برگزیده های پرشین تولز

احساس پوچی !

peugeot5

Registered User
لایک‌ها
722
حاجی اینا که شما میگی اولا بعد موفق شدن مخ زدنه!
اونی که بخواد قضاوتت کنه بهتره بیخیالش بشی.
افرین دقیقا این سوالا و تست هارو ازت میگیرن که مطمئن بشن ادم با اعتماد به نفسی هستی و میتونن بهت تکیه کنن!
این سوالا هارو باید به شخمت بگیری و یه چیز فان یا مسخره جوابشونو بدی جوری که خودت رو توجیح نکنی!!
اگه بخوایی هر سوال و رفتارشونو جدی بگیری که گریت درمیاد!
اگه دوست دختر داری شدی،هیچوقت هیچیشو جدی نگیر هیچیشو!! اگه بخوایی همیشه باهاش خوب باشیو همیشه در دسترسش باشی مطمئن باش میپره!!
دخترا میخوان با یکی باشن که اعتماد به نفس داشته باشه،برا خودش ارزش داشته باشه،با بقیه مهربون باشه،کنارش حس امنیت کنن!
اگه دیدی دختریم خیلی بازی درمیاره و اذیتت میکنه دکمشو بزن بره،نترس که وایی اگه این بره چیکار کنم و فلان،چیزی که تو دریا زیاده ماهیه!
به این جملات شیت تست میگن
دقیقا اگه توجیح کردی و دلیل اوردی مهره سوخته میشی.باید یه جوری با خنده و مسخره از این مرحله پرش کنی
اگه حس کرد که وابسته شدی یا ولش نمیکنی شروع میکنه اذیت کردن و بازی دراوردن.باید ترس از دست دادنت رو داشته باشه و تو رو به دست اورده ندونه
معموله خیلی ماهری.یه نکته دیگه هم هست که باید فان و شوخ طبع باشی و بخندونیش
من اینا رو بلدم ولی نمیتونم به کار ببرم.وقتی با دختر حرف میزنم حرف کم میارم نمیدونم چی باید بگم
چیکار باید بکنم؟

Mohamad846

Registered User
لایک‌ها
1,176
به این جملات شیت تست میگن
دقیقا اگه توجیح کردی و دلیل اوردی مهره سوخته میشی.باید یه جوری با خنده و مسخره از این مرحله پرش کنی
اگه حس کرد که وابسته شدی یا ولش نمیکنی شروع میکنه اذیت کردن و بازی دراوردن.باید ترس از دست دادنت رو داشته باشه و تو رو به دست اورده ندونه
معموله خیلی ماهری.یه نکته دیگه هم هست که باید فان و شوخ طبع باشی و بخندونیش
من اینا رو بلدم ولی نمیتونم به کار ببرم.وقتی با دختر حرف میزنم حرف کم میارم نمیدونم چی باید بگم
چیکار باید بکنم؟
حاجی اولش اینطوری‌ای بعدش که یخت با دختره اب بشه کلی چیز واسه گفتن پیدا میکنی!
بعد دخترا انقدر خودشون حرف میزنن که نیازی نباشه خودت چیزی بگی
به مرور درست میشه با تجربه و تمرین نگران اینا نباش
دخترم سرطانه فکر نکن راحت میشی!مغزت رو میخورن

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
چیکار باید بکنم؟
آنلاین شروع کن و قبل سین کردن جوابی که میخوای بگی رو انتخاب کن
یه سری داستان و خاطره بشین تمرین کن که پل بزنی چت یخ نشه
چیزایی که ازش میپرسی رو طوری مطرح کن که جواب تک کلمه ای نده و مجبور بشه یکی دو خط توضیح بده . مثلا میپرسی حالت چطوره؟ میگه خوبم .....یا بجای این بپرسی امروز از اون روزایی بود که میخواستی راه بری همه رو بترکونی یا اینکه خدا بهشون رحم کرد؟ هم میخنده هم میشینه چند خط تایپ میکنه که تعریف کنه روزشو. حالا خودت بشین چند تا جمله باحال بهتر از این دربیار

اگه دیدی دختریم خیلی بازی درمیاره و اذیتت میکنه دکمشو بزن بره،نترس که وایی اگه این بره چیکار کنم و فلان،چیزی که تو دریا زیاده ماهیه!
انقدر راحت دکمشونو بزنی نمیرن که پلیدا :p باید ضعف ببینن تا برن

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,658
اخه فقط که بیرون رفتن نیست.بری بیرون بلد نباشی زید بزنی یا ماشین خوب نداشته باشی فایده نداره
زن ها اتفاقا خیلی سختن.یه روش ها و معیار هایی داره که همه بلد نیستن
هزار تا سوال سس شر ازت میپرسن
من نمیخوام با کسی دوست بشم : میخوای چی جوابش رو بدی؟
دوست دختر داری : اگه بگی دارم میگه پس چرا اومدی با من حرف میزنی اگه بگی ندارم میگه بی عرضه ای
چرا دوست دختر نداری : میخوای چی جوابش رو بدی؟
یا بهت میگه من با پسر غریبه بیرون نمیرم
یا باهات حرف میزنه ولی به چشم دوست معمولی بخت نگاه میکنه
یا مثلا یه دفعه باهات فاز میگیره و صمیمی میشه تا ببینه تو هول هستی یا نه
هزار تا بازی روانی در میارن هزار جور سوال میپرسن هزار جور یه دستی بهت میزنن
اون معیار ها چیه به نظرت؟
با ماشین چه جوری آخه؟ اونا همه جیندَیَن

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
دخترم سرطانه فکر نکن راحت میشی!مغزت رو میخورن
استاد برا این قسمت راهکار نداری؟
m1718.gif

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
بیاید یه تاپیک بزنیم در مورد روش های جذب زنان صحبت کنیم
به هم دیگه راهنمایی کنیم که چیکار باید کرد چیکار باید نکرد
تا هر کدوممون یه زید نصیبمون بشه
ببین داداش اتفاقی که برای خود من افتاد رو برات بگم
من از وقتی دفترکار یا همون مغازه زدم، کلی دختر اطراف خودشون افتادن دنبالم! مورد آخری دختری بود که توی دفتر پستی کار میکرد و چند روز پیش بی خیال شد - الان لج کرده جواب سلامم نمیده :دی
تو برو یه جایی کار کن که مثلا 4 تا همکار خانم داشته باشه - شک نکن بلاخره یکیشون خودش میاد سراغت
من یک دوست چاهکشی داشتم (همونی که منو رباییده بود) این هرچند وقت یک بار میرفت توی هایپرمارکت یا فست فود کار میکرد - یک پولی در می آورد و همون جا هم با دختر دوست میشد. هیچ وقت هم لاشی به ما یاد نداد تا آخر خودم فهمیدم رمز کارش اینه

ولی اگر میخوای قاشقو دور سر و سس و یونت بچرخونی و بعد بذاری دهنت و خودتو سبک کنی، راه بیفت توی خیابون و پارک شماره بده

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
من از وقتی دفترکار یا همون مغازه زدم، کلی دختر اطراف خودشون افتادن دنبالم! مورد آخری دختری بود که توی دفتر پستی کار میکرد و چند روز پیش بی خیال شد - الان لج کرده جواب سلامم نمیده :دی
تو برو یه جایی کار کن که مثلا 4 تا همکار خانم داشته باشه - شک نکن بلاخره یکیشون خودش میاد سراغت
من یک دوست چاهکشی داشتم (همونی که منو رباییده بود) این هرچند وقت یک بار میرفت توی هایپرمارکت یا فست فود کار میکرد - یک پولی در می آورد و همون جا هم با دختر دوست میشد. هیچ وقت هم لاشی به ما یاد نداد تا آخر خودم فهمیدم رمز کارش اینه

ولی اگر میخوای قاشقو دور سر و سس و یونت بچرخونی و بعد بذاری دهنت و خودتو سبک کنی، راه بیفت توی خیابون و پارک شماره بده
این داستان :
دبوی در راه اژدها

f@iry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,137

تا زمانی که به صورت عملی سٌس شکار نکردی ،توصیه هات پشیزی ارزش نداره
تو هنوز باکره ای لامصب

peugeot5

Registered User
لایک‌ها
722
آنلاین شروع کن و قبل سین کردن جوابی که میخوای بگی رو انتخاب کن
یه سری داستان و خاطره بشین تمرین کن که پل بزنی چت یخ نشه
چیزایی که ازش میپرسی رو طوری مطرح کن که جواب تک کلمه ای نده و مجبور بشه یکی دو خط توضیح بده . مثلا میپرسی حالت چطوره؟ میگه خوبم .....یا بجای این بپرسی امروز از اون روزایی بود که میخواستی راه بری همه رو بترکونی یا اینکه خدا بهشون رحم کرد؟ هم میخنده هم میشینه چند خط تایپ میکنه که تعریف کنه روزشو. حالا خودت بشین چند تا جمله باحال بهتر از این دربیار

انقدر راحت دکمشونو بزنی نمیرن که پلیدا :p باید ضعف ببینن تا برن
همون که میگی قبل سین کردن جوابی که میخوای بگی رو انتخاب کن اون جواب به ذهنم نمیرسه
داستان و خاطره ها چه سبکی باشه؟خودم رو چه ادمی نشون بدم؟
همین جمله هایی که میگی که دختر رو به حرف بیاری و گرم بشه اینا رو بلد نیستم

peugeot5

Registered User
لایک‌ها
722

من مغازه مکانیکی دارم مشتری زن خیلی کم به پستم میخوره
فست فود و هاپیر مارکت و بوتیک و اینا سس زیاد به پستشون میخوره
شماره بدی که زنگ نمیزنن میرن دو متر اونور تر میندازنش دور یا همون اول ازت نمیگیرن مگه اینکه خیلی خوشگل باشی یا خیلی سر و زبون داشته باشی

peugeot5

Registered User
لایک‌ها
722
تا زمانی که به صورت عملی سٌس شکار نکردی ،توصیه هات پشیزی ارزش نداره
تو هنوز باکره ای لامصب
باید یه گلریزون کنیم برا باکره های پی تی سس بخریم

Last edited:

AMIR beIN SPORTS

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
2,511
در مورد احساس پوچی،،،،،،،اشتباه میکنی صد در صد،،،،،،،فکر کردی عزیز شما همه میگن و میخندن و حمایت میکنن از هم و از این داستان ها؟؟؟،،،!!!!!!!!! شما خبر داری چه خبره خونه هاشون؟؟،،،خبر داری از مشکلات فراوانشون؟؟،،،،،از امار های طلاق خبر داری ؟؟،،،،،ایران رکورد دار هست طبق معمول،،،،،،،،،،

این احساس پوچی به خاطر تنهایی هست،،،،،و فکر میکنی پیش خودت که فقط شاید تو اینطور باشی،،،،و برای بقیه گل و بلبل هست اوضاع و عشق و حال و از این داستان ها،،،،،،،ولی اشتباه میکنی،،،،همین که وضعت خوب باشه و یه زندگی معمولی داشته باشی اوکی هست 70 درصد زندگی تقریبا،،،،همین که ارامش نسبی داشته باشی و اوضاع اعصاب رو به راه باشه خیلی خودش حرفه،،،،،،بقیه تلقین کردن هست که احساس پوچی داری،،،،،،،
((تنهایی این احساس رو برات اورده،،،،،،خیلیا مثل خودت هستن،،،،))

در ضمن زیاد اهمیت نده به جنس مونث،،،،ارزش ندارن،،،جنس ویرانگری هست والله،،،،،بسیار بسیار ویرانگر،،،،،،،،،یکبار که با یکی باشی و بعدش هم احتمال زیاد کات کنی ((95 درصد اینطور شده الان))،،،،از چشمت می افته،،،و این بت مشکنه،،،،،بار اول مهمه،،،،،جنس مونث عامل بدبختی هست،،،،داریم میبینیم با چشم دیگه،،،توقعات بیجا ویران میکنه زندگی و اعصاب رو،،،،،نظر شخصیم اینه،،،،،تنها بودن سخت هست بله،،،ولی حداقل ارامش داری،،،،،برای پر کردن اون خلا هم راه هایی هست که نمیشه گفت اینجا،،،،،شما به بعدش فکر کن،،،،،،سر کیسه میکننت،،،،،!!!!!!

اما اگر بخوای هم با کسی باشی،،،،دو مسئله فقط مهم هست،،،،،فقط همین دو تا،،،،،باقیش حل میشه،،،،،

1 - پول = البته پول زیاد تقریبا،،،،،پول حلال کلیه مشکلات هست،،،،،رتبه اول رو داره در کل زندگی،،،،،،،،همه چیز اوکی میشه با پول،،،،،با پول برات میمیرن،،،،!!!!! حتی سر زبون هم نداشته باشی و هر چیز دیگه ای،،،،با پول اوکی میشه،،،،شک نکن،،،،

2 - قیافه = قیافه بسیار بسیار اهمیت داره،،،،،،یک درجه از پول فقط پایین تر هست،،،،،بوده خیلیییییییی از اوقات پول هم نداشته باشی اصلا،،،،تیپ و قیافه داشته باشی اوکی هست داستان،،،،،،،(( قیافه هم که دست خود ادم نیست،،،،،ولی با پول اینم میشه حتی اوکی کرد مقداری،،،،!!!!! عظمت پول رو ببین،،،،))،،،،،

یکی از دوستان خودم مثلا دوران دبیرستان،،،،پول ساندویج هم نداشت،،،،،،ولی شاید همزمان با چند نفر بود،،،،،!!!!! چون قیافش رو داشت،،،،،،

پس باز نتیجه میگیریم پول ارجح هست تقریبا،،،،،،اینا رو فقط گفتم که راهنمایی کرده باشم،،،،همین،،،،،

حتی با این اوصاف هم من باز نظرم به تنهایی هست،،،،،جنس مونث توقعات بیجایی داره،،،،،که باعث میشه نابود بشه یک زندگی،،،،،(نمیگم همشون،،،،،اکثرشون،،،،) خودشون دست به سیاه و سفید نزدن و توقع دارن فقط،،،،،!!!!!
باز پول زیاد باشه،،،،چرا که نه،،،،،،خیلی هم خوبه،،،،

قدر اوضاع الان و ارامش الان رو وقتی میدونی که با یکی از همین ویرانگران باشی،،،،،،

سپاس،،،،،،،،،،

Last edited:

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,402
داداش دنبال ترفند خاصی نباش
خود شخصیتت باید جذاب باشه و مردونه
دخترا از آدمای سبک و کص لیس خوششون نمیاد
باید یه قدم بهشون نزدیک شی و ده قدم دور تا به دامت بیفتن

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,402
در مورد احساس پوچی،،،،،،،اشتباه میکنی صد در صد،،،،،،،فکر کردی عزیز شما همه میگن و میخندن و حمایت میکنن از هم و از این داستان ها؟؟؟،،،!!!!!!!!! شما خبر داری چه خبره خونه هاشون؟؟،،،خبر داری از مشکلات فراوانشون؟؟،،،،،از امار های طلاق خبر داری ؟؟،،،،،ایران رکورد دار هست طبق معمول،،،،،،،،،،

این احساس پوچی به خاطر تنهایی هست،،،،،و فکر میکنی پیش خودت که فقط شاید تو اینطور باشی،،،،و برای بقیه گل و بلبل هست اوضاع و عشق و حال و از این داستان ها،،،،،،،ولی اشتباه میکنی،،،،همین که وضعت خوب باشه و یه زندگی معمولی داشته باشی اوکی هست 70 درصد زندگی تقریبا،،،،همین که ارامش نسبی داشته باشی و اوضاع اعصاب رو به راه باشه خیلی خودش حرفه،،،،،،بقیه تلقین کردن هست که احساس پوچی داری،،،،،،،
((تنهایی این احساس رو برات اورده،،،،،،خیلیا مثل خودت هستن،،،،))

در ضمن زیاد اهمیت نده به جنس مونث،،،،ارزش ندارن،،،جنس ویرانگری هست والله،،،،،بسیار بسیار ویرانگر،،،،،،،،،یکبار که با یکی باشی و بعدش هم احتمال زیاد کات کنی ((95 درصد اینطور شده الان))،،،،از چشمت می افته،،،و این بت مشکنه،،،،،بار اول مهمه،،،،،جنس مونث عامل بدبختی هست،،،،داریم میبینیم با چشم دیگه،،،توقعات بیجا ویران میکنه زندگی رو،،،،،نظر شخصیم اینه،،،،،تنها بودن سخت هست بله،،،ولی حداقل ارامش داری،،،،،برای پر کردن اون خلا هم راه هایی هست که نمیشه گفت اینجا،،،،،شما به بعدش فکر کن،،،،،،سر کیسه میکننت،،،،،!!!!!!

اما اگر بخوای هم با کسی باشی،،،،دو مسئله فقط مهم هست،،،،،فقط همین دو تا،،،،،باقیش حل میشه،،،،،

1 - پول = البته پول زیاد تقریبا،،،،،پول حلال کلیه مشکلات هست،،،،،رتبه اول رو داره در کل زندگی،،،،،،،،همه چیز اوکی میشه با پول،،،،،با پول برات میمیرن،،،،!!!!!

2 - قیافه = قیافه بسیار بسیار اهمیت داره،،،،،،یک درجه از پول فقط پایین تر هست،،،،،بوده خیلیییییییی از اوقات پول هم نداشته باشی اصلا،،،،تیپ و قیافه داشته باشی اوکی هست داستان،،،،،،،(( قیافه هم که دست خود ادم نیست ))،،،،،

پس باز نتیجه میگیریم پول مهم هست تقریبا،،،،اینا رو فقط گفتم که راهنمایی کرده باشم،،،،همین،،،،،

حتی با این اوصاف هم من باز نظرم به تنهایی هست،،،،،جنس مونث توقعات بیجایی داره،،،،،که باعث میشه نابود بشه یک زندگی،،،،،(نمیگم همشون،،،،،اکثرشون،،،،) باز پول باشه،،،،چرا که نه،،،،،،خیلی هم خوبه اگه پول باشه،،،،،

قدر اوضاع الان و ارامش الان رو وقتی میدونی که با یکی از همین ویرانگران باشی،،،،،،

سپاس،،،،،،،،،،

ادمین یکی از سایتای خفن ایران دوست منه
ایشون پول فراوون داره ولی حتی دختری که براش نویسندگی میکرد پیشنهاد ازدواجشو رد کرد
باید بلد باشی چطور ارتباط برقرار کنی دختری که دوست داشته باشه به پول نمیفروشت
اونی هم که به پول میفروشت از این ادمای دوزاریه کمبود داره

peugeot5

Registered User
لایک‌ها
722
داداش دنبال ترفند خاصی نباش
خود شخصیتت باید جذاب باشه و مردونه
دخترا از آدمای سبک و کص لیس خوششون نمیاد
باید یه قدم بهشون نزدیک شی و ده قدم دور تا به دامت بیفتن
دیگه خیلی صریح گفتی بچه های پی تی به اونی که گفتی میگن سس
اگه یه قدم نزدیک شی و اون یه قدمت خوب نباشه بعد ده قدم دور بشی اونم ده قدم دور میشه

peugeot5

Registered User
لایک‌ها
722
ادمین یکی از سایتای خفن ایران دوست منه
ایشون پول فراوون داره ولی حتی دختری که براش نویسندگی میکرد پیشنهاد ازدواجشو رد کرد
باید بلد باشی چطور ارتباط برقرار کنی دختری که دوست داشته باشه به پول نمیفروشت
اونی هم که به پول میفروشت از این ادمای دوزاریه کمبود داره
بیشتر با سر و زبون و بلد بودنه تا پول

بالا