برگزیده های پرشین تولز

اصلاع صورت؛ تیغ یا ماشین؛ چپه تراش؛ معمولی

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
من الان نزدیک یه ساله که از اینا دارم(قبلش هم بروان سری 1 داشتم و تا حالا با تیغ و ژیلت و ... اصلاح نکردم)
7810XL/18 Philips Norelco 7000 series Electric razor 7810XL - Philips Support
از این ریش تراش جدیده راضیم ، درسته که یه ته ریش خیلی مختصر میزاره (خیلی کمتر از 0.5 میلی متر) ولی خب همینقدر برام بسه
یه روز در میون میزنم ...
ریش تراشمم قابل شستشو هست و باتریشم راحت 10 بار اصلاح رو جواب میده ...

فقط تنها مشکلی که دارم اینه که صورتم زیاد عرق میکنه و چربه که باعث میشه ریش تراش خیلی تمیز نزنه ...
که هنوز راه مناسبی براش پیدا نکردم ....

واجبی بزن :دی

52622

Registered User
لایک‌ها
7
بهترین ارزونترین راحت ترین و ایمن ترین راه
یه ژیلت dorco بخر + یه اسپری خمیر ریش arco
من الان چندین ساله که اینطوری اصلاح میکنم.تایم هم گرفتم کمتر از90 ثانیه طول میکشه
فقط دو تا نکته رو رعایت کن اولا ژیلت رو برعکس و در خلاف جهت رشد موهای صورتت نکش.ثانیا نذار به روز سوم برسه یعنی یه روز در میون بتراش بریز زمین
در ضمن نگفته نماند این نظر شخصی من هستش بعد از امتحان کردن خیلی از روشهای دیگه

gulmish

Registered User
لایک‌ها
4,458
تیغ راحته ولی استفاده زیادش رنگ پوستو تیره میکنه .من خودم ماشین موزر دارم تیغه هاشو طوری تنظیم کردم که تقریبا مو رو از ته میگیره . از تیغ هم بیشتر برای خط ریش استفاده میکنم.
البته بهتره بعد از اصلاح حتما از after shave استفاده بشه تا پوست صورت هم خشک نشه و هم به خاطر الودگی دونه نزنه .

------------------------

Registered User
لایک‌ها
508
از اونجایی که علاقه ی وافری به انجام کارهای حرام دارم با تیغ اصلاح می کونم!
labkhand_baragh.gif

THE HATCHER

Registered User
لایک‌ها
102
اگه میشه ازخط ریشتون عکس بزارید ببینیم چقد صاف شده

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
1-زدن ریش با نمره ی کمتر از 4،حکم تراشیدن ریش رو داره
2-تراشیدن ریش حرام است
3-ریش داشته باشید،پوست صورت لطیف تره،وجود ریش باعث شادابی پوست میشه
4-قبول کردن یا نکردن ش به خودتون مربوطه،یه جا خوندم،تجربه کردم و دیدم درسته
5-به عمه م کاری داشته باشید،با عمه تون کار دارم
6-سوال شرعی دیگه ای داشتید در خدمتم :D

am2wi3

Registered User
لایک‌ها
98
مرکز تعمیر ریش تراش در تهران کجاست؟
من یه ریش تراش موزر دارم به نظرم تیغش کند شده دیگه صورتمو نمی زنه ببرم عوض می کنن؟
ولی تیغش کند شده به نظرم
من هیچ وقت بهش روغن نمی زدم واسه همین کند شده؟اگه الان روغن بزنم درست میشه یا باید عوض بشه کلا؟

gulmish

Registered User
لایک‌ها
4,458
مرکز تعمیر ریش تراش در تهران کجاست؟
من یه ریش تراش موزر دارم به نظرم تیغش کند شده دیگه صورتمو نمی زنه ببرم عوض می کنن؟
ولی تیغش کند شده به نظرم
من هیچ وقت بهش روغن نمی زدم واسه همین کند شده؟اگه الان روغن بزنم درست میشه یا باید عوض بشه کلا؟

بعید میدونم به خاطر کند شدن تیغه ها باشه .چون معمولا این تیغه ها از فولاد خشکه که خیلی عمر میکنن . من خودم مدت هاست از موزر استفاده میکنم ولی هیچوقت تیغه هاش کند نشده با اینکه خیلی کم روغن کاریشون میکنم تنها مشکلی که بعد از مدت ها پیدا کرد این بود که موتورش نیم سوز شد و مجبور شدم موتورشو عوض کنم .که البته اونم به خاطر اتصالی پریز برق بود وگرنه حالا حالا ها برام کار میکرد.اگر منظورتون از کند شدن اینه که موقع زدن موهای بلند تو موها گیر میکنه یا تیغه ی پایینی درست حرکت نمیکنن به احتمال زیاد به خاطر موهای اضافی هست که توی ماشین رفته و باعث میشه ماشین درست کار نکنه، به نظرم بازش کنید با بروس تمام قسمت هاشو تمیز کنید و موهای اضافی که رفته داخلش رو دربیارید تیغشو جدا با اب یا الکل بشورید بعد وصل کردن هم تیغه هاشو روغن کاری کنید و بزارید 2 دقیقه ای کار کنه تا روغن به تمام قسمت های تیغه برسه بعد از ماشین استفاده کنید. احتمال زیاد مشکل بر طرف میشه.

titanboy

Registered User
لایک‌ها
37
یه بسته یدک 3 تایی مچ تری موجوده کسی خواس 15 تقدیم میشه(چهارمی روخودم دارم استفاده میکنم)

roteal2007

Registered User
لایک‌ها
804
یه فوم اصلاح arco بگیرید با یه بسته تیغ سه تایی بیک ، خود تلیویزیون جمهوری اسلامی هم تبلیغش رو میذاره ، قبلا با دارکو چهار تیغه اصلاح میکردیم خیلی نرم بود اما خیلی طول میکشید!! الان بیک سه تیغه دارم زیر دو دقیقه اوکی میشه سعی کنید هر روز اصلاح کنید و خلاف جهت رویش هم نکشید رو صورت.هر که هم میگه حرامه بگو شر نگو مومن.

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
داوش با ماشین بزنی بهتره نه پوستت خراب میشه نه دردسر داره اندازه ی تیغ هم برات سفید میکنه:D

Ali.Agha

Registered User
لایک‌ها
165
دوستان یه ماشین ریشتراش تا 300 تومن معرفی کنید که همه جای صورت و زیرگردن رو یه دست بزنه
اگر ته ریش هم بمونه اشکال نداره و اتفاقا بهتره ! مدلای remington خوبه ؟ مثل این

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
من ریش تراشو ترجیح میدم خیلی بهتره

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
دوستان من یه سوال دارم
همه اینجا درباره تراشیدن ریش صحبت کردن من میخام درباره نتراشیدن سوال کنم
من یه موشکلی دارم .. بیشتر از ۲ هفته از رشد ریش و سیبیلم بگزره دیوونم میکنه.. یعنی دیوونه ها .. به شدت برام غیر قابل تحمل میشه در حدی که آخرین بار که سیبیل گزاشتم به ۲ هفته نکشید شب نمیزاشت بخابم نصفه شبی پاشدم زدم
باور نمیکنید مادر بزرگم فوت شده بود همه تا ۴۰ ریش .. من تا ۷ شم نتونستم نزنم صورتمو .. اصن یه وضعی الان این ریش آخوندیا رو میبینم برام در حد اعجازه .. دکترم رفتم هیچ چیزی دستگیرش نشد
اینم بگم که همیشه با ماشین اصلاح میکنم و ته ریش دارم
کس دیگه ای هم هست این موشکل رو داشته باشه ؟

Sent from my HTC ONE using Tapatalk 2

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
دوستان من یه سوال دارم
من یه موشکلی دارم .. بیشتر از ۲ هفته از رشد ریش و سیبیلم بگزره دیوونم میکنه.. یعنی دیوونه ها .. به شدت برام غیر قابل تحمل میشه در حدی که آخرین بار که سیبیل گزاشتم به ۲ هفته نکشید شب نمیزاشت بخابم نصفه شبی پاشدم زدم
باور نمیکنید مادر بزرگم فوت شده بود همه تا ۴۰ ریش .. من تا ۷ شم نتونستم نزنم صورتمو .. اصن یه وضعی الان این ریش آخوندیا رو میبینم برام در حد اعجازه .. دکترم رفتم هیچ چیزی دستگیرش نشد

مال منم همینجوریه . احساس میکنم داره عین سوزن فرو میره تو صورتم .

simon89

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان من یه چند باری از ماشین ریش تراش بابام ( مارک براون) استفاده کردم هر دفعه بعد از یه روز صورتم افتضاح میریخت بیرون....پر از جوش میشد....در صورتی که با تیغ اصلا جوش
نمیزنه فقط گه گاهی رو چونم میزنه....حالا از یه طرف میگن تیغ برای پوست خیلی مضره از طرف دیگه صورتم به ماشین خیلی حساسه!!! به نظر شما ماشینی هست که به پوست حساس جواب بده ؟؟ یا همشون مثه همن؟

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
دوستان من یه سوال دارم

پستت ماله 2013 هست اما
منم دقیقا مثل خودتم اگه یه هقته ریشامو نزنم تا حد مرگ دیوونه میشم یه حالت کلافه شدن خیلی زیاد تازه افسردگی هم میاد سراغم اصن یه وضی
البته تا الان نشده یه هفته ریش بزارم چون دیوونه میشم خیلی طول کشیده باشه 5 روز

بالا