برگزیده های پرشین تولز

" اعصاب خورد کن " های زندگی ما ...! (پست اول مطالعه بشه)

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
اعصاب خردکن ترین چیز اینه که میوه رو پوست بکنی و به جای پوست خود میوه رو بندازی تو سطل آشغال!!!
لامصب از شکشت عشقی هم بدتره:(

اعصاب خورد کن تر از اون اینه که بیای تو پیتی شروع کنی پست دادن وقتی ارسال رو میزنی logout شی !:mad: تو اون لحظه اس که میخوام کامپیوتر و خورد کنم...:weird:

arman na

Registered User
لایک‌ها
149
حالا جناب حسین خان من از تجارب خودم براتون بگم اولین کار اشتباهتون قبول کردن شارژ خریدنه دخترا وقتی اینو ببینن هر کی هم باشن تا وقتی سرویس میگیرن دنبالتن یکمی سرویس قطع شه یه جور دیگه میشن دوم اینکه من موندم جنابعالی که ازش خوشت میاد چطوری بهش نگفتی خانوممن خوش ندارم با رفیقم صحبت کنی و هیچ وقت زیاد دنبال یارو نرو چون کافیه بدونه واقعا ازش خوشت اومده اون وقت دور دوره اونه و تو رو به هر سمتی که میخواد میکشه و اینکه هیچوقت دل نبند هیچ وقت چون تنها کسی که ضررمیکنه خودتی و میدونم چه عذابی میکشی که حتی 1 دقیقه دیر به اس ام اسات دیر ج بده تا اینکه اصلا ج نده یه نصیحتی که یه عزیز توی زندگیم بهم گفت و تا آخرین لحظه ی زندگیم یادم نمیره اینه که ماهی رو هرچی محکم تر بگیری زود تر میپره

نه تنها تو تموم دوستان این تجربمه میگم میخواین عذاب نکشید دل نبندین دوسش داشته باشین ولی اگه واسه زندگی انتخابش کردین تا لحظه ی آخر که میاد توی زندگیتون دل نبندین چون دلبستگی همانا و ناراحتیتون با کوچکترین حرکت طرف همانا

هر چی خونسردتر باشی و بی محلی بعد از یه مدتی که دنبال رفتی بکنی دختر بیشتر سمتت میاد نمیدونم چه موجوداتین که هر چی ابراز علاقه کنی دور میشه و هر چی بی محل کنی دنبالت میاد(البته به شرطی که از شور در نیاد ها)

yaser 71

Registered User
لایک‌ها
106
حالا جناب حسین خان من از تجارب خودم براتون بگم اولین کار اشتباهتون قبول کردن شارژ خریدنه دخترا وقتی اینو ببینن هر کی هم باشن تا وقتی سرویس میگیرن دنبالتن یکمی سرویس قطع شه یه جور دیگه میشن دوم اینکه من موندم جنابعالی که ازش خوشت میاد چطوری بهش نگفتی خانوممن خوش ندارم با رفیقم صحبت کنی و هیچ وقت زیاد دنبال یارو نرو چون کافیه بدونه واقعا ازش خوشت اومده اون وقت دور دوره اونه و تو رو به هر سمتی که میخواد میکشه و اینکه هیچوقت دل نبند هیچ وقت چون تنها کسی که ضررمیکنه خودتی و میدونم چه عذابی میکشی که حتی 1 دقیقه دیر به اس ام اسات دیر ج بده تا اینکه اصلا ج نده یه نصیحتی که یه عزیز توی زندگیم بهم گفت و تا آخرین لحظه ی زندگیم یادم نمیره اینه که ماهی رو هرچی محکم تر بگیری زود تر میپره

نه تنها تو تموم دوستان این تجربمه میگم میخواین عذاب نکشید دل نبندین دوسش داشته باشین ولی اگه واسه زندگی انتخابش کردین تا لحظه ی آخر که میاد توی زندگیتون دل نبندین چون دلبستگی همانا و ناراحتیتون با کوچکترین حرکت طرف همانا

هر چی خونسردتر باشی و بی محلی بعد از یه مدتی که دنبال رفتی بکنی دختر بیشتر سمتت میاد نمیدونم چه موجوداتین که هر چی ابراز علاقه کنی دور میشه و هر چی بی محل کنی دنبالت میاد(البته به شرطی که از شور در نیاد ها)
این حرف آرمان رو خیلی قبول دارم . 3 سال دل بستم به کسی که میخواست بیاد توی زندگیم و آخرش هم به خاطر اوضاع کار و ... نشد و تایید نشدم و الان 3 ماهه زور میزنم بتونم حداقل گوشیمو توی دستم نگرم یا دائما فکرم درگیر اون نباشه . خواب و خوراک و زندگی و کار و خیلی چیزا رو ازم گرفته و نتونستم به رفتنش عادت کنم . اما طرف مقابل الان 1 ماه با کسی که 2 ماه بیشتر نیست اومده توی زندگیش عقد کردن و تمام
زن و دختر نمیتونه با عقل تصمیم بگیره اولش احساسش و بعد خانوادش در آخر قلبش
زن هیچ وقت موجود عاقلی نیست به خصوص قبل از 30 سالگی که هنوز مشکلات و سرد و گرم نچشیده

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515

مرسى و ممنونم واسه نصيحتا و تجارت عالى که بهم گفتى.
من ديگه کلا دايورت کردم روى چپ :)

خيلى ممنونم که 23 صفحه رو خوندى,فکر نميکردم کسى باشه که اينقدر علاقه داشته باشه اين خاطره رو بخونه و حتى اينکه نصيحتم هم بکنه.
ممنونم عزيز.
لطف کردى!

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
این حرف آرمان رو خیلی قبول دارم . 3 سال دل بستم به کسی که میخواست بیاد توی زندگیم و آخرش هم به خاطر اوضاع کار و ... نشد و تایید نشدم و الان 3 ماهه زور میزنم بتونم حداقل گوشیمو توی دستم نگرم یا دائما فکرم درگیر اون نباشه . خواب و خوراک و زندگی و کار و خیلی چیزا رو ازم گرفته و نتونستم به رفتنش عادت کنم . اما طرف مقابل الان 1 ماه با کسی که 2 ماه بیشتر نیست اومده توی زندگیش عقد کردن و تمام
زن هیچ وقت موجود عاقلی نیست به خصوص قبل از 30 سالگی که هنوز مشکلات و سرد و گرم نچشیده

ممنون دوست من.
انشاالله خدا کمک ميکنت بهت و بهترش رو بهت ميده.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
این روزها هیچ چیز به اندازه ی سرعت گیرهای خیابون ها روی اعصاب نیست ...
مسئولش هم معلوم نیست کدوم ننه قمریه ، شهرداری؟ ، راهنمایی رانندگی؟ همینطوری دیمی هر خیابونی که میرسن گند میزنن بهش ، ملت هم که رانندگیها همه بیسته بیسته ! تا به سرعت گیر میرسن سرعتو میارن روی 15 کیلومتر که شما که پشت سرشی قشنگ انرژی جنبشی ماشینت و انرژی روحی خودت کامل کامل تخلیه بشه . بابا یه بدبختی شاید عجله داره ، حداقل اگه لاک پشتی میری برو خط کنار نه تو خط سرعت اینقدر فِس فِس بزنی
4fvgdaq_th.gif

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055

از عمق تمام سلول های عصبی ...تایید میشه!!

arman na

Registered User
لایک‌ها
149
مرسى و ممنونم واسه نصيحتا و تجارت عالى که بهم گفتى.
من ديگه کلا دايورت کردم روى چپ :)

خيلى ممنونم که 23 صفحه رو خوندى,فکر نميکردم کسى باشه که اينقدر علاقه داشته باشه اين خاطره رو بخونه و حتى اينکه نصيحتم هم بکنه.
ممنونم عزيز.
لطف کردى!

خواهش چون زمان جونی برام پیش اومد و یه چیز میگم تا آخرش برو در عرض 3 روز به خاطر فشار عصبی 10 کیلو اومدم پایین و سرمم موی سفید افتاد توش(سن 19 سالگی)

آقا خلاصه این جنس ضعیفه اصلا ارزش نداره یه مرد بخاطرش خودشو درگیر کنه

ترجیحا زیر 32 سال بهشم فکر نکنید

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918
به‌‌ گزارش مرکز آمار ایران تابستان امسال میانگین نرخ زمین در تهران نسبت به سال قبل ۶ / ۳۳ درصد افزایش یافت و به ۲ میلیون و ۶۲۹ هزار تومان در هر متر مربع رسید. این نزدیک به ۳ ‌برابر نرخ زمین در پایتخت آلمان است.

n00180343-b.jpg

به گزارش افکارنیوز، تازه‌ترین گزارش مرکز آمار ایران نشان‌می‌دهد تابستان امسال میانگین نرخ زمین‌های مسکونی تهران در مقایسه با بهار امسال ۱ / ۱۷ درصد و نسبت به تابستان سال پیش ۶ / ۳۳ درصد افزایش یافته است.

آمارها حکایت از آن دارند که میانگین نرخ هرمتر زمین مسکونی در شهر تهران به ۲ میلیون و ۶۲۹ هزار تومان رسیده است.

این نرخ‌ها به تابستان تعلق دارند. صاحبان بنگاه‌های معاملات ملکی و دست‌اندرکاران زمین و مسکن اما می‌گویند که در پائیز و زمستان امسال قیمت‌ها باز هم افزایش یافته است. اگر میانگین نرخ یورو را در سال جاری خورشیدی ۴ هزار تومان در نظر بگیریم، میانگین نرخ زمین در تهران به ۶۵۷ یورو رسیده است.

تهران گرانتر از برلین

مقایسه جداول آماری میان تهران و برلین نشان می‌دهد که نرخ زمین در تهران نزدیک به سه برابر برلین است. میانگین نرخ هرمتر مربع زمین مسکونی در برلین تابستان سال ۲۰۱۲ میلادی حدود ۲۴۰ یورو بود. این رقم، اگر میانگین ارزش یورو را در طول سال ۱۳۹۱ خورشیدی ۴ هزار تومان در نظر بگیریم، با ۹۶۰ هزار تومان برابر می‌شود. این حتی از نرخ زمین در پست‌ترین مناطق تهران هم کمتر است.

افزایش قیمت‌ زمین با افزایش شدید قیمت خانه و آپارتمان و اجاره آن‌نیز همراه بوده است. برپایه داده‌های مرکز آمار ایران، میانگین قیمت هرمتر آپارتمان در مناطق ۲۲ گانه تهران تابستان امسال به ۲ میلیون و ۷۵۷ هزار و ۶۰۰ تومان رسید که نسبت به بهار امسال ۹ درصد و در مقایسه با تابستان سال قبل ۳ / ۳۲ درصد افزایش داشت.

قیمت ساختمان‌های مسکونی در مناطق مختلف تهران بسیارمتفاوت است. تابستان امسال میانگین نرخ هر متر مربع آپارتمان در منطقه یک تهران به حدود ۵ میلیون تومان رسید، اما در منطقه ۱۸ نزدیک به یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بود.

افزایش اجاره‌ها

نوسانات شدید قیمت زمین و ساختمان، در نهایت بیشترین فشار را بر اجاره‌نشینان وارد می‌کند.

تابستان امسال میانگین اجاره مسکن برای هر متر مربع آپارتمان مسکونی در تهران به ۱۵ هزار تومان رسید که نسبت به بهار ۲ / ۱۱ درصد و در مقایسه با فصل مشابه سال پیش ۵ / ۳۶ درصد افزایش داشت. در منطقه یک تهران این رقم به حدود ۲۲ هزار تومان رسیده است.

پرداخت چنین اجاره‌هایی تنها در صورتی امکان‌پذیر است که مستاجر ۳ درصد ارزش تقریبی ساختمان را نیز به‌عنوان ودیعه بپردازد.

منبع: افکارنيوز - نرخ زمین در تهران 3 برابر برلین!
کد:
http://www.afkarnews.ir/vdcgtz9qwak97w4.rpra.html

arman na

Registered User
لایک‌ها
149
به نظرم دیگه زندگی کردن حرومه تا چه برسه به تشکیل خانواده جای بسی تاسفه که به جایی رسیدیم که جونا کلا قید زندگی رو بزنن!!!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
به‌‌ گزارش مرکز آمار ایران تابستان امسال میانگین نرخ زمین در تهران نسبت به سال قبل ۶ / ۳۳ درصد افزایش یافت و به ۲ میلیون و ۶۲۹ هزار تومان در هر متر مربع رسید. این نزدیک به ۳ ‌برابر نرخ زمین در پایتخت آلمان است.

n00180343-b.jpg

به گزارش افکارنیوز، تازه‌ترین گزارش مرکز آمار ایران نشان‌می‌دهد تابستان امسال میانگین نرخ زمین‌های مسکونی تهران در مقایسه با بهار امسال ۱ / ۱۷ درصد و نسبت به تابستان سال پیش ۶ / ۳۳ درصد افزایش یافته است.

منبع: افکارنيوز - نرخ زمین در تهران 3 برابر برلین!
کد:
http://www.afkarnews.ir/vdcgtz9qwak97w4.rpra.html

حقوق ما یک چندم برلین؟؟؟؟؟

البته برلین که سهله ... تهران از بیورلی هیلزم گرون تره ....

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
عمو همیناست که آدمو پیر میکنه
156fs428254.gif
128fs4765852.gif

ای بابا کاشکی فقط پیر شیم ... فبلش دیونگی و صد تا مرض بی درمون دیگه
چرا ما تو اکثر مرضا صدر جدولیم یا مقام قابل توجهی داریم؟؟
مرضهای روحی و روانی .. استرس دایمی .. انواع سرطان ... مرضهای تنفسی و اسم ... مرگ و میر زودرس و غیر طبیعی و...... به خاطر چیه؟

baris manco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
آه باید از الان رو بچه های دبستانی کار کنن که ماشین تک سرنشین بیرون نیارید....تا شاید تا 2024 یکم از آلودگی کاسته شد...کجای دنیا دوتا کارخونه ی خودرو سازی..(البته اینا فرغون میسازن)....بین دوتا شهر قرار گرفته!!!
کجای دنیا یه خودرو یه قیمت ثابت نداره..دیگه چه برسه به بربری...
کجای دنیا قیمت انواع موتور وماشین 5تا 7برابره قیمت جهانیشه...
کجای دنیا ..یه روزبه یکی میگن معافی یه روز میگن برو خدمد ....
و چند کجای دنیا ی دیگر.

Last edited:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

baris manco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
اینکه اینترنت در ایران20 برابر از دنیا گرانتره و اینکه قراره همین نت 70%افزایش قیمت داشته باشه خیلی اعصاب خوردیه.......

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
اعصاب خورد کن یعنی بعد از 5 سال هنوز استخدامت نکنن!
اعصاب خورد کن یعنی تمام هم ترمی هات درسشون تموم بشه با معدل 15-16 ولی تو 3 ترم اضافه تر بخونی با معدل 13!
اعصاب خورد کن یعنی طرف همه کار میکنه طول ترم آخرشم شب امتحان با قرص بیدار میمونه میاد 17 میشه اون درس رو...
و از همه بدتر اینه که درس خوندن تو این مملکت هیچ فایده ای نداره!!

بالا