برگزیده های پرشین تولز

آيا رايتل ارزش خريد دارد؟-نقد و بررسي رايتل

arman021

Registered User
لایک‌ها
53
من 2 تا خط دارم خط اول ایرانسل و خط دوم رایتل

با ایرانسل زنگ میزنم و اس میدم ولی با رایتل فقط به اینترنت وصل میشم.

2funs

Registered User
لایک‌ها
91
اصلا بحث آنتن دهی نیست، بحثه کیفیته
همونطور که گفتم آنتن رایتل همین کوچه بغلی ما هست
ولی اینترنتش خیلی نوسان داره و مدام قطع و وصل میشه
من روی چندین جا با دیوایس های مختلف تست کردم و همین داستان بوده متاسفانه

در آخر باید بگم اگر قصد خرید اینترنت 1مگ از رایتل تو برنامتون هست شاید بهتر باشه تا مدتی از این کار صرف نظر کنید و به مبین نت فکر کنید! (درک می کنم همشون یک مشکلی دارن)

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان من 2_3 سال است دیتای رایتل رو دارم تا همین 5-6 ماه پیش عالی بود ولی این اواخر که تعداد سیم کارت هاش رو داره زیاد میکنه خیلی کیفیت اش افت داشته و توی قیمت هاش هم دست کاری کرده و مثلا برای حجم اضافی اینترنت پایه128 مجبوری 5گیگ بگیری.قدیم حجم اضافی1گیگ هم داشت اما ظاهرا به جای اینکه به مرور زمان بهتر بشه داره بدتر میشه.الان من توی 1ماه گذشته برای اینکه بخوام وصل بشم به اینترنت باید 10-15 دقیقه فقط منتظر باشم تا وصل بشه چون مدام ارور میده.قبلا اینطوری نبود.
در کل اگه قصد خرید دارید،حتی یک ریال هم خرج نکنید
موفق باشید...

saeid.saki

Registered User
لایک‌ها
27
کاملا موافقم قبلا تست میکردم بدون بسته و سرعت عادیش ۳۰ کیلوبایت بوده اما الان تست میکنم ۱۲ کیلوبایت بزور میرسه و درمجموع نسبت به گذشته پس رفت محسوسی داشتخ! البته من از نمایشگاه مجانی گرفتم اما اگه قرار باشه پول بدی براش مفت نمی‌ارزه

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
تجربیات خودمو میگم :

من اولین سیم کارتی که خریدم تالیا بود در حد خودش خوب بود زیاد باهاش مشکلی نداشتم بعد گوشیمو دزدیدن

ایرانسل اومد یه ایرانسل اعتباری خریدم طرف ما غرب بودیم پشت چیتگر اصلا آنتن نداشت تا حدود 3 سال پیش که اومدن دکل زدن اما همش قطع و وصل میشد اما نقاط دیگه تهران عالی بود

تازگیاخواستم برم رایتل هم بخرم داداشم رفت نمایشگاه کتاب یه رایتل خرید روی بروشورش کلی طرح رایگان با یه سیم کارت رایگان زده بود اول بگم 3 روز و نیم طول کشید سیم کارتش فعال بشه بعد کارا سیم کارت رایگان کرد اما نیومد داداشم 2 بار با رایتل تماس گرفت راهی به جایی نبرد سیم کارتی هم نرسید . ما الان تو پیروزی زندگی میکنیم اصلا آنتن دهیش خوب نبود همش میرفت میومد داداشم خط خاموش کرد انداخت کنار

درباره خط ایرانسل خودم دهم این برج 1 ساعت انتنم رفت بعد درست شد از یازدهم تا امروز که بیستم هست ایرانسل کل منطقه ما قطع شده یه خط انتن هم نداره 3 بار به ایرانسل با خط ثابت زنگ زدم 09377000000

هر 3 بار خانوم ها محترم گفتن جستجو دستی آنتن انجام بدید منم گفتم انجام دادم آنتن به کل نیست و ........ تا اینکه دیروز از خود ایرانسل به خونه زنگ زدن ( چون خطشون به کل با خاک یکسان شده ) گفتن مشکلتون پابرجاست گفتم بله بعد گفتن جستجو دستی انتن انجام دادید و .............

2 روز پیش داشتم از خونه میرفتم بیرون موبایل فروشی تو راه دیدم زده فروش سیم کارت تالیا طرح سلام فقط 10 هزار تومان دیدم خط که ندارم 10 هزار تومنم چیزی نیست رفتم تو مغازه گفتم تالیا مگه هنوز هست گفت مخابرات تالیا خریده روش سرمایه گذاری کرده حتی میخواد 4G راه اندازی کنه و با پست و وزارت نفت و ...... قرداد بسته که فقط تالیا خدمات ارتباطی سازمانی و سیم کارت ها پرسنل تامین کنه تو سایت خود تالیا هست

یه کاتالوگ داد زده بود سیم کارت تالیا طرح سلام 2 ماه تماس و SMS رایگان + یه کیف پول بعد اومدم خونه تو اینترنت سرچ کردم دیدم راست میگه تالیا مناقصه گذاشته برای راه اندازی 4G و ..... بعد مدارک برداشتم رفتم سیم کارت خریدم 3 ساعته سیم کارت فعال شد

ازش راضیم آنتنش هم که پره بعد خدماتی مثل وآی تالیا . خط به خط کردن اعتبار . ایمیل فرستادن با SMS . لیست طلایی 5 نفره و ...... داره خدا وکیلی کیفت صداش مثل تلفن خونه اس من با همین گوشیم ایرانسل توش بود باید با تمرکز گوش میدادم طرف چی میگه اما تو همون گوشی تالیا انداختم کیفیتش بهتر شد ( البته برای من فقط تماس و SMS مهمه )

rzc3m7fc2f4j.jpg

qxfpxetnpjc4.jpg

zc0xcrm4wwh4.jpg

Last edited:

saeid.saki

Registered User
لایک‌ها
27
تجربیات خودمو میگم :

من اولین سیم کارتی که خریدم تالیا بود در حد خودش خوب بود زیاد باهاش مشکلی نداشتم بعد گوشیمو دزدیدن

ایرانسل اومد یه ایرانسل اعتباری خریدم طرف ما غرب بودیم پشت چیتگر اصلا آنتن نداشت تا حدود 3 سال پیش که اومدن دکل زدن اما همش قطع و وصل میشد اما نقاط دیگه تهران عالی بود

تازگیاخواستم برم رایتل هم بخرم داداشم رفت نمایشگاه کتاب یه رایتل خرید روی بروشورش کلی طرح رایگان با یه سیم کارت رایگان زده بود اول بگم 3 روز و نیم طول کشید سیم کارتش فعال بشه بعد کارا سیم کارت رایگان کرد اما نیومد داداشم 2 بار با رایتل تماس گرفت راهی به جایی نبرد سیم کارتی هم نرسید . ما الان تو پیروزی زندگی میکنیم اصلا آنتن دهیش خوب نبود همش میرفت میومد داداشم خط خاموش کرد انداخت کنار

درباره خط ایرانسل خودم دهم این برج 1 ساعت انتنم رفت بعد درست شد از یازدهم تا امروز که بیستم هست ایرانسل کل منطقه ما قطع شده یه خط انتن هم نداره 3 بار به ایرانسل با خط ثابت زنگ زدم 09377000000

هر 3 بار خانوم ها محترم گفتن جستجو دستی آنتن انجام بدید منم گفتم انجام دادم آنتن به کل نیست و ........ تا اینکه دیروز از خود ایرانسل به خونه زنگ زدن ( چون خطشون به کل با خاک یکسان شده ) گفتن مشکلتون پابرجاست گفتم بله بعد گفتن جستجو دستی انتن انجام دادید و .............

2 روز پیش داشتم از خونه میرفتم بیرون موبایل فروشی تو راه دیدم زده فروش سیم کارت تالیا طرح سلام فقط 10 هزار تومان دیدم خط که ندارم 10 هزار تومنم چیزی نیست رفتم تو مغازه گفتم تالیا مگه هنوز هست گفت مخابرات تالیا خریده روش سرمایه گذاری کرده حتی میخواد 4G راه اندازی کنه و با پست و وزارت نفت و ...... قرداد بسته که فقط تالیا خدمات ارتباطی سازمانی و سیم کارت ها پرسنل تامین کنه تو سایت خود تالیا هست

یه کاتالوگ داد زده بود سیم کارت تالیا طرح سلام 2 ماه تماس و SMS رایگان + یه کیف پول بعد اومدم خونه تو اینترنت سرچ کردم دیدم راست میگه تالیا مناقصه گذاشته برای راه اندازی 4G و ..... بعد مدارک برداشتم رفتم سیم کارت خریدم 3 ساعته سیم کارت فعال شد

ازش راضیم آنتنش هم که پره بعد خدماتی مثل وآی تالیا . خط به خط کردن اعتبار . ایمیل فرستادن با SMS . لیست طلایی 5 نفره و ...... داره خدا وکیلی کیفت صداش مثل تلفن خونه اس من با همین گوشیم ایرانسل توش بود باید با تمرکز گوش میدادم طرف چی میگه اما تو همون گوشی تالیا انداختم کیفیتش بهتر شد ( البته برای من فقط تماس و SMS مهمه )

rzc3m7fc2f4j.jpg

qxfpxetnpjc4.jpg

zc0xcrm4wwh4.jpg
این دو ماه مکالمه که میگی درون شبکس! حالا شما باید بری بگردی ببینی کی تالیا داره اون مکالمات رایگانو باهاش انجام بدی!

saeid.saki

Registered User
لایک‌ها
27
تجربیات خودمو میگم :

rzc3m7fc2f4j.jpg

qxfpxetnpjc4.jpg

zc0xcrm4wwh4.jpg
این دو ماه مکالمه که میگی درون شبکس! حالا شما باید بری بگردی ببینی کی تالیا داره اون مکالمات رایگانو باهاش انجام بدی!

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509

درسته مثل بقیه اپراتورا داخل شبکه اس اما اگه نامزدی . همسری و ..... داشته باشی 10 هزار تومن چیزی نیست یه سیم کارت دیگه میخری براش 2 ماه صبح تا شب مجانی صحبت میکنی یا طرح تالیار فعال میکنی

http://www.taliya.ir/taliyar.html

بعد من قصدم تبلیغ تالیا یا خراب کردن اپراتور دیگه نیست تجربه خودمو نوشتم که شاید نظرم اشتباه باشه یا درست باشه

ولی خدایی تو بودی 9 روز آنتن نداشتی چی؟ تازه دیروز از ایرانسل بهم زنگ زدن گفتن امکان داره این مشکلات تا وسطا شهریور ادامه پیدا کنه در حال بروز رسانی BTS ها هستیم

Last edited:

sadegh.sh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با سلام مجدد خدمت همه دوستان
پيرو قولي كه قبلا داده بودم بايد خدمتتون عرض كنم با توجه به مدت زماني كه رايتل رو تست كردم از انتن و اينترنتش راضي نيستم و دوباره دارم از ايرانسل سرويس ميگيرم. نه اينكه اينترنت رايتل سرعتش كم باشه نه، ولي انتنش خيلي ضعيفه و تو اين دو ماهي كه من ازش سرويس گرفتم خدماتشون رو بهتر نكردن و با شرايط فعلي كه ايرانسل هم داره نسل سومش رو راه اندازي ميكنه ترجيح ميدم از ايرانسل سرويس بگيرم.
براي همتون ارزوي موفقيت ميكنم

gravity

Registered User
لایک‌ها
98
شارژ رایتل پیشنهاد می دهد سیم کارت رایتل تهیه نمایید. بله ارزش دارد البته بیشتر برای اینترنت پر سرعت تلویزیون همراه رادیو و.... همچنین از سایت مرجع مشکلات رایتل به آدرس http://sharjerightel.ir دیدن کنید و با http://sharjerightel.ir/links تبادل لینک نمایید. سرویس های ارائه شده در سایت ما عبارتند از:
خرید شارژ ایرانسل / خرید شارژ همراه اول / خرید شارژ رایتل / خرید شارژ تالیا / خرید شارژ وایمکس ایرانسل / پرداخت قبض موبایل گاز آب برق تلفن و ... / پرداخت قبض ایرانسل دائمی و به امید خدا به زودی خرید کارت اینترنت و خرید کارت تلفن بین المللی و سرویس ارسال پیامک به همه اپراتورها

Last edited:

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
خلاصه بگم همه جوره از رایتل ناراضی هستم و خط های رایتلمو دارم میفروشم و چون ایرانسل 3g زده میخوام ازش سرویس بگیرم!

saeid.saki

Registered User
لایک‌ها
27
اقا من غرب تهران دوتومن دادم بسته ترکیبی ایرانسل گرفتم یک هفته نود مگابایت اینترنت... 20 دقیقه مکالمه و 40 اس ام اس!
دیتا گوشی رو روشن کردم دیدم اینترنتش نسل 3 هست! سرعت حدود 4 مگابیت فوق العاده هستش! عمرا دیگه برم طرف رایتل!!!

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
اقا من غرب تهران دوتومن دادم بسته ترکیبی ایرانسل گرفتم یک هفته نود مگابایت اینترنت... 20 دقیقه مکالمه و 40 اس ام اس!
دیتا گوشی رو روشن کردم دیدم اینترنتش نسل 3 هست! سرعت حدود 4 مگابیت فوق العاده هستش! عمرا دیگه برم طرف رایتل!!!

خوشبحالت ایرانسل منطقه از یازدهم برج تا دیشب آنتن نداشت تازه امروز آنتنش اومد

با خدمات عالی 19 روز بی آنتن بودم یعنی کمتر از نسل 2G

خطی که 19 روز آنتن نداشته باشه بدرد لا جرز هم نمیخوره

درباره بسته ترکیبی قبل از خرابی ایرانسل من بسته هزار تومنی فعال میکردم 8 روز بسته اعتبار داشت 40 مگ اینترنت . 20 SMS و 10 دقیقه تماس میداد

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
خوشبحالت ایرانسل منطقه از یازدهم برج تا دیشب آنتن نداشت تازه امروز آنتنش اومد

با خدمات عالی 19 روز بی آنتن بودم یعنی کمتر از نسل 2G

خطی که 19 روز آنتن نداشته باشه بدرد لا جرز هم نمیخوره

درباره بسته ترکیبی قبل از خرابی ایرانسل من بسته هزار تومنی فعال میکردم 8 روز بسته اعتبار داشت 40 مگ اینترنت . 20 SMS و 10 دقیقه تماس میداد
برای آزمایشی بودنشه.
بعدا 100% درست میشه

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
دوستان گفتم ايرانسل بياد 3جي رقابت شروع ميشه!
الان ايرانسل داره نسل 4 رو هم ميده با اون سرعت فضايي و قيمت خوبش و رايتل هم از ترس فعلا يه جشنواره گذاشته!

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
- سه روز طول می کشه فعال بشه.

- آنتن دهی ضعیف.

- اینترنت دیفالتش بین 10 تا 30 کیلوبایت در ثانیه دانلود میده. (مثلا پرسرعت قرار باشه!!!!)

- چون آنتن دهیش خوب نیست، هی میره از رومینگ ایرانسل استفاده می کنه که باید به صورت دستی شبکه رو به رایتل تغییر بدید.

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
من گرفتم بعد نوشته بود تا آخر خرداد تماس بگیری 1 سیم هدیه میدیم.

ما که خودمونو کشتیم نه کسی زنگ زد نه اس ام اس امد.

اما خدایی اینترنتش خیلی خوبه اما هزینهاش به صرفه نیست به نظر من ایرانسل اگه داری نگه دار.
دوستان گفتم ايرانسل بياد 3جي رقابت شروع ميشه!
الان ايرانسل داره نسل 4 رو هم ميده با اون سرعت فضايي و قيمت خوبش و رايتل هم از ترس فعلا يه جشنواره گذاشته!
داداش نسل 4 نخواستیم کیفیت 3 درست کنن 4 پیش کش :|

بالا