برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

mediacenter

Registered User
لایک‌ها
0
1.میان دورتون کی بود و به چه مدت؟
2.داخل پادگان عابر بانک هست؟
3.شنیدم که این قفل 808 رو به راحتی نمی توان به کمد زد و اگر وضع کمد خراب باشه حتی با پیچ گوشتی و چسب قطره ای هم نمی توان درستش کرد.روش دیگه ای برای قفل کردن کمد وجود داره؟
4.تعطیلات رسمی میفرستند خونه؟
5.اگر کسی به پادگان زنگ بزنه و بگه با فلانی کار دارم بدون پرس و جو از طرف تلفنو وصل میکنند؟
6.با توجه به جواب هایی که دادید به این نتیجه رسیدم که در وقت استراحتی که در عصر وجود داره حوصله ی انجام هیچ کاری نیست.از سرگرمی هایی مثل پاسور گرفته تا حتی خواندن 1 صفحه کتاب در روز.درسته؟پنچ شنبه و جمعه هم جو همین طوریه؟
7.وضعیت بهداشت اونجا چطوریه؟چند روز یکبار حمام میرید و هر دفعه به چه مدت و به چه صورت؟
8.وقتی که لباسهاتون رو میشورید با لباس دیگران قاطی نمیشه؟!

1- 26 تا 7 فروردین
2-بله
3-انواع پیچ و مهره ببرید بالاخره درست می شه.
4-بله
5-ساعت 5 عصر به بعد تا 9 میتونند.کاری ندارند کیه.
6-دقیقا.روز های تعطیل کلا هیچ برنامه ای ندارید جز نهار و شام و نماز.اما کسل کنندس کلا.
7-به جز 4-3 روز اول ساعت 3:30 تا 4 صبح.بعد از ظهر ساعت 5-7
8-اتیکت با سنجاق میزنید روش.اتیکت میدن بهتون.

اگه خیلی مختصر جواب دادم بپرس سر فرصت جواب بدم.فعلا.....

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
ما که قراره با رفقا 4شنبه بریم میدون ****
حسب تجربه می گن کی خودمون رو خضرایی معرفی کنیم؟

olip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه اینا همون روز ساعت 6 صبح گفتند یالا پادگان چه کنیم؟ اصلا احتمالش هست ، چون ماه رمضان هست از این ور زود تر شروع کنن؟هیچی با خودمون نبریم ؟ اونوقت اینا که نمیخوان چهارشنبه مارو بفرستند پادگان چرا ساعت 6 گفتن میدون باشیم ؟!

mehrdad_sh

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
52,239
آقا پس نه سر بتراشیم نه وسیله ببریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نریم میدون **** اونجا گیر بدن ؟

Last edited:

olip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا پس نه سر بتراشیم نه وسیله ببریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نریم میدون **** اونجا گیر بدن ؟

من که موهامو 2-3 روز پیش زدم هم گرمه هم از اونور زودتر بلند بشه ، میترسم بر دارن ببرن پادگان با ماشین هایی که موی سگ باهاشون کوتاه می کنن بزنن به سر مون ...

mediacenter

Registered User
لایک‌ها
0
90% میگن برید شنبه بیاین.تازه اگرم بگن همین الان برید خضرایی ،میرید خضرایی لباس هاتون رو می گیرید یه سری مشخصات پر می کنید ، میگن برید لباس ها رو اندازه کنید و اتیکت ها رو بزنید شنبه بیاین.بیخود وسیله نبرید اذیت می شید.موهای نازنینون رو هم تا آخرین لحظه نگه دارید اگه با لباس شخصی وارد پادگان هم بشید دژبان نمی تونه به موهاتون گیر بده چه برسه به میدون ****!

mediacenter

Registered User
لایک‌ها
0
من که موهامو 2-3 روز پیش زدم هم گرمه هم از اونور زودتر بلند بشه ، میترسم بر دارن ببرن پادگان با ماشین هایی که موی سگ باهاشون کوتاه می کنن بزنن به سر مون ...
شما کار درستی کردید اما از این خبرا نیست،هیچ جا به اندازه خضرایی به مو حساس نیست همیشه باید موهاتون از 6 کوتاهتر باشه ،حداقل باید 3بار بزنید.

mehrdad_sh

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
52,239
آقا ما از میدون **** برگشتیم. یه برگه دادن توش نوشته پنجشنبه 90/04/02 ساعت: 9 صبح پادگان باشید. به همراه مدارک. :D

mehrdad_sh

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
52,239
منم الان از شهرک آزمایش اصفهان برگشتم.
9 نفری از اصفهان بودیم(که اکثرشون هم امریه داشتند بجز من و یکی دیگه).بعد از حدودا 3.5 ساعت الافی گفتند که فردا 8.30 خضرایی باشید.اتوبوس هم نمی زاریم براتون و باید خودتون برید!:blink:

چه بی انصافن ! ;)

یه اتوبوس خشک و خالی براتون نذاشتن :hmm:

انشا الله 2 ماه آموزشی خوبی رو خواهیم داشت. :)

olip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فردا می بینمتون ، البته امروز هم شاید دیدمتون اما نمیشناختم !:D من با تی شرت آستین بلند سفید و یه کلاه آبی سوار به یک موتور 1000 اونجام وعده ما همون جا ساعت 9:f34r:

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
سلام رفقای هم پادگانی
خب به سلامتی فردا 9 صب پادگان..

امروز هم با اینکه از 6 میدون **** بودم بخاطر شلوغی فکر کردم در رو باز نکردن! خلاصه بعد از یه ربع بیست دقیقه دیدم نخیر کلی آدم رفته تو
واسه همین هم اولین سری که بچه های خضرایی رو خونده بود نرسیدم و سری دوم رسیدم

اگه سری دوم بودید من رو حتما دیدید :دی (چون تابلو بودم - مث هادی ِ عزیز )

حالا فردا هم که چیزی نمی خوایم ببریم با خودمون؟
فقط برگه ها دیگه؟
((همین برگه کوچیکه و برگه واکسن و برگه سبز))

عمو هادی و مدیا ی عزیز اگه نکته ی دیگه ای می بینید لطف کنید..

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
آقا فردا که ما بریم ساعت 9 خودمون رو معرفی کنیم ماکسیمم چقدر کارمون طول می کشه؟
من یه سفر در پیش دارم، می خوام ببینم می رسم یا نه..

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
دمت گرم..
لااقل خیالم رو راحت کردی، آب پاکی رو ریختی رو دستمون

mediacenter

Registered User
لایک‌ها
0
من خودم 7 کارم تموم شد.وقتی ولمون کردن داشتیم بال در می آوردیم :)

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
خوب دوستان بریزید تو ببینیم چیکارا کردین...

mehrdad_sh

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
52,239
دیروز صبح ساعت 8:30 من رسیدم پادگان. چند نفری دم در بودن بعد رفتم داخل دیدم عده ای داخل هستن منتظر موندیم تا اینکه اومدن گفتن کارتون از ساعت 9 شروع می شه امروز غذا هم خبری نیست اگه می خواین برین بوفه برای خودتون چیزی بخرین.

خلاصه تا ساعت فکر می کنم 9 یا 9:30 بود که اومدن گفتن شهرستانی ها بیان صف شن شهرستانی ها رو صف کردن بعد به من و چندتای دیگه گفتن بیاین برگه های اعزام رو بر اساس حروف الفبا مرتب کنید (شاید منو دیده باشین لباس مشکی با شلوار جین پوشیده بودم :happy:) انجام دادیم و تا اینکه دیگه ساعت شد 11 نوبت به تهرانی ها رسید داخل سالن اونجا همه نشسته بودن. فرم پر کردیم مشخصات و شماره حساب و ...

بعد رفتین برای لباس دیگه ساعت شد 2:00 بعد از ظهر اونجا هم باز یه سری فرم و توی یه برگه A3 مشخصان و آدرس و شماره و...

لباس ها رو گرفتیم اومدیم خونه ولی خدایی ش تبخیر شدم توی اون آفتاب داغ :hmm:

من لباسام به غیر از شلوار اندازم هست باید برم امام حسین یه سایز کوچیکترش رو بگیرم.

راستی گفتن بریت 11 ام ساعت 6 بیان پادگان :)

دیدین سرهنگ اومد سخنرانی کرد گفت آموزشی تون مقارن با ماه مبارک رمضان شده بنابر این بیشتر به قوای معنوی شما خواهیم پرداخت تا جسمانی :lol:

راستی گفتن 11 ام که اومدید چه چیزایی بیارین کسی یادش هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1- 10 تا کاغذ A4
2- دو تا نایلکس سفید + 2 تا نایلکس سیاه
3- ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بقیش یادم نیست؟

راستی معلوم نشده چه گردانی افتادیم ؟؟؟؟ توی اون برگه مرخصی موقت که تا 11 ام تیر ساعت 6 صبح هست گفت بنویسید گردان یکم .

Last edited:

olip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اسکاچ 2 عدد - کیسه زباله 1 بسته - دستکش 1 بار مصرف! - پودر لباس شویی(دست شویی)- سوزن نخ آبی- دستمال کاغذی 2 بسته- قاشق و چنگال - لیوان شیشه ای - بشقاب - کپی ملی و شناسنامه- 20 برگه a4 - خودکار قرمز و آبی - دفتر 100 برگ - پوشه آبی

سلام دوستان گرامی این ها اون وسایل بود آره خیلی خسته کننده بود، منم اونجا بودم با همون تیشرت سفید و کلاه آبی آدیداس:cool: اما خسته شده بودم از در به دری حوصله نداشتم به کسی توجه کنم

mehrdad_sh

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
52,239
برای شهرستانی ها هم روند مشابهی صورت گرفت با این تفاوت که 11:30 کارمون تموم شد!
برای ما لیسانسه ها رو جدا کردند و بردند گردان 3.
19 نفر بودیم.دو نفرشون مثل خودم از اصفهان اومده بودند ولی اصالتا اصفهانی نبودند و لهجه ای نداشتند.از ارومیه،مشهد،ایلام،تبریز و هر شهر دیگه ای که فکر کنید نیز بودند.اکثر این 19 نفر امریه دارند و تعداد قابل توجهی نیز معاف از رزم هستند.گویش خیلی از افراد در حین صحبت با همشهریهاشون قابل درک نبود و اگر فحش هم میدادند نمی فهمیدم!:f34r:
در ضمن برای ما کسی سخنرانی نکرد و حتی کسی هم نگفت که چی بیارید!
می گفتند لباس شخصی نمیشه اورد از مسئول بوفه که پرسیدم گفت الکی میگند.

پی نوشت 1:ما چون که خودمون از اصفهان اومدیم ساعت 6 پادگان بودیم.بچه های شهرهای دیگه اکثرا 4شنبه با اتوبوس فرستاده بودنشون اونجا.این هم خدمتی های بی گناه و ساده شب را در پادگان خوابیدند و صبح بیدارشون کردند و مجبورشون کردند که با لباس شخصی کل محوطه ی پادگان را تمیز کنند!:eek:

گردان 3 ؟ پس شما هم توی خضرایی موندگار شدید. گردان 2 فکر کنم گردان دستغیب هست که می رن اسلامشهر.

منم گردان 1 .

ای بابا چرا این کار رو کردن. من از این موضوع خیلی ناراحت شدم. نباید هیچ تفاوتی بین شهرستانی ها و تهرانی ها باشه.

اگه من که ساکن تهرانم یک هفته مرخصی دادن گفتن 11 ام بیا اون شهرستانی ها هم که اونجا هستن نباید ازشون کار بکشن چه فرقی بین ما و اونها داره. واقعا که :thumbsdow

olip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما چون که خودمون از اصفهان اومدیم ساعت 6 پادگان بودیم.بچه های شهرهای دیگه اکثرا 4شنبه با اتوبوس فرستاده بودنشون اونجا.این هم خدمتی های بی گناه و ساده شب را در پادگان خوابیدند و صبح بیدارشون کردند و مجبورشون کردند که با لباس شخصی کل محوطه ی پادگان را تمیز کنند!:eek:

حامد جان خوب یه حرفی میزدن، چیزی ... همین جوری گفتن باشه و تمیز کردن! ما تو خونه خوابیدیم شهرستانی های بیچاره تمیز کردن اونجارو این عین بی عدالتی هستش، اون یارو دژبان جلوی در هم یه حرفی زد من خیلی ناراحت شدم یارو سیکلم نداره ها میگه شهرستانی ها پارن فلان بیسار ! شما حال کنید بچه تهران هستین آخه اردک این چیه که تو میگی سرباز سربازه دیگه

بالا