برگزیده های پرشین تولز

انتقادات و پیشنهادات قسمت مشارکت

عملکرد بخش اشتراک در ماه اول فعالیت

• خوب

Votes: 17 70.8%
  • ضعیف

Votes: 6 25.0%
  • متوسط

Votes: 1 4.2%

• Total voters
    24
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان لطف میکنند و چند لحظه از وقت گرانبها را صرف کنند و ببینند که این لوگوی اشتراک گذاری در امضای اینجانب برایشان قابل رویت است یا نه؟بعد یه بله یا خیر هم با این دست مبارک بنویسند :D عالی میشه.به دلیل فیلترینگ و.........

جداا لطف میکنید.

سلام دوست عزیز من

دیده نمیشه متاسفانه

موفقباشی

بدرود .

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0
راستش منم با ghoghnuse موافقم
بهتر است که نفس مشارکت را زیر سوال نبریم
هر گونه کمکی هم که بخش بخواد من آماده کمک هستم.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
چرا هی میگی انحراف انحراف
computer1.gif

خوب از اسم تاپیک معلوم هست , یه عده پیشنهاد میدن , یه عده انتقاد میکنن ازش , حالا بد یا خوب به کنار .
--
خوب پس تا وقتی شما هستی مشکلی نیست دیگه
pinkglassesf.gif
, من دیگه این موضوع رو پیش نمیارم
mpr.gif

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چرا هی میگی انحراف انحراف
computer1.gif

خوب از اسم تاپیک معلوم هست , یه عده پیشنهاد میدن , یه عده انتقاد میکنن ازش , حالا بد یا خوب به کنار .
--
خوب پس تا وقتی شما هستی مشکلی نیست دیگه
pinkglassesf.gif
, من دیگه این موضوع رو پیش نمیارم
mpr.gif

سلام مهدی داداش

من دوستت دارم . جواب هم برای شما نیست برای کل دوستان عزیزه مگر نه بهت پیغام می دادم . تازه باهات کار دارم و می خوایم بریم یک بنگاه اقتصادی پربازده تاسیس کنیم . من هدش را که شما باشین کشف کردم !!

دوستدارم .

موفق و شاد باشی

بدرود .

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
متاسفانه الان تنها چیزی که این بخش مشاهده میشه افزایش قیمت هستش اونم به بهانه مشارکت..

قبلا هم گفتم تو اون روزهای اول اگه قراره بر 550 تومن برای هر دیسک گرفته بشه و از اعتبار بخش هم استفاده بشه پس فروشنده بازارچه اینجا بیاد چه تفاوتی میکنه؟

من میخوام بدونم مثلا جواهری در قصر.. مگه قرار نبود کسی باای 2500 نزنه؟ حالا میگید 2750 واسه پست؟ 20 تا تک تومنی پست گرون بشه اینطوری حساب میکنید؟ در صورتی که دیسک خام رو الان داریم بجای 250 حدود 210 میخریم؟
از اون گذشته 6 تا دیسک بشه؟ خود لینخو میگه 1 سی دی روش بزاره از فلان چیز.. خوب ته دیسک 5 حدود 1و نیم گیگ خالی هست.. یعنی اونتو جا نمیشه؟

در مورد اینکه فلان مجموعه ها دیسکاش زیاده.. خوب من نوعی همیشه با DVD-Video مخالف بودم اونم به همین خاطر.. ولی معمولا همه جای دنیا تعداد دیسکها زیاد میشه قیمت رو کم میکنن نه زیاد..
145fs62125.gif

من از همینجا از هکمین تریبون اعلام میکنم برای همه مجموعه های زیاد بقول شما همون 300 تومن پخش میکنم میخواد 10000000 دیسک باشه یا بیشتر..

1 نسخه رو به من بدید اگه واقعا مشارکت رو مد نظر دارید نه کاسبی براتون بدون هیچ پیش شرطی اعم از مدت روز وقفه زیاد یا به حد نصاب رسیدن بفرستم..

در مورد باقی مسائل این بخش هم مخصوصا انمیمیشن که دوستان خیلی بحث کردن در موردش حرف زیاد دارم که بموقعش باید بگم..

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
من میخوام بدونم مثلا جواهری در قصر.. مگه قرار نبود کسی باای 2500 نزنه؟ حالا میگید 2750 واسه پست؟ 20 تا تک تومنی پست گرون بشه اینطوری حساب میکنید؟ در صورتی که دیسک خام رو الان داریم بجای 250 حدود 210 میخریم؟
از اون گذشته 6 تا دیسک بشه؟ خود لینخو میگه 1 سی دی روش بزاره از فلان چیز.. خوب ته دیسک 5 حدود 1و نیم گیگ خالی هست.. یعنی اونتو جا نمیشه؟

جواهری در قصر اشتباه من بود. قیمت دوباره همون 2500 تومنه و تعداد دیسک هم همون 5 تا ;)

در مورد باقی صحبت های دوستان هم به زودی نظرمو میگم.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
جواهری در قصر اشتباه من بود. قیمت دوباره همون 2500 تومنه و تعداد دیسک هم همون 5 تا ;)

در مورد باقی صحبت های دوستان هم به زودی نظرمو میگم.

بحث اشتباه نیست..شاید مثال من درست نبود.. یه صورت مسئله دیگه..

بابک تاپیک زده برای جواهری در قصر با فرمت DVD-Video و 18 تا دیسک.. من همینو با کیفیت مشابه رو 14 تا دیسک داشتم و تاپیکش فرستادم... چرا باید یوزر بیاد اون تعداد دیسک رو با اون قیمت بگیره؟ درصورتی که مشتقیم به عهده تاپیک جواهری بوده قضایا.. چرا اضافه نشد از روز اول هم به دلیل موجود نبودن زیر نویس بوده نه قصد نیست بر حفظ 1 مجموعه تو تاپیک..

مشارکت یعنی خود بخش انقدر کششو جذابیت داشته باشه که پخش کننده جذب کنه نه اینکه بیاد یه سری افراد معلوم حال رو بکنید پخش کننده ( مثال بارزش مثلا استاد فریدا چقدر سر اون قضایای لیست سیاه با من زجر کشیدیم.. الحمدالله افرادش از اون لیست ارتقا درجه گرفتن به پخش کننده..) یا بازم هستن افرادی که پی ام هاشون موجوده در مورد بخش مشارکت و نگرفتن نفع شخصی چی گفتن و الان جزو پخش کننده ها هستن..

بازم میگم اگه توان جذب پخش کننده نداریم حداقل برای مشارکت بقول شما با سود و تخفیف هم قانون بنویسین و اینطور نباشه که قیمت اینجا با بازارچه یکی باشه و فقط اسم مشارکت خورده باشه تنگش و پخش کننده صفا هم میکنه اینجا سریال میده چون اسم مشارکت تنگ تاپیکش چسبیده نه خرابی قبول کنه نه تاخیر و 100 تا شرط عجیب هم بزاره در اخر منت هم رو سر بخش باشه هم کاربرا..:(

m.abroon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

بابک تاپیک زده برای جواهری در قصر با فرمت DVD-Video و 18 تا دیسک.. من همینو با کیفیت مشابه رو 14 تا دیسک داشتم و تاپیک..:(

یکی بود یکی نبود ، تو زمون های قدیم یه نفر که خیلی عاشق فیلم و سریا ل و از این جور چیزا بود رفت و پولی ریخت تو حساب سپهر یه آقایی به اسم وحید ، آقا نگو ، بگو دسته گل ، تا براش چند تا سریال بفرسته ، ولی صد سال از اون زمون گذشت و اون " یه نفر" پیر پیر شد ولی از سریال و فیلم خبر نشد ...آه ..چه قدر انتظار...

jack_bauer24_69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام، من تقریبا یه هفته پیش پرسیدم فروش سریال 24 کی دوباره شروع میشه، گفتین تا آخر همین هفته
اما الان شروع که نشده، هیچ. از توی لیست سریال های موجود هم حذف شده، خواهش می کنم دویاره اون رو برای فروش بذارید، من 24 می خوام:(
لطف کنین یه تاریخ دقیق بدین و بگین که کی قراره فروشش دوباره شروع بشه

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31

بابک تاپیک زده برای جواهری در قصر با فرمت DVD-Video و 18 تا دیسک.. من همینو با کیفیت مشابه رو 14 تا دیسک داشتم و تاپیکش فرستادم... چرا باید یوزر بیاد اون تعداد دیسک رو با اون قیمت بگیره؟ درصورتی که مشتقیم به عهده تاپیک جواهری بوده قضایا.. چرا اضافه نشد از روز اول هم به دلیل موجود نبودن زیر نویس بوده نه قصد نیست بر حفظ 1 مجموعه تو تاپیک..

مشارکت یعنی خود بخش انقدر کششو جذابیت داشته باشه که پخش کننده جذب کنه نه اینکه بیاد یه سری افراد معلوم حال رو بکنید پخش کننده ( مثال بارزش مثلا استاد فریدا چقدر سر اون قضایای لیست سیاه با من زجر کشیدیم.. الحمدالله افرادش از اون لیست ارتقا درجه گرفتن به پخش کننده..) یا بازم هستن افرادی که پی ام هاشون موجوده در مورد بخش مشارکت و نگرفتن نفع شخصی چی گفتن و الان جزو پخش کننده ها هستن..

بازم میگم اگه توان جذب پخش کننده نداریم حداقل برای مشارکت بقول شما با سود و تخفیف هم قانون بنویسین و اینطور نباشه که قیمت اینجا با بازارچه یکی باشه و فقط اسم مشارکت خورده باشه تنگش و پخش کننده صفا هم میکنه اینجا سریال میده چون اسم مشارکت تنگ تاپیکش چسبیده نه خرابی قبول کنه نه تاخیر و 100 تا شرط عجیب هم بزاره در اخر منت هم رو سر بخش باشه هم کاربرا..

نه من منظورتو متوجه شدم. بحث دو تا موضوع جداست که یکیشو توی پست قبل گفتم و اون یکی هم بحث کلی فروش با تخفیفه.

در این مورد من الان نمیخوام نظر قطعی بدم. از طرفی نظر شخصیمو قبلا گفتم. به نظر من این کار فوایدش بیش از ضررهاشه. هدف دراز مدت ما اینه که یه زمانی هیچ فروش با تخفیفی نداشته باشیم و تمام سریال ها واقعا بدون سود پخش بشن. اینو فقط به عنوان یه راه حل موقت در نظر گرفته بودیم.

ولی به هر حال حجم مخالفت ها زیاده و به همین دلیل داریم فکر می کنیم که تو شرایط فعلی چه روشی رو در پیش بگیریم که بیشتر به صلاح مجموعه باشه.

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
محض اطلاع عرض ميكنم...
چرا تو ديسك آخر 1.5 فضا دارم..اما من 2.500 گيگ به غير از شما كليپهاي با كيفيت پشت صحنه و تبليغاتي و.. دارم كه ته دي وي دي با 1.5 پر ميشه....500 مگ ميمنونه كه من با 4 تا از فيلمهاي خانم لي ميزنم ته دي وي دي 6....ميبينين كه اجهافي هم نميشه..وقتي 7تا دي وي دي آن شرلي با پست شد 3500 به نظر شما 6 تا دي وي دي جواهري در قصر نميشه بشه 3000 تومن؟؟؟؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
یکی بود یکی نبود ، تو زمون های قدیم یه نفر که خیلی عاشق فیلم و سریا ل و از این جور چیزا بود رفت و پولی ریخت تو حساب سپهر یه آقایی به اسم وحید ، آقا نگو ، بگو دسته گل ، تا براش چند تا سریال بفرسته ، ولی صد سال از اون زمون گذشت و اون " یه نفر" پیر پیر شد ولی از سریال و فیلم خبر نشد ...آه ..چه قدر انتظار...

البته چند تا سریال بود و اینکه من از شما نخواستم برای سریالی که دست من نیست برید بانک.. تاپیک براشون زده بودم من؟ حداقل 1/3 اون سریال ها دست من نرسیده از جانب دوستان.. مشگل من نوعی بوده؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
محض اطلاع عرض ميكنم...
چرا تو ديسك آخر 1.5 فضا دارم..اما من 2.500 گيگ به غير از شما كليپهاي با كيفيت پشت صحنه و تبليغاتي و.. دارم كه ته دي وي دي با 1.5 پر ميشه....500 مگ ميمنونه كه من با 4 تا از فيلمهاي خانم لي ميزنم ته دي وي دي 6....ميبينين كه اجهافي هم نميشه..وقتي 7تا دي وي دي آن شرلي با پست شد 3500 به نظر شما 6 تا دي وي دي جواهري در قصر نميشه بشه 3000 تومن؟؟؟؟

7 تا دیسک انه رو کی گفته 3500؟ ( انه رو من فقط برای چند نفر اول که الحمداله چقدر هم همکاری کردن مجانی فرستادم و تاکید کردم بین 3500 تا هر چقدر دوست دارن برای جبران هزینه تهیه کننده بدن و در ضمن فقط 1 هفته اون نسخه فرستاده شد بعدش کلا با غرور و تعصب شد 3 تا دیسک.. اصلا براش تاپیک مشارکت زده شده بود؟ جایی تعهد فرستادن من داده بودم؟ ) قانون اینکه از 5 تا دیسک وقتی بیشتر شد پست رو 1500 محاسبه کنیم زمانی مطرح بود که ما بین 5 دیسک الی باای 10 دیسک چیزی نداشتیم..من کی گفتم مخالف فرستادن چیز اضافه ور مجموعه هستم.. یه بار دیگه نوشته خودتون رو بخونید گفتید 1 سی دی مجموعه نگفته نگفید اضافه و باقی مونده از دیسک اخر 1 سی دی..

در ضمن من اینجا فکر کنم شما نفس تاپیک رو توجه نکردید.. انتقاد کردن ایرادی داره؟

والا من اگه قرار بر پیش کشیدن جزییات مسخره باشه میگم که بطور مثال شما چرا از من نسخه ساب اینتگریتد رو نخواستید؟ چرا تو تاپی زده شده مثلا برای افسانه شجاعان هایپر لینک پی ام برای من ثبت شده؟

چرا در صورتی که میدونستید و هنوز بطور مزحک ته تاپیک جواهری نوشته شده شما باید قبول کنید که جواهری در قصر رو ظرف مدت 7 روز بفرستید برای پخش 4 خط بالاترش نوشتید 10 روز؟

نه فقط شما... مورتال کمبت یه مثال دیگش.. الان 1800 تومن برای 2 تا دیسک.. حساب کنید ببنیم مشارکت و قانونش چطور توش رعایت شده؟

لینخو جان در ضمن گفتم که وقتی کارو از من گرفتید باید تمام کارهاشو قبول کنید از جمله اقای کریما که برای دوستان دانشگاه دیسک میگیرن.. الان 2 هفتست به شما میل زدن.. :rolleyes:

m.abroon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته چند تا سریال بود و اینکه من از شما نخواستم برای سریالی که دست من نیست برید بانک.. تاپیک براشون زده بودم من؟ حداقل 1/3 اون سریال ها دست من نرسیده از جانب دوستان.. مشگل من نوعی بوده؟

وحید جان می دانم من مقصرم چون زیاد از روال کار های این بخش اطلاع نداشتم ، من فقط از درد انتظار ناله کرده ام و اظهار بی قراری

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
در ضمن من اینجا فکر کنم شما نفس تاپیک رو توجه نکردید.. انتقاد کردن ایرادی داره؟
من اصلا با انتقاد مشكلي ندارم.....اگر هم سازنده باشه قبول ميكنم...
لینخو جان در ضمن گفتم که وقتی کارو از من گرفتید باید تمام کارهاشو قبول کنید از جمله اقای کریما که برای دوستان دانشگاه دیسک میگیرن.. الان 2 هفتست به
ضمنا من كاري رو از شما نگرفتم وحيد جان..از من خواستن منم قبول كردم..و اينكه من 1 هفته است پخش رو و با اين حالي كه هفته پيش همش امتحان داشتم براي هركي تونستم فرستادم..تا حالا هيچ كسي هم باقي نمونده..يعني به يك هفته هم نرسيد چه برسه به 10 روز...و اينكه فقط يه نفر از اون همه مونده و اونم به خاطر اينكه چون با پيك ميخواست من كمي ترديد داشتم كي بفرستم..
يه چيز ديگه...شما مطمئن باشين كه كاري كه من گرفتم هيچ وقت به كيفيت كار شما نميرسه ..و اينو من قبول دارم.....حالا با اينهايي كه به من ايميل زدن ميگين 39 روزه براشون نفرستادين چي؟؟؟ميخواين متن كامل ايميلشونو بذارم تا ببينين من دروغ نميگم...من بهشون گفتم ار محموله شما نرسيد من يه حسابي بايد به شما بدم با فرستادن براي اونا صاف كنم...
خوب؟؟اگر نميفرستي برشون بفرستم..چون تو پي ام جواب نميدي كه..

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام بر دوستان عزیز

برادر وحید عزیز و لینهوی گرامی ، شما که دیگه از اجزای بدنه این انجمن به حساب میاین و هر دو نفرتون هم گلین و دوستون دارم و هر دو نفر هم به قوانین اشتراک پایبند و متعهد . پس دلخوری از چیه ؟؟ فکر می کنم بازهم همون اختلاف سلیقه ها موجب شده کمی کدورت بوجد بیاد . البته من کوچکتر از اونم که بخوام توصیه ای بکنم ولی فکر می کنم ادامه بحث به شکل فعلی کمی از روحیه هر دو نفرتون دور و بعیده . فکر می کنم تنها کسانی از ادامه این بحث خوشحال می شند که به محبوبیتتون در فروم حسادت می کنند . پس بیاید و دشمن شادمون نکنید برادران عزیزو دلبندم !!

دوستدار هر دو شما

بدرود .

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
منم از لینخو و وحید عزیز خواهش می کنم این بحث رو ادامه ندن چون نتیجه ای غیر از ایجاد دلخوری بیشتر نداره.

در عین حال صحبت های وحید عزیز در مورد این که توی قیمت ها یه سری ناهماهنگی وجود داره رو هم قبول دارم.

ایشالا تا آخر هفته قوانین بخش مشارکت تکمیل میشه و یه سازماندهی کامل در مورد قیمت ها هم انجام میشه که همه قیمت ها یه دست بشن.

ramezani2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خزانه که نباشه همینه دیگه :) هر کی هر کی میشه و هر کسی یه قیمتی میده مگه پول پست 2 تا دی ویتی بیشتر از 780 تومن میشه به آخر ایران

ehsan310

Registered User
لایک‌ها
1
این از اون حرفا بودا بابا تو تهران 1000 تومن هستش

از اصفهان گرفتم 1300 تومن شده بود

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
خزانه که نباشه همینه دیگه :) هر کی هر کی میشه و هر کسی یه قیمتی میده مگه پول پست 2 تا دی ویتی بیشتر از 780 تومن میشه به آخر ایران
به خزانه چه ربطی داره :blink:
---
به نقل از Rax :
1 نسخه رو به من بدید اگه واقعا مشارکت رو مد نظر دارید نه کاسبی براتون بدون هیچ پیش شرطی اعم از مدت روز وقفه زیاد یا به حد نصاب رسیدن بفرستم..
این موضوعاتی که درباره استفاده از فروشنده ها میشه و دنیل و بقیه میگن, برا الان نیست , برا اون زمانی هست که پخش کننده دیگه نداریم یا پخش کننده کم داریم و کسی نیست پخش کنه , اون موقع مجبوریم اینکارو بکنیم که بخش نخوابه , والا هیچکی دوست نداره سود بشه تو این کار .

در ضمن چون اینکار پخش کردن خیلی سخت و خسته کننده هست (حالا پخش کننده ها بهتر میدونن), به مرور زمان یواش یواش پخش کننده ها میکشن کنار .

تا زمانی که پخش کننده هست, مشکلی نیست .

-
من شخصا نمیتونم تو پخش کمکی بکنم , سیستمم نمیکشه, یه رایتر دارم با 5-6 گیگ فضا رو هارد .

ولی میتونم برا سریال کمک کنم , سریال زیاد دارم ولی نمیتونم همشو بزارم اینجا (به دلایل مشخص) و فقط اونایی که خودم دانلود کردم رو میتونم بدم به یه پخش کننده که به بقیه بده .
سریال Ugly Betty رو من الان دارم , و سیژن سوم لاست (اگه گیر نیاوردید) , یکی دوتا دیگه هم دانلود کردم که الان تو ذهنم نیست , برا اینا پخش کننده پیدا شد , خبر بدید من بدم بهش بزاره برا پخش.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا