برگزیده های پرشین تولز

اتحاد و یاری وبمسترها برای نابودی سایتهای اسپم - رباتهای جستجوگر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
دوستان توجه کنند که تعداد این سایت ها روز به روز داره بیشتر میشه و تنها راهش اینه که گوگل اونها رو حذف کنند .
ریپورت سایت هم به نظرم کار به جایی نمی بره .
مگه اینکه یک ایمیل حاوی اسکریپت و تعدادی از سایت ها رو برای گوگل بفرستیم .
فکر کنم فرستادن ایمیل به تعداد زیاد خیلی بهتر از ریپورت باشه .
چیزترینگ و این چیزا هم کار به جایی نمی بره چون دامین جدید میگیرن .

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
حرفای شما هرچی که هست مطمئنا هیچکدوم از وبمسترهای این انجمن قبولش ندارن چون یه جورایی داری از این سایتها حمایت میکنی
من پیشنهاد کردم در یک ایمیل منطقی با نمونه و اسکریپت اطلاعات برای گوگل ارسال شه و گفتم اینا ویروس وبی اند ! هرگز از اینا حمایت نکردم ... از فی لترینگ هم حمایت نمی کنم هرگز!

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
اولا که مخابرات بدون دلیل سایتی رو ف یلتر نمیکه.حداقل اون سایت باید کاری مخالف قوانین کشور انجام داده باشه.فکر نمیکنم اسپم دادن تو گوگل خلاف قوانین باشه!!!!
تنها راهش اینه که خود گوگل حذف کنه این سایتهارو.
پس چطور سایت درجه 1 رو فیلتر کردن؟

elnaz85

Registered User
لایک‌ها
1
همه نظرشون روی ارسال ایمیل هست ولی کسی عمل نمیکنه. یکی بیاد یه متنی آماده کنه همینجا بزاره بقیه هم نظر میدن اگه کم و کاستی داشت برطرف می کنیم.

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
من نسخه اینگلیسی این اسکریپت رو طراحی کردم امروز و با تغییرات بنیادی تو هسته راش انداختم .

ببینم گوگل با این سایت جدیدم چه رفتاری می کنه . نتیجشو اگه یادم بود میام اینجا می گم .

فقط یه چیز . من از شیوه کارکدش بدم نیومده . اگر این تغییرات روش اعمال بشه می تونه مفید هم باشه و از این حالت ویروسی دربیاد ..

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
مثله اینکه نتیجه داده

گوگل . کام

Mihanrobot.com
Your IP Addres Is Blocked . Sorry !

.

من که تغییری نمی بینم . تازه نسبت به دیروز بیشتر هم شده . شاید ip شما رو بلوک کرده !

[ame="http://www.google.com/search?rlz=1C1_____enIR365IR365&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=site:Mihanrobot.com"]403 Forbidden[/ame]

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
من که تغییری نمی بینم . تازه نسبت به دیروز بیشتر هم شده . شاید ip شما رو بلوک کرده !

403 Forbidden

وقتی خود دامین رو سرچ میکنی زیرش نوشته آی.پی بلاک شده ، ;)

[ame="http://www.google.com/search?hl=en&rlz=1C1_____enIR365IR365&q=Mihanrobot.com&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai="]403 Forbidden[/ame]

.

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
وقتی خود دامین رو سرچ میکنی زیرش نوشته آی.پی بلاک شده ، ;)

403 Forbidden

.

Your IP Addres Is Blocked . Sorry !

ربطی به بلاک شدن سایت نداره .. احتمالا خودشون اینطوری تنظیم کردن که با ip گوگل نشه سایت رو پیگیری کرد ..

بلاک شدن مربوط به ایندکس شدن مطالب مب شه که در حال رشده عوض اینکه صفر بشه ..

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
من کل صفحات رو خوندم ولی بیشتر دوستان دارن حرص سایت خودشون رو می زنند و به نظرم این طوری کسی به جایی نمی رسه نظر شخصی من اینه که این اسکریپت چند وقت دیگه خود به خود توسط گوگل بلاک میشه ولی این که آخر کار نیست یک شخص دیگه میاد اسکریپت انگلیسی رو تغییراتی میده فارسی می کنه و باز همین چرخه ادامه پیدا می کنه این اسکریپت به نظرم وبمسترها باید فکری به سئو سایت خودشون بکنند و سطح فعالیت سایت خودشون رو بالا ببرند به نظرم رپورت دادن و فیلتــــــر چاره کار نیست این اسکریپت نشد یه اسکریپت دیگه

StudioArian

Registered User
لایک‌ها
0
متاسفانه وب ایران شده اسپم بازی ! همه فکر می کنن بشینن توی خونشون و با راه اندازی یک سایت با اسکریپت لو رفته می تونن در آمد کسب کنن و بدبختی ما هم اینه که کاربر های حرفه ای کم داریم چون براحتی از توضیح گوگل معلوم هست که این سایت اسپم هست و ...

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
من پیشنهادی دارم به دوستان چون به نظرم با ریپورت و هک و ... کار درست نمیشه شما بیایید همون کاری رو که بنده کردم رو انجام بدید من اومدم آی پی این قبیل سایت ها رو بلاک کردم یعنی با آی پی سرور مورد نظر دیگه هیچ روباتی نمی تونه سایت بنده رو بگرده برای همین هیچ نوشته ای از سایت های بنده در این قبیل جستجوگر ها وجود نداره این به نظرم می تونه روش مناسبی برای مقابله با این گونه جستجوگر ها باشه
موفق باشید

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
کاربر عزیزی به نام alimosavifard زحمت کشیدند اسکریپت روبوت انگلیسی (لینک پست در پرشن تولز) رو برای تست روی دامین زیر نصب کردند، که ببینند گوگل با روبات انگلیسی چه رفتاری می کنه. دوستان لطفاً از چند روز آینده این سایت رو به گوگل ریپورت بدند تا ببینیم آیا گوگل این سایت رو از نتایج جستجوش حذف می کنه یا نه؟ (دلیل ریپورت از چند روز آینده: در حال حاضر گوگل صفحاتش رو اندیکس نکرده)

کد:
http://www.inmom.com

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
من پیشنهادی دارم.من اومدم آی پی این قبیل سایت ها رو بلاک کردم یعنی با آی پی سرور مورد نظر دیگه هیچ روباتی نمی تونه سایت بنده رو بگرده. به نظرم می تونه روش مناسبی برای مقابله با این گونه جستجوگر ها باشه
مسئله اینجاست که این ربات ها اکثراً دارند نتایج خود گوگل رو می گیرند و نمایش میدند. و این ربات جدید اصلاً به سایت شما سر نمیزنه که شما بخواهی بلوکش کنی. البته بعضی ربات های دیگه هم هستند که همانطور که شما اشاره کردید، به دیگر سایت ها سر می زنند که در این موارد بلوک کردن آی پی اونها کارساز هست. ولی اکثر ربات ها از خود گوگل استفاده می کنند که در نتیجه بلوک کردن آی پی اونها بی فایده است.

.

Last edited:

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
کاربران گرامی. از اونجایی که با بحث کردن درباره اسکریپت و مسائل فرعی، موضوع اصلی به حاشیه کشیده میشه. لطفاً فقط به فکر حذف این سایت ها از نتایج جستجو باشید.

فقط یکی زحمت بکشه متن ایمیل به گوگل رو آماده کنه. اصلاً بحث سر این اسکریپت نیست، چون اگه این اسکریپت هم بلوک بشه فایده ای نداره. در حال حاضر چندین اسکریپت بهتر از این هم وجود داره. مهم اینه که گوگل در زمینه مبارزه با اسپم های فارسی وارد عمل بشه و این کار هم فقط با ریپورت زیاد این سایتها و ارسال ایمیل به مدیران گوگل امکان پذیره.

------------------- پس فقط به فکر متن نامه به گوگل باشید... -------------------

.

Last edited:

karshenasi

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
37
من قبلا یه نامه به انگلیسی نوشته بودم ولی ایمیل و مکان خاصی رو پیدا نکردم که برای مسئولان بخش فارسی گوگل ارسال کنم برای همین توی فروم راهنمای گوگل وبمستر تولز فرستادم که اونا هم همون لینک ریپورت اسپم رو پیشنهاد دادن
ما باید ببینیم کارشناسان بخش فارسی گوگل چه کسانی هستند تا باهاشون ارتباط برقرار کنیم

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
من قبلا یه نامه به انگلیسی نوشته بودم ولی ایمیل و مکان خاصی رو پیدا نکردم که برای مسئولان بخش فارسی گوگل ارسال کنم. ما باید ببینیم کارشناسان بخش فارسی گوگل چه کسانی هستند تا باهاشون ارتباط برقرار کنیم

دقیقاً حق با شماست. فکر کنم در سایت گوگل جایی آدرس ایمیل مسئولان گوگل ذکر نشده. فقط یک صفحه در گوگل هست که آدرس دفاتر گوگل رو نوشته. فکر کنم بد نباشه یکی با دفتر گوگل در دبی تماس بگیره یا چه بهتر که مراجعه حضوری داشته باشه.

آدرس دفتر گوگل در دبی به نقل از سایت گوگل:
Google UAE
Dubai Internet City
Building 9, office 220/221
P.O Box 502966
Phone: +971 4 4370 680
Fax: +971 4 4370 681

سایر آدرس ها: http://www.google.com/corporate/address.html

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
من پیشنهادی دارم به دوستان چون به نظرم با ریپورت و هک و ... کار درست نمیشه شما بیایید همون کاری رو که بنده کردم رو انجام بدید من اومدم آی پی این قبیل سایت ها رو بلاک کردم یعنی با آی پی سرور مورد نظر دیگه هیچ روباتی نمی تونه سایت بنده رو بگرده برای همین هیچ نوشته ای از سایت های بنده در این قبیل جستجوگر ها وجود نداره این به نظرم می تونه روش مناسبی برای مقابله با این گونه جستجوگر ها باشه
موفق باشید

خب افرادی مثل ما که بلاگ دارن چیکار کنن؟! فکر اینجا رو هم بکن :blush:
چون ما و وبمسترهای بلاگ نویس نمیتونیم آی پی بلوک کنیم همکار متفکر:wacko:

StudioArian

Registered User
لایک‌ها
0
باید متن رو امتحان کنیم ؛ اگر جواب نداد به فکر یه چیز دیگه باشیم.
آقای علی موسوی می خواست متن رو ترجمه کنه نمی دونم تموم کرد ؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا