• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

amir_dj69

Registered User
لایک‌ها
106
بچه ها یه تست بزنید بگید وای فای تا چه بردی رو جواب میده تا بقیه دوستان هم مطلع بشن

.:>>NONA<<:.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
مودم من هم به دستم رسید ایمیل رو ارسال کردم فایل آموزشی هم برام ارسال شده امشب که حوصله خوندنش رو ندارم فردا یه نگاه میندازم ببینم میتونم تنظیمش کنم یا نه اگه نشد مزاحمتون میشم....

Last edited:

s3dreza

Registered User
لایک‌ها
131
من مودم را با راهنمایی خوب آقای آشنا دیروز نصب کردم
البته هنوز از امکانات مربوط به اشتراک پرینتر و هارد استفاده نکرده ام
در اولین نگاه، دارای کیفیت و امکانات بسیار خوبی است و شخصاً از این خرید راضی هستم.

ممنون از ایشان

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
منظورتون 15 عدده یا 15 نفر
بعد منی که 3 تا خریدم شانسم سه برابره؟

این هدیه برای جبران وقفه فروش است و هر نفر یکبار میتواند شرکت کند چه 1 خرید چه 3 خرید.(تعداد بالاتر قیمت همکار محاسبه میشود) مجدد تکرار میکنم تصور تان از این مودم این قیمت نباشد. بالای 180هزار تومان در نظر بگیرید.

بچه ها یه تست بزنید بگید وای فای تا چه بردی رو جواب میده تا بقیه دوستان هم مطلع بشن
20277033911432763746 ساعت 8.30 صبح

سلام
مودم من هم به دستم رسید ایمیل رو ارسال کردم فایل آموزشی هم برام ارسال شده امشب که حوصله خوندنش رو ندارم فردا یه نگاه میندازم ببینم میتونم تنظیمش کنم یا ته اگه نشد مزاحمتون میشم....

:goatee:

من مودم را با راهنمایی خوب آقای آشنا دیروز نصب کردم
البته هنوز از امکانات مربوط به اشتراک پرینتر و هارد استفاده نکرده ام
در اولین نگاه، دارای کیفیت و امکانات بسیار خوبی است و شخصاً از این خرید راضی هستم.

ممنون از ایشان
خوبی از خودتان است.امیدوارم شخصیت همه خریداران ما همانند شخصیت شما و دوستان این تاپیک باشد. امیدوارم حس رضایت از خرید تداوم داشته باشد

==========================
کم کم داریم قیمتهای بازار را افزایش میدهیم. سعی میکنم فاز آخر این افزایش قیمت در این تاپیک باشد

amir_dj69

Registered User
لایک‌ها
106
آقا پدرام شرمنده کردید منو
من به ایشون گفتم اگه میشه تا قبل از 11 ارسال کنید که 5 شنبه برسه دستم
ایشون زحمت کشیدن ساعت 8:30 صبح ارسال کردن
ممنونم از این همه لطف و زحمت شما
:wub:

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
مودم رو تنظیم کردم به خوبی کار میکنه فقط هنوز نتونستم تنظیمات فلش رو انجام بدم راستی قسمت بالای مودم خیلی زود گرم میشه این عادیه؟ آخه مودم قبلیم رو که یه مدت طولانی روشن میذاشتم این قدر گرم میشد ولی وودافون یک ربع هم نمیشه سریع قسمت بالاش گرم میشه!!!

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
سلام
مودم رو تنظیم کردم به خوبی کار میکنه فقط هنوز نتونستم تنظیمات فلش رو انجام بدم راستی قسمت بالای مودم خیلی زود گرم میشه این عادیه؟ آخه مودم قبلیم رو که یه مدت طولانی روشن میذاشتم این قدر گرم میشد ولی وودافون یک ربع هم نمیشه سریع قسمت بالاش گرم میشه!!!

ای بابا
من نمیدونم بخندم یا ناراحت باشم
خوب برد الکترونیکیه جریان الکتریکی توش هست قانون مقاومت در مقابل جریان
شما سی پی یو کامپیوترت هم چند ثانیه ای گرم میشه این مودم توش چند تا چیپ و میکرو پروسسور داره
اون مودم هایی که میبینی دیرتر گرم میشن برای اینه که خوب این میکرو های این مودم رو نداره
من نمیدونم چطوری شده شانسی یه کالای خوب اومده ایران یه کالای با استاندارد یالاتر از ایران
حالا دیگه کم لطفی بعضی از دوستان با ایرادهای بنی اسرائیلی

af.lomi

Registered User
لایک‌ها
20
کسی از دوستان شیر کردن هارد رو باهاش امتحان کرده؟
موقع پخش فیلم، فیلم رو به راحتی از رو هارد پخش می کنه؟

یه سوال: این مودم رو اگه بخرم، خودم می تونم تنظیمش کنم؟ حوصله ندارم ببرم شرکتی که اینترنت ازش گرفتم

در ضمن شما کدوم شهر هستین؟

Last edited:

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
من مودمو طبق راهنمای فارسی تنظیم کردم ولی کار نکرد
کسی نمیدونه ؟ نکته ای چیزی نداره؟
اینترنت صبانت دارم

اون ADSL Micro Filter چیه؟(که یه سرش سوکت تلفن داره و یه سرش هم مادگیش هست)

پشت دستگاه 2 تا جای تلفن داره واسه چیه؟

Last edited:

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
درود
اخوی این مودم ما هنوز نرسیده ها.
استان همجوار نهایت امر 48 ساعته میرسه.
اطلاعات مربوط به این مرسوله ارسال نشده است

منتظر پختونم

یا حق

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ای بابا
من نمیدونم بخندم یا ناراحت باشم
خوب برد الکترونیکیه جریان الکتریکی توش هست قانون مقاومت در مقابل جریان
شما سی پی یو کامپیوترت هم چند ثانیه ای گرم میشه این مودم توش چند تا چیپ و میکرو پروسسور داره
اون مودم هایی که میبینی دیرتر گرم میشن برای اینه که خوب این میکرو های این مودم رو نداره
من نمیدونم چطوری شده شانسی یه کالای خوب اومده ایران یه کالای با استاندارد یالاتر از ایران
حالا دیگه کم لطفی بعضی از دوستان با ایرادهای بنی اسرائیلی
:blink:
شما به اعصاب خودت مسلط باش برادر چیزی نگفتم که!!!فقط میخواستم بدونم طبیعه یا نه که جوابمو از فروشنده محترم گرفتم.مودم که یک سال گارانتی داره و فروشنده گرامی همیشه پاسخگو بوده پس مشکلی نیست من هم دنبال ایراد نیستم،درضمن رشته تحصیلی خودمم الکترونیکه ولی مودمی که قراره زیاد کار کنه ( یکی از دلایلی که گفته شده مودم دکمه پاور نداره به خاطر اینکه توانایی کار کردن برای مدت طولانی رو داره )دیگه نباید به این زودی داغ کنه :p

Last edited:

af.lomi

Registered User
لایک‌ها
20
شما به اعصاب خودت مسلط باش برادر چیزی نگفتم که!!!فقط میخواستم بدونم طبیعه یا نه که جوابمو از فروشنده محترم گرفتم.مودم که یک سال گرانتی داره و فروشنده گرامی همیشه پاسخگو بوده پس مشکلی نیست من هم دنبال ایراد نیستم،درضمن رشته تحصیلی خودمم الکترونیکه ولی مودمی که قراره زیاد کار کنه ( یکی از دلایلی که گفته شده مودم دکمه پاور نداره به خاطر اینکه توانایی کار کردن برای مدت طولانی رو داره )دیگه نباید به این زودی داغ کنه :p

دوست عزیز شما از یو اس بی شیرینگش استفاده کردی؟

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
کسی از دوستان شیر کردن هارد رو باهاش امتحان کرده؟
موقع پخش فیلم، فیلم رو به راحتی از رو هارد پخش می کنه؟

یه سوال: این مودم رو اگه بخرم، خودم می تونم تنظیمش کنم؟ حوصله ندارم ببرم شرکتی که اینترنت ازش گرفتم

در ضمن شما کدوم شهر هستین؟

سلام در مورد سوال اولتان بهتره خریداران جواب بدن.
در مورد تنظیماتش بله راحت است و طبق فایل راهنمای اموزش تصویری راحت کانفیگ میشود.فقط باید یوزر نیم و پسوورد اینترنت تان را داشته باشید

تهران

من مودمو طبق راهنمای فارسی تنظیم کردم ولی کار نکرد
کسی نمیدونه ؟ نکته ای چیزی نداره؟
اینترنت صبانت دارم

اون ADSL Micro Filter چیه؟(که یه سرش سوکت تلفن داره و یه سرش هم مادگیش هست)

پشت دستگاه 2 تا جای تلفن داره واسه چیه؟

دوست عزیز لطف کنید یکبار ریست فکتوری کنید هم نرم افزاری هم از دکمه ریست سوزنی پشت دستگاه.سپس طبق مراحل آموزش اقدام کنید.30 ثانیه بیشتر زمان نمیگیرد.بعضی وقتها نکات پیش پا افتاده ای که به ذهنمان نمیرسد موجب به سرانجام نرسیدن کار میشود.مثلا خود من بار اول نیم ساعت درگیر تنظیمات بودم و در نهایت متوجه شدم کابل تلفن را به پریز تلفن نزده ام.
میکرو فیلتر برای جلوگیری از نویز است اگر زمانی که مودم روشن است و خط تلفنتان خش خش میکند این میکروفیلتر را بین کابل تلفن و گوشی تلفن قرار بدید.در غیر این صورت لازم نیست.
دو سوکت اضافی تلفن برای قابلیت وویپ آن که همان تلفن دیجیتال اینترنتی است.حداقل قیمت این سخت افزار بصورت جداگانه 80000 تومان است که به فروش میرسد ولی این مودم این قابلیت را هم دارد..دقت کنید خط تلفن را به اولین سوکت سمت چپ وصل کنید

درود
اخوی این مودم ما هنوز نرسیده ها.
استان همجوار نهایت امر 48 ساعته میرسه.
اطلاعات مربوط به این مرسوله ارسال نشده است
منتظر پختونم
یا حق
22 اردیبهشت ماه 1392 ساعت 10:56 AM زمان تحویل. کاش امروز صبح میگفتید تا همین امروز پیگیری میکردم.سفارش شما را زودتر از بقیه ارسال کردیم از یه استان نزدیکتر که زودتر برسد.انگار برعکس شد. متاسفم.فردا پیگیر میشوم

شما به اعصاب خودت مسلط باش برادر چیزی نگفتم که!!!فقط میخواستم بدونم طبیعه یا نه که جوابمو از فروشنده محترم گرفتم.رشته تحصیلی خودمم الکترونیکه ولی دیگه اتو نیست که به این زودی داغ کنه :p
شما بصورت تصادفی قابلیت دیگر این مودم را کشف کردید.هم مودم هم اتو :) . کم کم فکر کنم صبحها هم برود سر کوچه نان کنجدی بگیرد.
جدا از این شوخی این طبیعی است.همانطور که تصویر برد این دستگاه را میبینید مجموع دستگاه های مختلف در این دستگاه مجتمع شدن و مطمئنا ایجاد گرما میشود مثل سینمای خانگی یا رسیور ،کیس و سایر دستگاه ها ولی چون دقت نکردید متوجه شایع بودن این امر نشدید.مشکلی ایجاد نمیکند فقط نباید جایی قرار دهید که باعث عدم تنفس دستگاه شود.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز شما از یو اس بی شیرینگش استفاده کردی؟
سلام
نه متاسفانه هنوز تنظیمات فلش و هارد رو نتونستم انجام بدم چون آدرس مربوط به تنظیمات فلش و هارد برای من باز نشد که اون هم مشکل از ویندوز خودمه اگه تونستم تنظیمش کنم حتما بهتون نتیجه رو خبر میدم...

شما بصورت تصادفی قابلیت دیگر این مودم را کشف کردید.هم مودم هم اتو :) . کم کم فکر کنم صبحها هم برود سر کوچه نان کنجدی بگیرد.
جدا از این شوخی این طبیعی است.همانطور که تصویر برد این دستگاه را میبینید مجموع دستگاه های مختلف در این دستگاه مجتمع شدن و مطمئنا ایجاد گرما میشود مثل سینمای خانگی یا رسیور ،کیس و سایر دستگاه ها ولی چون دقت نکردید متوجه شایع بودن این امر نشدید.مشکلی ایجاد نمیکند فقط نباید جایی قرار دهید که باعث عدم تنفس دستگاه شود.

تا زمانی که این مودم زیر دست من دوام بیاره من قابلیت های دیگه اش رو هم کشف می کنم ;)فردا میفرستمش بره نان کنجدی بگیره :thumbsup:

Last edited:

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
شما به اعصاب خودت مسلط باش برادر چیزی نگفتم که!!!فقط میخواستم بدونم طبیعه یا نه که جوابمو از فروشنده محترم گرفتم.مودم که یک سال گارانتی داره و فروشنده گرامی همیشه پاسخگو بوده پس مشکلی نیست من هم دنبال ایراد نیستم،درضمن رشته تحصیلی خودمم الکترونیکه ولی مودمی که قراره زیاد کار کنه ( یکی از دلایلی که گفته شده مودم دکمه پاور نداره به خاطر اینکه توانایی کار کردن برای مدت طولانی رو داره )دیگه نباید به این زودی داغ کنه :p

شما جزوه طراحی منابع تغدیه دکتر ( مهندس) لطیفی رو بگیر بخون مخصوصا قسمت تلفات حرارتی 7-8 ده سال پیش که به ما متن اصلی را میداد
الان فکر کنم ترجمش هم اومده
جمله آخرت هم نشون میده که هنوز توی مدار یک و دو موندی دی

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
مرسی از راهنمایی
رستارت مودم کردم خوب شد و فورا وصل شد :)

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
سلام
نه متاسفانه هنوز تنظیمات فلش و هارد رو نتونستم انجام بدم چون آدرس مربوط به تنظیمات فلش و هارد برای من باز نشد که اون هم مشکل از ویندوز خودمه اگه تونستم تنظیمش کنم حتما بهتون نتیجه رو خبر میدم...

تا زمانی که این مودم زیر دست من دوام بیاره من قابلیت های دیگه اش رو هم کشف می کنم ;)فردا میفرستمش بره نان کنجدی بگیره :thumbsup:
من پیشنهاد میکنم که نان کنجدی را خودت بگیری و اگر مواظبی که برق نمیگیرتت قابلیت های دیگه این مودم رو کشف کن البته طوری که گارانتی اون از بین نره
فردا هم نان کنجدی را بخور که دوباره مدار یک رانیفتی
http://wiki.openwrt.org/toh/huawei/hg556a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من پیشنهاد میکنم که نان کنجدی را خودت بگیری و اگر مواظبی که برق نمیگیرتت قابلیت های دیگه این مودم رو کشف کن البته طوری که گارانتی اون از بین نره
فردا هم نان کنجدی را بخور که دوباره مدار یک رانیفتی
http://wiki.openwrt.org/toh/huawei/hg556a
چشم استاد بد اخلاق :graduated

amir_dj69

Registered User
لایک‌ها
106
فردا مودم خودم میاد بغلش میکنم عکس دو نفرمونو میزارم تو ف.ب :p

بالا