برگزیده های پرشین تولز

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
پست اول به روز شد
تغییرات: درج اطلاعات تخصصی و تصاویر برد مودم - اپدیت لیست خریداران و شرکت کنندگان در قرعه‌کشی

crackestan

Registered User
لایک‌ها
21
با سلام به خدمت شما
با تشکر از شما آقای آشنا عزیز . هر دو مودم صحیح و سالم به دستم رسیدن . ازتون خیلی ممنونم .
یه خواهشی ازتون فقط دارم : طریقه ی کانفیگ مودم رو لطف میکنید توضیح بدید ؟
من واقعا سر در نیاوردم ، شاید دوستان خریدار دیگه هم همین مشکل رو داشته باشن

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
با سلام به خدمت شما
با تشکر از شما آقای آشنا عزیز . هر دو مودم صحیح و سالم به دستم رسیدن . ازتون خیلی ممنونم .
یه خواهشی ازتون فقط دارم : طریقه ی کانفیگ مودم رو لطف میکنید توضیح بدید ؟
من واقعا سر در نیاوردم ، شاید دوستان خریدار دیگه هم همین مشکل رو داشته باشن

لطفا به پست اول و پاراگراف پس از خرید مراجعه کنید که هم گارانتیشان فعال شود و هم راهنمای فارسی برایتان ارسال شود.
بعد از طی مراحل فوق اگر سوالی داشتید در خدمتتم

manutd2009

Registered User
لایک‌ها
69
این مودم مارک هواوی HUAWEI سفارش ودافون

پس مودم مارک هواوی . که یک شرکت مخابراتی چینی هستش . فقط فقط وادفون به این شرکت سفارش مودم رو داه . مثل مودم های وایمکس ایرانسل ک اکثرا هواوی هستند که لگو ایرانسل روشونه

amir_dj69

Registered User
لایک‌ها
106
قابل توجه دوستان
یه سر زحمت بکشید برید بازار ببینید با این مبلغ چی میتونید بخرید
دیگه بیشتر از یه مودم N150 وایرلس که بهتون نمیدن
در ضمن الان بالاترین مدل اسمارت فون های سال معمولا ساخت چینه
بالاترین لوازم برقی و الکترونیکی ساخت چینه
مهم اینه که چین به سفارش کجا داره این هارو اسمبل میکنه
ایران سفارش نداده که
در خریدتون شک نکنید
اگه دوستمون مودم رو به قیمت Linksys تاپیک میزد (حدود260 تومن)
اونوقت 10 تومن کمتر از بازار میداد تا الان 100 تا فروخته بود اینقدرم از چینی بودنش گلایه نمیشد

s3dreza

Registered User
لایک‌ها
131
با سلام

مودم من توسط پیک تحویل شد.
در نگاه اول، کیفیت جعبه و متعلقات عالی است!
تا شب نصب خواهد شد و اگر وقت بود در رابطه با کارکرد و مسائل فنی اش می نویسم
با تشکر از آقای آشنا

mojezy

Registered User
لایک‌ها
10
ببخشید با این مودم میشه در حالتی که کامپیوتر خاموشه هم دانلود انجام بده؟؟(بهش لینک بدی و انجام بده؟؟)

اگه نه لطف میکنید بفرمایید چه مودم هایی این قابلیت رو دارن /؟؟(نوع رو بفرمایید)

ممنون

manutd2009

Registered User
لایک‌ها
69
قابل توجه دوستان
یه سر زحمت بکشید برید بازار ببینید با این مبلغ چی میتونید بخرید
دیگه بیشتر از یه مودم N150 وایرلس که بهتون نمیدن
در ضمن الان بالاترین مدل اسمارت فون های سال معمولا ساخت چینه
بالاترین لوازم برقی و الکترونیکی ساخت چینه
مهم اینه که چین به سفارش کجا داره این هارو اسمبل میکنه
ایران سفارش نداده که
در خریدتون شک نکنید
اگه دوستمون مودم رو به قیمت Linksys تاپیک میزد (حدود260 تومن)
اونوقت 10 تومن کمتر از بازار میداد تا الان 100 تا فروخته بود اینقدرم از چینی بودنش گلایه نمیشد

داداش ما که چیزی نگفتیم عصبی نکن خودتو حاجی بیخیاااااااااال

بله دیگه الان همه می دونن چین جنس درجه یک هم میزنه اسمبل می کنه اپل .......

فقط واسه آگاهی کاربران بود که بدونن مودم هواوی نه ودافون

دوست ما که فروشنده هست 1 ماهو اندی پیش فکر کنم قرار بود بده نمایندگی چند شهرستان که ما اونجا بتونیم از نزدیک ببینیم که انگار فراموششون شده قولشون

crackestan

Registered User
لایک‌ها
21
عزیز
من به شخصه با ایشون هیچگونه دیداری نداشتم ( جناب آشنا رو عرض کردم ) . ولی از صحبت هاشون کاملا معلومه که فرد درست کار و شایسته ای هستن .
مطمئن باشید ارزش این مودم خیلی بیشتر از پولی هست که میپردازید . روی بسته بندی یکی از مودم هایی که از ایشون خریدم مدارک گمرک یا فرودگاه ( دقیق نمیدونم ) مادرید اسپانیاست .
اصل این مودم ها هم وودافون ساخت چین توسط شرکت هواوی هست ( تو اینترنت سرچ کنید توی تمام سایت ها همین مشخصات رو زده . )
من به شخصه مطمئنم که کیفیت این مودم ها برابر و تا حدی بالاتر از Linksys ـه خصوصا طراحیش .
( بین خودمون بمونه امروز یکی از بستگانمون اومدم خونمون ، تا مودم رو دید ، دهنش باز مونده بود و میگفت چقدر قشنگه . مطمئنم طلبه شده یکی بگیره )
امیدوارم دیگر دوستانی که این مودم به دستشون رسیده ، نظر خودشون رو اعلام کنن

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
ببخشید با این مودم میشه در حالتی که کامپیوتر خاموشه هم دانلود انجام بده؟؟(بهش لینک بدی و انجام بده؟؟)

اگه نه لطف میکنید بفرمایید چه مودم هایی این قابلیت رو دارن /؟؟(نوع رو بفرمایید)

ممنون

دوست من
من به شخصه با مودم مورد نظر شما کار نکردم ولی آنچه که در بازار دارم میبینم روترهایی است که دانلود منیجر دارند و برای اتصال به مودم ای دی اس ال نیاز دارند و تنظیمات پیچیده ای دارند که حتما یه متخصص شبکه باید باهاشون کار کند.همچنین محدودیتهایی زیادی دارند از قبیل تعداد لینک،لینک غیر مستقیم،زمان اتصال و قطع دانلود و پارتیشن لینوکسی و...
برای یک کاربر خانگی این هزینه و تکنولوژی موجود نمیارزد.(ارجاعتان میدهم به روترهای ایسوس) اما اگر بخواهم در مورد همین مودم ودافون صحبت کنم باید بگم این مودم پردازنده دو هسته ای دارد با رم و رام مناسب و قابلیت جی تگ و استفاده از فریم ور کاستوم. در حال حاظر فریم ور آن قابلیت دانلود را ندارد ولی با فریم ور کاستوم و لینوکس میشود برایش تعریف کرد. مطمئنا اینکار دانش خودش را میخواهد و بعضی از این کاستوم فریم ورها در نت موجودن و حتی آموزش یوتیوب آن هست ولی به دردسرش میارزد؟؟
حتی میشود آنتن وایرلسش را تقویت کرد (یک مثال میزنم اگر یخچال های برندهای معروف را دیده باشید آبسردکن آنها آب یخ تحویل نمیدهد.بلکه آب خنک میدهد.دلیل آن رعایت استانداردهای سلامت است.امواج وایرلس خیلی قدرتمند در یه واحد آپارتمانی در درازمدت مطمئنا اثرات منفی خواهد داشت و در اروپا قوانینی هست برای حفظ سلامت کاربران خانگی که تولید کننده این کالاها را ملزم به رعایت آن میکند وگرنه برای تولید کننده هزینه ای خاصی ندارد )

دوست ما که فروشنده هست 1 ماهو اندی پیش فکر کنم قرار بود بده نمایندگی چند شهرستان که ما اونجا بتونیم از نزدیک ببینیم که انگار فراموششون شده قولشون
به مورد خوبی اشاره کردید.همینجا اعلام میکنم هر عزیزی که تمایل داشته باشد در شهر محل سکونتش توزیع کننده این محصول باشد من ازش حمایت میکنم و اسمش را در پست اول برای اون شهر ذکر میکنم تا همشهریهایشان مستقیم از شهر خودشان به همین قیمت خرید کنند(البته من به خود ایشان قیمت همکار محاسبه میکنم)
عزیز
من به شخصه با ایشون هیچگونه دیداری نداشتم ( جناب آشنا رو عرض کردم ) . ولی از صحبت هاشون کاملا معلومه که فرد درست کار و شایسته ای هستن .
مطمئن باشید ارزش این مودم خیلی بیشتر از پولی هست که میپردازید . روی بسته بندی یکی از مودم هایی که از ایشون خریدم مدارک گمرک یا فرودگاه ( دقیق نمیدونم ) مادرید اسپانیاست .
اصل این مودم ها هم وودافون ساخت چین توسط شرکت هواوی هست ( تو اینترنت سرچ کنید توی تمام سایت ها همین مشخصات رو زده . )
من به شخصه مطمئنم که کیفیت این مودم ها برابر و تا حدی بالاتر از Linksys ـه خصوصا طراحیش .
( بین خودمون بمونه امروز یکی از بستگانمون اومدم خونمون ، تا مودم رو دید ، دهنش باز مونده بود و میگفت چقدر قشنگه . مطمئنم طلبه شده یکی بگیره )
امیدوارم دیگر دوستانی که این مودم به دستشون رسیده ، نظر خودشون رو اعلام کنن

ممنون از نظرتان. تا الان در کورس مقایسه این مودم از هیچ مودم موجود در بازار در رنج 200 تومان کم نیاورده است(حالا کاری به سر تر بودنش نداریم)

amir_dj69

Registered User
لایک‌ها
106
میشه بفرمایید بردش در حداقل و حداکثر چندمتر هست؟؟؟

تو یه خونه 300 متری جوب میده کامل؟؟؟

داخل پست 1 توضیح داده بودن سوال شمارو

مودم وایرلس{مسافت ارسال دیتا برای فضاهای بسته تا ۱۰۰ متر و برای فضای باز تا ۳۰۰ متر}

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
میشه بفرمایید بردش در حداقل و حداکثر چندمتر هست؟؟؟

تو یه خونه 300 متری جوب میده کامل؟؟؟

نه در مورد این مودم و نه در مورد هیچ مودم دیگری نمیتوان با قاطعیت گفت در منزل هر خریداری چگونه جواب میدهد به دلایلی که عرض میکنم:

مشخصاتی که از طرف کارخانه ذکر میشود در شرایط مطلوب آزمایشگاهی است.برای این مودم ذکر شده است حداقل 100 مترمربع فضای بسته و 300 متر مربع فضای باز
مواد اولیه هر ساختمانی متفاوت است مثلا در اکثر کشورها چوب یک مصالح اصلی است.در کشور دیگری آجر و سیمان.تمام این مصالح در چگونگی عبور و پخش امواج موثر هستند
طراحی فضای داخل ساختمان و نحوه چیدمان لوازم خانگی به دلیل فوق.(تاثیر امواج مزاحم)
محل قرارگیری مودم.

بنابراین من نمیتوانم موکد بگویم در منزل شما پوشش کامل خواهد بود یا خیر.این مسئله را خودتان با جابه جایی محل مودم میتوانید بهینه کنید.سایر دوستانی که خرید کردن میتوانند بگویند در منزل اونها چطور جواب داده است.این را در نظر بگیرید این مودم با داشتن یک خط سیگنال نیز پایداری ارتباط دارد و پر بودن نماد سیگنال نشان دهنده قوت و یا ضعف نیست.در محل سکونت بنده طبقه فوقانی و طبقه زیرین را پوشش میدهد و همینطور کل 180 مترمربع فضای داخلی را

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
اقا قرعه کشی چی شد پس ؟

crackestan

Registered User
لایک‌ها
21
جناب آشنا
من میتونم استان قزوین رو کنترات بردارم جهت نمایندگی فروش !! :D

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
اقا قرعه کشی چی شد پس ؟

:D هنوز تعداد به حد نصاب قرعه کشی نرسیده در پست اول هم اسامی هست و هم شرایط قرعه کشی.

جناب آشنا
من میتونم استان قزوین رو کنترات بردارم جهت نمایندگی فروش !! :D

بله استقبال میکنم.زحمت بازاریابی و فروش هم بعهده خودتان.در این تاپیک هم مشتریان قزوین را به شما معرفی میکنیم
لطفا برای شرایط به من زنگ بزنید

Last edited:

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
مودم بنده هم رسید
ظاهرش که بیسته
فعلا وقت نکردم وصل و امتحان کنم
کسی میتونه بطور ساده تنظیماتیو که واسه ای دی اس ال انجام دادو بگه؟

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
مودم بنده هم رسید
ظاهرش که بیسته
فعلا وقت نکردم وصل و امتحان کنم
کسی میتونه بطور ساده تنظیماتیو که واسه ای دی اس ال انجام دادو بگه؟

[email protected]

به این ایمل نامه بزنید و هم شماره بارکد روی جعبه را بدهید تا گارانتیش فعال شود و هم فایل کانفیگ فارسی برایتان ارسال شود

Last edited:

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
منظورتون 15 عدده یا 15 نفر
بعد منی که 3 تا خریدم شانسم سه برابره؟

بالا