برگزیده های پرشین تولز

اعتراض به نحوه نمایش مسابقات فوتبال خارجی از صداوسیما

!?*mahsa*?!

Registered User
لایک‌ها
1
می گم این هکتور بیچاره مفقودالاثر شده. با تلاشهای شبانه روزی صدا و سیما هنوز هیچ جا پیداش نکردن. نه ایتالیا نه انگلیس نه المان نه اسپانیا.......
218.gif

!?*mahsa*?!

Registered User
لایک‌ها
1
شاهکار دیگری از صدا و سیما

پخش زنده ی مسابقه فینال FA Cup از دقیقه ی 30 !!

واقعا این شاهکار ها فقط از تلویزیون ایران بر میاد. عمرا نمیتونین کانال تو ماهواره پیدا کنید که قول پخش بازی ای رو بدن، بعد با نیم ساعت تاخیر و از وسط بازی نشون بدن! حداقل نکردن یه نیمه صبر کنن و رکورد شده نشون بدن.

واقعا خاک تو سرت ضرغامی با این صدا و سیمات.

!

وقتی وسط یه بازی زنده که دقیقه 30یه بر می دارن اخبار پخش می کنن دیگه چه امیدیه به پخش به موقع بازیا.....!!!

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
وقتی وسط یه بازی زنده که دقیقه 30یه بر می دارن اخبار پخش می کنن دیگه چه امیدیه به پخش به موقع بازیا.....!!!

راست میگی ها! امیدوارم سر فینال میلان لیورپول از این کارا نکنن!

دیشب سر بازی میلان فکر کنم وسطای بازی نزدیک به 5 دقیقه بدون توقف داشت صحنه ی گل ها پخش میشد!
کلا تو کل بازی از 90 دقیقه فکر کنم 20 دقیقه اش صحنه آهسته های تکراری بود!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بهتره که به جای خرد کردن اعصابمون به فکر یه راه حل جدید باشیم. من که شدیدا دنبال این کارتهای کانال های هاتبرد هستم.

کسی میتونه کمکی به ما بکنه ؟!؟!؟

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
امسال که تموم شد . اما امیدوارم واسه فصل بعد امتیاز بخرن . یا حد اقل من که باید یه فکر اساسی بکنم .

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
امتیاز هم بخرن باز تکلیف همینه

صحنه آهسته.................

باید خودمون یه فکری بکنیم. کسی نمیدونه این کانال های کارتی چطوری باز میشن ؟!؟!

mrp6234

Registered User
لایک‌ها
2
سلام به همه عزیزان زجر کشیده صدای تماشاچیانی که همچنان بدنبال هکتور میگردند .
این درد مشترک مثل اینکه خیلی شمارو آزرده کرده . حدود دو سالی بود که من از این مصیبت عصبی میشدم و درحال حاضر ناخنی دردست و پام نمونده . البته فکر میکردم که من خیلی حساس شدم و زیادی دقت بخرج میدم تا اینکه امروز متوجه این تاپیک شدم .
یک سالی میشه که از کارت دی وی بی استفاده میکنم . پارسال وضع تی پی اس فوت خوب بود و اکثر مسابقاتو نشون میداد ولی اخیرا مثل اینکه بودجشونو درراههای بهتری خرج میکنن / برای بازکردن این کانالها در قسمت کارتهای دی وی بی موارد خیلی مفیدو بدرد بخوری میتونید پیدا کنید ( برای کانالهای کارتی )‌ البته مدتیه که رسیورها آپگرید مدت دار ندارن ولی برای کارتهای دی وی بی میتونید از پلاگین های روزانه استفاده کنید که تمام کانالهای تی پی اس رو باز میکنن و یورو اسپرت و یه سری دیگه از کانالهای جذاب ! رو میبینید و مثل من به ارواح اموات مدیران این بخش دعا میکنید . روی ترک ست که دوست عزیزمون گفتن تا حالا نگاه نکرده بودم ولی کانال e2 بعضی وقتا پخش مستقیم داره . کانال t8 رو هم ممنونم که گفتن ازاین ببعد باید بیشتر توی این کانالای نا معروف سرچ کنیم و به هم دیگه بگیم
به امید یافتن هکتورهای بعدی
بای

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
ما اینجا هرچی بگیم ، سر خودمونو بیشتر درد میاریم، کو گوش شنوا و چشم بینا که بیاد اینجا رو ببینه و به حرفهای ما گوش بده
hyper.gif

.

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
بازیهای فینال یوفا و حذفی ایتالیا مشکل عمده شون دزدی بودن تصاویر بود تو مراسم اهدای جام یوفا اگه دقت کرده باشید یه لحظه تصویر رفت روی پلاتینی که داشت مدالها رو میداد یهو یه زیرنویس عربی اومد که سریع تصویر قطع شد و صحنه های گل رو پخش کردند شبکه های عربی هم کلا عادت دارند تو اینجور مراسم ها شرح ماوقع رو بصورت زیر نویس رو تصویر حک می کنند
آخر و عاقبت دزدی همینه دیگه
البته اون مشکل سانسور تماشاچی ها و اهدا کنندگان هم که بحای خودش باقی بود

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
راستی فکر کنم کانالهای عربی هم بازیها رو پخش می کنند یادمه اون قدیما ما اکثر بازیها رو از شبکه های عربی نگاه می کردیم واقعا دمشون گرم هم گزارششون خیلی پرهیجان بود هم تمام حاشیه ها و مراسم رو بصورت کامل پخش می کردند
یادش بخیر اون موقع که ماهواره و این چیزا نبود تو استانهای جنوبی همه دنبال شبکه های عربی بودند

Farshad.A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا تاسف بار تلویزیونی که باید به فکر بیندگانش باشه اونا رو بازی بده و عادت دیرنه دزدی استفاده کنه :( امیدورام سال دیگه بالاخره بخره

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
فکر می کنید واسه فصل بعد امتیاز بخرن ؟

واقعا تاسف بار تلویزیونی که باید به فکر بیندگانش باشه اونا رو بازی بده و عادت دیرنه دزدی استفاده کنه :( امیدورام سال دیگه بالاخره بخره

عمرا.........چون این بدبختها پولشو ندارم(پولها در جاهای مهمتری صرف میشه;))...تازه اگر هم بدن کسی به اونا نمی فروشه.انگلیس و ایتالیا و اسپانیا که نمیان به ایران بفروشن...قبلا آلمان و بوندس لیگا اونم به خاطر روابط خوب با ایران و حضور چند بازیکن خوب ایرانی اینا رو آدم حساب می کردن و بهشون می فروختن ولی اونام الان فکر نمی کنم بهشون بدن:happy:شماها بودید خداییش به اینا می فروختید؟من که حاضر بودم ضرر کنم ولی به اینا نفروشم...وسط بازی که بازی رو ببری و اذان پخش کنی و یا با 30 دقیقه تاخیر بازی رو بذاری و یا بازی با 1 دقیقه تاخیر رو بزنی زنده و خودتو خ... کنی و ............ نتیجه اش همینه:lol::lol::lol:

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
تازه تا زمانیکه مال مفت دزدی هست چرا برن پول بدن و امتیاز بخرن فقط اگه بتونند یک حکم شرعی هم در حلال بودن این فضیه بگیرند دیگه مشکلشون حله البته فکر کنم قبلا گرفتند مثل اینکه از دید اینا دزدی از کفار اگه بدست بچه مسلمون
z7shysterical.gif
انجام بشه از شیر مادر حلاتره

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من که گفتم باید خودمون به فکر خودمون باشیم. بهترین راه همون ماهوارست

Rammstein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
56
حالا همه که امکان استفاده از ماهواره رو ندارن

بچه ها من میگم شاید واقعا شبکه های خارجی نمیدونن که اینا دارن بدون مجوز پخش میکنن

من میگم بیاید به یه طریقی به اونا (خارجیها) اطلاع بدیم شاید شکایت کردن و اینها هم یه فکری کردن.

در ضمن من خیلی دلم میخواست یه شبکه ای به نام ورزش داشته باشیم این طوری میتونستیم به غیر از فوتبال ورزشهای مهیج دیگه ای مثل پنگ پونگ و تنیس و رالی و .... رو ببینیم.(حتی آرشیو اونا هم قشنگه و فکر نمیکنم زیاد هزینه ای داشته باشه)

ولی اینا برای این که شبکه 3 مشتریهای خودش رو داشته باشه چنین کاری نمیکنن (چون خیلیها به خاطر فوتبال مجبورن شبکه 3 رو ببینن)

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
حالا همه که امکان استفاده از ماهواره رو ندارن

بچه ها من میگم شاید واقعا شبکه های خارجی نمیدونن که اینا دارن بدون مجوز پخش میکنن

من میگم بیاید به یه طریقی به اونا (خارجیها) اطلاع بدیم شاید شکایت کردن و اینها هم یه فکری کردن.

در ضمن من خیلی دلم میخواست یه شبکه ای به نام ورزش داشته باشیم این طوری میتونستیم به غیر از فوتبال ورزشهای مهیج دیگه ای مثل پنگ پونگ و تنیس و رالی و .... رو ببینیم.(حتی آرشیو اونا هم قشنگه و فکر نمیکنم زیاد هزینه ای داشته باشه)

ولی اینا برای این که شبکه 3 مشتریهای خودش رو داشته باشه چنین کاری نمیکنن (چون خیلیها به خاطر فوتبال مجبورن شبکه 3 رو ببینن)
به غیر از اون قسمت شبکه ورزش با بقیه حرفات کاملا مخالفم!

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
شبکه های خارجی می دونند که ما داریم دزدی پخش می کنیم فقط کاری نمی تونند بکنند . چون از نظر سیاسی ایران تحریم هست و منافعی نداره که اون ها بخواند جلوش رو بگیرند. بنابراین اون قسمت بعدیش هم دیگه اشتباهه!
من هم دوست دارم شبکه ورزش داشته باشیم اما مگه شبکه 3 چه برنامه خاصی نشون میده که ما به خاطر دیدن فوتبال باید اون رو هم ببینیم؟؟ شما کی به خاطر فوتبال مجبور شدی یه برنامه دیگه رو ببینی؟؟ فوق فوقش این هست که صدای تلویزیونت رو می بندی تا صداش رو نشنوی!

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
شبکه های خارجی می دونند که ما داریم دزدی پخش می کنیم فقط کاری نمی تونند بکنند . چون از نظر سیاسی ایران تحریم هست و منافعی نداره که اون ها بخواند جلوش رو بگیرند. بنابراین اون قسمت بعدیش هم دیگه اشتباهه!
من هم دوست دارم شبکه ورزش داشته باشیم اما مگه شبکه 3 چه برنامه خاصی نشون میده که ما به خاطر دیدن فوتبال باید اون رو هم ببینیم؟؟ شما کی به خاطر فوتبال مجبور شدی یه برنامه دیگه رو ببینی؟؟ فوق فوقش این هست که صدای تلویزیونت رو می بندی تا صداش رو نشنوی!
خوب منظور ایشون هم دقیقا همین بود دیگه.یعنی فقط برنامه های ورزشی شبکه 3 قابل دیدنه و اگه اونها رو هم بدن به شبکه ورزش دیگه کسی شبکه 3 رو نگاه نمیکنه.:eek:

بالا