برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

fallah_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان.ممنون میشم راهنمایی کنید.
1/12 اعزامم خضرایی.مدرکم فوق دیپلم.صد در صد میرم اسلامشهر؟اگه دوستان درباره پادگان اسلامشهر یه توضیحاتی بدن ممنون میشم.چجور جاییه؟و اینکه خودم باید برم اسلامشهر(نحوه اعزامم به اسلامشهر)؟منم شامل این چند روز مرخصی اولش میشم آیا ؟این 20 روز مرخصی واسه اسلامشهر هم صدق میکنه ؟و اینکه مدت اموزشی دقیقا چقدره ؟
شرمنده اگه زیاد شد و ممنون میشم بابت راهنماییتون.

محسن 102

Registered User
لایک‌ها
88
عزیزان دل پنچ شنبه نمیخواد کچل کنیم. بنابه صحبت دوستانی که اینجا کامنت گذاشتند و حرفای بقیه دوستام که قبلا خدمت کردند روز اول میریم اونجا تقسیم میکنن بین گردان های مختلف و لباسها رو میدن که بریم سایز کنیم و این صوبتا.
حله؟! :)

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
1/12 اعزامم خضرایی.مدرکم فوق دیپلم.صد در صد میرم اسلامشهر؟اگه دوستان درباره پادگان اسلامشهر یه توضیحاتی بدن ممنون میشم.چجور جاییه؟و اینکه خودم باید برم اسلامشهر(نحوه اعزامم به اسلامشهر)؟منم شامل این چند روز مرخصی اولش میشم آیا ؟این 20 روز مرخصی واسه اسلامشهر هم صدق میکنه ؟و اینکه مدت اموزشی دقیقا چقدره ؟
تو گروهان دوران هم چند تا فوق دیپلم هم داشتیم مرخصی هم به شما میدن فرقی نمیکنه
پادگان اسلامشهر از خضرایی هتل تره

sejrik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
کسی نگفت واسه در ورودی شهید خضرایی کدوم ایستگاه بی ار تی پیاده بشیم؟
سبلان ! نیروهوایی؟ ایت! کدومش؟وحیدیه

bage_aseman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
گردان 2 (دستغیب) فوق دیپلم + لیسانسه که میبرنشون پادگان حضرت امیر توی اسلامشهر(احمد آباد مستوفی).غذاش خوبه.آسایشگاهش تر و تمیزه.اصلا سخت نمیگیرن.نه سینه خیز میبرن نه کلاغ پر نه دوهای کیلومتری و طاقت فرسا. ساختمونش مال 40 سال پیشه ولی تر تمیزه.
حسنه دیگرش اینکه شما می تونی با ماشین خودت بری پادگان!!
مرخصی ها و بالاخص مرخصی های آخر هفته یک نوع امتیاز که داره به سرباز داده میشه وگرنه حق نیست و بستگی به فرمانده ها داره
برای اطلاع بیشتر یه سری بزن اینجا
خاطرات سربازی یک متاهل
بچه هایی که توی برگه مرخصی شون زدند گردان 2 از همین الان بدونند که میرن اسلامشهر!

arman na

Registered User
لایک‌ها
149
منم یه سئوال دارم. امیدوارم کسی رو ناراحت نکنم. این موضوع تجاوز به سربازا جریانش چیه؟ واقعیت داره؟
چرت و پرته من دژبان بودم بعد ار همه میخوابیدم قبل از همه هم بیدار میشدم و کل محوطه و سوراخ سنبه هاشو باید چک میکردیم خبری نیود کلا چرت و پرته

adolph68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ایستگاهی که روبه رو کوچه حجت دم در پادگان یه ماکت f14 گذاشتن

bage_aseman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
کسی نگفت واسه در ورودی شهید خضرایی کدوم ایستگاه بی ار تی پیاده بشیم؟
سبلان ! نیروهوایی؟ ایت! کدومش؟وحیدیه
خیابان دماوند،ایستگاه شهید فتحنایی،پایین پل هوایی یه کوچه باریک اسمش هاشمیه،یه در سبز اونجاست همونو میری تو!
البته در اصلی تو خیابان حجت هست که یه هواپیمای بزرگ وسط میدونه یکی از نگهباناشم یه بچه چشم رنگیه اس که خیلی ادعا گوزش میشه که خودم بعدن حالشو میگیرم البته ازین بچه ها زیاد هست شما بهتره کاری بهشون نداشته باشین:)
بپا یه وخت جای دیگه نری وا ایسگاه وحیدیه پادگان چکشه!
1.jpg

mv1368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام دوستان،یه سوال که ندیدم کسی بپرسه
شلوار کردی داستانش چیه کلا؟؟؟؟؟
هنوز هم باید پوشید یا برا دوره های قبل بوده؟؟ممنون میشم کسی به کنجکاوی من جواب بده:)

bage_aseman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
مسیر به خضرایی :
-نزدیک ترین ایستگاه مترو امام حسین
-بعدش نیرو هوایی که تو خیابون بقلش(پنجم نیرو هوایی) با تاکسی تا دماوند >بعدش باBRT
-از طرف پیروزی هم نمیشه وارد شد!
-با ماشین خودت از اتوبان امام علی (از همه جا)
باتوجه به اینکه ساعت 5 صبح مترو باز نیست پس فقط اتوبوس و تاکسی میمونه
اینم نقشه پادگان برای کسانی که می خوان رو بدنشون خالکوبی کنن :D
http://wikimapia.org/#lang=fa&lat=35.703450&lon=51.461313&z=17&m=b&v=8&tag=46520

bage_aseman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
یه توصیه :
دوستان سعی کنند پوتیناشونو جایی عوض نکنند چون پوتینای خود ارتش بهتره زیادم سنگین نیست.
چون بیشتر اونایی که پوتین طبی میگیرن یا عوض میکنن زود پاره میشه البته با این آموزشی تا اردیبهشت که هنوز نرفته تموم میشه فکر نکنم پیش بیاد!
سعی کنید طرف مکزیکی ها و همجنس بازا نرید البته نازی ها هم دسته کمی از اونا ندارن هیچ وقت با یه جویش(یهودی) شریک نشید، انگلیسی ها و ایرلندی ها خودخواهن ولی اسپانیایی ها با مرامن مثل گلادیاتور. تو تاریکی شب بعد سرشماری مواظب کاکا سیاها باشید ته قاشقتونو تیز کنید لازم میشه! خبرچینی نکنید چون به ضررتون تموم میشه! اگه احساس میکنین فوفولین سریع نوچه یه گروه بزرگ شین !اگه کسی بهتون گفت ته جیبمو بگیر به هیچ وجه این کارو نکنین! به کسی باج ندین!با مورگان فریمن(همون پیرهمرد سیاه پوسته) رفیق بشین چون اون میتونه هر چیزی رو اونجا براتون جور کنه ! کافور به مقدار لازم مصرف کنید! تو میدون تیر پوکه یا فشنگ نپیچونین!
یه قانون جدیدم اومده اگه کارتونو خوب انجام بدین آخر هفته تعدادی صیغه ای به عنوان شیتیل بین بچه ها پخش می کنن!
و در آخر...
آقا من خودم تو شناسنامه امیرم! اونایی که می خوان خودشونو به من معرفی کنند صبح روز پنجشنبه با یه عینک داویدزی در محل هستم:cool:

davood666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام به دوستان.رفیق بنده امروز دستش شکسته.میخواستم یا میخواست بدونه که یوقت نگن بهش دور بعد بیاد؟یا قبولش نکنند؟
لطفا جواب بدید.
با تشکر

mehdi_wd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام به دوستان.رفیق بنده امروز دستش شکسته.میخواستم یا میخواست بدونه که یوقت نگن بهش دور بعد بیاد؟یا قبولش نکنند؟
لطفا جواب بدید.
با تشکر

تا اونجا که بنده اطلاع دارم بخاطر اینکه نمیشه دوره رو گذروند اعزامش میفته عقب،البته امیدوارم که مشکل حادی نباشه و بتونه بیاد

bage_aseman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
آیا می دانستید؟ این افراد در خضرایی خدمت کردند
علی دایی
236763_423.jpg

دوره سربازی بازیکنان پرسپولیس
%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF-%D9%86%D9%88%D8%B1%DB%8C.jpg

bage_aseman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
شیرین‌ترین قسمت سربازی مرخصی گرفتنه که یه سری مراحل داره
اولش باید تا قبل از ساعت 13 بری دفتر منشی یه درخواست برای فرمانده بنیویسی که چی!!! من مشکل دارم فلانیم مریضه یا عروسیه داداشمه ، تولد بچه خواهرمه حالا هرچی که تیغت ببره
درخواسته یه چیزی تو مایه‌های اینه که عکسشو گذاشتم
84292006370864463404.jpg

در خواست رو می‌نویسی می دی دست منشی که بعدن بیای جوابشو بگیری
که بلخره ساعت 3 اونطرفا منشی بهت میگه درخواستت قبول شده دارم دفترچتو می‌نویسم 5 بری مرخصی تا فردا 5 صبح
آخرشم دفترچتو که گرفتی می‌بینی دوتا مهر خوشگل خورده پاش که دژبانی دیگه نمی تونه بهت بگه بالا چشت ابرو داره
کل این ماجرا که گفتم همش سر همین یه ذره برگسا .. قدرتی داره این برگه که فقط یه سرباز میدونه
09676668720005572844.jpg

bage_aseman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
شعار وقت رفتن به مسجد
از دشت نینوا، می آید این نوا
حی علی الصلاه، حی علی الفلاح

آقا می خوایم بد بترکونیما نخ سوزن بعده خاموشی ها!:p
بسوزد آنکه سربازی بنا کرد/ تو را از من مرا از تو جدا کرد
گروهبانان مرا بیچاره کردند/ لــــباس شخصی ام را پاره کردند
به خط کردند تراشیدند سرم را / لباس آش خوری کردند تنم را

غضنفر سربازیش تموم میشه، وقتی کارت پایان خدمتشو بهش میدن
، نگاه میکنه میگه: ای بابا، من که ازینا چهارتا دارم! …

هر روز تنگ غروب تو سربازی
صفا داره لب مرز تیر اندازی
تا چهل چراغ پادگان روشن میشه
سر دیگ عدسی غوغا میشه
توی دیگ عدس ، افتاده یک مگس
بخورم ، نخورم گرسنه می مونم
قدر آش ننم رو حالا می دونم

بالا