برگزیده های پرشین تولز

الان درآمد ماهانه یا سالیانه تون چقدره؟ چقدر درآمد راضیتون میکنه؟

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
یکی از میشناسم ماهانه 10 م درامد داره
عراق کار میکنه خط لوله گار
بله اين مبلغ ها اونجا خيلي عاديه
من خيلي از اقوام و دوستام اونجا كار ميكنن بخاطر نزديكي به شهر خودمون

Sent from my Q74 using Tapatalk 2

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
بله اين مبلغ ها اونجا خيلي عاديه
من خيلي از اقوام و دوستام اونجا كار ميكنن بخاطر نزديكي به شهر خودمون

درامدشون ب دلاره، 3 الی 4 هرار میگیره

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
تفریح!
نا امن ترین کشور دنیا عراق برای زندگی
چ تفریحی!

al2

Registered User
لایک‌ها
3,251

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
ماهی 2/5 تا 3 البته ثابت نیست
دانشجو ترم 6

تقریبا ماهی 1 تومن خرج الکی میکنم هر کار میکنم کم نمیشه
بقیشم پس انداز ولی چه فایده هرچی پس انداز میکنیم همه چی دو برابر میره روش

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
ماهی 2/5 تا 3 البته ثابت نیست
دانشجو ترم 6

تقریبا ماهی 1 تومن خرج الکی میکنم هر کار میکنم کم نمیشه
بقیشم پس انداز ولی چه فایده هرچی پس انداز میکنیم همه چی دو برابر میره روش
شما چند سالتونه؟ مجردين يا متاهل
بعد چه دانشگاهی؟

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
تفریح!
نا امن ترین کشور دنیا عراق برای زندگی
چ تفریحی!
فکر کنم منظورش اربیل هست که خودمختار اداره میشه نه جاهای دیگه؟
منطقه كردستانشو بريد ببينيد امنيت به چي ميگن
اصلا يه كشور ديگه س واسه خودش

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,473
یکی از میشناسم ماهانه 10 م درامد داره
عراق کار میکنه خط لوله گار
بله خط لوله گاز.
فقط باید مهارت داشته باشی.مهارت اساتاد کارهایی که من میشناسم طوری هست که به روش تجربی و شاگردی به دست آوردن و توی تست هایی که قبل از شروع به کار توسط چند مهندس که ادعا هم دارند به راحتی قبول میشن.

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
م

منم 6سالم بود خودم ظرف میشستم الان چی در اومدم؟ ها؟ چی دراومدم؟:mad:
تو امریکا باشی ، خیلی معذرت میخوام ، حتی نتونی خودتو بشوری هم آینده خوبی داری اینجا خدای عرضه هم باشی تهش معلوم نیست چی بشی

مرد مومن من میگم باید هرچی ادامه داشته باشه من موقعی که سال74 15سالم بود مرفتم تو گزفروشی فروشندگی میکردم روزی 200تومن حقوقم بود ماهی شش هزارتومن بعدش امدم هم دیپیلمم فنی رفتم تالیسانسمم کار بودم توبازار وای ان موقع پدرمم بهم میگفت چکار کنم الان دیگه خودم میدونم چی برا ایندم خوبه.رشدی فکری که پدرومادر میتونن بدن به بچه هاشون
هیچ کس دیگه نمیتونه بده. باید من موقعی کع ایران بودم ماهی هشت میلیون درامدم بود نگاه فقط یه چشم از کارامو بهت میگم تا ساعت اداری ییه جا بودم بعدش 5تا9شبم یه جا دبیگه.9تا2 صبحم یه جای دیگر بودم 2همون جا میخوابیدم تا شش میزدم بیرون هشت ازدوباره میومدم سرکار.

الانم 2500دلار درامدمه هم از طریقه بازارفارکس هم از طریق فروش موارد سنتی ایران.مثل گز باقلوا و............اینجا یه بنده خدایی هست سی و سه پل وبرج ازادی و..........رو باچوب میفروشه منم به خارجیا بایه سیستم روشنایی اضافه تر میفروشم.

alloyal

Registered User
لایک‌ها
50
منم دانشجو ام و ازدوج کردم
یه مغازه کوچیک هم زدیم با داداشم از توش یه 1 تومنی در میاد خدارو شکر ولی خیلی کمه واسه کسی که ازدواج کرده
هر ماه یه 1 تومن کم میاد :-0 حداقل

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
مرد مومن من میگم باید هرچی ادامه داشته باشه من موقعی که سال74 15سالم بود مرفتم تو گزفروشی فروشندگی میکردم روزی 200تومن حقوقم بود ماهی شش هزارتومن بعدش امدم هم دیپیلمم فنی رفتم تالیسانسمم کار بودم توبازار وای ان موقع پدرمم بهم میگفت چکار کنم الان دیگه خودم میدونم چی برا ایندم خوبه.رشدی فکری که پدرومادر میتونن بدن به بچه هاشون
هیچ کس دیگه نمیتونه بده. باید من موقعی کع ایران بودم ماهی هشت میلیون درامدم بود نگاه فقط یه چشم از کارامو بهت میگم تا ساعت اداری ییه جا بودم بعدش 5تا9شبم یه جا دبیگه.9تا2 صبحم یه جای دیگر بودم 2همون جا میخوابیدم تا شش میزدم بیرون هشت ازدوباره میومدم سرکار.

الانم 2500دلار درامدمه هم از طریقه بازارفارکس هم از طریق فروش موارد سنتی ایران.مثل گز باقلوا و............اینجا یه بنده خدایی هست سی و سه پل وبرج ازادی و..........رو باچوب میفروشه منم به خارجیا بایه سیستم روشنایی اضافه تر میفروشم.
حاجي ايران وضعت بهتر بود كه

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
حاجي ايران وضعت بهتر بود كه

نگاه کنید من امدم اینجا فقط یخاطر اینکه چون دوست نداشتم بچه هام بافرهنگ ایران بزرگ بشن حالا بگذریم که ازدواجم نکردم ولی خیلی سخته قبولش که جایی کارکنی که هر 10سال یه بار وضعیت اقتصادیش عوض میشه.تورم داره.الن هفت وهشت میلیون 2000تا300هزاردلار فکرکنم بشه ولی نگاه کنید نسبت به تخصصی که من داشتم این پول برام کم بود چون دوستان میدونن که خودمونم سره کاریم پدرم میگفت کارکن خوبه ماهم گوش میدادیم.ولی وقتی ببینی برای یه مشت گاگول که هیچی نمیدونن کارکنی خوب این میشه.دیگه من خدا میدونه از توبوشهرکارکردم تا توتهران قم اصفهان مشهد کرمانشاه واهواز ولی اخرسرم منت پول دادن سرت میزارن بااینکه پس اندازمم خوبه ولی ترس از اینده سبب بروز همچین مشکلاتی میشه.

اقا فقط خودتو وخدا وگاهیم بنده خدا هواشونو داشته باش.مطمن باش موفق میشی

من تابهمن91پولامو گذاشتم به دلارتبدیل کردم و گذاشتم به حساب یورو دربانکی در المان ولی خدا رو شکر با دلار ازاد 1500تومنی اینگونه شد چون از قدیم پس انداز میکردم .برام خوب بود.بعدشم طرح تحقیقاتی دکترامو توالمان میگذرونم که سیستمه جامع مبادلات بازرگانی وتجاریست باتوجه به رویکردهای هزینه ای ودرامدی از یه الگوریتم خاصیم پیروی میکنه.

اگه فکر میکنی میتونی از زیرکاردیگران در بری و برا خودت انجام بدی کار حتما این کاروکن.

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
نگاه کنید من امدم اینجا فقط یخاطر اینکه چون دوست نداشتم بچه هام بافرهنگ ایران بزرگ بشن حالا بگذریم که ازدواجم نکردم ولی خیلی سخته قبولش که جایی کارکنی که هر 10سال یه بار وضعیت اقتصادیش عوض میشه.تورم داره.الن هفت وهشت میلیون 2000تا300هزاردلار فکرکنم بشه ولی نگاه کنید نسبت به تخصصی که من داشتم این پول برام کم بود چون دوستان میدونن که خودمونم سره کاریم پدرم میگفت کارکن خوبه ماهم گوش میدادیم.ولی وقتی ببینی برای یه مشت گاگول که هیچی نمیدونن کارکنی خوب این میشه.دیگه من خدا میدونه از توبوشهرکارکردم تا توتهران قم اصفهان مشهد کرمانشاه واهواز ولی اخرسرم منت پول دادن سرت میزارن بااینکه پس اندازمم خوبه ولی ترس از اینده سبب بروز همچین مشکلاتی میشه.

اقا فقط خودتو وخدا وگاهیم بنده خدا هواشونو داشته باش.مطمن باش موفق میشی

من تابهمن91پولامو گذاشتم به دلارتبدیل کردم و گذاشتم به حساب یورو دربانکی در المان ولی خدا رو شکر با دلار ازاد 1500تومنی اینگونه شد چون از قدیم پس انداز میکردم .برام خوب بود.بعدشم طرح تحقیقاتی دکترامو توالمان میگذرونم که سیستمه جامع مبادلات بازرگانی وتجاریست باتوجه به رویکردهای هزینه ای ودرامدی از یه الگوریتم خاصیم پیروی میکنه.

اگه فکر میکنی میتونی از زیرکاردیگران در بری و برا خودت انجام بدی کار حتما این کاروکن.

ارزش فعلی دلار در آلمان برابر همون ارزش در سال 91 هست . ارزشش حتی کمی کاهش پیدا کرده نه افزایش.در نتیجه شما اگر تو آلمان اون پول رو مصرف کنید ، هیچ سودی نکردید ولی اگر بتونید به ایران منتقل کنید ، بله سود کردید. البته ظاهرا. چون اگر سال 91 در ایران با همون پول(ریال) که دلار 1500 تومنی خریدید ، ملک خریداری می کردید ، بیشتر از اینها سود کرده بودید

موفق باشید

بالا