برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

sisaco

Registered User
لایک‌ها
841
نه عزیزم. خیلی کم پیش میاد. بعضی وقتا میبینی دوره قبلش یک مراسمی داشتن. تیر اندازی داشتن. فلان داشتن. یا اینکه میخوام نظافت کنن. یا لباس هاتون رو خیاط اماده ندارن کارهاشو انجام بدن. جیرشون کمه و هزار مورد دیگه میفرستن چند روز خونه !

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
نه عزیزم. خیلی کم پیش میاد. بعضی وقتا میبینی دوره قبلش یک مراسمی داشتن. تیر اندازی داشتن. فلان داشتن. یا اینکه میخوام نظافت کنن. یا لباس هاتون رو خیاط اماده ندارن کارهاشو انجام بدن. جیرشون کمه و هزار مورد دیگه میفرستن چند روز خونه !
دوست عزیز مثل اینکه شما سال ها پیش خضرایی بودید،چندوقته 1ام که میرن بچه ها 5تا7روز میفرستنشون مرخصی.

sisaco

Registered User
لایک‌ها
841
من اصلا خضرایی ننبودم عزیزم. قانون کلیشو گفتم. پس حتما با جاهای دیگه فرق داره. من سراغ نداشتم این موضوع رو

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
ممنون .راجب سوال های صفحه قبل هم اطلاعی داری دوست عزیز؟
اگه درمورد 2ماه اموزشی میخواید بدونید،ببینید به هرحال سربازی هستشو مسایل خودش رو داره....ولی درکل احترام شما رو دارن اونجا،مگراینکه خود فرد رعایت نکنه اخلاق رو
ازلحاظ جسمی هم فعالیتتون خلاصه میشه به تمرین رژه و ورزش...
اکثر بچه ها باشعورند اما بعضی ممواقع تک و توک پیدا میشن که باعث تنبیه جمع میشن که تنبیه هم دوویدن یا بشین و پاشو هست...چیز خاصی نداره واقعا،فقط لذت ببرید اونجا که هستید
در مورد تقسیم هم چون پزشک هستید باتوجه به تخصصتون به عنوان پزشک عمومی یا دندانپزشک یا اگر دامپزشک هستید در همون قسمت ازتون استفاده میشه،احتمال زیاد تهران تقسیم میشید شما و خدمت راحتی خواهید داشت.

M.Reza.2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود به همه بچه ها ، به ویژه دوستانی که افتادن خضرایی
منم 95/06/01 آموزشی خضرایی افتادم ( لی سانس - حس آبداری):general406:
میگم الان نیازی به کچل کردن نداره که ؟ روز یکم با موهای بلند بریم پادگان گیر نمیدن ؟;)
بر و بچ اگه مواردی خیلی حیاتی وجود داره که بدونیم ( به جز صفحه های نخست رو که یه خوندنی زدم) اگه بگن ازشون سپاسگذاریم:general601:

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
درود به همه بچه ها ، به ویژه دوستانی که افتادن خضرایی
منم 95/06/01 آموزشی خضرایی افتادم ( لی سانس - حس آبداری):general406:
میگم الان نیازی به کچل کردن نداره که ؟ روز یکم با موهای بلند بریم پادگان گیر نمیدن ؟;)
بر و بچ اگه مواردی خیلی حیاتی وجود داره که بدونیم ( به جز صفحه های نخست رو که یه خوندنی زدم) اگه بگن ازشون سپاسگذاریم:general601:
سلام
نه نیازی نیست روز اول

عمار70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
:):):)سلام به دوستان.منم امروز رفتم پلیس +10 و محل اعزامم پایگاه شهید خضرایی بود.امیدوارم ب خوبی تمام شه

عمار70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
محل سکونتم گرگان هستش.از گرگان کسی هست که تاریخ اعزامش 1شهریور باشه؟

mehran1371

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.منم اعزامی 1/6 هستم.افتادم شهید خضرایی

sam6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
من ١٩ ماه خضرايي بودم ساختمان پدافند،الان داداشم افتاده خضرايي دوباره ١/٦ :)
جاي خوبيه ارشداي خوبي داره تا اونجايي كه يادمه با تحصيلكرده ها برخورد بدي نميكردن،
اكثرا ارشداش همونايي عستن كه دارن دوره ميبينن كادري بشن بنابراين وظيفه نيستن كه بخوان اذيت كنند و ارشد بازي در بيارن

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
اهههه خضرايي خضرايي خضرايي.
قبل از اعزام این سایت رو دیده بودم که البته بی ربط هست
http://amozesh-khayati.ir/
بعد از آموزشی اومدم کامپیوتر رو روشن کردم دیدم همون سایت باز شد یاد روز اول خدمت افتادم که چه زود گذشت.
به قول بچه ها چشم میزاری رو هم و باز میکنی، دوباره میبندی و باز میکنی میبینی تازه یه ساعتش گذشته:general208::general208::general208:

سینا ج

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام تقسیم ما انجام شد من فوق لیسانس صنایع رو از تهران انداختن شیراز حالا هر کی از اعزامی های 04/01 شیرازی هست تهران افتاده و فوق لیسانس و دوره کد نیست و میخواد بره شیراز خبر بده ببینیم میشه جابجا شیم.

سینا ج

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام تقسیم ما انجام شد من فوق لیسانس صنایع رو از تهران انداختن شیراز حالا هر کی از اعزامی های 04/01 شیرازی هست تهران افتاده و فوق لیسانس و دوره کد نیست و میخواد بره شیراز خبر بده ببینیم میشه جابجا شیم.

بالا