برگزیده های پرشین تولز

اتحاد و یاری وبمسترها برای نابودی سایتهای اسپم - رباتهای جستجوگر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
این کار درست نیست... ریپورت اسپم با این کار تفاوت داره

اتفاقا بهترین کار همین ایمیل کردن به فیلترینگه چون خیلی از کلمات مبتذل هم که سرچ میشه اون سایت های اسپم رو نشون میده و در حالی که اون سایتهای مبتذل بسته هستند این سایتهای هرز رو به ملت قالب میکنن!!

در مرحله اول به فیلترینگ گزارش کنیم و در مرحله دوم به خود گوگل

ولی قبل از همه اینها این تاپیک رو در امضاتون قرار بدید تا وبمستران حرفه ای دیگه هم بما بپیوندن و همکاری کنن

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
اتفاقا بهترین کار همین ایمیل کردن به فیلترینگه چون خیلی از کلمات مبتذل هم که سرچ میشه اون سایت های اسپم رو نشون میده و در حالی که اون سایتهای مبتذل بسته هستند این سایتهای هرز رو به ملت قالب میکنن!!

در مرحله اول به فیلترینگ گزارش کنیم و در مرحله دوم به خود گوگل

ولی قبل از همه اینها این تاپیک رو در امضاتون قرار بدید تا وبمستران حرفه ای دیگه هم بما بپیوندن و همکاری کنن
خود فی لترینگ کار زشتی هست و بلای جان همه شده اونوقت شما هم می خواید کمک کنید به فی ل ترینگ؟ اگه به زیراب زنی و گزارش کردن به ساماندهی باشه که همه سایت های رقیب باید برند برای هم گزارش بنویسند...
آدم باید از شرافتش بگذره که فیلتر چی و کمک فیلتر چی بشه !!!

حالا یکی اومده از سر ناچای و نادانی و بدبختی یا هرچی اسکریپت اسپم نصب کرده ... وقتی به گوگل گزارش میدید گوگل ایندکس هایشو پاک میکنه و تمام . نه سایت از بین میره نه صدمه می خوره بلکه به شکل قبل ایندکس نمیشه !

به من و شما ربطی نداره که سایتش چی هست . ما گزارش می دیم به گوگل چون قوانین گوگل را دور زده ...

سایت اون بدبخت فیل تر بشه به من و شما چی میرسه ؟

انقدر این پیشنهاد جاسوسی برای ساماندهی بی شرمانه و نامردانه هست که اصلا نباید دربارش صحبت کرد !

Last edited:

karshenasi

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
37
خود فی لترینگ کار زشتی هست و بلای جان همه شده اونوقت شما هم می خواید کمک کنید به فی ل ترینگ؟ اگه به زیراب زنی و گزارش کردن به ساماندهی باشه که همه سایت های رقیب باید برند برای هم گزارش بنویسند...

حالا یکی اومده از سر ناچای و نادانی و بدبختی یا هرچی اسکریپت اسپم نصب کرده ... وقتی به گوگل گزارش میدید گوگل ایندکس هایشو پاک میکنه و تمام . نه سایت از بین میره نه صدمه می خوره بلکه به شکل قبل ایندکس نمیشه !

به من و شما ربطی نداره که سایتش چی هست . ما گزارش می دیم به گوگل چون قوانین گوگل را دور زده ...

انقدر این پیشنهاد جاسوسی برای ساماندهی بی شرمانه و نامردانه هست که اصلا نباید دربارش صحبت کرد !

وقتی بدون دلیل فروشگاههای ما بسته میشن و فروش ما صفر میشه ولی بعضی ها به کمک این اسکریپتها صدها برابر ما ( به نا حق ) فروش میکنند ، به نظر شما نباید بسته بشن ؟ شاید گوگل نخاد تا چند سال دیگه یه فکری به حال این قضیه بکنه اونوقت ما باید بشینیم و نگاه کنیم ؟

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
وقتی بدون دلیل فروشگاههای ما بسته میشن و فروش ما صفر میشه ولی بعضی ها به کمک این اسکریپتها صدها برابر ما ( به نا حق ) فروش میکنند ، به نظر شما نباید بسته بشن ؟ شاید گوگل نخاد تا چند سال دیگه یه فکری به حال این قضیه بکنه اونوقت ما باید بشینیم و نگاه کنیم ؟
نه برید زیراب بزنید و نوکری فی لترینگ نامردو بکنید که هار تر بشه ! امونا رو که بست میاد سراغ خود شما !

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
نه برید زیراب بزنید و نوکری فی لترینگ نامردو بکنید که هار تر بشه ! امونا رو که بست میاد سراغ خود شما !
نوکر فیلترینگ دیگه چیه؟

دوست عزیز اون سایت های اسپم توی این مدت باعث کلی ضرر شدن برای سایت های دیگه. اون وخ شما میگی باهاشون مدارا کنیم؟

به نظر من باید حتی برخورد شدیدتر از فیلتر براشون در نظر گرفته بشه!

سرچ گوگل رو به گند کشیدن اینا

----------------

دوستان اگر طرحی برای برخورد با این سایت های هرزه داشتید منم در خدمتم

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
چند پس بالا تر را بخونی می بینی که پیشنهاد من برای مقابله با این سایت ها چیه دوست عزیز...

دلیل نمیشه چون این سایت ها به ما ضرر می زنند یا هر کاری که کردند ما متوسل به فیل ترینگ شیم... اگه به ضررر خوردن باشه بیشترین ضرر همین فی ترینگ به وبمستر ها میزنه ....

پیشنهاد هک کردن این سایت ها یا گزارش اون ها به ساماندهی خیلی پیشنهاد های آبکی و غیر عملی و از همه بد تر غیر شرافتمندانه ای هست . خوب فوری یک دامنه دیگه سه تومنی ثبت می کنند . سایت اسپم اونا از بین نمیره ولی شرافت شما چرا !
به دوستانی که حاضرند دست به دامن فی لترینگ بشند پیشنهاد میکنم اسکریپت این سایت و دانلود کنند نصب کنند بازدیدشون بالا بره ضررشون جبران شه. آبرومندانه تره !

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
به نظر من با ریپورت و فیلترینگ و ... این چیزا درست نمیشه
باید خود گوگل دست به کار بشه

amk

Registered User
لایک‌ها
9
با فيلتر شدن كه اتفاقي نميفته اسپايدر هاي گوگل كه صفحه فيلترينگ نميبينن !

karshenasi

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
37
با فيلتر شدن كه اتفاقي نميفته اسپايدر هاي گوگل كه صفحه فيلترينگ نميبينن !

بله ، ولی بازدید و فروش این سایتها میخابه بعد از مدتی هم میرن پی کارشون ( مثل سایت درجه یک که برای اولین بار همه از فیلتر شدن یک سایت خوشحال شدند )

scanme

Registered User
لایک‌ها
85
یه دفعه دیدم پیام سرا هک شده بود کلی خوشحال شدم

واقعا سرچ گوگل رو به افتضاح کشیدن

یه خوبی ولی داره مردم ید میگیرن دیگه صفحات دوم و سوم .... سرچ گوگل رو بخونن :D

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
به نظر من بايد راه نفوذ و هك اين سايت رو پيدا كرد اگر گوگل ترتيب اثر نداد فعلا
هر نويسنده اسكريپت سعي ميكنه يه حفره برا خودش ايجاد كنه توش كه اگه كسي غير قانوني نصبش كرد اون سايت رو خودش از اون طريق كله پا كنه
يكي هكر باشه و راه نفوذيشو پيدا كنه بقيش حله و ميشه كل اين سايت ها رو نابود كردش ظرف 1 ماه
ولي بازم بهترين راه حل ايميل زدن به گوگل و ارسال اسكريپت براشون هستش

irantrack

Registered User
لایک‌ها
4
درسته که فیلترینگ افسار گسیخته شده توی ایران . اما نمیشه گفت که کاملاً نباید باشه . برای سایتهای مستحجن مثلاً باید باشه . همینطور برای این سایتها . گذشته از ضرر بسیار زیادی که این سایتها به تجارت الکترونیک میزنن ، ضرر بسیار زیادی به وقت و انرژی و سرمایه ی مردم میزنن . سایت گوگل که باید به عنوان یک مرجع استفاده بشه شده جولانگاهه یک سری سایت های بدون محتوا . هروقت چیزی رو میخوای سرچ کنی که فارسیه کلی باید مصیبت بکشی تا شاید توی صفحات چهارم یا پنجم لای نتایج جستجو یک سایت مفید پیدا بشه . تکلیف وقت و انرژی و سرمایه ای که از مردم هدر میره چی میشه ؟ بشینیم به امید گوگل که شاید یه روزی یه فکری بکنه به حالمون و خودمون دست به کار نشیم که دور از اخلاقه ؟ کدوم اخلاق ؟
با اون نوناش . والا

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998

همون اول شناختمت

بیا برو دوست عزیز جای دیگه ، اینجا همه حالیشونه
تو خودت یکی از دارندگان همین سایتهای هزری واسه همین سنگشو به سینه میزنی

از دوستان تقاضا میکنم با ایشون کل کل نکنید و فقط پست های خودمون رو دنبال کنید تا این هرزنگارها و اسپم کننده های دزد رو نابود کنیم
اگه اونها بسته بشن نه فقط به من و شما بلکه به وبمستر های زحمت کش دیگه هم سود میرسه ، باید فرقی بین کسی که هر روز روزی 8 ساعت تو سایت کار میکنه با کسی که در سال یکساعت رو فقط صرف نصب اسکریپت کرده باشه.
من از همین الان دارم این کار به اصطلاح شما بی شرفانه و بی شرمانه رو انجام میدم و تک تکشون رو دارم ریپورت میدم به مخابرات
امیدوارم بزودی همشون بسته بشن
از وبمستران دلسوزی که دلشون بحال خودشون میسوزه هم میخوام که همینکارو انجام بدن

Last edited:

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
دوستان سریعتر باید فکر اساسی کرد!!

Last edited:

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
راه حل اساسی فقط همونی هست عده ای از دوستان پیشنهاد دادند یعنی:

-در مرحله اول تهیه لیستی از این سایت ها و گزارش به بخش ف..ی..ل..ت..ری..نگ. مطمئن باشید این روش واقعاً کارا هست. مثلاً سایت درجه1 فقط چند روز بعد از اینکه ف..ی..ل..ت..ر شد، سریعاً اسکریپت رو پاک کرد. حالا هم داره به کارش ادامه میده. چون به نظر می رسه گوگل حالا حالا نمی خواد فکری به حال جستجوی فارسی کنه. برای مثال میشه به همون اوایل اشاره کرد که فقط چند سایت مانند درجه1 و پیام سرا و ایران آی سی تی به عنوان اسپم مشغول فعالیت بودند. فکر کنم در اون موقع (4-5 ماه پیش) بیشتر از 2000 ریپورت برای درجه1 به گوگل ارسال شد ولی گوگل هیچ کاری نکرد! دوستان زیاد هم نگران نباشند! اگه در زمینه ف..ی..ل..ت..ری..نگ مثل سایت درجه1 عمل کنند دیگه مشکلی پیش نمی آد. یعنی فقط دایرکتوری اسکریپت اسپم رو ف..ی..ل..ت..ر کنند.

-در مرحله بعد، ارسال این لیست از طریق ایمیل به گوگل و حتی یاهو هست. چون دیگه واقعاً کار از ریپورت دادن تک تک گذشته!

پس هر چه سریعتر یک نفر زحمت بکشه سه تا متن نامه درست و حسابی آماده کنه و اینجا بذاره.
*متن اول: برای معرفی این سایت ها به بخش ف..ی..ل..ت..ری..نگ.
*متن دوم: برای معرفی این سایت ها به گوگل. -> که بعداً یکی بیاد و زحمت ترجمه اش رو بکشه.
*متن سوم: برای معرفی این سایت ها به یاهو. -> که بعداً یکی بیاد و زحمت ترجمه اش رو بکشه. (چون الان تقریباً فضای یاهو هم آلوده شده)

Last edited:

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
همون اول شناختمت

بیا برو دوست عزیز جای دیگه ، اینجا همه حالیشونه
تو خودت یکی از دارندگان همین سایتهای هزری واسه همین سنگشو به سینه میزنی

از دوستان تقاضا میکنم با ایشون کل کل نکنید و فقط پست های خودمون رو دنبال کنید تا این هرزنگارها و اسپم کننده های دزد رو نابود کنیم
اگه اونها بسته بشن نه فقط به من و شما بلکه به وبمستر های زحمت کش دیگه هم سود میرسه ، باید فرقی بین کسی که هر روز روزی 8 ساعت تو سایت کار میکنه با کسی که در سال یکساعت رو فقط صرف نصب اسکریپت کرده باشه.
من از همین الان دارم این کار به اصطلاح شما بی شرفانه و بی شرمانه رو انجام میدم و تک تکشون رو دارم ریپورت میدم به مخابرات
امیدوارم بزودی همشون بسته بشن
از وبمستران دلسوزی که دلشون بحال خودشون میسوزه هم میخوام که همینکارو انجام بدن
متاسفم که درک وفهم شما از حرفای من در همین حده !

kvm

Registered User
لایک‌ها
26
اولا که مخابرات بدون دلیل سایتی رو ف یلتر نمیکه.حداقل اون سایت باید کاری مخالف قوانین کشور انجام داده باشه.فکر نمیکنم اسپم دادن تو گوگل خلاف قوانین باشه!!!!
تنها راهش اینه که خود گوگل حذف کنه این سایتهارو.

karshenasi

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
37
متاسفم که درک وفهم شما از حرفای من در همین حده !

حرفای شما هرچی که هست مطمئنا هیچکدوم از وبمسترهای این انجمن قبولش ندارن چون یه جورایی داری از این سایتها حمایت میکنی

1hamed

Registered User
لایک‌ها
3
فیلتر شدن این سایت ها فقط میتونه یک را ه حل موقت باشه

ولی با فیلتر شدن از نتایج جستجو حذف نخواهند شد

با فیلتر شدن ترافیک این سایت ها به چند سایتی که که صفحه ی اول فیلترینگ است منتقل میشه و برای بقیه سایت ها فایده ای نداره برای همین میگم یک راه حل موقته

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا