• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

انتخاب شاپ عرضه کننده تلفن همراه با کیفیت

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام
عزیز این s4 کلونی ورژن1 که 280 زدید دکمه هوم مثل اصلیه وسنسورهارو داره ورایتل ساپورت میکنه یا نه ممنون

بله دقیقا" همه چیز رعایت شده و رایتل ساپورت هم هست.

a_m_i_r_b_o_y

Registered User
لایک‌ها
119
برای پدر گوشی خیلی خوب دارم حتما" لازمه که طرح اصلی باشه؟ یعنی دوست داری آیفون باشه.
آره نشونش دادم خوشش آمده:Dحالا عجله ای هم نیست میتونین واسم یکی بیارین اگه بیعانه بدم؟

pd220

Registered User
لایک‌ها
90

henry14

Registered User
لایک‌ها
210
بله دقیقا" همه چیز رعایت شده و رایتل ساپورت هم هست.

ببخشید یعنی اون سنسور حرکتی وچشمی رو داره ؟ دکمه هوم هم دقیقا مثل اصلیه؟اگه هست لطفا آدرس مغازتون تو تهران رو برام بفرستید تا یه سر مزاحم شم

poyol

Registered User
لایک‌ها
43
هایر۹۱۰ دوسیم کارتست؟ ویسان ای یک قیمتشمبگید من از موبایل دارم سایتو میبینم کامل نمیاد

SAMAN_SAM

Registered User
لایک‌ها
252
سلام اقا امیر ....

از برند زوپو چیزی نمیارید؟

saeedoffice

Registered User
لایک‌ها
75
سلام
ممنون
قیمتتونم خوبه
تو همون سایتایی که تو کار طرح هستن گذاشتن
اونا زدن 13 واقعی!!!ولی میدونم که دروغه
جالبه نوشتن با رم و سی پی یو ی بالای 1 گیگاهرتز!!!!(خب چقد بالا آخه:D)
قیمتشونم بالای 700
ممنون
ایشالا قسمت شه مزاحم شیم
ولی به جنس چینی فک نکنم اعتمادی باشه
یهو دیدی کار نکرد:D
.......

E.N

Registered User
لایک‌ها
125
گوشی که رم 1 یا 2 داشته باشه و قیمتش مناسب باشه چی دارین؟

Rovin

Registered User
لایک‌ها
8
سلام .
قیمت نوت3 چهار هسته ایی رو درست زدید ؟

farzadwar

Registered User
لایک‌ها
43
دوست من منظورم این نیست که شما ضرر بکنی ولی این وسط بهترین حالت این هست کسی متضرر نشه آلان من ناچارم از شما قبول کنم و بدم فلش کنن اگر درست شد که شده اگر نشد که هیچی ولی شما هر وقت از من یا هر کسی گوشی میخری توی همون دو روز همه مسائل گوشی بیرون میزنه تست کن مشکل داشت مرجوع کن من هم سریع دستم بازه میتونم مرجوعش کنم که اینطور کسی ضرر نکنه.
ضمنا" تاریخ فروش و ارسال گوشی 20 آذر 1392 است.

سلام و ارادت خدمت حاج امیر
اینکه شما فرمودید توی 2 روز همه موارد گوشی را باید تست کرد درسته ولی پاره ای از مشکلات هستش که در طی این زمان کاربر باشون برخورد نمیکنه مثلا بنده حدود 2 گیگ عکس و ویدئو روی مموری 8 گیگ ریختم و اصلا در پی این نبودم که ببینم این مشکل را داره چون در طول این 5 سالی که گوشی بطور مدام عوض میکنم تا حالا با این مشکل خاص روبرو نشده بودم خیلی برام عجیبه چرا گوشی با این کیفیت و کارایی و سخت افزار قدرتمند در حین دیدن عکس و ویدئو از توی گالری بیرون میپره وقتی گوشی را ریست میکنم بمدت نیم ساعت و کمتر درسته بعد دوباره برمیگرده از قسمت گالری به صفحه هوم گوشی.چند شب پیش هم وقتی تو برنامه بازار و دانلود بودم پشت سرهم پرید بیرون از قسمت دانلود و بازار.
در مورد تاریخ خرید هم که شما فرمودید 20 آذر بله شما درست میفرمایید ولی اگه بخاطر داشته باشید گوشی اولی که شما برام زحمت کشیدید تیپاکس کردید مشکل پیکسل سوخته در پایین صفحه داشت که اگه بخوایید حساب کنید 4 روز بابت مرجوعی طول کشید چون شما 4شنبه ارسال کردید 5شنبه رسید دستم جمعه تعطیل بود و بنده شنبه گوشی را تیپاکسش کردم حالا به هر حال دیر یا زود آخر گوشی ما بازم خراب به دستمون رسید از شانس بد ما.
شکوه و گله بنده من از شما یا به گفته دیگه انتقادم از شما امیرخان اینه که من به شما میگم گوشی را 600 حساب کنید شما میگید به جان گلابدار نمیشه و 620 برام حساب کردید بعد میام می بینم هفته بعد قیمت زدید 590 باشه امیرجانم طوری نیست اینجوری هوای مشتری قدیمیتون را دارید؟ ما که اصلا از شما کینه و ناراحتی به دل نمیگیریم چون واقعا بنده و تمامی دوستان به شما انصاف و صداقتتون توی کسب و کار اعتقاد داریم کاشکی همه فروشنده های عزیزمون مثل شما بودن. خلاصه ما گوشی را از بس اذیتمون کرد گذاشتیم واسه کمدمون اعصاب انسان خیلی ارزشمند تره.
موفق باشید

Last edited:

sotd

Registered User
لایک‌ها
12
6-نوت 2 دو هسته ای 3G دوربین 8 شرکت ztc قیمت 350 هزارتومان.

ممکنه از این هم اطلاعات بدین

امیر خان
گوشی قلم داره و کاراییش چطوره
کیفیت تصویر ش خوبه
جی چی اس آفلاین و قطب نما هم داره؟
چه رنگهای ازش هست؟
:)

henry14

Registered User
لایک‌ها
210
سلام قربان آدرستون رو لطفا برام بفرستید تا برای s4 مزاحم شم

sanup2006

Registered User
لایک‌ها
107
سلام گوشی میخواستم تا 500 هزار تومان و صفحه 5اینچ به بالا با کیفیت خوب (برای مطالعه)
و اینکه پشتیبانی خوبی داشته باشه و اگر جاییش مشکل پیدا کرد چه نرم افزاری چه سخت افزاری بشه درستش کرد.
چی پیشنهاد میدید ؟

S.Galaxy

Registered User
لایک‌ها
29
سلام امیر خان.آدرسی دارید که حضوری مزاحم بشیم واسه خرید؟؟
اگه هست لطفا پخ کنید

saeed.gasempoor

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
مشخصات htc one x رو برام ارسال میکنی؟
آیفون 5 آخرش چند؟

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
جناب احسانی اگه اطلاعاتی در این مورد دارید بیان کنید ممنون میشم ...هایر که شما موجود دارید خود هایر اسمبلش کرده ؟؟؟
سلام

هایرما 500 تابود تموم شد. از خود شرکت هایر خریداری شده بود و خیلی از دوستان خریداری کردن .اون هایر هست ولی ما نمیاریم به هیچ وجه جنس تقلبی به مردم نمیدیم.

بالا