برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
اقا یه سوال فنی ... رشته ی معماری رو کجا میفرستن؟؟؟ :D

arman na

Registered User
لایک‌ها
149
سلام دوستان خسته نباشید
ببخشید کسی میتونه جواب سوال های منو بده ممنون میشم
من 12/1 اعزامی خضرایی هستم چون من قبلا 4ماه سربازی بودم اموزشی رو هم گذروندم حالا ایا من دوباره میخوام اموزشی بگذرونم؟
اگه بگذرونم چقد باید اموزشی بازم بگذرونم؟
اگه همون اول منو تقسیمم کنند احتمالش هس بمونم همون تهران نگه ام دارن شهرای دیگه ندن؟
لیسانس عمرانم از زنجان
ممنونم میشم کسی جوابمو بده
کسی که حتی 1 روز خدمت قبلی داشته باشه رو روز اول جدا میکنن و با میره قسمت اداری
در مورد تقسیمات اگه پدر نظامی یا پارتی نظامی یا متاهل باشی کاری میشه کرد در غیر این صورت امیدت به خدا باشه

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

arman na

Registered User
لایک‌ها
149
مرسی واقعا زحمت کشیدی توضیح دادی.
من یه سوال دارم:
ما که خونمون تهرانه آیا عصر ولمون میکنن بیایم خونه یا شب اونجا مهمونیم؟ و اگه اجازه میدن فردا صبح چه ساعتی باید اونجا باشیم؟ 6؟
واله ساعتشو یادم رفته که چند اونجا باشید نمیدونم ولی اکثر بچه تهرانارو روز برگ میکنن که هزینه ها کم بشه طرفای 5 ول میکنن تا روز بعد فک کنم 5 یا 6 صبح که اونجا باشی فک کنم 6 بود دوستان آبای اونجا کلا آب چاه هست هر چی بخورین سیر مونی ندارین 1 شیر فقط آب تهران داره که اونم کنار بوفس نزدیکه اینم صرفا جهت اطلاع گفتم

arman na

Registered User
لایک‌ها
149
اقا یه سوال فنی ... رشته ی معماری رو کجا میفرستن؟؟؟ :D
رشته فرقی نداره فوق دیپلمه هارو میفرستن اسلام شهر که نمونه ی واقعی کویته البته اینجام نصبت به باقی پادگانا باز کویته چون قشر تحصیل کرده اینجا آموزش میبینن حتی یکی از اراشد حق کوچکترین توهین رو هم ندارن لیسانسه هارو میندازن یاسینی فوق رو فهمیده و باقی غیر از فوق دیپلمه هارو اون یکی گروهان که اسمش یادم نیس کسی خواست را در رو ها و پیچشارو هم میگم براتون

payamx3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام کمک فوری؟؟؟؟؟ آقا من من هفته پیش نامه اعزاممو از پلس +۱۰ گرفتم محل اعزام زده بود شهید خضرایی الان نامه اومد در خونه زده نیروانتظامی جهرم من باید چیکار کنم؟ ممکنه بندازنم همین نیرو انتظامی؟

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
رشته فرقی نداره فوق دیپلمه هارو میفرستن اسلام شهر که نمونه ی واقعی کویته البته اینجام نصبت به باقی پادگانا باز کویته چون قشر تحصیل کرده اینجا آموزش میبینن حتی یکی از اراشد حق کوچکترین توهین رو هم ندارن لیسانسه هارو میندازن یاسینی فوق رو فهمیده و باقی غیر از فوق دیپلمه هارو اون یکی گروهان که اسمش یادم نیس کسی خواست را در رو ها و پیچشارو هم میگم براتون
اون یکی اسمش دوران هست
الان مثل این که یه گروهان دیگه هم اضافه شده
درمورد احترام هم همون جور که دوستمون گفت کسایی که باند آبی کنار شلوارشون هست رو احترام نمی خواد بذارید (الان خود من هم باند آبی کنار شلوارم هست :D)
ما که کلا تو ستاری زیر سرهنگ 2 رو احترام نمی ذاریم :p
کسی حق کتک زدن و بی احترامی به شما رو نداره اگه این کارو کرد برید بازرسی بگین اونا خودشون جوری طرفو سرویس می کنن که اون سرش ناپیدا
مرد باشین مثل غمخـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوار :eek:

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
سلام کمک فوری؟؟؟؟؟ آقا من من هفته پیش نامه اعزاممو از پلس +۱۰ گرفتم محل اعزام زده بود شهید خضرایی الان نامه اومد در خونه زده نیروانتظامی جهرم من باید چیکار کنم؟ ممکنه بندازنم همین نیرو انتظامی؟
فردا برو پلیس +10 پیگیری کن
بین هتل هوایی ارتش و نیروی انتظامی خیلی فرقه

bage_aseman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
منم یه سئوال دارم. امیدوارم کسی رو ناراحت نکنم. این موضوع تجاوز به سربازا جریانش چیه؟ واقعیت داره؟
باریکلا عموجووون! درست زدی به هدف!
این آمار از حدود 600 نفر تو سال 81 به نزدیکای 1000 مورد تو سال گذشته رسیده آمار جرایم تجاوز جنسی تو ارتش، تا 97 درصد افزایش پیدا کرده که بیشترش موقع دوش گرفتن بوده البته بطور رسمی اعلام نمیکنند که! این اعداد و آمار همگی بر اساس تجربیات واقعی اند و نه نظریه‌های اجتماعی مربوط به کمال انسانی!!
ولی متاسفانه كه مردان خاطي تو بیشتر موارد ، مجازات نمي شن و ارتش همه تلاششو میکنه تا مانع از افشا شدن اين موارد بشه البته اینا ماله آمریکاست اونم به سرباز زنا :D
دویّوما شوما میتونی برای امنیت بیشتر همون اول بیای تو اکیپ خودم دارودسته نیویورکی:cool:

sejrik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام
منم شهید خضرایی هستم
اقا راه در رو هاشو بگو
ما یکم اعزام هستیم دستمون به دامنت !!!
متاهل باشیم کجای تهران میندازنمون؟؟؟
راستی ادرس تو خیابون دماوند هست ؟؟
کجاهاش هست؟

payamx3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
agha damet garm kheili aghaei sobh raftam +10 zade bud hamin shahid khazraei az diruz ta emruz kh daghun budam khuda ru shokr daste shuma ham dard nakone ;)

sejrik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
من هم پیمان هستم 24 ساله
بچه ها
الان آموزشی کجا هستیم خضرایی ؟
یا بعد از تقسیم شدن جدا میشیم تو تهران واسه آموزشیمون ؟
الان فکر کنم 12 نفری هستیم برای 1 اسفند
یه سوال دیگه هم داشتم
روز یکم که میریم اونجا
کوله پشتی وسایل و این چیزا نبریم ؟
یه لباس ساده تنمون مو کوتاه نشده ! خودکار دوتا برگ اعزام و برگ واکسیناسون ؟؟ یه نفرم گفت تنقلاتم ببریم ! (چیپس و پفک ببریم یا تخمه ؟)
اقا نریم اونجا ضایع بشیم بگن برو موهاتو کوتاه کن تا راهت بدیم !!!!!!!!
درب ورودیش کجاست؟ از کدوم ایستگاه بی ار تی خیابون دماوند پیاده بشیم تا راحت تر بریم داخلش؟؟؟

Last edited:

ali_68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان خسته نباشید
من 12/1 اعزامی خضرایی هستم چون من قبلا 4ماه سربازی بودم اموزشی رو هم گذروندم حالا ایا من دوباره میخوام اموزشی بگذرونم؟
اگه همون اول منو تقسیمم کنند احتمالش هس بمونم همون تهران نگه ام دارن شهرای دیگه ندن؟
لیسانس عمرانم از زنجان

ali_68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان خسته نباشید
من 12/1 اعزامی خضرایی هستم چون من قبلا 4ماه سربازی بودم اموزشی رو هم گذروندم حالا ایا من دوباره میخوام اموزشی بگذرونم یا نه؟
اگه همون اول اونای که خدمت قبلی داشتنو تقسیم کنند احتمالش هس همون تهران نگه امون دارن شهرای دیگه ندن؟اخه تعداد اونای که خدمت قبلی داشتن به مراتب کمتر هست تهران همون اول خودش نگه نمیداره؟
لیسانس عمرانم از زنجان

sejrik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام دوستان خسته نباشید
من 12/1 اعزامی خضرایی هستم چون من قبلا 4ماه سربازی بودم اموزشی رو هم گذروندم حالا ایا من دوباره میخوام اموزشی بگذرونم یا نه؟
اگه همون اول اونای که خدمت قبلی داشتنو تقسیم کنند احتمالش هس همون تهران نگه امون دارن شهرای دیگه ندن؟اخه تعداد اونای که خدمت قبلی داشتن به مراتب کمتر هست تهران همون اول خودش نگه نمیداره؟
لیسانس عمرانم از زنجان
به نظرم شما اگر بیای همونجا بپرسی بهتر باشه
بقیه اش همونجا معلوم میشه
دل رو بزن به دریا علی اقا
یا اگر قدیمیا شماره تلفن اونجا رو بنویسن که کار ایشون راه بیفته

payamx3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان من شیرازی هستم اما موقع اعزام تهران هستم دیگه مستقیم میام همونجا اما میگن که من نباید همو یکم بیام اونجا اول میخواستم بدونم کی بیام پادگان و دیگه اینکه امکانش هست از بچه های تهران کسی شمارشو به من بده که ازش بپرسم چیکار گفتن بکنین روزی که میرین که الکی پا نشم برم اونجا به خاطر اینکه شهرستانیم الکی نگهم دارن اونجا؟ممنون میشم اگر کسی کمک کنه ;)

sejrik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
میشه یکم نرفت ؟:D :D
اگر میشه دوستان بگن. منم یکم کار دارم. کجای شیرازی داداش پیام. منم از شیراز هستم. تهران پیش کسی ام.

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
کسی که 60 روز اموزشی رو سپری کرده باشه دیگه اموزشی نداره
درباره تقسیمم چیزی نیست که حساب کتاب داشته باشه

payamx3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
میشه یکم نرفت ؟:D :D
اگر میشه دوستان بگن. منم یکم کار دارم. کجای شیرازی داداش پیام. منم از شیراز هستم. تهران پیش کسی ام.
سلام دادش من بلوار گلستان حالا کی میخوای بری شما؟ من فردا دارم میرم تهران حالا موندم کی برم پادگان خبر نداری دیگه شیرازی داریم یا نه؟

payamx3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوست عزیز آقا ماشاالله شما خیلی وارد هستین کسی هم جواب منو نداده به نظرتون من که از شیرازیم اما فردا دارم میام تهران کی برم پادگان ما رو هم ولمون میکنن بریم یا نه؟ کچل کنم یا نه؟ لباس ما رو کی میدن؟ ممنون

sejrik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام دوست عزیز آقا ماشاالله شما خیلی وارد هستین کسی هم جواب منو نداده به نظرتون من که از شیرازیم اما فردا دارم میام تهران کی برم پادگان ما رو هم ولمون میکنن بریم یا نه؟ کچل کنم یا نه؟ لباس ما رو کی میدن؟ ممنون
منم مثل شما منتظرم اساتید بیان جواب بدن

بالا