برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
روز عجیبی بود
اول که تو صف بودیم بعد از بازرسی رفتیم داخل بعد تا ساعت 10 گیر یک فرم بودیم که در کل 10 کلمه داخلش باید مینوشتیم
به جای اینکه همون داخل ازمون بخوان فرم بعدی رو پر کنیم بردنمون تو حیاط رو زمین نشتسیم یه فرم گنده از مشخصات پر کردیم بعدشم که لباس دادن و مکافات سایز پیدا کردن
تهش هم که مکافات برگه مرخصی پیدا کردن
در نهایت ساعت 2 مرخصمون کردن
خدا رو شکر همه تحصیل کرده و با فرهنگ بودن
ازشون راضی ام:D
کدوم گروهان افتادی ؟

sejrik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
کدوم گروهان افتادی ؟
تو برگ مرخصی برای هر 600 نفر نوشتن گروهان دوران
ولی می گفتن هنوز معلوم نیست
گفتن همون 6 ام بریم شهید خضرایی تا ببینیم چی میشه
و نکته جالبش هم این بود که بعد از اموزشی از ساعت 7 صبح هست تا 2 ظهر فقط
راستی پادگان خوب کجای تهران هست
من متاهل هستم میخوام ببینم کدومشو انتخاب کنم که به شمال تهران نزدیک تر باشه

محسن 102

Registered User
لایک‌ها
88
چرا 7 اونجا نبودید ها؟؟؟ فقط یه نفر اومده بود (آقا مهدی).
خیلی وقت کشی بود انصافا.

bage_aseman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
آقا ما که 7 زیر ماکت به جز یه نگهبان کسی دیگه ندیدیم و کلی به خاطر بچه های خوش قول تو صف عقب افتادیم!
وقتی یه کار دوساعتی رو بدی به یه مشت احمق هم همه رو خسته میکنن هم تا 2 بعداز ظهر طولش میدن

sejrik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
آقا ما که 7 زیر ماکت به جز یه نگهبان کسی دیگه ندیدیم و کلی به خاطر بچه های خوش قول تو صف عقب افتادیم!
وقتی یه کار دوساعتی رو بدی به یه مشت احمق هم همه رو خسته میکنن هم تا 2 بعداز ظهر طولش میدن
ربطی به اومدن ما یا نیومدن ما نداشت
مشکل تعداد جمیت ما بود و معطل کردن اونا
خیلی کارا رو میتونستن سریعتر انجام بدن
به نظرم نیرو کم داشتن
و اون اسم خوندنا واقعا به بدترین وجه ممکن انجام دادن
و مخصوصا اون فرم آ3 و برگ مرخصی بسیار ضایعشون

محسن 102

Registered User
لایک‌ها
88
آره خیلی مبتدی کار کردند! راضی نبودم ازشون. مثلا میخواستن روز اول بترسونمون، بیخودی صداشونو بالا می بردن!
اون دوستای خوش خطمون بد ریدنا!!! تا یارو گفت کی خوش خطه فک کردن دنبال منشی هستن و سریع گفتند مااااااا!!! :)))

bage_aseman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
مشکل تعداد جمیت ما بود و معطل کردن اونا
به نظرم نیرو کم داشتن
دادا نیرو کم نداشتن عقل کم داشتن :D
جمیعت زیاد میتونست اون کیسه های لباس رو زودتر از انبار ببره بیرون نه اینکه من تنهایی دوتاشو ببرم:confused:
یکی میگف لیوان فقط فلزی این اسکول آخری (با 2تا ستاره) میگف فقط شیشه ای دسته دار!
اسکول اولی میگف برگه سبزو باید ششم حتما با خودت بیاری وگرنه رات نمیدن اونوقت همون موقع همه برگه سبزارو خودشون جم کردن!
ریدن با این سهمیه دادنشون
تازه این یارو لوازم استحقاقی که همه جا باید بدن رو میگه خودتون بخرید!
بابا اینجا دیگه شورشو درآوردن فقط الکی اسمشو بردن بالا میگن هتله!

bashir_sh1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
موارد موردنیاز برای یک دوره آموزشی در هتل هوایی خضرایی:

1-کپی شناسنامه وکارت ملی 2-پرینت حساب عابربانک(روش شماره حساب،نام ونام خانوادگی،کدملی رو دوباره باخودکار بنویسید) 3-قاشق وچنگال(چاقو نیاری) 4-لیوان شیشه ای دسته دار 5-لباس راحتی(شلوارکردی مشکی-زیرپوش آستین دار ترجیحا سفید-شورت) 6-صابون دست وطنی!!! 7-جا صابونی آبی 8-ساک دستی بزرگ بدون آرم ترجیحا مشکی یا سرمه ای 9-نخ وسوزن(در صورت پاره شدن خشتک) 10-پلاستیک مشکی دسته دار 11-چوب لباسی1عدد(زیاد بزرگ نباشه تو کمد جا بشه) 12-برگ A4 دو عدد 13-خودکار آبی وقرمز 14-مسواک وخمیردندان(با جعبه-مسواک رو بزاری روش) 15-لوازم استحمام(لیف،صابون استحمام،شامپو،حوله نه زیاد بزرگ،ژیلت میتونی بیاری)

وسایلی که ازمراکزنظامی باید تهیه بشه(امام حسین-حسن آباد-گمرک):

1-گل آنکارد قرمز(2-3تا برای تخت وپوتین) 2-دفترچه مرخصی آبی 3-باند شلوار3سانتی 4-گتر یا کش سرخانمی(2عدد)5 -تلق برای روی لباس واورکت(6تا)(فعلا فقط اسم وفامیل رو بنویسید سمت راست) 6-برس آنکارد تخت 7-برس تمیزکننده زیرتخت(الزامی نیست) 8-کیف واکس(لوازم واکسو خودشون میدن) 9-اتیکت پوتین 10-دفتر60برگ آبی 11-پلاستیک سفید60*60(4عدد) 12-برچسب کاغذی3*5(5عدد) 13-عکس نظامی(کچل،خط ریش رو شقیقه،بالباس واورکت،زمینه سفید(6تا3*4 و 6تا2*3)
اینام قیافه های آقایون دانشجو تو اولین روز:);):D:mad::(:rolleyes::eek::oops::p

اگه چیزی کم وکسر بود بچه ها اضاف کنن...:D

mahdi113

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10

1-کپی شناسنامه وکارت ملی 2-پرینت حساب عابربانک(روش شماره حساب،نام ونام خانوادگی،کدملی رو دوباره باخودکار بنویسید) 3-قاشق وچنگال(چاقو نیاری) 4-لیوان شیشه ای دسته دار 5-لباس راحتی(شلوارکردی مشکی-زیرپوش آستین دار ترجیحا سفید-شورت) 6-صابون دست وطنی!!! 7-جا صابونی آبی 8-ساک دستی بزرگ بدون آرم ترجیحا مشکی یا سرمه ای 9-نخ وسوزن(در صورت پاره شدن خشتک) 10-پلاستیک مشکی دسته دار 11-چوب لباسی1عدد(زیاد بزرگ نباشه تو کمد جا بشه) 12-برگ A4 دو عدد 13-خودکار آبی وقرمز 14-مسواک وخمیردندان(با جعبه-مسواک رو بزاری روش) 15-لوازم استحمام(لیف،صابون استحمام،شامپو،حوله نه زیاد بزرگ،ژیلت میتونی بیاری)

1-گل آنکارد قرمز(2-3تا برای تخت وپوتین) 2-دفترچه مرخصی آبی 3-باند شلوار3سانتی 4-گتر یا کش سرخانمی(2عدد)5 -تلق برای روی لباس واورکت(6تا)(فعلا فقط اسم وفامیل رو بنویسید سمت راست) 6-برس آنکارد تخت 7-برس تمیزکننده زیرتخت(الزامی نیست) 8-کیف واکس(لوازم واکسو خودشون میدن) 9-اتیکت پوتین 10-دفتر60برگ آبی 11-پلاستیک سفید60*60(4عدد) 12-برچسب کاغذی3*5(5عدد) 13-عکس نظامی(کچل،خط ریش رو شقیقه،بالباس واورکت،زمینه سفید(6تا3*4 و 6تا2*3)
اینام قیافه های آقایون دانشجو تو اولین روز:);):D:mad::(:rolleyes::eek::oops::p

اگه چیزی کم وکسر بود بچه ها اضاف کنن...:D
اینارو اونجا بتون گفتن بیارین؟
پس ما هم شنبه بریم بمون میگن برید سه شنبه بیاید؟ دقیقا چی بتون دادن و چی میخان؟

sadegh.a.kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام دوستان.
ما دیر رسیدیم و گفتن برید شنبه 8 صبح بیایید.
من سابقه خدمت قبلی دارم. نزدیک 3 ماه خدمت قبلی دارم.
شما نمیدونید به اونایی که خدمت قبلی دارن چی گفتن؟ ما هم باید بریم 6 ام بیاییم؟ یا اینکه مارو همون روز تقسیم میکنن؟
خواهش میکنم اگه اطلاع دارید پاسخ بدید.

mv1368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
serjrik جان
سلام دوستان.
ما دیر رسیدیم و گفتن برید شنبه 8 صبح بیایید.
من سابقه خدمت قبلی دارم. نزدیک 3 ماه خدمت قبلی دارم.
شما نمیدونید به اونایی که خدمت قبلی دارن چی گفتن؟ ما هم باید بریم 6 ام بیاییم؟ یا اینکه مارو همون روز تقسیم میکنن؟
خواهش میکنم اگه اطلاع دارید پاسخ بدید.
خدمت قبلی هارو همون اول جدا کردن،میگفتن که مدت خدمت قبلی باید 57 روز باشه حداقل.من چون جزو اونا نبودم خبر ندارم چی گفتن بهشون.

sadegh.a.kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
ببخشید من دوباره میپرسم هیچکسی نمیدونه با ما خدمت قبلی ها چکار میکنن؟
چون گرفتارم و کارم واجب هست و باید برای 1 شنبه دو شنبه برنامه بریزم چکار کنم.
بازم عذرخواهی میکنم
مرسی از لطفتون

mehdi_wd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
چرا 7 اونجا نبودید ها؟؟؟ فقط یه نفر اومده بود (آقا مهدی).
خیلی وقت کشی بود انصافا.

سلام آقا محسن،خوبی ؟
بعد از تفکیک خیلی سعی کردم پیدا کنم شما رو ولی یافت نشدی مهندس ;)

مشتاق دیدار بقیه دوستان هم بودیم که انشالله سه شنبه می بینیم :)

arminx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

اینام قیافه های آقایون دانشجو تو اولین روز:);):D:mad::(:rolleyes:

سلام آقا محسن،خوبی ؟

آقا ما که از شهرستان میایم اینارو باید بیاریم؟ خود پادگان بهتون گفتن اینارو بیارین؟

arminx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا ما که از شهرستان میایم اینارو باید بیاریم؟ خود پادگان بهتون گفتن اینارو بیارین؟

محسن 102

Registered User
لایک‌ها
88
سلام آقا محسن،خوبی ؟

جدی؟؟ :) مرسی واقعا. سیستم اسم خوندنشون رفت رو اعصابم! میخواستم زود تموم شه بزنم بیرون.
آره سه شنبه می بینیم (این بار با موهای تراشیده!) :))

bashir_sh1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
اینارو اونجا بتون گفتن بیارین؟
پس ما هم شنبه بریم بمون میگن برید سه شنبه بیاید؟ دقیقا چی بتون دادن و چی میخان؟
بله..اولین روز نخواستند..گفتن سه شنبه بیارید...موبایل و سیگارم نباید بیاری...

bashir_sh1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
بچه ها یه چیزی بگم؟!
ماکه متولد 66ایم تقریبا ازخیلی ازبچه ها بزگترحساب میشیم:cool:روز اول خیلیهارو دیدم که همه چیزو سخت گرفته بودند وعصبانی بنظرمیرسیدن:mad:وسعی دراین میکردن که افکارمنفی خودشونم به دیگران انتقال بدن!!!بچه ها من5سال دانشجوی کرمان بودم وهروز بااین فکرزندگی میکردم که چه بدشانس بودم که همچین خرابشده ای افتادم:(ولی خیلی ازدوستای من بااینکه راضی نبودن ولی تسلیم شرایط نشدند و سعی کردن ازدوران دانشجوییشون استفاده کامل رو ببرن و خوش بگذرونن:pاون دوران سخت تموم شد...بنظرتون کی ضرر کرد؟!!!
الان که به اون سالها فکرمیکنم میبینم چه اشتباهی مرتکب شدم که بهترین دورانم بابهترین دوستانمو فدای افکارمنفی خودخواهانه خودم ودیگران کردم:oops:
بخدا توپادگان رو اولش که خیلی خوش گذشت...هرکسی خواست جو منفی بده،بدون احساس بزرگی و ادعای همه چی فهمیدن میکنه:cool:
مطمئنم بقیه اش هم خوش میگذره،بادوستای خوب...مگه چندروزه؟!!چشم روهم بزاری تموم شده آموزشی...:eek:
من نمیگم سخت نیست...زرنگ اونیکه آسون بگیره...بزنید به بیخیالی...همه چیزو دایورت کنید...فوقش یه کلاغ پره که اونم نمیریم:Dهمون کلاغ پرشم خاطره میشه بهتون قول میدم:)
من آنچه شرط بلاغ بود باتوگفتمo_Oo_Oo_O
upload_2014-2-21_8-55-7.jpeg

bashir_sh1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
ببخشید من دوباره میپرسم هیچکسی نمیدونه با ما خدمت قبلی ها چکار میکنن؟
چون گرفتارم و کارم واجب هست و باید برای 1 شنبه دو شنبه برنامه بریزم چکار کنم.
بازم عذرخواهی میکنم
مرسی از لطفتون
ماکه متوجه نشدیم چکارشون کردن...o_O
اونیکه زیر58روز خدمت کرده بودن با مابودن..ولی بالاترازاون رو جداکردن از ماo_O

bage_aseman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
عکس با اورکت بود دیگه؟! آقا من به گوشام شک کردم آخه 3*4 با اورکت چه جورشه دیگه
والا ما این مدلی
88205.jpg
دیده بودیم ولی نه با اورکت به اون بزرگی