برگزیده های پرشین تولز

آيا رايتل ارزش خريد دارد؟-نقد و بررسي رايتل

amin8speed

Registered User
لایک‌ها
110
از ایرانسل و همرااول بدتره؟؟

afshin_ms

Registered User
لایک‌ها
187
اصلا نظر دادن ایرانی جماعت جکه بخدا..
طرف رایتل خریده معلوم نیس منطقه ای که هس وضع آنتن دهیش چجوریه میاد میگه: نه افتضاحه آشغاله..
یکی دیگه رفته دکلشو بغل کرده میگه با ۱۰۰تا دانلود میکنم، ولی نه افتضاحه آشغاله..
همینجوریه که ایران به جایی نمیرسه.
معلوم نیس با کدوم ترازو خوب یا بد بودنشو سنجیدن.
هرچیزی یه نقصی داره یه نقاط قوت،
همراه اول آنتن دهیش خوبه چرا چون رو پوشش سراسری سرمایه گذاشتو تازه شروع کرده خدمات دهی کنه.
ایرانسل خدماتش به نسبت آنتن دهیش خوبه و هنوز جاهایی هست آنتن نده ولی خب خدمات خیلی خوبی ارائه میده.
رایتل هم فعلا نوپا هست و بزرگترین نقطه قوتش سرعت اینترنتش هست.پیامکش گاهی اوقات یا نمیرسه یا دیر میرسه خب این بخاطر پوشش آنتن دهیش هست.
پس هرکس به فراخور استفادش باید بره سمت هرکدوم و نظری که میده باید عاقلانه و منطقی باشه.
شما برو یه منطقه ای که هر۳تاش آنتن دهی خوبی داشته باشن بعد از نظر سرعت اینترنت تست کن ببین افتضاح یعنی چی!
یکم یاد بگیرید هرچیزی رو میخواید مقایسه کنید درست و بجا مقایسه کنید.

sarvmk

Registered User
لایک‌ها
112
طرف رایتل خریده معلوم نیس منطقه ای که هس وضع آنتن دهیش چجوریه میاد میگه: نه افتضاحه آشغاله..
یکی دیگه رفته دکلشو بغل کرده میگه با ۱۰۰تا دانلود میکنم، ولی نه افتضاحه آشغاله..
همراه اول آنتن دهیش خوبه چرا چون رو پوشش سراسری سرمایه گذاشتو تازه شروع کرده خدمات دهی کنه.
ایرانسل خدماتش به نسبت آنتن دهیش خوبه و هنوز جاهایی هست آنتن نده ولی خب خدمات خیلی خوبی ارائه میده.
رایتل هم فعلا نوپا هست و بزرگترین نقطه قوتش سرعت اینترنتش هست.پیامکش گاهی اوقات یا نمیرسه یا دیر میرسه خب این بخاطر پوشش آنتن دهیش هست.
پس هرکس به فراخور استفادش باید بره سمت هرکدوم و نظری که میده باید عاقلانه و منطقی باشه.
شما برو یه منطقه ای که هر۳تاش آنتن دهی خوبی داشته باشن بعد از نظر سرعت اینترنت تست کن ببین افتضاح یعنی چی!
داداشم مهم اینه آدم ادب در گفتار داشته باشه و فکر نکنه فقط خودشه که میفهمه
به نکته ی خوبی اشاره کردی خودتم نظر دادن ما جماعت ایرانی زیاد جالب نیستش شما خارجی ها چجوری نظر میدین؟؟؟
خوب شما یادمون بده نذار این جماعت عظیم بی سواد در ایران همینطوری بمونن;)

afshin_ms

Registered User
لایک‌ها
187
داداشم مهم اینه آدم ادب در گفتار داشته باشه و فکر نکنه فقط خودشه که میفهمه
به نکته ی خوبی اشاره کردی خودتم نظر دادن ما جماعت ایرانی زیاد جالب نیستش شما خارجی ها چجوری نظر میدین؟؟؟
خوب شما یادمون بده نذار این جماعت عظیم بی سواد در ایران همینطوری بمونن;)

شما اگه جایی از حرفام توهین دیدی بگو ادیت کنم.
راجب قسمت آخر حرفت هم باید بگم مثل آب در هاون کوبیدن میمونه دلیلشم همینکه حرفامو به سخره گرفتی..
تو همین ایرانی که واسه خودت تو ذهنت ساختی زندگی کن نمیخواد چیزی یاد بگیری..راحت باش عزیزم ؛)

Rock_lp_lb

Registered User
لایک‌ها
88
من هم يكسال و نيم اي هست كه از رايتل استفاده ميكنم
در مورد انتن دهي بايد بگم كه واقعا ضعيف هستش
هر جايي انتن نداريد و حتي جاهايي ام كه انتن داريد تماس گرفتن عذاب اوره
ولي در مورد اينترنت بايد بگم كه اصلا در حد و اندازه ي سيستم edge و gprs همراه اول و ايرانس نيست
راحت تر بگم
سيستم اينترنت همراه اول و ايرانسل شرم اوره در مقابل رايتل

اميدوارم بعد اتمام دوره ي انحصار رايتل
يه دست و پايي بزنن و فرجي بشه
البته منظورم ايرانسله
همراه اول كه بوقه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Shaahin92

Registered User
لایک‌ها
229

اینکه ما بریم در یک منطقه ای که رایتل آنتن میده :confused: بعد بیاییم بگوییم که رایتل خیلی خوبه o_O واقعا مسخره هستش
زمانی میگن رایتل خوبه که در تمام مناطق بخوبی آنتن بده و قطعی نداشته باشه :general208: پس تا اون زمان میگوییم که افتضاحه

afshin_ms

Registered User
لایک‌ها
187
اینکه ما بریم در یک منطقه ای که رایتل آنتن میده :confused: بعد بیاییم بگوییم که رایتل خیلی خوبه o_O واقعا مسخره هستش
زمانی میگن رایتل خوبه که در تمام مناطق بخوبی آنتن بده و قطعی نداشته باشه :general208: پس تا اون زمان میگوییم که افتضاحه

منظورم این بود در شرایط یکسان بسنج و نظر بده، گفتم جایی که سه تاشون آنتن دهی خوبی داشته باشن!
بله ضعف که زیاد داره ولی نباید نقاط قوتشو هم ندید.

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
منظورم این بود در شرایط یکسان بسنج و نظر بده، گفتم جایی که سه تاشون آنتن دهی خوبی داشته باشن!
بله ضعف که زیاد داره ولی نباید نقاط قوتشو هم ندید.
داداش مشکل اینه که رایتل خیلی جاها انتن نمیده ولی ایرانسل و همراه اول میدن! مشکل همینه! باز شما بگو برید یه جا که آنتن دهی یکسان باشه! مشکل دقیقا همین آنتن ندادنه! اینکه توی ایران که 1548195 کیلومتر مربع هست، توی یه کیلومترش رایتل آنتن بده سرعتش هم 100 مگ بر ثانیه باشه که فایده نداره! الان باز بیا بگو در شرایط برابر...

1...2...3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا من رایتل دارم خیلی هم خوبه آنتن دهیشم رفته رفته خوب میشه

تعرفه هاشم خیلی ارزونه

من یکیم واس دوس دختر گرفتم هر 2تامونم طرح دکا رو گرفتیم که 5 تومن هست
10.000 دقیقه مکالمه ی رایگان درون شبکه
10.000 اس ام اس رایگان

حالا هر دقیق رو از 50 تومن حساب کن میشه 500.000 تومن

باز شماها بگین بده :D

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
خدا شفات بده.انتظار داری از اپراتوری که هم انتن دهیش افتضاحه هم سرعت نتش تعریف الکی کنیم؟ جیره خورشونی!؟

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

mohammad.2016

Registered User
لایک‌ها
39
منم یکی سفارش دادم
هنوز به دستم نرسیده

هروقت سیم کارت اصلی برسه چقدر طول میکشه سیم کارت هدیه برسه؟

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
من الان با رایتل میام نت . . . قطعی که داره . . . تصمیم گرفتم موبایلمو ببندم ب یه چوب و ببرم بالاپشت بوم خونمون نصب کنم

afshin_ms

Registered User
لایک‌ها
187
خدا شفات بده.انتظار داری از اپراتوری که هم انتن دهیش افتضاحه هم سرعت نتش تعریف الکی کنیم؟ جیره خورشونی!؟

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

خدا بیامرزتت تو یکی رو..کلا تو باغ نیستی.نگفتم تعریف کن گفتم مقایسه بجا کن.
حاجی ما جیره خور کسی نیستیم رئیسو آقای خودمونیم حواست به حرفایی که از دهنت در میاد باشه.

sadegh.sh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من نمیدونم چرا بیشتر وقتا اظهار نظرهای ما به بحث و جدل و تسویه حسابهای شخصی تبدیل میشه و نمیتونیم منصفانه یه پدیده رو نقد کنیم. اینکه من به عنوان مثال از محصولات اپل استفاده میکنم دلیل بر این میشه که از ازل تا ابد هیچ شرکت یا شخصی، حتی خود اپل نتونه محصولی بهتر از اینکه دست منه تولید کنه و اگر کسی همچین ادعایی کنه دشمن قسم خورده منه و مستحق اشد مجازاته.
من از سال ۸۵ یعنی همون سالی که ایرانسل شروع به کار کرد تا دیروز ایرانسل دایمی داشتم و کمابیش از سرویس دهیش راضی بودم ولی چند وقتیه آنتن دهیش افتضاح شده حداقل برای من اینجوری بوده. با اینکه تماس های من به ندرت به ده دقیقه میرسه ولی این اواخر واسه اینکه یه تماسم به خداحافظی برسه می بایست ۲-۳ بار شماره گیری میکردم. متاسفانه پشتیبانیش هم به مودبی و خوشبرخوردی سابق نموندن و این حس رو القا میکنن که میخوان آدم رو از سر خودشون باز کنن. این شد که بالاخره تصمیم گرفتم اپراتورم رو عوض کنم و چون به اینترنت همراه نیاز دارم رفتم سراغ رایتل
الان دو روزه که دارم از رایتل استفاده میکنم و هنوز واسه قضاوت خیلی زوده ولی تجربه شخصی من تو این دو روزه خیلی هم بد نبوده تو نقاط مختلف با نرم افزار اسپید تست، سرعت اینترنت رو آزمایش کردم و نتیجه تقریبا همه جا ۳۰ کیلو بایت بود که همون سرعت قرارداده آنتن هم با اینکه مرتبا در رفت و آمده، کیفیت مکالمه به نسبت بد نیست ولی خب هنوز با کیفیت مطلوب خیلی فاصله داره.
در آینده مطالب کاملتری از تجربه من و رایتل در اختیار دوستان میذارم.

amirff

Registered User
لایک‌ها
34
من فقط میتونم بگم که خطشو خریدم بعد فهمیدم وسط تهران تنها نقطه ی کورش منطقه ی 4 و خیابان خواجه عبدالله است که ما توشیم

smahdis

Registered User
لایک‌ها
1,372
واقعا سطح فرهنگ بعضی ها رو تو این تاپیک میبنم حالم بد میشه. این دوست ما کاملا درست گفت منصفانه قضاوت کنیم.

T.REX

Registered User
لایک‌ها
331
من فقط میتونم بگم که خطشو خریدم بعد فهمیدم وسط تهران تنها نقطه ی کورش منطقه ی 4 و خیابان خواجه عبدالله است که ما توشیم

اگه واقعا منطقتون اینجوریه شما میتونی گذارش بدی بعدش که اومدن انتن نصب کنن بگی بیایت تو خونه ی من بذاریدش ... کلی پول گیرت میاد در ماه:rolleyes:

saeid.saki

Registered User
لایک‌ها
27
واقعیت اینه که در بسیاری از نقاط مرکزی تهران آنتن نداره و حتی جاهایی مثل منطقه ما که انتن پر هست یکی درمیون مسیج نمیره و زنگ نمیشه زد! اگه انتنت پر باشه اینترنتش از ایرانسل و همراه اول بهتره ففط همین! یعنی بعنوان خط دوم و واسه اینترنت فقط میشه روش حساب کرد

بالا