• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

انتخاب شاپ عرضه کننده تلفن همراه با کیفیت

farzadwar

Registered User
لایک‌ها
43
سلام امیرجان
گوشی ما هم همین vsun i1 هست که مشکل داشت و دادیم به وزیر جنگ امیدوارم چیزی متوجه نشه اگه میشه لطف کنید و یکی از این کیفای این گوشی هم به ما اشانتیون بدید ممنون میشم
گلابدار
موفق باشید

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
لطفا" فردا آدرست رو اس کن برات کیف رو بفرسم.

سلام آقای احسانی
ممنون از محبت شما
جواب که دادم
پرسیده بودین که از این گوشی رو من از شما خریدم یا نه که گفتم خریدم
بعدش دیگه چیزی برام نیومد

farzadwar

Registered User
لایک‌ها
43
سلام امیرخان
این گوشی THL W 11 واقعا رمش 2 گیگه؟ رزولیشنش 1080*1920 هست؟گوشی دیگه ای با رم 2 و مشخصات بالاتری واستون نیومده؟ اگه خودتون واقعا کیفیت گوشی را تایید میکنید یکی میخوام لطف کنید قیمتش را برام با تخفیف ویژه پیام خصوصی کنید امشب تا فردا براتون واریز کنم
ممنون

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
سلام امیرخان
این گوشی THL W 11 واقعا رمش 2 گیگه؟ رزولیشنش 1080*1920 هست؟گوشی دیگه ای با رم 2 و مشخصات بالاتری واستون نیومده؟ اگه خودتون واقعا کیفیت گوشی را تایید میکنید یکی میخوام لطف کنید قیمتش را برام با تخفیف ویژه پیام خصوصی کنید امشب تا فردا براتون واریز کنم
ممنون
برند THLيه برند بسيار معروف هستش و تمام مشخصات واقعيه

Sent from my Q74 using Tapatalk 2

Last edited:

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام جناب گلابدار
THL چهارهسته ای ها رو با رم 1 و 2 و نیز 16 و 32 تولید میکند که متاسفانه بیشتر با رم 1 و 16 گیگ نمایندگی دوبی خرید میکند اما گوشی ها بسیار استاندارد و فوق العاده با کیفیت است و برای من w8 با یک کانفیگ فقط یکیش رزولوشن HD و یکی FULLHD دوشنبه میرسه.

سلام امیرخان
ممنون

farzadwar

Registered User
لایک‌ها
43
امیرخان منظور بنده حافظه داخلی گوشی نیست منظورم رم گوشیه که 512 1 یا 2 گیگه؟ اگه رمش 2 گیگ باشه میخوامش فردا برام ارسالش کنین لطفا. راستی وضعیت باتری و کیفیت ساخت بدنه و کلا استیل گوشی چطوریاست خوبه یا عالی؟
ممنونم

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام مجدد

گوشیها دوشنبه دستم میرسه از وضعیتشون خبر میدم حتما".متوجه فرمایش شما شدم منظور من هم همون رم بود که یک و دو گیگ داره.
امیرخان منظور بنده حافظه داخلی گوشی نیست منظورم رم گوشیه که 512 1 یا 2 گیگه؟ اگه رمش 2 گیگ باشه میخوامش فردا برام ارسالش کنین لطفا. راستی وضعیت باتری و کیفیت ساخت بدنه و کلا استیل گوشی چطوریاست خوبه یا عالی؟
ممنونم

farzadwar

Registered User
لایک‌ها
43
سلام مجدد

گوشیها دوشنبه دستم میرسه از وضعیتشون خبر میدم حتما".متوجه فرمایش شما شدم منظور من هم همون رم بود که یک و دو گیگ داره.
بله خیلی ممنون بابت راهنمایی و اطلاعاتتون امیرخان پس من دوشنبه مثل همیشه دوباره مزاحمتون میشم ببخشید
شبخوش

rezawee

Registered User
لایک‌ها
63
این گوشی ها اندرویند درسته؟
قابلیت ارتقا هم دارن؟

yekta

Registered User
لایک‌ها
51
سلام
گوشی چینی تو مایه های 8800 نوکیا میخوام
چیزی داری پیشنهاد بدی ؟

hatefi

Registered User
لایک‌ها
83
امیز خان این اسپکیر اشانتیون Vsun i5 نرسیده هنوز؟

arsalan693

Registered User
لایک‌ها
10
اقا سلام
برای vsun i5 کیفی ، کاوری چیزی ندارین؟

night_moon

Registered User
لایک‌ها
18
p780 لنوو چند در میاد هزینه کامل و ارسال به آدرس خودم.. مرسی

hosseinnikookar

Registered User
لایک‌ها
15
salam va arze dorud be hamegi
yedune 718 panshanbe sefaresh dadam shanbe sop dasam bud
ba tashakorat viiije az jenab ehsani. tu in chinesh jadid age hanuz emkan emtyaz dehi has befarmaeed ta taghdim konam harchanta ke beshe
faghad amiragha in serialesh ba gushi nemikhunda,moshkeli ijad nemikone?

farzadwar

Registered User
لایک‌ها
43
سلام به همه دوستان و عزیزان
تقاضای کمک و راهنمایی از اساتید و اقراد با تجربه دارم خیلی واجبه:
بنده یه گوشی Vsun V6 یکماه پیش از امیرخان خریدم یه مشکل بسیار بزرگ و اعصاب خورد کن برای گوشی پیش اومده که در همون ابتدای کار این مشکل برام ظاهر نشد تا گوشی را بتونم واسه امیرحان مرجوع کنم و اما مشکل ما:
وارد گالری که میشیم به محض اینکه با انگشت صفحه را به جلو میبریم و میخواییم عکسا را نگاه کنیم گوشی به صفحه اول یا همون هوم برمیگرده و گالری بسته میشه بنده تا یک هفته متوجه این مشکل نشدم و هنگامیکه فهمیدم به امیرخان گفتم که ایشون گفتن مهلت تست گوشی تموم شده و دیگه نمیتونن برام عوضش کنن.
بنده بعد از متوجه شدن این مساله اول فکر میکردم مشکل از مموریه بخاطر همین مموری را عوض کردم و حتی یه مموری کلاس 10 از یکی از دوستان گرفتم ولی متاسفانه بازم مشکل ما حل نشد.
تصمیم گرفتم گوشی را بدمش به خانمم که ایشون هم بعد از 2 روز کارکردن با گوشی و مخصوصا قسمت گالری متوجه این مشکل بزرگ شدن و زحمت کشیدن گوشی را به بنده عودت کردن و همچنان اعصاب و روان ما داره نابود میشه.
تقاضای بنده از تمامی دوستان باتجربه و اساتید این رشته اینه که بنده را راهنمایی کنن و بگن دقیقا مشکل از کجاست ؟؟؟ اصلا قابل حل هست یا نه؟ آیا من باید 620 تومن گوشی را بندازمش دور یا میشه مشکل را اساسی حل کرد؟
پیشاپیش بابت کمک و راهنماییتون کمال تشکر را دارم
موفق باشید

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سلام به همه دوستان و عزیزان
تقاضای کمک و راهنمایی از اساتید و اقراد با تجربه دارم خیلی واجبه:
بنده یه گوشی Vsun V6 یکماه پیش از امیرخان خریدم یه مشکل بسیار بزرگ و اعصاب خورد کن برای گوشی پیش اومده که در همون ابتدای کار این مشکل برام ظاهر نشد تا گوشی را بتونم واسه امیرحان مرجوع کنم و اما مشکل ما:
وارد گالری که میشیم به محض اینکه با انگشت صفحه را به جلو میبریم و میخواییم عکسا را نگاه کنیم گوشی به صفحه اول یا همون هوم برمیگرده و گالری بسته میشه بنده تا یک هفته متوجه این مشکل نشدم و هنگامیکه فهمیدم به امیرخان گفتم که ایشون گفتن مهلت تست گوشی تموم شده و دیگه نمیتونن برام عوضش کنن.
بنده بعد از متوجه شدن این مساله اول فکر میکردم مشکل از مموریه بخاطر همین مموری را عوض کردم و حتی یه مموری کلاس 10 از یکی از دوستان گرفتم ولی متاسفانه بازم مشکل ما حل نشد.
تصمیم گرفتم گوشی را بدمش به خانمم که ایشون هم بعد از 2 روز کارکردن با گوشی و مخصوصا قسمت گالری متوجه این مشکل بزرگ شدن و زحمت کشیدن گوشی را به بنده عودت کردن و همچنان اعصاب و روان ما داره نابود میشه.
تقاضای بنده از تمامی دوستان باتجربه و اساتید این رشته اینه که بنده را راهنمایی کنن و بگن دقیقا مشکل از کجاست ؟؟؟ اصلا قابل حل هست یا نه؟ آیا من باید 620 تومن گوشی را بندازمش دور یا میشه مشکل را اساسی حل کرد؟
پیشاپیش بابت کمک و راهنماییتون کمال تشکر را دارم
موفق باشید

مشکل گوشیتون نرم افزاری هستش و احتمالا 99 درصد با نصب رام مشکلش حل میشه !

بالا