• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اموزش : ثبت نام در سایت کسب درامد propellerads

خلیج فارس

Registered User
لایک‌ها
126
دوستانی که تجربه دارن مثلا 15000 آیپی چقدر میده

omid2iran

Registered User
لایک‌ها
195
ببین با کی ها شدیم 70 میلیون . من دو ساله از iLivid استفاده میکنم . این آی لیوید فقط یه دانلود منیجر هستش چرا متوجه نیستین . الان خود دانلود منیجر به خیلی چیز ها تو سیستم دسترسی داره. از فایل ها گرفته تا داخل نت که وقتی میزنین دانلود استارت بخوره . این آی لیوید یه کم پیشرفته تر از دانلود منیجر معمولی هست و با گریس مانکی و افزونه های مرورگر کار میکنه و واسه خاطر همین مرورگر رو زیر فشار میزاره و همتون فک میکنین که مرورگر گیج شده . :general309: این شرکت آی لیوید بالای چندین میلیارد دلار هزینه کرده تا تو بین سیستم های کل دنیا رایج شه چون بعد از مدتی این نرم افزار رمز میخواد که برای گرفتن رمز باید خرید کرد . ( دقیقا مثل دانلود منیجر معمولی )

phoenix1368

Registered User
لایک‌ها
653
عزیزم بلدی از Google استفاده کنی؟ یا دانش دو ساله خودت رو از اون برتر می دونی؟ اگه می دونی که هیچ! همچنان استفاده کن از این ویروس. اگه هم 0.1% یه روزی به دانش خودت شک کردی فقط یکم توی گوگل به انگلیسی در مورد این بدافزار سرچ کن! فقط پنج دقیقه وقت بذاری می بینی چی هست این. چرا اون یکی دانلود منیجر ها این همه کار روی سیستم نمی کنن؟ حتما ضعیف هستن و این بدافزار قوی هست نه؟ یکم تحقیق کنید بعد حرفی بزنید! خواهش کردم!!
شما دانشمند و همه کاره تبلیغ سایتت کردی افرین دوست عزیز
شما هنوز فرق بد افزار با ویروس نمیدونید خواهشا چیزی نگید.مشکل همین هست کسی که یک سایت زد و سرچ توی گوگل یاد گرفت فکر میکنه علامه دهر هست و برا همه فتوا صادر میکنه.شما برو از همون گوگل فرق بد افزار و ویروس و برنامه های تبلیغاتی را یاد بگیر. با این کارا بازدید سایتت نمیره بالا پست شما نیز گزارش شد
شما وظیفت انجام دادی.هرچند کارت تبلیغ بود یکی از وبلاگ یا سایت های دیگت هم که فیلتر شد این مطلب گذاشته بودی.فیلترینگ هم هیچ مشکلی نداره.
www.internet.ir همه میتونن تماس یا ایمیل بگیرن بپرسن

abbaskh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
من ثبت نام کردم یه کد داد گذاشتم ولی بنر سبز دانلود نیست و به صورت تصادفی بنر تغییر میکنه
چطوری باید بنر سبز رو بزارم؟!
مرسی

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
من ثبت نام کردم یه کد داد گذاشتم ولی بنر سبز دانلود نیست و به صورت تصادفی بنر تغییر میکنه
چطوری باید بنر سبز رو بزارم؟!
مرسی
دوست عزيز شما بايد وقتي ميخواي نحوه دريافت كد رو انتخاب كني گزينه direct رو انتخاب كني و لينك ميده بهت تا روي يك تصوير مثل دكمه سبز دانلود بزاري.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
ببین با کی ها شدیم 70 میلیون . من دو ساله از iLivid استفاده میکنم . این آی لیوید فقط یه دانلود منیجر هستش چرا متوجه نیستین . الان خود دانلود منیجر به خیلی چیز ها تو سیستم دسترسی داره. از فایل ها گرفته تا داخل نت که وقتی میزنین دانلود استارت بخوره . این آی لیوید یه کم پیشرفته تر از دانلود منیجر معمولی هست و با گریس مانکی و افزونه های مرورگر کار میکنه و واسه خاطر همین مرورگر رو زیر فشار میزاره و همتون فک میکنین که مرورگر گیج شده . :general309: این شرکت آی لیوید بالای چندین میلیارد دلار هزینه کرده تا تو بین سیستم های کل دنیا رایج شه چون بعد از مدتی این نرم افزار رمز میخواد که برای گرفتن رمز باید خرید کرد . ( دقیقا مثل دانلود منیجر معمولی )

شما دانشمند و همه کاره تبلیغ سایتت کردی افرین دوست عزیز
شما هنوز فرق بد افزار با ویروس نمیدونید خواهشا چیزی نگید.مشکل همین هست کسی که یک سایت زد و سرچ توی گوگل یاد گرفت فکر میکنه علامه دهر هست و برا همه فتوا صادر میکنه.شما برو از همون گوگل فرق بد افزار و ویروس و برنامه های تبلیغاتی را یاد بگیر. با این کارا بازدید سایتت نمیره بالا پست شما نیز گزارش شد
شما وظیفت انجام دادی.هرچند کارت تبلیغ بود یکی از وبلاگ یا سایت های دیگت هم که فیلتر شد این مطلب گذاشته بودی.فیلترینگ هم هیچ مشکلی نداره.
www.internet.ir همه میتونن تماس یا ایمیل بگیرن بپرسن

این رفیق ما در توهم توطئه هستش ما خواستیم ازش تبلیغات بخریم برای همین سایت

ما رو به بمب گذاری در حوادث 11 سپتامبر متهم کرد و در اخر هم یک بیانیه چند صفحه ای در باب این که ما چقدر بی فرهنگ هستیم و ایشون خیلی ادم خوب یک و عالی ! هستن صادر کرد :D

مواظب باشید به دست داشتن در نسل کشی رواندا متهم نشید

Taher_Tehrani

Registered User
لایک‌ها
58
دوستان واریزی دارن ! کسی تا حال برداشتی داشته ؟

ZxGroup

Registered User
لایک‌ها
174
کسی میدونه چه روزهایی واریزهارو انجام میدن ؟؟؟
(زمان مشخصی داره؟)

ممنون

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
کسی میدونه چه روزهایی واریزهارو انجام میدن ؟؟؟
(زمان مشخصی داره؟)

ممنون
ماه قبل كه يكم ماه ميلادي بود فك كنم بازم اينجوري باشه يعني تقريبا 12 روز ديگه واريز بعدي انجام ميشه :general609:

alijonlover

Registered User
لایک‌ها
23
دوستان بنده یه اکانت از همین سایت دارم و تا الان 75 دلار درامد داشتم و دیگه نمیخام باهاش کار کنم اگر کسی خواست پخ بده...

alinonor

Registered User
لایک‌ها
389
منم یه اکانت دارم که 95 دلار توشه ، به دلیل اینکه بازدید سایتم افت کرده و درآمدم هم پایین اومده میخوام بفروشمش
هر کی خواست پ.خ کنه
باتشکر

kian20

Registered User
لایک‌ها
30
میشه با یه سات ثبت نام کرد ولی کد تبلیغات رو توی یه سایت دیگه گذاشت ؟ خلاف قوانینش که نیست ؟

بالا