برگزیده های پرشین تولز

انتخاب شاپ عرضه کننده تلفن همراه با کیفیت

RedDragona

Registered User
لایک‌ها
594
فلش داره اما زیاد قوی نیست ...عکس از خود گوشی صفحه اول هست.در ضمن کپی برابر اصله هیچ فرقی نداره
اگه میشه ازش بنچمارک بگیرید و عکس صفحه مشخصات و نمره بنچمارک رو بذارید. عکس دوربین هم اگه میشه...
آرم هواوی که نداره روش داره؟
پردازنده گرافیکی ـش رو نمیدونید؟

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk 4 Beta

jefridav

Registered User
لایک‌ها
153
تو صفحه اول که نوشته موجوده!

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk 4 Beta
منظورشون از موجود،پیش،خرید کردنه.چون آقا احسانی این مدلای که تو صفحه اول گذاشتن،همشونو سفارش خرید دادن،از چین،تا بیاد طول میکشه.
یه وقت میبینی بعد از موجود شدن این قیمتها نموند(مثل هایر که اولش 460 بود،الان بالای 500)

Sent from my XperiaMod W910 using Tapatalk

fireinpole

Registered User
لایک‌ها
936
من بد برخورد کردم ؟
شما فردا تشریف بیار دره مغازه برچشسب صفحه . پلاستیک شارژر . کش . پلاستیک سیم شارژر رو بدم خدمتت
من چون فکر کردم می خواید تعویض کنید نیورده بودم که با هم جا به جا کنیم
اضافه می کنم برچشب رو صفحه انگار 100 بار کنده شده بود و چسپیده بود اما بازم نگه داشتم
ولا من حرفه بدی می زنم ؟
میگم مگه شما نمیگی گوشی . گوشی شما نیس ؟
شما به قول دوستان با این همه دب دبه کب کب فاکتور هاتو زیرو رو کنی سریال پیدا میشه
من شغلم عطاریه . یه سیر زردچوبه میفروشم حسابشو دارم . بعد گوشی 500 ت رو نداشته باشید ؟
میشه ؟>

وقتی به علاوه ی خدا باشی ، منهای هرچیزی می تونی زندگی کنی . ولی وقتی منهای خدا باشی همه چیزارم داشته باشی نمیتونی زندگی کنی.. هیچ تصادفی هم بی حکمت نیست. به گذشته فکر کن.

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
p6 بدستم رسید و با تشکر از اقای احسانی ..نسبت به قیمتش گوشی خوبیه دوربین او کیفیت بدنه خوبی نداره ..قاب پشتی هم خوب جا نمیره کمی نسبت به بالای صفحه .صفحه زیری کمی بالاتره حالا این مدل اینطوری بوده یه تمام مدلها اینطورین نمیدونم والا .در کل با این قیمت بهتر از این نمیشه ازش توقع داشت .
برادر تونستی از زوایای مختلف عکس بزار به همراه بنچمارک

saee.naghi

Registered User
لایک‌ها
17
سلام نحوه خرید چجوریه این قیمت ها که زدید قیمت نهایی یا نه ، بعد از سفارش چند روز طول میکشه بدستمون برسه اصلا نحوه کار چجوریه تو صفحه اول توضیحی داده نشده اینا که زدید موجوده واقعا موجوده یا بعدا میاد در ضمن من یه Infocus M320 Octa core میخواستم باید چیکار کنم

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
سلام نحوه خرید چجوریه این قیمت ها که زدید قیمت نهایی یا نه ، بعد از سفارش چند روز طول میکشه بدستمون برسه اصلا نحوه کار چجوریه تو صفحه اول توضیحی داده نشده اینا که زدید موجوده واقعا موجوده یا بعدا میاد در ضمن من یه Infocus M320 Octa core میخواستم باید چیکار کنم
دادا گوشیها 15 اردیبهشت میرسه ایناهم قیمت نهایی هست و مدلی هم که شما میخوای 2تا بیشتر نیست که فکر میکنم پیش فروش شدن

jefridav

Registered User
لایک‌ها
153
نه دوست عزیز.موجوده،پیش فروش نشدن.البته تا جایی که من میدونم

negaar66

Registered User
لایک‌ها
22
سلام دوست من

مشکلی نیست فقط اونجا که گفتید تا حالا 6تا گرفتید اون هم از کسی که گوشی از من میگیره هیچ مشکلی نداشته ولی اولین گوشی رو از من گرفتید پرش صفحه داره یعنی به نوعی من به شما گوشی انداختم اما یه چیز.

البته خدمتت اس ام اس دادم و گوشی که من به شما دادم باورت نمیشه چقدر تست کردم ولی گوشی که از شما گرفتم تمام شارژر و کابلش از پک دراومده و کارکرده و رو گوشی برچسب زده شده و تو گوشی تعداد زیادی بازی نصب شده من با خودم این فکرو کردم که این گوشی قطعا" مال من نیست و این گوشی قبلا" به شما انداخته شده و شما فقط با این روش گوشی رو به من انداختی و چون من احمق بودم سریال گوشی رو ننوشتم ولی با منطق و دانشی که دارم این گوشی ها به محض روشن کردن بلافاصله صفحه تیک میزنه پس من موقع تست میفهمیدم ولی شما زود بلافاصله یادته بعد از تحویل به من زنگ زدی که این پرش صفحه داره اما شما بعداز روشن کردن که فهمیدی دیگه لزومی نداشت محافظ ببری موبایل فروشی بچسبونی و کلی بازی بریزی خلاصه 100 هزار شاید چیزی به حساب نیاد ولی یادت باشه اون خدائی که بالاسر هست کارش درسته و خودش جبران کننده است و من از وجود سالارش خیلی نتیجه دیدم چون سعی کردم کارم درست باشه اتفاقا" خیلی ها پارسال پول من رو خوردن ولی اون برام جبران کرد به امید موفقیت دوست عزیز./////////////

خدمت دوستان عزيز پي تي بايد عرض كنم جناب احساني مرد بسيار شريف و قابل اعتمادي هستن و بنده تو اين دوسالي كه نزديك 20 - 30 تومن خريد از ايشون داشتم جز انصاف و خوش برخوردي چيزي از ايشون نديدم،

ولي اينجا ميخوام ازشون خواهش كنم به يه طريقي سريال گوشيهاي فروش رفته شونو حتما ثبت كنن كه ازين دست سوء تفاهمات احتمالي پيش نياد،

كلا يه باركدخوان با نرم افزار هلو كه قيمت چنداني هم نداره واسه اينكار كافيه؛ ولي هميشه اينجور جاها كمك كننده ست...

Sent from my A60T using Tapatalk 4 Beta

Amir_HA

Registered User
لایک‌ها
93
هردو سخت افزار مشابه ای دارن ولی G700 دوگیگ رام دارد که به نظر من G700 خیلی بهتر است.

ممنون ولی قیمتاشون هم نزدیک 200 تومن متفاوت هست ولی تشکر از راهنمایی که کردید
حالا فکرامو میکنم ممکن هست این نوت 3 رو ازتون بخرم ولی طرح اصلی یکم شک دارم
بازم ممنون

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
باقیمانده هزینه گوشی ها به حساب شما واریز شد
سپاس

vpsserverx

Registered User
لایک‌ها
177
سلام

لطف می کنید عکس هایر 718 هم در پست اول تاپیک قرار بدین ؟

Master-Of-Joint

Registered User
لایک‌ها
95
negaar66
با حرفتون كاملا موافقم
حتي من يادمه روي تمام كارتن هاي رزوندشون يه نوشته نا مغهوم ريز بود
ميتونن چك كنن
منم به هيچ وجه نگفتم ايشون فروشنده ي بدي هستن
اما ايشون فكر مي كنن ما از زير بته ...
نه آقاي احساني .
من اگه ١ درصد كلكي تو كارم بود تاحالا جواب همرو ميدادم ؟
پولمو ميگرفتم و يا علي

alisina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با سلام
دوستان میتونن بگن این p6 پیرگاردین چند سیمکارته است؟

yasidevil

Registered User
لایک‌ها
45
قضیه این s4 clone چیه؟
گوشی طرح هست؟
اگه نه میشه یه لینک مشخصات از یه سایت معتبر بدید!
ممنون

بالا