• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

انتخاب شاپ عرضه کننده تلفن همراه با کیفیت

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
پخ دادم برای خرید sx1

foro

Registered User
لایک‌ها
14
سلام ببخشید قیمت سایتو باید مد نظر قرار داد یا لیست قیمت چون با هم فرق میکننن

mahdi255

Registered User
لایک‌ها
42
سلام. لومیا 1320 چه رنگ هایی دارین؟ گارانتی کجان؟

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
متاسفانه......
بنده یک عدد گوشی اسکالر مشکی سفارش دادم که برام طلایی شو فرستادن!!!! که امروز به دست بنده رسید و در کمال ناباوری
1-لیبل روی ال سیدی کنده شده بود و دباره روش چسبونده بودن و از صدها حبابی که زیرش بود مشخص بود
2-باطری از پک خارج شده بود و مشخصا گوشی استفاده شده بود
3- کارتن پلمپ نداشت
4- از همه مهمتر دوربین که برام خیلی مهم بود کلی خش داشت
به ایشون زنگ زدم و ابتدا منکر همه چیز بودن و بعدا قبول کردن که بله ما گوشی رو تست کردیم حالا دلیل کندن لیبل چیه خدا میدونه
و گفتن پس بده تعویض کنم و فکر کرده میخوام تلکه کنم فرمودن یه پولیم میذارم برمیگردونم بهت که بهم خیلی برخورد
گفتن امتیاز منفی هم بدی منم بهت منفی میدم!!!
خلاصه الان بی خیال دادن امتیاز منفی شدم و فقط اینجا عنوان کردم که حواستون باشه در خرید از فروشگاه انتخاب شاپ
در ضمن ابتدا قیمت ها مناسب به نظر میاد ولی انقدر روش بابت ارسال و حتی پرداخت از طریق درگاهشون که 6000 تومن کم میکنه که قیمت گوشی با بقیه جاها یکی در میاد

fireinpole

Registered User
لایک‌ها
936
دوست عزیز بنده به عنوان خواننده پست شما عرض میکنم. به هر علتی گوشی فرستاده برای شما باب طبعتون نبوده. یا اصلا فرض میگیریم ارسال اشتباه بوده. فروشنده طبق فرمایش خودتون اومده گفته تعویض میکنم و اگه خسارتی هم دیدین به شما پرداخت میکنم. این نشان از درک بالای فروشنده و احترام به مشتری داشته. حالا اینی که به شما به این زودی برخورده واقعا جای تعجب داره. !!!!

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
...

Last edited by a moderator:

drpc

Registered User
لایک‌ها
274
بنده قصد قضاوت و دخالت ندارم اما اقاي احساني واقعا کارشون درست.اگر مشکلي هم به وجود اومده علتش فقط اين بوده که سرشون شلوغ بوده

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
.......................

Last edited:

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
...................

Last edited:

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
متاسفانه......
بنده یک عدد گوشی اسکالر مشکی سفارش دادم که برام طلایی شو فرستادن!!!! که امروز به دست بنده رسید و در کمال ناباوری
1-لیبل روی ال سیدی کنده شده بود و دباره روش چسبونده بودن و از صدها حبابی که زیرش بود مشخص بود
2-باطری از پک خارج شده بود و مشخصا گوشی استفاده شده بود
3- کارتن پلمپ نداشت
4- از همه مهمتر دوربین که برام خیلی مهم بود کلی خش داشت
به ایشون زنگ زدم و ابتدا منکر همه چیز بودن و بعدا قبول کردن که بله ما گوشی رو تست کردیم حالا دلیل کندن لیبل چیه خدا میدونه
و گفتن پس بده تعویض کنم و فکر کرده میخوام تلکه کنم فرمودن یه پولیم میذارم برمیگردونم بهت که بهم خیلی برخورد
گفتن امتیاز منفی هم بدی منم بهت منفی میدم!!!
خلاصه الان بی خیال دادن امتیاز منفی شدم و فقط اینجا عنوان کردم که حواستون باشه در خرید از فروشگاه انتخاب شاپ
در ضمن ابتدا قیمت ها مناسب به نظر میاد ولی انقدر روش بابت ارسال و حتی پرداخت از طریق درگاهشون که 6000 تومن کم میکنه که قیمت گوشی با بقیه جاها یکی در میاد

قضیه حل شد به صورت عالی

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
قضیه حل شد به صورت عالی

خدمت این دوست عزیز هم عرض کردم برای دوستانی که قصد خرید گوشی دارن وقتی شما 300 هزارهزینه میکنید باید قبول کنید یک سری کمبودها هست اگر نبود هیچ وقت 300 هزار قیمتش نبود و اگر آدم وسواسی هستید که خش دارد حباب دارد اصلا نخرید ما رو هم زیر سوال نبرید من گوشی بالای یک میلیون هم دارم که حباب زیر برچسبش نیست .

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
خدمت این دوست عزیز هم عرض کردم برای دوستانی که قصد خرید گوشی دارن وقتی شما 300 هزارهزینه میکنید باید قبول کنید یک سری کمبودها هست اگر نبود هیچ وقت 300 هزار قیمتش نبود و اگر آدم وسواسی هستید که خش دارد حباب دارد اصلا نخرید ما رو هم زیر سوال نبرید من گوشی بالای یک میلیون هم دارم که حباب زیر برچسبش نیست .
دوباره شروع نکن دیگه داداش گوشی 350 هزار تومنی! مشکل نرم افزاری هم داشت بهتر بود قبل از فروش اینارو میفرمودین منم فقط به خاطر مشکل نرم افزاریش پس فرستادم که نتونستم یه دقیقه هم بازی کلش رو انجام بدم!
امیدوارم این گوشی رو به کس دیگه ای بدون طی کردن باهاش با این وضع نفروشین چون یه بازی هم نمیتونه باهاش انجام بده و مدام هنگه!
گوشی رو هم براتون فرستادم کد رهگیریشم اس میکنم

Last edited:

Saeed127

Registered User
لایک‌ها
57
یک گوشی زد تی سی جی ۲ و یک جی۳، سفارش داده شد..
منتظر دریافتش هستم...

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
دوباره شروع نکن دیگه داداش گوشی 350 هزار تومنی! مشکل نرم افزاری هم داشت بهتر بود قبل از فروش اینارو میفرمودین منم فقط به خاطر مشکل نرم افزاریش پس فرستادم که نتونستم یه دقیقه هم بازی کلش رو انجام بدم!
امیدوارم این گوشی رو به کس دیگه ای بدون طی کردن باهاش با این وضع نفروشین چون یه بازی هم نمیتونه باهاش انجام بده و مدام هنگه!
گوشی رو هم براتون فرستادم کد رهگیریشم اس میکنم
مشکل نرم افزاری هم داشت! واقعا" حالت خوبه؟ بزار گوشی برسه من کامل یک گزارشی از کار جنابعالی تهیه میکنم. آخه مرد ناحسابی تو 330 پول دادی نکنه انتظار زد3 داری؟ باتری از پلاستیکش بیرون اومده زیر برچسب حباب داشت پشت خش داشت مشکل نرم افزاری داشت. مثل آدم همون صبح گفتی مورد داره گفتم بفرست میفرستادی من بررسی کنم مسلما" جوابگو بودم مثل اینکه اولین باره تو عمرت شروع کردی خرید آنلاین میکنی ؟ وقتی جنس رسید از نظر شما مشکل داشت باید با ارسال کننده تماس بگیری مسئله رو حل کنی نه بیای مثل بچه گریه بکنی.

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
بسه داداش من حرفی نمیزنم دیگه
ایشالله گوشی رسید لطف کن منت به سر ما بذار پول مارو پس بده

بالا