• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

انتخاب شاپ عرضه کننده تلفن همراه با کیفیت

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
گوشی که رم 1 یا 2 داشته باشه و قیمتش مناسب باشه چی دارین؟

سلام
چند مدل هست که رم یک گیگ داره. توی دو هسته ای ها گالکس مگا و ایفون سی و ویسان ای 5 و توی چهار هسته ای ها 3 مدل THL‌و یک مدل ویسان.

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام و ارادت خدمت حاج امیر
اینکه شما فرمودید توی 2 روز همه موارد گوشی را باید تست کرد درسته ولی پاره ای از مشکلات هستش که در طی این زمان کاربر باشون برخورد نمیکنه مثلا بنده حدود 2 گیگ عکس و ویدئو روی مموری 8 گیگ ریختم و اصلا در پی این نبودم که ببینم این مشکل را داره چون در طول این 5 سالی که گوشی بطور مدام عوض میکنم تا حالا با این مشکل خاص روبرو نشده بودم خیلی برام عجیبه چرا گوشی با این کیفیت و کارایی و سخت افزار قدرتمند در حین دیدن عکس و ویدئو از توی گالری بیرون میپره وقتی گوشی را ریست میکنم بمدت نیم ساعت و کمتر درسته بعد دوباره برمیگرده از قسمت گالری به صفحه هوم گوشی.چند شب پیش هم وقتی تو برنامه بازار و دانلود بودم پشت سرهم پرید بیرون از قسمت دانلود و بازار.
در مورد تاریخ خرید هم که شما فرمودید 20 آذر بله شما درست میفرمایید ولی اگه بخاطر داشته باشید گوشی اولی که شما برام زحمت کشیدید تیپاکس کردید مشکل پیکسل سوخته در پایین صفحه داشت که اگه بخوایید حساب کنید 4 روز بابت مرجوعی طول کشید چون شما 4شنبه ارسال کردید 5شنبه رسید دستم جمعه تعطیل بود و بنده شنبه گوشی را تیپاکسش کردم حالا به هر حال دیر یا زود آخر گوشی ما بازم خراب به دستمون رسید از شانس بد ما.
شکوه و گله بنده من از شما یا به گفته دیگه انتقادم از شما امیرخان اینه که من به شما میگم گوشی را 600 حساب کنید شما میگید به جان گلابدار نمیشه و 620 برام حساب کردید بعد میام می بینم هفته بعد قیمت زدید 590 باشه امیرجانم طوری نیست اینجوری هوای مشتری قدیمیتون را دارید؟ ما که اصلا از شما کینه و ناراحتی به دل نمیگیریم چون واقعا بنده و تمامی دوستان به شما انصاف و صداقتتون توی کسب و کار اعتقاد داریم کاشکی همه فروشنده های عزیزمون مثل شما بودن. خلاصه ما گوشی را از بس اذیتمون کرد گذاشتیم واسه کمدمون اعصاب انسان خیلی ارزشمند تره.
موفق باشید
سلام

گوشی رو بفرست ببینم مشکلش چیه من همچین موردی رو تست کردم برخورد نداشتم.

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام گوشی میخواستم تا 500 هزار تومان و صفحه 5اینچ به بالا با کیفیت خوب (برای مطالعه)
و اینکه پشتیبانی خوبی داشته باشه و اگر جاییش مشکل پیدا کرد چه نرم افزاری چه سخت افزاری بشه درستش کرد.
چی پیشنهاد میدید ؟
گالکسی مگا خوبه.

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
با سلام

امشب نتونستم ویرایش کنم چون 3 مدل گوشی جدید آوردم گفتم فعلا" همین جا معرفی کنم:
1- گوشی قدرتمند و عالی

vsun i1S

1.jpg

a9.jpg

a8.jpg

لینک: http://www.etotalk.com/vsun-i1s-and...dual-sim-47-inch-hd-3g-wcdma-130mp_p4014.html
قیمت : 740 هزارتومان موجود است.

hoji_17203

Registered User
لایک‌ها
119
عرض سلام وادب
یک عدد گوشی وی سان آی1 رنگ مشکی از جناب احسانی خریداری شد که قرار فردا به امید خدا گوشی رو ارسال کنند
باتشکراز ایشون

xmanz

Registered User
لایک‌ها
107
اقای احسانی vdun v3 موجود شده؟

farshad_7

Registered User
لایک‌ها
130
سلام امیر جان.برای هایر و تبلت 701 پیغام دادم ممنون میشم جواب بدی

mego

Registered User
لایک‌ها
255
سلام

دوست عزیز تا 300 تومن یا نهایت 320 تومن بهترین گوشی ای که فول اچ دی رو هم پخش کنه و صفحه نمایش خوبی هم داشته باشه شما چی پیشنهاد میدید؟

از موارد حراجی هم باشه مشکلی نداره.

runner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
یک عدد گوشی اس 4 کلون خریداری شد منتظر رسیدن و دریافت کد پیگیری پستی با تشکر از اقای احسانی

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301

amirgalaxy

Registered User
لایک‌ها
28
آقا امیر بیزحمت برند و مدل اون تبلت دوهسته که 250 زدید رو برام پخ کنید...

بالا