• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

انتخاب شاپ عرضه کننده تلفن همراه با کیفیت

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام

دوست من عمدی در کار نیست. مسئله چی حل نشده. امتیاز هم چشم.
اقا امیر درستش نیست که جواب نمیدینا ( هنوز مسئله حل نشده). ممنون میشم امتیازمون رو هم بدین.

farshad_7

Registered User
لایک‌ها
130
ویرایش شد که ایشون ناراحت نشن
من ب احترام اینکه معامله داشتیم و ازتون صادقانه درخواست رسیدگی داشته باشین ولی هر دفعه هی حرفو عوض میکنید اقا امیر

Last edited:

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
دوست عزیز من پاسخ شما رو تلفنی دادم و شما نباید اینجا مطرح میکردی. شما آخرین نفر نبودی من خیلی مشتری داشتم که فروختم و گفتم من به پول احتیاج داشتم بعدا" زدم حراجی که هرتبلت رو با 20 هزار ضرر بفروشم بعد شما میگی باید برگردم به همه که قبلا" فروختم پول بدم؟؟؟؟
من اصلا" از معامله با شخص شما راضی نیستم نه من تعدادی دیگر از همکاران لذا تبلت رو پس بفرست کل پولت رو میدم دیگه لطف کن نه به من زنگ بزن نه با هم معامله ای خواهیم داشت.

امیرجان من روز 3شنبه تبلتو گرفتم بعد از فروشی که داشتین بمن و طبق گفته خودتون اخرین نفری بودم خرید کردم،قیمتو اوردین پایین.1روز کاری هم ازش نگذشت که بگم تو روز کاری انجام شده شما صبحشم برام میفرستادی بازم عصر دستم بود پس اینکه شما این تفاوت قیمت رو بوجود اوردین منصفانه نیس و من انتظار دارم شما خیلی بهتر ازین برخورد داشته باشین. این تفاوت قیمت شاید برای شما چیزی نباشه اما برای منکه همیشه اجناسیکه میگیرمو با پایینترین سود ممکن میفروشم خیلی زیاده. فکر نمیکنم درخواست عودت کرد ماوتفاوت انتظار نا بجایی باشه و شما اصلا نمیپذیرین

SraRobin

Registered User
لایک‌ها
30
سلام امیر آقا
در مورد این حراجی:
دوستان به دلیل تغییر فعالیت تعدادی تبلت موجود هست که زیر قیمت خرید با ضرر فوری به فروش میرسد:
1- وینتاچ Q75s قیمت 160 هزار.
2-سیم کارتخور 7" در چندین مدل دارای بلوتوث و رم 4 فقط 220 هزار.
3-سیم کارتخور7" با 8 گیگ حافظه فقط 230 هزار.
4- دو هسته ای سیم کارتخور با رزولوشن بالا فقط 250 هزار.

از این سیمکارت خورا:
1- کدومشون از 3G پشتیبانی می کنه؟
2- کدومشون HDMI داره؟
3- کدومشون Bluetooth داره؟
4- Ram و Rom دقیق هر کدوم چنده؟
5- کدومشون دو سیمکارته است؟
یه اطلاعات کلی از هر کدومشون اگه میشه ارائه بدین بی زحمت.

mohamad n

Registered User
لایک‌ها
592
حاجی این آقای اکبری پ خ جواب نمیده من چیکار کنم گوشیم خراب افتاده، یعنی یه لینک رام دادن انقد سخته؟

sent from my iphone

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی

حدود 50 تا گوشی هواوی G525 در راه است تا آخر هفته جاری میرسه با این مشخصات:

مشخصات کلی:دو سیم کارته - وزن : 155 گرم
پردازنده:Qualcomm MSM8225Q Snapdragon Chipset Quad-Core CPU
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی - سایز صفحه نمایش: 4.5 اینچ - دارای رزولوشن 960 × 540 - تراکم پیکسلی: 245 پیکسل بر اینچ - قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ
حافظه:حافظه داخلی 4096 مگابایت - حافظه رم 1024 مگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - GPS - بلوتوث
دوربین:5.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک
صدا:فیش 3.5 میلیمتری هدفون
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 4.1 Jelly Bean - پشتیبانی از جاوا - نمایش فایلهای مایکروسافت آفیس - نمایش فایلهای PDF
سایر مشخصات:رادیو - باتری 1700 میلی آمپر ساعتی

لینک مشخصات و قیمت فروش : http://www.digikala.com/Product/DKP-22583/Huawei-Ascend-G525/گوشی-موبایل-هوآوی-اسند-G525
نمونه عکس دوربین این گوشی: http://www.notebookcheck.net/fileadmin/Notebooks/Huawei/Ascend_G525/Huawei_G525_Pflanze.jpg
قیمت تک فروشی 470 هزارتومان.
لینک تحلیل سایت معتبر نوت بوک چک: http://www.notebookcheck.net/Review-Huawei-Ascend-
G525-Smartphone.104450.0.html

csm_Produktfoto2_a3b56e766e.jpg

Last edited:

jasjar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
1-سلام آقا امیر گوشی لنوو چه مدل هایی آوردین آیا در آینده نزدیک ممکنه همه مدل هاشو بیارید ؟

2- ببخشید از نظر کیفیت و پیدا کردن قطعات لنوو بهتر هست یا هوآوی ؟

ممنون

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام دوست عزیز

یه سر به وبلاگ من بزن مدلهاشو اونجا با مشخصات گذاشتم:
http://entekhabshop.blogfa.com/
درمورد مدلها اکثر مدلهای لنوو رو میارم ولی هواوی قطعات و پشتیبانی خیلی خوبی در ایران داره و هر گوشی که خواستید با 20 هزار خودم هم گارانتی میکنم زیر قیمت بازار تقدیم میکنم.
1-سلام آقا امیر گوشی لنوو چه مدل هایی آوردین آیا در آینده نزدیک ممکنه همه مدل هاشو بیارید ؟

2- ببخشید از نظر کیفیت و پیدا کردن قطعات لنوو بهتر هست یا هوآوی ؟

ممنون

hoji_17203

Registered User
لایک‌ها
119
عرض سلام وادب خدمت دوستان گرامی و مخصوصا آقا احسانی
بنده چند روز پیش از اینجا یک عدد گوشی vsun i1 خریداری کردم که بعد از چند روز سر و کله زدن با گوشی این مسائل رو بدست آوردم که شاید برای دوستان هم مفید باشه.
نقاط قوت گوشی:
-گوشی کیفیت ساخت خیلی خیلی عالی و خوبی داره.
-کیفیت، حجم و تفکیک خروجی صدا خیلی خوبه(گوشی دو تا اسپیکر برای خروجی صدا داره)
-سخت افزار قابل قبولی داره و رم 512 این گوشی مشکلی رو براتون ایجاد نمی کنه
-سرعت گوشی بعد از نصب خیل عظیم از برنامه ها هیچ فرق محسوسی نکرده
-کپی دیتای برنامه ها و بازیها در رم امکان پذیره(یکی از محسنات بزرگ این گوشی) و لازم نیست حتما به حافظه ی داخلی گوشی انتقال پیدا کنه تا با کمبود حافظه ی داخلی مواجه بشید
-کیفیت دوربین گوشی در عکس و فیلم قابل قبوله
-عملکرد دکمه های لمسی گوشی بسیار عالیه(در قیاس با گالکسی گرند میگم چون در گرند یک مقدار کند عمل میکنند)
و...
نقاط ضعف
-روی تلویزیون آنالوگ گوشی خیلی حساب باز نکنید
-صفحه نمایش گوشی از بالا و پایین زاویه دید خوبی نداره ولی از چپ و راست هیچ تغییری در زاویه دید ایجاد نمیشه

این گوشی برای دوستان که اهل مطالعه هستند خیلی مناسبه چون در عین اینکه صفحه نمایش بزرگی داره ولی رزولیشین پایینی داره که باعث میشه نوشته ها بزرگ خونده بشن. من اهل بازی نیستم ولی چندتا بازی که دیتاش رو داشتم روش نصب کردم که اجرا شد واصلا هم مشکل هنگ نداشت. باقیش رو دوستانی که این گوشی رو خریدن امتحان کنند.
Heroes Of Destiny v1.2.0
PES 2012
Death_Rally_1_1_4_Mahp30.Com.apk
gunsnglory_1.5.0.apk
در کل ارزیابی من از این گوشی از نمره 0 تا 5 نمره 4 هستش اونم بخاطر ضعف صفحه نمایش و ابعاد و وزن گوشی هست.

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
s
بنده چند روز پیش از اینجا یک عدد گوشی vsun i1 خریداری کردم که بعد از چند روز سر و کله زدن با گوشی این مسائل رو بدست آوردم که شاید برای دوستان هم مفید باشه.
نقاط قوت گوشی:
-کپی دیتای برنامه ها و بازیها در رم امکان پذیره(یکی از محسنات بزرگ این گوشی) و لازم نیست حتما به حافظه ی داخلی گوشی انتقال پیدا کنه تا با کمبود حافظه ی داخلی مواجه بشید
-عملکرد دکمه های لمسی گوشی بسیار عالیه(در قیاس با گالکسی گرند میگم چون در گرند یک مقدار کند عمل میکنند)
و...
نقاط ضعف
-صفحه نمایش گوشی از بالا و پایین زاویه دید خوبی نداره ولی از چپ و راست هیچ تغییری در زاویه دید ایجاد نمیشه

این گوشی برای دوستان که اهل مطالعه هستند خیلی مناسبه چون در عین اینکه صفحه نمایش بزرگی داره ولی رزولیشین پایینی داره که باعث میشه نوشته ها بزرگ خونده بشن. من اهل بازی نیستم ولی چندتا بازی که دیتاش رو داشتم روش نصب کردم که اجرا شد واصلا هم مشکل هنگ نداشت. باقیش رو دوستانی که این گوشی رو خریدن امتحان کنند.
Heroes Of Destiny v1.2.0
PES 2012
gunsnglory_1.5.0.apk
در کل ارزیابی من از این گوشی از نمره 0 تا 5 نمره 4 هستش اونم بخاطر ضعف صفحه نمایش و ابعاد و وزن گوشی هست.
نقاط قوت گوشی:
و...
نقاط ضعف

Heroes Of Destiny v1.2.0
PES 2012
gunsnglory_1.5.0.apk

سلام دوست عزیز

باتشکر از جنابعالی من به شما اس دادم جواب ندادی . از شرکت برام یک سری کیف اشانتیون اومده مال این مدل شما 50 هزارتومان ارزش داره گفتم یکیش رو تقدیم شما کنم و برای بعدی ها هم کیف لپ تاپی مجانی تقدیم خواهد شد. با سپاس

hoji_17203

Registered User
لایک‌ها
119
s

سلام دوست عزیز

باتشکر از جنابعالی من به شما اس دادم جواب ندادی . از شرکت برام یک سری کیف اشانتیون اومده مال این مدل شما 50 هزارتومان ارزش داره گفتم یکیش رو تقدیم شما کنم و برای بعدی ها هم کیف لپ تاپی مجانی تقدیم خواهد شد. با سپاس
سلام آقای احسانی
ممنون از محبت شما
جواب که دادم
پرسیده بودین که از این گوشی رو من از شما خریدم یا نه که گفتم خریدم
بعدش دیگه چیزی برام نیومد

بالا