟
بله ، اگر طبق برنامه جلو بریم به سود خواهیم رسید .

baha2rnezhad

Registered User
لایک‌ها
31
تو ایران فقط ای بت
کمترراز بیستو چهار ساعت پولتو میده

اینم لینک

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
تو ایران فقط ای بت
کمترراز بیستو چهار ساعت پولتو میده

اینم لینک

بابت نظرتون ممنون ولی اینجا ما واسه معرفی سایت ها پست نمیزاریم
در ضمن این سایت شمارو من اولین باره میبینم و احتمالا هیچ اعتباری هم نداره و تازه تاسیس فکر میکنم باشه .. آپشن هم هیچی نداره ...
لطف کنید تبلیغ چنین سایت هایی رو در این تاپیک نکنید . تشکر

vahidb93

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

ممکنه لینک اون گروه تلگرامی رو بدید؟

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
بانس 1x :
بانس به معنای این است که علاوه بر مبلغ واریزی شما به سایت ، یک مبلغی به صورت رایگان به حساب شما افزوده میشود .
مثلا بانس 100% یعنی شما اگر 50 هزار تومان واریز کنید ، حسابتان 100 هزار تومان میشود .

1. بانس اولین واریز : این بانس برای اولین واریز است . 100% تا سقف 100 یورو
  2. بانس جمعه سیاه : در روزهای جمعه واریز کنید و 100% تا سقف 100 یورو دریافت کنید .
  3. بانس چهارشنبه 2x : این بانس فقط برای کاربرانی که بانس جمعه سیاه را دریافت کرده اند می باشد ، تا سقف 100 یورو
  4. بانس تولد : برای سالروز تولدی که شما در سایت ثبت کردید یک کد هدیه به شما کادو میدهد
پس بهترین روز برای واریز جمعه ها میباشد ...
موفق باشید

pooya300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام دوستان
من حدودا 2 سال هست که در سایت های پیش بینی مشغول فعالیت هستم .
امروز تصمیم گرفتم با کمک دوستان عزیز ، تکنیک های حرفه ای برای پیش بینی رو واستون توضیح بدم .
البته بعضی از تکنیک ها به دلیل اینکه امکان لو رفتن هست و شاید سایت ها اون ها رو ببندند به صورت خصوصی و تنها به کسانی که از طریق لینک ثبت نام کرده اند آموزش داده خواهد شد .

شما با استفاده از این آموزش ها میتونید پول خودتون رو در مدت یک هفته حداقل 3 برابر کنید ...

نکته مهم : حتما از طریق لینک ما ثبت نام کنید .

دوستان عزیزی که علاقه ای به فعالیت در این بخش ندارند ، لطفا پارازیت ندن ....
سپاس
اونایی که قبلا ثبت نام کردن و نمیتونن زیرمجموعه بشن چکار کنن؟

بالا