برگزیده های پرشین تولز

اعتراض به نحوه نمایش مسابقات فوتبال خارجی از صداوسیما

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
شما ها هم بجای اینکه این جا جمع بشید بسیج بشید دنبال هکتور بگردیم شاید زودتر پیدا شد

تو هم بگرد هادی جان وانیسا هی شکلک برنی
icon_bash.gif
vahidrk1.gif
228.gif

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اره

حتما این نوار صدا و صدای های تکراری جزء طرح ملی واسه جستجوی هکتور کوچولوست..........

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
خدا کنه هر چه سریعتر به اعوش گرم خانواده اش برگرده . الهی آمین

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
زمان پجش بازیهای جام جهانی هم یادتونه که تصاویری تکان دهنده ای از درد و رنج کودکان فلسطینی پخش می کردند کلا فوتبال خیلی به این چیزا مربوطه و به تنها چیزی که مربوط نیست صدا و تصویر تماشاگران هست

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
تو بازی رنجرز و اوساسونا من هم به کانتر بازی دقت کردم و دقیقا" جاهایی که گل اول بازی را بارها و بارها پخش کردند (البته برای سانسور چه چیزی ؟ نمی دونم. ) کانتر به کارش ادامه میداد. در حالی که مطمئنم در هیچ بازی اروپایی وسط بازی برنمی گردن گل اول بازی رو تکرار کنند.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
فردوسی پور اول بازی رئال مادرید با بارسلونا گفت که سر و صدایی که تماشاگران در این بازی تولید میکنند اندازه صدای هواپیمای بوئینگ 747 هنگام بلند شدن هست.
184.gif

ولی ما که الان داریم بازی رو میبینیم تماشاگران دارن طبق معمول آواز میخونن و احتمالا در ادامه هکتور رو صدا خواهند زد.
182.gif

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
خوب الان بارسلونا گل زد ولی تماشاگرا در کمال خونسردی دارن به آواز خوندن ادامه میدن.
297.gif

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
نیمه دوم صدا درست شد!
اگر دقت کنید لوگوی سمت چپ که روی لوگوی شبکه اصلی میزاشتن هم نیست!!!!

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
راست میگی درست شد.
ولی تلویزیون اسپانیا نتیجه رو با این فرمت نشون نمیده!

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
آفا اینقدر گیر دادن به این صدا و هکتور و تماشاجی و ... که بازی منچستر میدلز بورو دیگه بکلی ضدا نداشت
تنها صدایی که شنیده میشد صدای حذاب آقای خیابانی بود

حل المحلوق

AmirKhanTala

Registered User
لایک‌ها
4
آفا اینقدر گیر دادن به این صدا و هکتور و تماشاجی و ... که بازی منچستر میدلز بورو دیگه بکلی ضدا نداشت
تنها صدایی که شنیده میشد صدای حذاب آقای خیابانی بود

حل المحلوق

درسته من که داشتم شاخ در می آوردم.خیلی تابلو بود.:wacko: :blink:

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
مدت زمانی است که صدا سیما رویه ای را برای پخش مسابقات فوتبال خارجی در پیش گرفته که معلوم نیست به چه دلیل این اتفاق افتاده است.
اما اصل ماجرا:
اگر یادتان باشد چند سال قبل صدا و سیما تصمیم گرفت صدای تماشاگران را از مسابقات خارجی حذف کند :blink: و این مورد را چند ماه ادامه داد یعنی این که تمام هیجان جمعی فوتبال را از آن گرفتند تا این که با اعتراض ورزشی نویسان و اهل فن دوباره صدای تماشاگران خارجی درآمد:happy:
الان مدتی است که در بیشتر مسابقات فوتبال خارجی بخصوص مسابقات حساس صدای اصلی تماشاگران جای خود را به یک نوار تکرار شونده آواز خوانی تماشاگران احتمالا" ایتالیایی داده است. یعنی این که فرقی نمی کند مسابقات لیگ برتر انگلیس باشد یا لالیگای اسپانیا یا سری آ ایتالیا در هر صورت شما در تمام طول نود دقیقه فقط صدای عده ای تماشاگر را که دائم آواز می خوانند را می شنوید.
راستش چندین بار که این قضیه را با دوستانم در میان گذاشتم انها هم تایید کردند اما حوصله کردیم تا دیشب که بازی حساس جام حذفی انگلستان بین چلسی و ارسنال را نشان دادند. اگر دقت می کردید به راحتی در اخبار ورزشی شبکه 3 و اخبار شبکه خبر صدای اصلی مسابقه را می شنیدید.لطف صحنه های حساس فوتبال با عکس العمل تماشاگران است که بیشتر می شود.حتی گاهی اوقات گزارشگر از نحوه تشویق تماشاگران متوجه بروز نکته ای در زمین می شود.

اشکال کار کجاست؟
اینجا که مثلا" وقتی جان تری مصدوم شد و همه تماشاگران به احترام او دست می زدند شما فقط صدای آوازخوانان را داشتید و یا وقتی گلهای هر دو تیم به ثمر نشست باز هم به آواز خوانی خود ادامه دادند گویا تماشاگران هیچ احساسی ندارند و یا هزاران نمونه دیگر که به نظر من و دوستانم حس و هیجان اصلی یک مسابقه فوتبال را از بین می برد.بخصوص این که بعد از عادت کردن گوش شما به این نوار کم کم مخل آرامش شما هم می شود.

کجا می شود به این عمل اعتراض کرد؟ آیا اصلا" به گوش کسی می رسد؟نظر شما فوتبالدوستان چیست؟

مدیریت عوض شده ... صدا سیما خیلی افتضاح بود حالا دیگه غیر قابل تحمل و حال به هم زن شده

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دیدید

تو بازی بارسا - رئال هم دنبال هکتور خان میگشتند.

فکر کنم یه تروریست باشه

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
مدت زمانی است که صدا سیما رویه ای را برای پخش مسابقات فوتبال خارجی در پیش گرفته که معلوم نیست به چه دلیل این اتفاق افتاده است.
اما اصل ماجرا:
اگر یادتان باشد چند سال قبل صدا و سیما تصمیم گرفت صدای تماشاگران را از مسابقات خارجی حذف کند :blink: و این مورد را چند ماه ادامه داد یعنی این که تمام هیجان جمعی فوتبال را از آن گرفتند تا این که با اعتراض ورزشی نویسان و اهل فن دوباره صدای تماشاگران خارجی درآمد:happy:
الان مدتی است که در بیشتر مسابقات فوتبال خارجی بخصوص مسابقات حساس صدای اصلی تماشاگران جای خود را به یک نوار تکرار شونده آواز خوانی تماشاگران احتمالا" ایتالیایی داده است. یعنی این که فرقی نمی کند مسابقات لیگ برتر انگلیس باشد یا لالیگای اسپانیا یا سری آ ایتالیا در هر صورت شما در تمام طول نود دقیقه فقط صدای عده ای تماشاگر را که دائم آواز می خوانند را می شنوید.
راستش چندین بار که این قضیه را با دوستانم در میان گذاشتم انها هم تایید کردند اما حوصله کردیم تا دیشب که بازی حساس جام حذفی انگلستان بین چلسی و ارسنال را نشان دادند. اگر دقت می کردید به راحتی در اخبار ورزشی شبکه 3 و اخبار شبکه خبر صدای اصلی مسابقه را می شنیدید.لطف صحنه های حساس فوتبال با عکس العمل تماشاگران است که بیشتر می شود.حتی گاهی اوقات گزارشگر از نحوه تشویق تماشاگران متوجه بروز نکته ای در زمین می شود.

اشکال کار کجاست؟
اینجا که مثلا" وقتی جان تری مصدوم شد و همه تماشاگران به احترام او دست می زدند شما فقط صدای آوازخوانان را داشتید و یا وقتی گلهای هر دو تیم به ثمر نشست باز هم به آواز خوانی خود ادامه دادند گویا تماشاگران هیچ احساسی ندارند و یا هزاران نمونه دیگر که به نظر من و دوستانم حس و هیجان اصلی یک مسابقه فوتبال را از بین می برد.بخصوص این که بعد از عادت کردن گوش شما به این نوار کم کم مخل آرامش شما هم می شود.

کجا می شود به این عمل اعتراض کرد؟ آیا اصلا" به گوش کسی می رسد؟نظر شما فوتبالدوستان چیست؟
من هم معترضم
120.gif
whack.gif
punish2.gif

من به رادیو هم معترضم !!
دیشب رادیو ورزش ساعتای 1.5 شب بود فکر کنم ... یه مسابقه ای رو قرار بود گزارش زنده داشته باشه ....
آقا یه دفعه برای یک دقیقه صدای گزارشگر عرب اومد !! بعد از اینکه حسابی صدای اون عربه اعصابمونو خورد کرد صدای گزارشگر ایرانی اومد اما تا آخر بازی صدای نکره گزارشگر عرب روی بازی بود !!!
آخه نامردا مگه تو اون صدا و سیمای خراب شده یه ماهواره پیدا نمیشه که نسخه اصلش رو بگیرین !! تصویر که نیست کپی رایت داشته باشه !! نهایتش صدای تماشاگرا رو می خواین !!!

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
تلویزیون پارسال امتیاز پخش لیگ انگلیس و ایتالیا رو خریده بود و حتی بازیهای بایرن رو هم که بعضی موقع پخش میکرد از روی اصلش بود ولی امسال مثل اینکه کفگیر به ته دیگ خورده.حالا خوبه امتیاز لیگ قهرمانان رو خریدن.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
سلام بچه ها
فینال جام حذفی ایتالیا رو دیدید؟
wtf1[1].gif

من که واقعا اعصابم خورد شد دیگه آخراش هر چی فحش بود کشیدم بهشون.مردیکه میگه با پخش مراسم اهدای جام در خدمت شما هستیم بعد داره زرت و زرت صحنه آهسته گلها رو نشون میده.من نمیدونم اینا واقعا ملت رو خر فرض کردن یا خودشون خرن.خوب عزیز من نشون ندی که سنگین تری.آقا ما نخواستیم مراسم رو پخش کنی...
ugly_greenhole.gif
128fs1588072.gif

دیگه واقعا گندشون درآوردن.من نمیدونم اینا چی رو سانسور میکنن.شما میدونین؟
کانالهای هاتبرد هم که هیچکدوم بازی رو نشون نمیدادن.

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
چرا نبش قبر می کنی عزیز!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
والا

تاپیک 3 ماه پیش خاموش شده بود

راستی هکتور کوچولو پیدا نشده ها
هنوزم دارن دنبالش میگردن

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
سلام بچه ها
فینال جام حذفی ایتالیا رو دیدید؟
wtf1[1].gif

من که واقعا اعصابم خورد شد دیگه آخراش هر چی فحش بود کشیدم بهشون.مردیکه میگه با پخش مراسم اهدای جام در خدمت شما هستیم بعد داره زرت و زرت صحنه آهسته گلها رو نشون میده.من نمیدونم اینا واقعا ملت رو خر فرض کردن یا خودشون خرن.خوب عزیز من نشون ندی که سنگین تری.آقا ما نخواستیم مراسم رو پخش کنی...
ugly_greenhole.gif
128fs1588072.gif

دیگه واقعا گندشون درآوردن.من نمیدونم اینا چی رو سانسور میکنن.شما میدونین؟
کانالهای هاتبرد هم که هیچکدوم بازی رو نشون نمیدادن.

آره بابا مسخره ها .
من دقت کردم یا رو یکم لباسش اومده بود بالا ( اونجا که دروازه بان رم مصدوم شد , پیرهنش و زده بود بالا که به داور نشون بده , یهو رفت تصویر آهسته .

اینا اصلا به بدن مرد ها حساس هستند , پس چرا کشتی نشون می دن ؟ کشتی که همشون بدون لباسن

این مراسم هم که شاهکار هنری بود . حاهایی که از اون شربت ها می خوردند رو نشون نمی داد بد آموزی داشت .
اونجاهیی هم که احتمالا از دخترهایی که جوایز و می آرند بود و بازم نشون نمی داد .

اونایی هم که لباس رکابی داشتند بازهم سانسور می شد . خوب جمع کنین برید دیگه .

من نمی دونم آخه اگه کسی به خواد صحنه ببینه مگه مرض داره بیاد بشینه پا فوتبال ؟ خوب میره دم مغازه یک سی دی ناز می خره .

بالا