• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

af.lomi

Registered User
لایک‌ها
20
سلام در مورد سوال اولتان بهتره خریداران جواب بدن.
در مورد تنظیماتش بله راحت است و طبق فایل راهنمای اموزش تصویری راحت کانفیگ میشود.فقط باید یوزر نیم و پسوورد اینترنت تان را داشته باشید

تهران

دوست گرامی فکر کنم هیچ کدوم از خریداران از این قابلیت استفاده نکردن اگه خودت استفاده کردی ممنون می شم یه تضیح کوچیکی بدی که موقع پخش فیلم 720 یا 1080 قطع و وصل نمیشه؟

قیمت آخر یه دونه سری N به اضافه هزینه پست چه قدر میشه؟ اگه شنبه پول رو واریز کنم مودم چند شنبه دستمه؟
یه سوال دیگه برای تنظیمش فقط یوزر و پسورد میخواد؟ آی پی اون شرکت یا اطلاعاتی در مورد اون شرکت نمیخواد؟

RAR

Registered User
لایک‌ها
43
[email protected]

به این ایمل نامه بزنید و هم شماره بارکد روی جعبه را بدهید تا گارانتیش فعال شود و هم فایل کانفیگ فارسی برایتان ارسال شود

بسته من هم امروز رسید

منظورتون از شماره بارکد کدومه ؟
روی جعبه با خودکار نوشتید ؟
فقط روی جعبه همینو نوشته
همین بار کده ؟

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
دوست گرامی فکر کنم هیچ کدوم از خریداران از این قابلیت استفاده نکردن اگه خودت استفاده کردی ممنون می شم یه تضیح کوچیکی بدی که موقع پخش فیلم 720 یا 1080 قطع و وصل نمیشه؟

قیمت آخر یه دونه سری N به اضافه هزینه پست چه قدر میشه؟ اگه شنبه پول رو واریز کنم مودم چند شنبه دستمه؟
یه سوال دیگه برای تنظیمش فقط یوزر و پسورد میخواد؟ آی پی اون شرکت یا اطلاعاتی در مورد اون شرکت نمیخواد؟
130+10 شنیه صبح واریز کنید با پیک همانرزو دستتان است و با پست 72 ساعت حداکثر
قابلیت پخش بستگی به سیستم پخشتان دارد این فقط بصورت بیسیم و اف تی پی است. مثلا دانلود یه فایل از فلش معمولی 1.5 مگ بر ثانیه است.
یعنی با اتصال هارتان این مودم به صورت یه سرور اف تی پی در میاید و بقیه افرادی که به این مودم متصل هستند میتوانند فایلها را دانلود کنند.قابلیت dlna هم این کمک را میکند که پخش کننده های دارای این قابلیت از مودم فیلم را نمایش بدهند.
اتصال هارد بارها توسط من با انواع هارد تست شده است و هیچگونه مشکلی ندارد. تنها دلیلی که بعضی از دوستان نتوانستند استفاده کنند تنظیمات امنیتی مرورگرشان است که به زودی فایل راهنمای آن را هم قرار میدهم.

بسته من هم امروز رسید

منظورتون از شماره بارکد کدومه ؟
روی جعبه با خودکار نوشتید ؟
فقط روی جعبه همینو نوشته
همین بار کده ؟

شماره سریال دستگاه را به ایمیل ساپورت بفرستید و فایل راهنما را دریافت کنید

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
درود
با تشکر از استارتر محترم.
مودم رسید و می تونم بگم مودم کیفیت بالایی داره.
مودم بر خلاف اون چیزی که دوستان توی تاپیک در مورد کانفیگ سختش می گفتند بود. و کانفیگش خیلی خیلی راحت و بدون راهنمای فارسی انجام شد.
موفق و موید باشید

یا حق

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
سلام مهندس
الان موجودی داری ؟

af.lomi

Registered User
لایک‌ها
20
جناب من همچنان منتظر پاسخ شما در پ.خ هستم!
اگه بیشتر به این جا سر بزنید بهتره

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام مهندس
الان موجودی داری ؟
بله

جناب من همچنان منتظر پاسخ شما در پ.خ هستم!
اگه بیشتر به این جا سر بزنید بهتره
جواب دادم خدمتتان

پ.خ شد خدمتتون

ممنون واصل شد

-----------------------------------
دوستانی که میخواهند سفارش بدهند زودتر اقدام کنند چون زمان ارسال فقط 2 روز در هفته است.

ضمنا خواهش میکنم قبل از هر پ خ مطالب پست اول را با دقت مطالعه بفرمایید.تمام مشخصات لازم برای ارسال در آنجا قید شده است از قبیل تلفن هماهنگی

AmisPT

Registered User
لایک‌ها
4
سلام

جهت خرید یک عدد سری N پول به حسابتون واریز و پ.خ. شد.

با تشکر

Deactivated

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
76
سلام
مودم ها هنوز يا تخفيفه؟
تو تهران مي تنويم پولشو به پست و يا پيك بديم ؟
تحويل حضوري داريد؟
چه روز هايي مي فرستين؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام
مودم ها هنوز يا تخفيفه؟
تو تهران مي تنويم پولشو به پست و يا پيك بديم ؟
تحويل حضوري داريد؟
چه روز هايي مي فرستين؟

سلام تمام مشخصات پست اول درست و قابل اجرا است.
قیمت مودم واریز به حساب و پرداخت هزینه پیک در محل میباشد.امروز ارسال تهران است اگر تا ساعت 3 ثبت سفارش کنید.
Sent from my iPad using Tapatalk HD

================

عزیزانی که پول واریز کرده اند حتما پست اول لیست خریداران را چک کنند تا اسمشان ثبت شده باشد.در غیر این صورت حتما اطلاع بدهند.

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
مهندس پولو برات زدیم
لطفا زحمتشو بکش

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
ببخشید من کاتالوگ رو دانلود کردم. یه بخش در مورد wi-fi یه مطلب نوشته که برام مفهوم نبود.

Connecting the PC to the HG556a Through Wi-Fi
After you insert the Vodafone Internet Key into the slot on the HG556a, press the Wi-Fi button on the side panel of the HG556a. Then the PC is connected to the HG556a wirelessly.

این بخش میگه دانگل رو وصل کنید بعد از طریق wi-fi میتونید با وایرلس وصل بشید. خوب این یعنی چی ؟ مگه این مودم ADSL وایرلس نیست ؟

بعد یه سوال دیگه من هرچی اینترنت رو نگاه کردم نتونستم مدل N و مدل G رو پیدا کنم. تنها مدلی که دیدم همین HG556a هست.

AmisPT

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
بسته بنده هم رسید
ممنون

4 ساعت بعد :
هر چی منتظر شدم فایل راهنما برام بیاد , نیومد بعد از چند ساعت تلاش بالاخره تونستم به صورت خود جوش :) راهش بندازم . ببخشید من فقط موندم هدف شما از اینکه خیلی صریح طریقه تنظیم کردن این مودم رو نمی گید و حتما باید منتظر دریافت ایمیل باشیم رو نفهمیدم! شاید مسائل تجاری باشه ...
باید بگم توی نگاه اول یکم شوکه شدم واون هم به دلیل این بود که اطلاعات این مودم به صورت پیش فرض مخفی هست و البته شاید این به خاطر امنیت باشه ولی برای کاربرای مبتدی یکم ایجاد مشکل می کونه ...

اگه کسی خواست به صورت خودجوش کار کنه سرنخ توی Firmware و رمز Advance هستش :)

نتیجه گیری من این هست که این مودم میتونه یه بچه غولی باشه که اول باید کشفش کرد و در مرحله بعد خوراک لینوکس کارها و ایجاد Custom Firmware تا الان متوجه شدم OpenWRT روی این مودم یک کارهایی کرده ولی DD-WRT که واقعا بهش علاقه دارم نه البته DD-WRT گویا خیلی وقته به روز نمیشه
خودم اگه وقت کردم باید به صورت خودجوش روی این مودم یکم کار کنم :)

راستی توی جعبش هم باید یک سی دی راهنما باشه که نبود شاید این هم به همون دلیل باشه که بالا گفتم

دیگه خوابم میاد :D

با تشکر

Last edited:

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
راستی توی جعبش هم باید یک سی دی راهنما باشه که نبود شاید این هم به همون دلیل باشه که بالا گفتم

یعنی سی دی نداشت ؟ توی متعلقاتش زده که سی دی داره که!

منم دیروز یه سوال پرسیدم و منتظر جواب هستم الانم یه سوال دیگه دارم.

فرق سری N و سری G غیر از پورت شیرینگ هارد فقط در پهنای باند هست ؟ از نظر آنتن دهی فرقی با هم ندارند ؟

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
مهندس پولو برات زدیم
لطفا زحمتشو بکش
ممنون

ببخشید من کاتالوگ رو دانلود کردم. یه بخش در مورد wi-fi یه مطلب نوشته که برام مفهوم نبود.

این بخش میگه دانگل رو وصل کنید بعد از طریق wi-fi میتونید با وایرلس وصل بشید. خوب این یعنی چی ؟ مگه این مودم ADSL وایرلس نیست ؟

بعد یه سوال دیگه من هرچی اینترنت رو نگاه کردم نتونستم مدل N و مدل G رو پیدا کنم. تنها مدلی که دیدم همین HG556a هست.

دوست عزیز منظور از دانگل ،دانگل سیمکارت برای اینترنت 3g است.که پس از اتصال دانگل این مودم اینترنت سیمکارت را به صورت وایرلس انتشار میدهد.
این مدلی که شما نام بردید همان سری N است. تمام مودمها موجود در بازار یا سری جی هستند یا ان .فرقی هم ندارد اسمشان چیه و مربوط به کدام کمپانی هستند.همانند طبقه بندی تلویزیون ال سی دی و ال ای دی. تا مشتریان راحتر بتوانند به خاطر بسپارند

یعنی سی دی نداشت ؟ توی متعلقاتش زده که سی دی داره که!

منم دیروز یه سوال پرسیدم و منتظر جواب هستم الانم یه سوال دیگه دارم.

فرق سری N و سری G غیر از پورت شیرینگ هارد فقط در پهنای باند هست ؟ از نظر آنتن دهی فرقی با هم ندارند ؟
سی دی حاوی اطلاعات و نرم افزارهایی هست که با فریم ور آپدیت شده روی دستگاه همخوانی ندارد. برای همین حذف شدند.ببینید اینها پروتکلهای استاندارد سازی هستند. پروتکل جی حداقل استانداردها را ارائه میدهد .توصیه میکنم سرچ کنید تا توضیحات بهتری دریافت کنید.ولی اگر پست اول و عکسها را دیده باشید ذکر شده است چه تفاوتهای مهمی دارند.از قبیل برد وایرلس و پورت هارد شرینگ و ظرفیت اتصال وای فای و... برای یک کاربر خانگی سری جی کافی است و هیچ مشکلی ندارد.

سلام
بسته بنده هم رسید
ممنون

4 ساعت بعد :
هر چی منتظر شدم فایل راهنما برام بیاد , نیومد بعد از چند ساعت تلاش بالاخره تونستم به صورت خود جوش :) راهش بندازم . ببخشید من فقط موندم هدف شما از اینکه خیلی صریح طریقه تنظیم کردن این مودم رو نمی گید و حتما باید منتظر دریافت ایمیل باشیم رو نفهمیدم! شاید مسائل تجاری باشه ...
باید بگم توی نگاه اول یکم شوکه شدم واون هم به دلیل این بود که اطلاعات این مودم به صورت پیش فرض مخفی هست و البته شاید این به خاطر امنیت باشه ولی برای کاربرای مبتدی یکم ایجاد مشکل می کونه ...

اگه کسی خواست به صورت خودجوش کار کنه سرنخ توی Firmware و رمز Advance هستش :)

نتیجه گیری من این هست که این مودم میتونه یه بچه غولی باشه که اول باید کشفش کرد و در مرحله بعد خوراک لینوکس کارها و ایجاد Custom Firmware تا الان متوجه شدم OpenWRT روی این مودم یک کارهایی کرده ولی DD-WRT که واقعا بهش علاقه دارم نه البته DD-WRT گویا خیلی وقته به روز نمیشه
خودم اگه وقت کردم باید به صورت خودجوش روی این مودم یکم کار کنم :)

دیگه خوابم میاد :D

با تشکر

همانطور که توضیح دادم این دستگاه در کشورهای مختلف بنا بر نیازها و اهداف کمپانی با فریم ور های مختلف ارائه شده است.بنا بر این توصیه اکید میکنم از آموزشهای مشابه و فریم ور های ارائه شده در کشورهای دیگر استفاده نکنید.چون موجب لاک شدن دستگاه و از بین رفتن گارانتی آن میگردد.سی دی فارسی که برای این مودم طراحی کردیم حاوی همان فایلهایی است که برایتان ایمیل میشود.جهت به روز نگهداشتن آموزش و دلایل دیگر از ارائه سی دی های قدیم صرف نظر کردیم.

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
.توصیه میکنم سرچ کنید تا توضیحات بهتری دریافت کنید.ولی اگر پست اول و عکسها را دیده باشید ذکر شده است چه تفاوتهای مهمی دارند.

من قبل از اینکه بپرسم اول سرچ کردم ولی نتونستم این دو مدل رو جداگانه پیداکنم و سایت خود وودافون هم فقط یک مدل داره , حالا نمیدونم داستان چیه. چندتا کاتالوگ هم دانلود کردم ولی همگی مربوط به مدلی هست که شما اون رو سری N معرفی کردید.

در مورد تفاوت هم بازم تو سایتها چیزی ندیدم و تنها به گفته شما دو نکته در تفاوت این دو مدل وجود داره. یکی اینکه سری N قابلیت شیرینگ هارد رو داره و دیگری نداره. و تفاوت دیگه پهنای باند وایرلس هست که سری N رو نوشتید 300 و سری G نوشتید 54

ضمنا یکجا هم نوشتید که سری G برد آنتن کمتری نسبت به سری N داره.

بی زحمت قیمت نهایی هر دو سری رو برای من پ.خ کنید.

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
من قبل از اینکه بپرسم اول سرچ کردم ولی نتونستم این دو مدل رو جداگانه پیداکنم و سایت خود وودافون هم فقط یک مدل داره , حالا نمیدونم داستان چیه. چندتا کاتالوگ هم دانلود کردم ولی همگی مربوط به مدلی هست که شما اون رو سری N معرفی کردید.

در مورد تفاوت هم بازم تو سایتها چیزی ندیدم و تنها به گفته شما دو نکته در تفاوت این دو مدل وجود داره. یکی اینکه سری N قابلیت شیرینگ هارد رو داره و دیگری نداره. و تفاوت دیگه پهنای باند وایرلس هست که سری N رو نوشتید 300 و سری G نوشتید 54

ضمنا یکجا هم نوشتید که سری G برد آنتن کمتری نسبت به سری N داره.

بی زحمت قیمت نهایی هر دو سری رو برای من پ.خ کنید.

قیمتها در پست اول است.
تفاوت نسل جی و ان در این متن:
Routers

Routers are designated by a series of numbers and letters. The numbers correspond to the company's lines of products, and the letters correspond to generation of the technology. A and B routers are among the oldest routers, while G and N are newer and have better range and speed, with N routers being even newer and more advanced than G routers.

The range of a router refers to the distance that a device can be from the router and still be able to get a wireless Internet connection from it. The speed is how fast web pages and applications will load while you are connected to the Internet through the router.

All routers operate in the 2.4 GHz frequency range
N Routers

These are currently the newest routers on the market as of September 2010. They have a range of 250 feet indoors and 600 feet outdoors, although these ranges can be amplified with antennas. They can reach bit rate speeds of up to 600 megabits per second, far exceeding older routers.

N-generation routers are generally the routers that are used to provide Wi-Fi service to college campuses, office buildings, and other large areas. N-generation routers offer more reliable and stable connections than earlier models that would often drop their signal, causing the Internet connection to fail.

Dual-band range N-series routers often operate in both the 2.4 GHz and 5 GHz range. These routers are the ones used to cover large and outdoor areas.
G Routers

These routers have a range of around 150 feet indoors and 300 feet outdoors. The maximum bit rate speed for a G series router is 128 megabits per second.

These are generally still considered the best choice for small offices and larger homes because they are slightly older and, therefore, a little cheaper, but still work well in their range. They have a more stable connection than the earlier-generation routers.
A and B Routers

These are the oldest routers available. The offer smaller ranges of about 50 feet indoors and 75 feet outdoors. They offer a stable connection if you stay close to the router, but tend to have increasingly inconsistent signal strength when you move further away. Because they are now the cheapest routers on the market, they are still popular with people who need wireless Internet in small apartments or are looking to connect several computers in close range to one router.

Read more: What Is the Difference Between Internet Modem Router Ranges N, G, B, A? | eHow What Is the Difference Between Internet Modem Router Ranges N, G, B, A? | eHow

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
خلاصه بعد از تلاش فراوان تونستم مدل اصلی رو پیدا کنم.

سری G : مدل huawei echolife hg553

سری N : مدل huawei echolife hg556a

بالا