برگزیده های پرشین تولز

الان درآمد ماهانه یا سالیانه تون چقدره؟ چقدر درآمد راضیتون میکنه؟

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
اگه منظورتون فروشگاه های اینترنتی که کار خیلی سختی هست و سرمایه زیاد و داشتن نیروی متخصص و روابط عمومی بالا برای موفقیت میخواد یه نگاه به سایت دیجی کالا بکنید سرمایه گذاری خیلی زیادی کرده و تونسته موفق باشه حالا فکرش بکنید من شما با دو زار سرمایه چطوری میتونیم با این سایت ها رقابت کنیم بنابراین موفقیت در این کار ساده نیست اگه ساده بود مطمئن باشید الان همه از اینترنت پول پارو میکردند

miim

Registered User
لایک‌ها
451
پردرامدترین رشته تحصیلی به نظر شما چیه؟ارشد برم همون:D

miim

Registered User
لایک‌ها
451
اگه منظورتون فروشگاه های اینترنتی که کار خیلی سختی هست و سرمایه زیاد و داشتن نیروی متخصص و روابط عمومی بالا برای موفقیت میخواد یه نگاه به سایت دیجی کالا بکنید سرمایه گذاری خیلی زیادی کرده و تونسته موفق باشه حالا فکرش بکنید من شما با دو زار سرمایه چطوری میتونیم با این سایت ها رقابت کنیم بنابراین موفقیت در این کار ساده نیست اگه ساده بود مطمئن باشید الان همه از اینترنت پول پارو میکردند
تایید میشه به همین سادگی نیست شاید کمتر از یک درصد به همچین درامدی میرسند

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
الان فقط کارمند ها خوب حقوق میگیرند اگه شما به مشاغل دیگه نگاه کنید مثل صنعت میبینید که دارنده مشاغل باید سرمایه زیادی برای کارش کنار بذاره و در نهایت سود زیادی هم ممکن نداشته باشه چون صنعت زیاد وضعش خوب نیست یا مثلا هر کار دیگری بخواهید انجام بدید مثلا یکی از دوستان گفت موبایل فروشی این کار نیاز به مغازه داره الان مغاز ها حداقل یک میلیون کرایشون هست و کلی هم سرمایه میخواد و تا دلت بخواد دست در این کار زیاد هست بنابراین موفقیت در این کار هم ساده نیست تا اونجا که من میدونم درآمد7-8 میلیونی نداره مگر در جای خیلی خاص

miim

Registered User
لایک‌ها
451
من شنیدم که هر کس یه مقدار روزی معلومی داره هر چقدر زور بزنه بیشتر از اون نمیتونه دربیاره

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
دوستان بنظرتون کار با خاور چقدر درآمد داره ؟یکی به من پیشنهاد داده خاور بخرم بعد اون کار کنه و درآمدش تقسیم کنیم

RAHVAR

Registered User
لایک‌ها
453

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
من شنیدم که هر کس یه مقدار روزی معلومی داره هر چقدر زور بزنه بیشتر از اون نمیتونه دربیاره
درست به همین دلیله اکثر آخوندا مایه دارن. آخه به خدا نزدیکترن.

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
خب چه سایتی؟ موضوعش؟ نحوه درامد زاییش؟؟ میزان وقتی که براش میذاره؟؟ بعد چن وقت به این درامد رسیده؟؟
عزیز من اولا ایشون ناراحت میشن که آدرس بدم.
ثانیا موضوع مهم نیست. مهم اینه که تجربه و علم این کار رو داشته باشی.
اون دوستم هم علم و تجربه لازم رو تا حدی داره و از هر سایتی می تونه کسب درآمد کنه.
خودمم از اینترنت در میارم مبلغش دیگه بماند!

بازم میگم موضوع سایت مهم نیست. خیلی ها که از اینترنت پول در نمیارن فقط دنبال اینن که یه نفر رو پیدا کنن که توی یه سایت خاص داره کسب درآمد می کنه فورا میرن همون سایت رو می زنن.
ولی به همین راحتی نیستش . باید تجربه داشته باشی!

همون کاربری که گفتن ماهی 3 تومن از نت در میارم گفتن که چند سال تجربه کسب کردن الان دارن ماهی 3 تومن در میارن.
پس یه جورایی به حرف ایشون می رسیم.

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
منم ماهی 1.700 شغل دولتی
اما میخام برسونمش به ماهی 4 تومن ...
الان دانشجوی ارشد هستم
میخام بعد فارغ التحصیلی استاد دانشگاه بشم ....
فکر کنم اون موقع 4 یا 4.5 برسه درآمدم!
.
.
.
تو فکرمه آژانس هواپیمایی بزنم ... اما نمیدونم سود داره یا نه ؟

بالا