• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

انتخاب شاپ عرضه کننده تلفن همراه با کیفیت

sotd

Registered User
لایک‌ها
12
سلام امیر خان
نمیدونم چرا جی پی اس گوشی نه رو حالت آفلاین و نه رو حالت آنلاین اصلا عمل نمیکنه. من گوشی رو ریست فکتوری هم کردم باز همون شرایط رو داره. برنامه جی پی اس تست رو نصب کردم جایی که هایر به راحتی هشت تا ماهواره کانکت میشه خیلی ضعیف دو تا ماهواره رو نشون داد. باید کار خاصی انجام تا این عملکرد فعال بشه؟

ممنون

pd220

Registered User
لایک‌ها
90
خدمت جناب احسانی بودیم و چند تا گوشی ازشون خرید کردیم .تشکر از برخورد ایشون و همکارانشون

mego

Registered User
لایک‌ها
255
سلام

دوست عزیز تا 300 تومن یا نهایت 320 تومن بهترین گوشی ای که فول اچ دی رو هم پخش کنه و صفحه نمایش خوبی هم داشته باشه شما چی پیشنهاد میدید؟

از موارد حراجی هم باشه مشکلی نداره.

cyres

Registered User
لایک‌ها
673
ابر شهــر،خاک وطن من♥ส็็็็็็็็็็็็็็็نیشابــور منส
سلام
دوست عزیز تا 300 تومن یا نهایت 320 تومن بهترین گوشی ای که فول اچ دی رو هم پخش کنه و صفحه نمایش خوبی هم داشته باشه شما چی پیشنهاد میدید؟
از موارد حراجی هم باشه مشکلی نداره.
من هایر 718 دوهسته ای رو داشتم
فول اچ دی رو راحت پلی میکنه
ولی صفحه نمایشش متوسطه
گوشی قوی هست و باتری عالی داره(هرگوشی بگیری تو این قیمت به باتریش نمیرسه)
قیمتشم حدود 300-320 هست که واقعا مناسبه براتون

negaar66

Registered User
لایک‌ها
22
سلام

خیر آقای کیوان مدل G98 هست دو هسته ای کوالکوم با گرافیک ادرنو203.

درود جناب احسانی ؛ بنده ضمن تشکر تعداد 2 تا ازش میخواستم. هماهنگی های لازمه انجام خواهد شد دوست عزیز.

ممنونم ...

shmp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
با سلام
من چند ماه پپیش یه آیفون طرح از امیر خان خریدم
چند روزه کابلش قطع شده
اگه کابل های ایفون 5 موجود در بازار رو براش بگیرم میخوره بهش ؟

hatefi

Registered User
لایک‌ها
83
با سلام
چند روزه کابلش قطع شده

داداش راضی هستی از گوشیت؟کدوم یکی آیفونه؟

mohamad n

Registered User
لایک‌ها
592
حاجی این اس4 کلونم پکیده بالا میاد ولی لانچر اجرا نمیشه صفحه آبی میاد. رام براش نداری فلشش کنم؟ ممنونت میشم با یه آموزش مختصر برام لینکشو پ خ کنی. گشتم چندتا رام دانلود هم کردم ولی برنامه ای که باهاش باید نصبش کنم درست عمل نمیکنه

Sent from my U20GT using Tapatalk

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
حاجی این اس4 کلونم پکیده بالا میاد ولی لانچر اجرا نمیشه صفحه آبی میاد. رام براش نداری فلشش کنم؟ ممنونت میشم با یه آموزش مختصر برام لینکشو پ خ کنی. گشتم چندتا رام دانلود هم کردم ولی برنامه ای که باهاش باید نصبش کنم درست عمل نمیکنه

سلام

این چه کاری بفرست برای آقای اکبری درستش کنه برات.

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
با سلام
چند روزه کابلش قطع شده
سلام

بله میخوره ولی کابل اصلی رو حتی 90 هزار تومان هم میدن من خودم با کیفیتشو دارم 15 هزارتومانه.

Milad Sasha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درودی دوباره آقا امیر

من همونم که برای رنگ سورمه ای و یا مشکلی گلکسی اس فور کلون زنگ زده بودم خدمتتون اما فقط سفید داشتید.گفتید بعدا آمار بگیرم ازتون.هنوز نیاوردید؟

بعد اینکه گوشی هوآی یا هایر چه مدل ها و قیمت هایی دارید اگر لطف کنید تصویری هم از گوشی های هوآی که مال فروش دارید بزارید فوق العاده ممنون می شوم.قیمتش جز حراجی هاس؟

Last edited:

reza.yazdanpanah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام حاج امیر مدل دقیق اس 4 کلون رو برام pm میکنید قصد ارتقا سیستم و دستکاریش دارم مدل دقیقشو میخوام(برای نصب cwm)

farshad_7

Registered User
لایک‌ها
130
اقا امیر درستش نیست که جواب نمیدینا ( هنوز مسئله حل نشده). ممنون میشم امتیازمون رو هم بدین.

mohamad n

Registered User
لایک‌ها
592
حاجی اینطوری 10روز طول میکشه تا برسه دستم، آقای اکبری نمیتونه لینک و آموزش رو برام بفرسته؟

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام

بله رنگ مشکی هم موجود شده. ضمنا" از لنوو و DHL و هواوی برام کلی گوشی رسیده اگر خدا توفیق بده اطلاعات رو میزارم البته اینجا دیگه نمیشه موضوع صفحه اول رو ادیت کردم مجبورم بزارم توی سایت جدید.
درودی دوباره آقا امیر

من همونم که برای رنگ سورمه ای و یا مشکلی گلکسی اس فور کلون زنگ زده بودم خدمتتون اما فقط سفید داشتید.گفتید بعدا آمار بگیرم ازتون.هنوز نیاوردید؟

بعد اینکه گوشی هوآی یا هایر چه مدل ها و قیمت هایی دارید اگر لطف کنید تصویری هم از گوشی های هوآی که مال فروش دارید بزارید فوق العاده ممنون می شوم.قیمتش جز حراجی هاس؟

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام
این اس4 ها حتی تولید یک شرکت هم هیچیش به هم نمیخوره دقیقا" نمیشه گفت رام کدام به کدام میخوره.
سلام حاج امیر مدل دقیق اس 4 کلون رو برام pm میکنید قصد ارتقا سیستم و دستکاریش دارم مدل دقیقشو میخوام(برای نصب cwm)

بالا