برگزیده های پرشین تولز

از چه نرم افزاري براي گوش كردن به موسيقي و تماشاي فيلم استفاده مي كنيد ؟

Azalia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بعنوان default player مديا پلير ويندوز اكسپي sp2 ( منظور رسوندن ورژن و پلاگين هاي مكمل! اش )
بعنوان بكاپ و حالي به باز كردن خيلي از فرمتها 100% decoder blaster ( herodvd3000)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
این تاپیک قدیمیه ولی من تازه دیدم!
من از MediaPlayer10 استفاده می کنم. هم واسه mp3 هم واسه فیلم و هم واسه DVD راضی هم هستم! ;)

Azalia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از ehsan :
این تاپیک قدیمیه ولی من تازه دیدم!
من از MediaPlayer10 استفاده می کنم. هم واسه mp3 هم واسه فیلم و هم واسه DVD راضی هم هستم! ;)

خب منم كه همينو گفتم !

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
آقا اين مدياپلير براي بازکردن DVD خاصي مي خواد؟

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من برای موسیقی از Winamp استفاده میکنم و برای فایلهای تصویری از Media Player Classic که خیلی توپه

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از Jacky :
از Xing خفن تر ،‌decoder blaster‌ است . كافيه يه بار امتحان كني .
نسخه جديدتري از Decoder Blaster اومده يا همون قديميه اس با اون UI ـه خرابش؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
مشكل مديا پلير سر باز كردن دي وي دي هاي قفل دار كه از روشون ايمج گرفته شده است اينقضه ضايع باز مي كنه كه قيد دي وي دي رو مي زني ( نصف صفحه سياه ميشه ) اما با InterVideo WinDVD 5 همين ايمج رو باز مي كني با كيفيت كامل :rolleyes:

webmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دنبال يه نرم افزار واسه فشرده كردن قيلمام ميگردم !!! Decoder Blaster زياد حال نميده ... يه چيزي تو مايه هاي Divx ميخام ! با خود Divx كه هرچي سر و كله زدم كار نكرد ... اگه چيزي سراغ داريد معرفي كنيد .. (لينك دانلودش رو هم بزاريد كه ديگه ...) :happy:

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
من برای گوش کردن آهنگ از iTunes استفاده می کنم.دلیلش هم به خاطر تعصب رو اپل نیست.اول اینکه اکثر برنامه هایی که شما گفتید پولین و نیاز به SN و crack دارن.ولی این صد در صد مجانیه.
امکانات:
امکان پخش سی دی صوتی، mp3,aac,wav,mp4a,aiff و wma (که اول تبدیلش می کنه)
رابط فوق العاده آسون و کاربردی.تا خودتون استفاده نکنید باورتون نمی شه.از بعد از این باورم نمی شد که مدیریت playlist و... در بقیه برنامه ها چقدر الکی پیچیده و احمقانه است!
امکان استفاده به صورت پنجره عادی،پخش کننده کوچیک و یا minimze شده در system tray.
امکان گرفتن رادیو های مختلف که چند تا فارسی هم داره.
امکان گوش دادن به 30 ثانیه از آهنگهای iTunes Music Store.(واسه ما که نمی تونیم بخریم همینم غنیمته!)
امکان import / export لیست آهنگها از/به فرمتهای مختلف.
امکان تبدیل تمام فرمتهای قابل پخش به AAC,AIFF,Apple lossless,MP3,WAV با کمترین تا بالاترین کیفیتی که هر فرمتی قبول می کنه.
امکان ساختن لیبل و جلد سی دی.
امکان Party Shuffle که نوع جدید و خلاقانه اپل از پخش نامنظم آهنگها است.
امکان ساخت playlist بر طبق موئلفه های خیلی زیادی که حوصله تایپ کردنشون رو ندارم!خودتون برید file>new smart playlist متحول می شید!
امکان جستجوی سریع و هوشمند بین playlist ها.
امکان به اشتراک گذاری قانونی موسیقی.(یعنی آهنگ به کامپیوتر دوستتون منتقل نمی شه اما از روی کامپیوتر شما می شنوه.)
visualizer های حرفه ای و قشنگ.
امکان رایت کردن CD و DVD !!
امکانات تقویت کننده صدا و... که جالبترینشون برای من یک گزینه هست که تمام آهنگها رو هم صدا می کنه یعنی هی واسه هر آهنگ مجبور نیستی اسپیکرو کم و زیاد کنی.
حالا خیلی از این امکانات امکان داره در بقیه هم باشه اما اولا مجانی بودنش رو در نظر بگیرید دوما اینکه خیلی از این امکانات از روی iTunes الگو گرفته شدن.
بازم میگم من روی اپل تعصب ندارم چون Quicktime نسخه ویندوز رو اصلا دوست ندارم یعنی codec هاش خوبه اما خود رابطش سالها از نسخه مکینتاش عقبتره و چندان هم پایدار نیست.
برای پخش فیلم یا بقیه چیزها در ویندوز از real player و البته برای DVD ها از windvd یا powerdvd استفاده می کنم.در لینوکس هم که Xine و MPlayer که همه چیز پخش می کنن رو دوست دارم!
موفق باشید.

webmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از webmaster :
من دنبال يه نرم افزار واسه فشرده كردن قيلمام ميگردم !!! Decoder Blaster زياد حال نميده ... يه چيزي تو مايه هاي Divx ميخام ! با خود Divx كه هرچي سر و كله زدم كار نكرد ... اگه چيزي سراغ داريد معرفي كنيد .. (لينك دانلودش رو هم بزاريد كه ديگه ...) :happy:

:hmm: :hmm: :rolleyes: :rolleyes:

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
وایسا Quicktime 7 بیاد(البته اگه نسخه واسه ویندوز داشته باشه) یه نسخه جدید از MPEG4 داره با اسم H.264 که این 4 برابر کیفیت و سایز قبلی با همون حجم رو می سازه! این تکنولوژی قراره غیر از Qucktime برای دوربینهای HD وBlue-ray و خلاصه هرچی HD داره استفاده شه!
موفق باشید.

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
به نقل از webmaster :
مي توني از Dr.divx‌استفاده كني .هر فرمتي رو به divx تبديل مي كنه .
از چه فرمتي مي خواي divx‌كني .

براي گرفتن برنامه به اينجا مي توني مراجعه كني .

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
به نقل از irgamer :
وایسا Quicktime 7 بیاد(البته اگه نسخه واسه ویندوز داشته باشه) یه نسخه جدید از MPEG4 داره با اسم H.264 که این 4 برابر کیفیت و سایز قبلی با همون حجم رو می سازه! این تکنولوژی قراره غیر از Qucktime برای دوربینهای HD وBlue-ray و خلاصه هرچی HD داره استفاده شه!
موفق باشید.
همين الان هم H.264 هست ها....اگه ffdshowرو نصب کنی داره....vp6 و vp7 هم تقريباً از اين استفاده ميکنن يکم تغيير پيدا کرده!
البته تا جايی که من ميدونم از روش h.264 برای quantizer استفاده ميشه کرد حتی در xvid

واسه تبديل به divx هم من virtualdub,virtualdubmod و gordianknot رو توصيه ميکنم....
dr divx روی بعضی win xp ها مشکل داره(تو سايت خودشون هم نوشته)و کلاً کنترل کمی واسه تغيير ميده...
هرچند که خودش باعث ميشه خودت رو هی اذيت نکنی واسه تبديل و ديدن کيفيت!

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
جالبه.. کاملا رایگان و پایدار هستن؟
ویژگی Open Standard بودن همینه ;)
موفق باشید.

night wolf

Registered User
لایک‌ها
5

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
به نقل از irgamer :
جالبه.. کاملا رایگان و پایدار هستن؟
ویژگی Open Standard بودن همینه ;)
موفق باشید.
نه خيلی پايدار نيست...من باهاش crash هم کردم....
هر چند که من اصلاً درک نميکنم تفاوت ها رو در encoding کردن....اما به نظرم خيلی special نيومد...
داخل سايت doom9 بری کلی benchmark و اطلاعات دست اول ميتونی پيدا کنی

ABS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من از مدیا پلیر 10 استفاده میکنم

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
به نقل از night wolf :
فقط مديا پلير 10
با اين آموزش كه ديگه فايلهاي Real رو هم پخش ميكنه:
http://windows.p30world.com/archives/001807.php
با اين پك هم تمام DVD ها رو با كيفيت و سرعت خوب پخش ميكنه.
http://www.codecpack.com/bin/Codecs6023_allin1.zip
خيلی بخدا مزخرف هست....من سيستمت نيم ساعت لفت ميده که بياد بالا اين حروم لقمه!
بعدشم اصلاً چيز جالبی نداره!
تنها چيزيش که باعث ميشد باهاش کار کنم اين بود که خودش با گوشيم sync ميکرد آهنگ ها رو و transfer آهنگ به گوشی رو خوب انجام ميداد...
که اينم ديگه نميخاست بکنه بايد ميرفت ميمرد!
بعد اصلاً گندس!
بدرنگه!
زشته!
جيزه!
ويروس هم ميگن داره!(چيه؟هناق که نيست!)(هناق رو اينجوری مينويسن؟)

night wolf

Registered User
لایک‌ها
5
بابا تو كه حسابي زدي تو سر مال :p
خداييش من كه باهاش خيلي حال ميكنم. نميدونم شايدم شما ضد ماكروسافتي فكر ميكني ولي من اونو بيشتر از همه ميپسندم.

بالا