برگزیده های پرشین تولز

انتقادات و پیشنهادات قسمت مشارکت

عملکرد بخش اشتراک در ماه اول فعالیت

• خوب

Votes: 17 70.8%
  • ضعیف

Votes: 6 25.0%
  • متوسط

Votes: 1 4.2%

• Total voters
    24
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

lee_young_ae

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان ببخشید اینطوری می پرم وسط....
راستش الان چند هفته ای بود که ما منتظر بودیم تا Capitan7ir عزیز دانلود سریال اوشین رو تموم کنن...
حالا که تموم شده احتمالاً مدیران گرامی اجازه نمی دن....
بحث من اینجاست که وقتی این دوست عزیز دانلود سریالو تموم کردن و مسؤولیت فرستادنش رو هم قبول کردن تا این سریال به دست علاقه مندان برسه... حالا چرا باید ایشون رو از این کار منع کنیم....؟
چه دلیلی داشته؟
ممنونم میشم جواب بدین...:hmm:
با تشکر...

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان ببخشید اینطوری می پرم وسط....
راستش الان چند هفته ای بود که ما منتظر بودیم تا Capitan7ir عزیز دانلود سریال اوشین رو تموم کنن...
بحث من اینجاست که وقتی این دوست عزیز دانلود سریالو تموم کردن و مسؤولیت فرستادنش رو هم قبول کردن تا این سریال به دست علاقه مندان برسه... حالا چرا باید ایشون رو از این کار منع کنیم....؟
چه دلیلی داشته؟
ممنونم میشم جواب بدین...:hmm:
با تشکر...

سلام دوست عزیز.

از همه دوستانی گرامی ممنونم که دنبال راه حلی برای این مسئله میگردن.خصوصا مدیران محترم.

باید بگم که اول همیشه سعی کنین هدف و نیت طرف مقابلتونو درک کنین.کسی به اجبار برای توزیع منو منع نکرده.

اگه سری به تاپیک اوشین بزنین میبینین که اولین بار اصلا قصدی واسه دانلود کردن نداشتم.چون دوستان زیادی این سریالو دوست داشتن پیشنهاد همکاری توی دانلود رو قبول کردم.ولی کسی پیدا نشد که باقی سریالو بگیره و خودم کارو تا آخر ادامه دادم.

چقدر سخت بود وقتی 99% دانلود شده بود و هیچ سیدری آنلاین نمیشد.چقدر حس مسئولیت و شرمندگی داشتم.
حس میکردم خودم هستم که مشتاق و منتظر دیدن یه سریال هستم .میتونستم درک کنم که چقدر بی تاب میشم

دوست داشتم یه نسخه به آرشیو میدادم تا خودشون کار پخش رو انجام بدن.نمیخواستم بیشتر از این وقتمو اینجا بگذرونم.حدود 13.5 گیگ دانلود سریالی که خودم چندان رقبتی بهش نداشتم کافی بود!
ولی وقتی دیدم سریالهای محبوب خودمو دوستان به راحتی برام پست میکردن یه خورده شرمنده میشدم.خواهر ساحل.دنیل عزیز و آقای رکس و کاکاشی جون خودم:happy:

تصمیم گرفتم خودم سریالو پخش کنم که این بحثهای اخیر پیش اومد . زیاد در جریانش نیستم.فقط میدونم اونقدر مهم بوده که خانم ساحلی که میشناختیمش به جنبه بالا و صفات مثبت و ... از اینجا رفتن و حتی پستای خودشونو پاک کردن.:f34r:

پس حتما یه مشکلی هست.

وقتی مدیرا دنبال راه حل میگردن خب حتما چیزی شده.حتی اگه کوچیک باشه بازم تشخیص دادن که باید موضوع حل بشه.

هیچ وقت مدیران محترم تحکمی نداشتن.و واسه همینه که منتظر نظراتشون میمونم.

گاهی اصرار بچه ها اذیتم میکنه.آخه چرا!:wacko: چرا گاهی ما اینقدر از دوستامون پر توقع میشیم؟اینجا خیلی با بازارچه فرق میکنه.همه دارن از روی عشق و رفاقت و حال دادن کاراشونو به اشتراک میذارن.

من خودم تاحالا هیچ پولی به حساب دنیل نریختم:blush:

یه دفعه دیدم که یه نفر با رکس بد برخورد میکرد.از تعجب داشتم شاخ در میاوردم.:blink: :hmm:

بازم میگم.من تابع قوانین فروم هستم.

نظرات مدیران و دوستان قدیمی برام خیلی محترمه.اگه اونا تشخیص میدن که بهتره دست نگه دارم من اینو قبول میکنم.چرا که اگر خودم هم مسئول یا مدیر جایی بودم دوست داشتم اگه نظری میدم بهش توجه بشه.

صبوری کردن در این موارد خیلی خوبه.:happy: اصرار زیاد هم شک برانگیز:f34r:

راستی....

در مورد مشارکت خرید سریالهای کارتونی مثل سند باد و ...

من خودم نمیتونم ببینم بعد از این همه تلاش و ... سر از بازارچه در بیاره.مطمئنم دوستانی هم که دارن توی خرید شریک میشن دوست دارن بین خودشون باشه.

سریالهای کارتونی که خریداری میشه واسه عموم توزیع نمیشه.پس بهتره بیایید و مشارکت کنین.هنوز لیست سندباد بسته نشده.;)

بچه ها میتونن هر کاری با سریالشون بکنن.چون در خریدش شرکت داشتن.ولی اگر انصاف به خرج بدن میتونیم سریالهای بیشتری تهیه کنیم....

لطفا در این موردم نظر بدین...ش​

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374

سلام دوست عزیز.

از همه دوستانی گرامی ممنونم که دنبال راه حلی برای این مسئله میگردن.خصوصا مدیران محترم.

باید بگم که اول همیشه سعی کنین هدف و نیت طرف مقابلتونو درک کنین.کسی به اجبار برای توزیع منو منع نکرده.

اگه سری به تاپیک اوشین بزنین میبینین که اولین بار اصلا قصدی واسه دانلود کردن نداشتم.چون دوستان زیادی این سریالو دوست داشتن پیشنهاد همکاری توی دانلود رو قبول کردم.ولی کسی پیدا نشد که باقی سریالو بگیره و خودم کارو تا آخر ادامه دادم.

چقدر سخت بود وقتی 99% دانلود شده بود و هیچ سیدری آنلاین نمیشد.چقدر حس مسئولیت و شرمندگی داشتم.
حس میکردم خودم هستم که مشتاق و منتظر دیدن یه سریال هستم .میتونستم درک کنم که چقدر بی تاب میشم

دوست داشتم یه نسخه به آرشیو میدادم تا خودشون کار پخش رو انجام بدن.نمیخواستم بیشتر از این وقتمو اینجا بگذرونم.حدود 13.5 گیگ دانلود سریالی که خودم چندان رقبتی بهش نداشتم کافی بود!
ولی وقتی دیدم سریالهای محبوب خودمو دوستان به راحتی برام پست میکردن یه خورده شرمنده میشدم.خواهر ساحل.دنیل عزیز و آقای رکس و کاکاشی جون خودم:happy:

تصمیم گرفتم خودم سریالو پخش کنم که این بحثهای اخیر پیش اومد . زیاد در جریانش نیستم.فقط میدونم اونقدر مهم بوده که خانم ساحلی که میشناختیمش به جنبه بالا و صفات مثبت و ... از اینجا رفتن و حتی پستای خودشونو پاک کردن.:f34r:

پس حتما یه مشکلی هست.

وقتی مدیرا دنبال راه حل میگردن خب حتما چیزی شده.حتی اگه کوچیک باشه بازم تشخیص دادن که باید موضوع حل بشه.

هیچ وقت مدیران محترم تحکمی نداشتن.و واسه همینه که منتظر نظراتشون میمونم.

گاهی اصرار بچه ها اذیتم میکنه.آخه چرا!:wacko: چرا گاهی ما اینقدر از دوستامون پر توقع میشیم؟اینجا خیلی با بازارچه فرق میکنه.همه دارن از روی عشق و رفاقت و حال دادن کاراشونو به اشتراک میذارن.

من خودم تاحالا هیچ پولی به حساب دنیل نریختم:blush:

یه دفعه دیدم که یه نفر با رکس بد برخورد میکرد.از تعجب داشتم شاخ در میاوردم.:blink: :hmm:

بازم میگم.من تابع قوانین فروم هستم.

نظرات مدیران و دوستان قدیمی برام خیلی محترمه.اگه اونا تشخیص میدن که بهتره دست نگه دارم من اینو قبول میکنم.چرا که اگر خودم هم مسئول یا مدیر جایی بودم دوست داشتم اگه نظری میدم بهش توجه بشه.

صبوری کردن در این موارد خیلی خوبه.:happy: اصرار زیاد هم شک برانگیز:f34r:

راستی....

در مورد مشارکت خرید سریالهای کارتونی مثل سند باد و ...

من خودم نمیتونم ببینم بعد از این همه تلاش و ... سر از بازارچه در بیاره.مطمئنم دوستانی هم که دارن توی خرید شریک میشن دوست دارن بین خودشون باشه.

سریالهای کارتونی که خریداری میشه واسه عموم توزیع نمیشه.پس بهتره بیایید و مشارکت کنین.هنوز لیست سندباد بسته نشده.;)

بچه ها میتونن هر کاری با سریالشون بکنن.چون در خریدش شرکت داشتن.ولی اگر انصاف به خرج بدن میتونیم سریالهای بیشتری تهیه کنیم....

لطفا در این موردم نظر بدین...ش​

تشكر دوست عزيز
لطفي بزرگي به مجموعه كرديد!
در حال حاظر متاسفانه عده اي دارن سو استفاده ميكنن كه اميدوارم به من اجازه بدن تا نامشان را اعلام كنم
از طرف ديگر سو استفاده از زحمات ديگران حداقل از طريق بخشي كه من اداره ميكنم براي من غير قابل تحمل است
براي احترام به حقوق ديگران كمي صبر كنيم جاي دوري نميره!!! ;)
تغييراتي در اين بخش در حال اجراس و مراحل پاياني رو داره طي ميكنه
بعد از اون اميدوارم روند پخش بهتر پيش بره!!!

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
تشكر دوست عزيز
لطفي بزرگي به مجموعه كرديد!
در حال حاظر متاسفانه عده اي دارن سو استفاده ميكنن كه اميدوارم به من اجازه بدن تا نامشان را اعلام كنم
از طرف ديگر سو استفاده از زحمات ديگران حداقل از طريق بخشي كه من اداره ميكنم براي من غير قابل تحمل است
براي احترام به حقوق ديگران كمي صبر كنيم جاي دوري نميره!!! ;)
تغييراتي در اين بخش در حال اجراس و مراحل پاياني رو داره طي ميكنه
بعد از اون اميدوارم روند پخش بهتر پيش بره!!!

سلام

از اینکه اینقدر مقتدرانه برخورد میکنین خیلی خوشحالم و از طرف تمام دوستان ازتون تشکر میکنم.

ولی فکر میکنم شما یا بصورت خصوصی یا توی همین تاپیک دوستانی رو که ضد حالن و کم لطفی میکنن رو معرفی کنین.

ممنون:happy:​

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0

چه دلیلی داشته؟

سلام!

دوست عزیز فکر میکنم جواب سوالتون رو متین جان داده باشن و همینطور در اینجا و اینجا هم کاملا توضیح داده شده :eek:

اما یه توضیح کوچولوی دیگه بدم . .

همونطور که خودتونم واقفین جناب Capitan7ir ( متین عزیز ) با زحمت و تلاش فراوان - که حتما در جریانش هستین - این سریال رو دانلود کردن و مطمئنا دوست ندارن که ببینن سریالی رو که فقط به خاطر دل علاقه مندانش زحمت دانلودشو کشیدن، دو روز بعد از توزیع، در بازارچه با قیمتای غیر منصفانه و سودجویانه به فروش برسه:hmm:

و مطمئن باشید که این مشکل در مورد سریال اوشین با شدت بیشتری پیش خواهد اومد چرا که سریالی هست که 90 درصد ملت دیدن و باهاش خاطره دارن و تازه وقتی فهمیدن که TV ایران تا حدودی موضوع رو عوض کرده خیلی واسه دیدن اصل سریال مشتاق تر هستن.:f34r:

من بازم اینجا تاکید میکنم که توزیع سریال اوشین به طور موقت و برای مشخص شدن قوانین جدید متوقف شده و قاعدتا بعد از تدوین قوانین جدید انجام خواهد شد.:)

lee_young_ae

Registered User
لایک‌ها
1
سلام!

دوست عزیز فکر میکنم جواب سوالتون رو متین جان داده باشن و همینطور در اینجا و اینجا هم کاملا توضیح داده شده :eek:

اما یه توضیح کوچولوی دیگه بدم . .

همونطور که خودتونم واقفین جناب Capitan7ir ( متین عزیز ) با زحمت و تلاش فراوان - که حتما در جریانش هستین - این سریال رو دانلود کردن و مطمئنا دوست ندارن که ببینن سریالی رو که فقط به خاطر دل علاقه مندانش زحمت دانلودشو کشیدن، دو روز بعد از توزیع، در بازارچه با قیمتای غیر منصفانه و سودجویانه به فروش برسه:hmm:

و مطمئن باشید که این مشکل در مورد سریال اوشین با شدت بیشتری پیش خواهد اومد چرا که سریالی هست که 90 درصد ملت دیدن و باهاش خاطره دارن و تازه وقتی فهمیدن که TV ایران تا حدودی موضوع رو عوض کرده خیلی واسه دیدن اصل سریال مشتاق تر هستن.:f34r:

من بازم اینجا تاکید میکنم که توزیع سریال اوشین به طور موقت و برای مشخص شدن قوانین جدید متوقف شده و قاعدتا بعد از تدوین قوانین جدید انجام خواهد شد.:)

به شما حق میدم...
پس منتظریم....
حرف حق رو باید قبول کرد.....
امیدوارم به زودی قوانین جدید مشخص شه.....
با تشکر......

S@h3R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه پیشنهاد دارم
ما یه سریال را برای تمام کسانی که ارسال می کنیم ادرس و اسمشونو ارشیو می کنیم
بعد کسی که شروع کرد سریال را در هر جا چه pt چه جای دیگه (کلا توی نت ) به فروش ما یه نسخه از اون را ازش می خریم بعد بسته که برای ما رسید اسم و ادرسشو می بینیم و می فهمیم
بعد اسم و درس اونو توی لیست سیاهی قرار می دیم و دیگه هسچ کس برای اون اسم و ادرس کالایی ارسال نمی کنه

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0

سلام !

به غیر از قضیه مربوط به trusted members و نظارت بر کارها که البته مورد دوم یک مقدار مشکله در مورد گذاشتن زیرنویس برای سریال ها باید بگم : --->

در مورد پیشنهاد جناب Smiley مبنی بر گذاشتن زیر نویس روی فیلم ها و هشدار به بیننده ها در مورد سوء استفاده از این کار فرهنگی و این که به راحتی با نرم افزار Ulead Studio انجام پذیره همون طور که خواهر فریدا گفتن لازم نیست روی تمام قسمت ها این زیرنویس رو بزاریم و میشه در هر DVD روی یه قسمت و یا حداکثر دو قسمت این کارو انجام داد!

از طرفی صحبت جناب Liyapeng هم کاملا صحیحه که ممکنه وقتی از اینجا ( بخش مشارکت pt ) در اون زیرنویس اسم برده بشه و با تعداد زیاد متقاضی و البته تعدادی هم سودجو در بین متقاضی ها روبرور بشیم اونوقت صد در صد دوستانی که زحمت پخش رو دارن میکشن نمیتونن جوابگوی این درخواست ها بشن!

پس راه دیگه ای که میمونه اینه که این زیرنویس رو بزاریم . . . ولی از اینجا اسمی برده نشه! . . . مثلا یه همچین متنی :

بیننده گرامی! این مجموعه با تلاش گروهی از دوستدارانش تهیه شده و هدف توزیع بدون منفعت و با هزینه ی پایین ( هزینه ی دسک خام و پست ) ، بین دوستداران این مجموعه می باشد. پس اگر برای دریافت این مجموعه هزینه ی اضافی پرداخت کرده اید ، در این باره به فروشنده تذکرات لازم رو بدید و اگر تصمیم به توزیع این سریال گرفتید به هدف تهیه کنندگان این مجموعه احترام بگذارید.

که البته این متن رو سریع و برای نمونه نوشتم و میشه اصلاحش کرد:)

ولی ممکنه باز هم خیلی از دوستان این کارو بی فایده بدونن ولی فکر کنم که که این کار به سه دلیل ارزش داشته باشه::-->

اول اینکه بیننده رو از اصل قضیه --> یعنی مشارکت بدون سود مالی <--- در هر زمانی که داره مجموعه رو تماشا میکنه آگاه میکنه و این خودش با ارزشه؛ حتی اگه از بین 100 نفر فقط روی 20 نفر تاثیر بزاره و وجدانشو نو بیدار کنه!

دوم اینکه این کار اگه قرار باشه در هر DVD فقط روی یک قسمت انجام بشه به هیچ وجه وقت گیر نخواهد بود ---> همینجا برای مشارکت در این کار زیرنویس گذاری اعلام آمادگی میکنم <---

و سوم اینکه برای بچه هایی که مسئولیت پخش رو به عهده دارن هم از این بابت مشکلی پیش نمیاد.

پس حتی اگرم قرار شد که طرح trusted members هم اجرا بشه فکر کنم این طرح زیرنویس هم حتما روش انجام بشه! چرا که ما در نهایت نمیتونیم روی همه کنترل داشته باشیم ولی این طرح زیرنویس بدون اسم بردن از اینجا ( و در کنار زیرنویس فارسی گذاشتن زیرنویس انگلیسی ) یه کاری هست که برای همیشه موندنیه و احتیاج به کنترل هم نداره !

----->> به هر حال اینا چیزهایی هست که به فکر من رسید و برای عملی شدنش و اصلاحش به کمک همه دوستان احتیاج هست!:)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
زيرنويس گذاشتن شايد خيلي عملي نباشه. يك سري از اين سريالهاي اريجينال رو اگه زيرنويس PT براش بذارند ممكنه با PT‌ برخورد بشه.
گذاشتن Trusted Members به روش گزينش يك سري افراد، تاپيك تبادل رو در واقع فقط مخصوص استفاده يك سري افراد خاص مي كنه و از هدف پخش بين افراد علاقه مند خارجش مي كنه و مثل قسمت انيميشن آدم يا بايد بياد حسرت بخوره يا بره سراغ بازارچه اينجا و سايت هاي ديگه. و اين بخش 90% كاربرهاشو از دست ميده.
به نظرم بهترين راه حل اينه:
مديران PT يك Announcement بگذارند و از تمام كاربران دعوت كنند كه هر جا در هر فروم يا فروشگاه ديگه اي فروش هر كدوم از اين سريال ها رو ديدند بلافاصله به مديران PT اطلاع بدهند. با وجود اعضاي بسيار زياد سايت كه خيلي هاشون وبگرد فعال هستند اگه كسي بخواد هر جايي تبليغ درست حسابي بكنه بلافاصله كشف ميشه. :f34r:
بعد مديران PT مي تونند با اطلاع رساني مناسب افرادي رو كه اين كار رو مي كنند از فروش سريالها ناتوان كنند. مثلا اگه در يه فروم، تاپيكي براي فروشش ايجاد شده در صفحه اول تاپيك يه پست با لينك قسمت اشتراك PT زده بشه. (البته اين كار يه كم بازديد و سفارشات PT رو بالا مي بره، من نمي دونم ظرفيت اين قسمت براي تحمل اين مساله چقدر است).
اين كار عملا فروش در فروم ها رو متوقف مي كنه و فروشگاهها هم كه يا بازديد درست و حسابي ندارند يا مهم هاشون مي تونند همكاري كنند و يه محصول نامربوط رو بردارند (فروشگاهها اكثرا كار خلاف كپي رايت ايران نمي كنند). اگر هم يه فروشگاه به هيچ صراطي مستقيم نشد تهديدش مي كنيم كه توسط كاربران PT تحريم ميشه!!
اين كار فروش سريال ها را فقط به دنياي خارج از اينترنت محدود مي كنه كه اون رو هم به نظر من نميشه هيچ كاريش كرد.
اگر هم كسي كه سريالهاي اين قسمت رو فروخته بود از اعضا بود مي تونيم يه ليست سياه (Distrusted Members) ازشون درست كنيم يا جريمه هاي خاص ديگري رو براشون در نظر بگيريم. :medieval:
فعلا.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
من بشخصه نطر شخصیمو فقط در این مورد میگم:

بجز سریالهایی که خریداری شدن اونم بصورت اصلی و با مبلغ گزاف باقی سریالها در واقع دزدی هستن و ما هیچ مالکیتی روشون داریم که بخوایم اعضای تایید شده و غیر تایید شده روشون اعمال کنیم یا بخوایم جلوی فروشش رو بگیریم..

اون کسی که انقدر احمقه امضای منو با 1.5 متر طول میبینه و میره یه سریال رو میخره 4 برابر سیستم مشارکت نه دلسوزی منو لازم داره نه شما.... شاید پولش از پارو بالا میره.. این دیگه وظیفه ما نیست...

دوستان خیلی دلسوزی دارن رو پخش سریال حداقل 1 دونشون لینک تاپیک های مشارکت رو داخل امضاشون میزاشتن و اول تاپیک های مورد بحث مشارکت رو ادیت میکردن که هر کس میبینه بدونه اون سریال داره به این ترتیب پخش میشه..

همینکارو هم نکردین دارین واسه تراستد ممبر و واتر مارک و غیره ایده میدید؟

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
منم با سیستم Trusted members برای پخش سریال ها موافق نیستم ... چون اونجوری هدف اصلی این کار که پخش عمومی سریالها هست از بین میره و کل ماجرا محدود میشه به یه تعداد کمی از اعضای شناخته شدۀ پی تی
270.gif

ولی در مورد این قضیه :

اون کسی که انقدر احمقه امضای منو با 1.5 متر طول میبینه و میره یه سریال رو میخره 4 برابر سیستم مشارکت نه دلسوزی منو لازم داره نه شما.... شاید پولش از پارو بالا میره.. این دیگه وظیفه ما نیست...

همچین شخصی جای دلسوزی هم نداره؛ ولی از طرفی هم خیلی زور داره دیدن کسی که از اعتماد بچه های این بخش سوء استفاده می کنه و سریال ها رو مجانی می گیره و میره 4 برابر می فروشه. حتی با حساب اینکه ما واقعا هیچ حق مالکیتی نسبت به سریال های دانلود شده نداشته باشیم حداقلش اینه که بچه ها زحمت کشیدن وقت گذاشتن و اینا رو دانلود کردن و حتما هم ضرر مالی متقبل شدن ... هدف سیستم مشارکت رسوندن سریال ها به کسانیه که میخوان اینا رو ببینن نه اونایی که میخوان از فروشش سودی به جیب بزنن
129fs2655289.gif

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان خیلی دلسوزی دارن رو پخش سریال حداقل 1 دونشون لینک تاپیک های مشارکت رو داخل امضاشون میزاشتن و اول تاپیک های مورد بحث مشارکت رو ادیت میکردن که هر کس میبینه بدونه اون سریال داره به این ترتیب پخش میشه..

همینکارو هم نکردین دارین واسه تراستد ممبر و واتر مارک و غیره ایده میدید؟

وحید جان حالا چرا عصبانی میشی ، میزنی :(

این حرفتو کاملا قبول دارم و واسه اینکه بدونی چقدر حرفت عزیز و محترمه همین الان میرم اینو به امضام اضافه میکنم! :)
.
.
.

خب! انجام شد!;)

اما در این مورد:

بجز سریالهایی که خریداری شدن اونم بصورت اصلی و با مبلغ گزاف باقی سریالها در واقع دزدی هستن و ما هیچ مالکیتی روشون داریم که بخوایم اعضای تایید شده و غیر تایید شده روشون اعمال کنیم یا بخوایم جلوی فروشش رو بگیریم..

باید بگم همونطور که برادر دنیل گفتن:​

ولی از طرفی هم خیلی زور داره دیدن کسی که از اعتماد بچه های این بخش سوء استفاده می کنه و سریال ها رو مجانی می گیره و میره 4 برابر می فروشه. حتی با حساب اینکه ما واقعا هیچ حق مالکیتی نسبت به سریال های دانلود شده نداشته باشیم حداقلش اینه که بچه ها زحمت کشیدن وقت گذاشتن و اینا رو دانلود کردن و حتما هم ضرر مالی متقبل شدن ... هدف سیستم مشارکت رسوندن سریال ها به کسانیه که میخوان اینا رو ببینن نه اونایی که میخوان از فروشش سودی به جیب بزنن
129fs2655289.gif

واقعا زور داره دیدن این افراد سودجو!

مثلا من وقتی میبینم که برادر متین ساعت ها برای online شدن سیدر اوشین و دانلود 1% باقیمونده سریال اوشین کامپیترشو روشن میزاره و منتظر میمونه، حرصم میگیره که یکی خیلی راحت بیاد اینو با قیمتای بالا تو نت بفروشه
97.gif

و اصلا برای همین بود که پیشنهاد زیرنویس بدون اسم بردن از PT در چند قسمت از هر سریالو مطرح کردم. چون اینجوری یه بار برای همیشه این کارو میکنیم ولی در عوض بیننده حتی اگه ده سال دیگم سریالو ببینه از هدف مشارکت آگاهی پیدا میکنه! و اینکه به این هشدار توجه کنه دیگه با وجدانه خودشه!

در ضمن منم با پیشنهاد trusted members و واترمارک و حتی کنترل کاربرا ( که پیشنهاد خودم بود ) موافق نیستم. چون حالا که فکرشو میکنم ما که نمیتونیم همه ی کاربرا و آدمایی که میان اینجا رو برای همیشه کنترل کنیم و 100 درصد یه کار موقت و کوتاه مدته --> مثل همین برنامه مبارزه با بدحجابی که فعلا جواب داده ولی بعدا گندش در میاد.

در مورد پیشنهاد announcement و گزارش به مدیر هم که دیگه بدتر!

یهویی بگین یه دایره مبارزه با جرایم اینجا راه بندازیم و پلیس بازی و جاسوس بازی و گزارش و . . .

این کار که به نظر من اصلا جواب نمیده و اگرم جواب بده کوتاه مدته و تازه ممکنه کلی بدبینی و سوء تفاهم و جنگ و دعوا درست کنه که حالا بیا و درستش کن . . .

مثلا شما میای یکیو شناسایی میکنی و به مدیر معرفی میکنی. . . مدیرم ورمیداره اعدامش میکنه (منظورم همون بن بود) . . . خب حالا فکر کردین همه چی تموم میشه؟ . . .معلومه که نه! . . . خب طرف میره یه ID جدید میسازه و دوباره به کارش ادامه میده . . . اگه میگین : خب از آدرسش معلوم میشه که کی بوده . . . کاری نداره که . . . میتونه از این به بعد از آدرش خالش استفاده کنه:blink: :eek: . . . و یا هزار جور راه دیگه ! 0 منم حالا این وسط دارم راه خلاف نشون میدم:f34r: :p )

مطمئن باشید کسی که بخواد سوء استفاده کنه یه راهی برای ادامه کارش پیدا میکنه پس کنترل در دنیای مجازی خیلی محدوده و 100 نفر آدمی که تو pt هستن نمیتونن این قضیه رو کنترل کنن و ملت خودشون باید درصد این سود جویی هارو کاهش بدن . . . حالا ملت از کجا بفهمن که فروشنده سرشونو کلاه گذاشته و جلوشو بگیرن؟

خب باید بهشون آگاهی داد . . . چه جوری؟ . . . یکیش میتونه همین زیرنویس بدون اسم بردن از PT باشه و خیلی پیشنهادای دیگه که دوستان میتونن بیان مطرح کنن و توش پلیس بازی و جاسوس بازی نباشه . . . و کارو به خود ملت واگذار کرد.

البته منظورم این نیست که اگه کسی موردی دید نیاد به مدیر بگه . . . نه. . . منظور وقتی بود که این کار در حجم گسترده ای بخواد انجام بشه . .

-------------------

پس وحید جان اگه دیدی پیشنهادو ایده میدم فقط به خاطر حفظ حقوق دوستای خوبی مثل شماست که با اینکه اعتقاد دارن که اصل فیلم واسه اونا نیست و فقط دانلودش کردن ولی به هر جهت کلی وقت و هزینه براش صرف کردن! و الا من خودم فعلا نه اینترنت پرسرعت دارم که سریالی دانلود کرده باشم و بخوام سنگشو به سینه بزنم و نه بیکارم ---> باور کن هی از خونه زنگ میزنن که پاشو دو سه روز بیا اینجا با هم بریم دهکده ساحلی و منم از خدامه ولی میبینم که اگه برم کلی از کارام عقب میفتم!

پس به این قضیه زیرنویس بدون اسم بردن از PT که فقط یه ایده فرهنگیه و نیازی هم به کنترل و ... نداره فکر کن و نظرتو بگو ---> اگرم مخالف بودی حداقل دلیلتو بگو تا منم قانع بشم که اشتباس.:)

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
منم با سیستم Trusted members برای پخش سریال ها موافق نیستم ... چون اونجوری هدف اصلی این کار که پخش عمومی سریالها هست از بین میره و کل ماجرا محدود میشه به یه تعداد کمی از اعضای شناخته شدۀ پی تی
270.gif

img]http://m1.freeshare.us/129fs2655289.gif[/img]

بارها در مورد اين مساله در ملاقات هاي حضوري با بچه هاي فعال بخش همچنين چند تن از مديران به نتيجه مثبتي نرسيديم . به اين نتيجه رسيديم كه دانيل عزيز هم اشاره كرد .

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258

در مورد پیشنهاد announcement و گزارش به مدیر هم که دیگه بدتر!

یهویی بگین یه دایره مبارزه با جرایم اینجا راه بندازیم و پلیس بازی و جاسوس بازی و گزارش و . . .

این کار که به نظر من اصلا جواب نمیده و اگرم جواب بده کوتاه مدته و تازه ممکنه کلی بدبینی و سوء تفاهم و جنگ و دعوا درست کنه که حالا بیا و درستش کن . . .

مثلا شما میای یکیو شناسایی میکنی و به مدیر معرفی میکنی. . . مدیرم ورمیداره اعدامش میکنه (منظورم همون بن بود) . . . خب حالا فکر کردین همه چی تموم میشه؟ . . .معلومه که نه! . . . خب طرف میره یه ID جدید میسازه و دوباره به کارش ادامه میده . . . اگه میگین : خب از آدرسش معلوم میشه که کی بوده . . . کاری نداره که . . . میتونه از این به بعد از آدرش خالش استفاده کنه:blink: :eek: . . . و یا هزار جور راه دیگه ! 0 منم حالا این وسط دارم راه خلاف نشون میدم:f34r: :p )

مطمئن باشید کسی که بخواد سوء استفاده کنه یه راهی برای ادامه کارش پیدا میکنه پس کنترل در دنیای مجازی خیلی محدوده و 100 نفر آدمی که تو pt هستن نمیتونن این قضیه رو کنترل کنن و ملت خودشون باید درصد این سود جویی هارو کاهش بدن . . . حالا ملت از کجا بفهمن که فروشنده سرشونو کلاه گذاشته و جلوشو بگیرن؟

خب باید بهشون آگاهی داد . . . چه جوری؟ . . . یکیش میتونه همین زیرنویس بدون اسم بردن از PT باشه و خیلی پیشنهادای دیگه که دوستان میتونن بیان مطرح کنن و توش پلیس بازی و جاسوس بازی نباشه . . . و کارو به خود ملت واگذار کرد.

البته منظورم این نیست که اگه کسی موردی دید نیاد به مدیر بگه . . . نه. . . منظور وقتی بود که این کار در حجم گسترده ای بخواد انجام بشه . .

قضیه زیرنویس به نظر من قابل پیاده کردن نیست. اگر تمام سریال را زیرنویس کنیم که قسمتی از تصویر اشغال می شود و ارزش کار پایین می آید.
اگر هم مثل DVD ها اول فیلم بخواهیم یه اطلاعیه بزنیم، فروشنده می توند به راحتی پاکش کند.
در ضمن من نگفتم هر کی توی بازارچه PT برای فروش گذاشت بنش کنید!!! آخه کدوم آدم ساده لوحی یه همچین راه حلی میده؟
من گفتم اگه کسی بخواد توی اینترنت بفروشدش باید یه جا تبلیغ کنه و ما دقیقا همونجا اطلاع رسانی می کنیم و این فروش در اینترنت رو برای فروشنده ها غیرممکن می کنه. (توضیح این که غیر از PT فروم های دیگه ای هم وجود دارند که بازارچه دارند).
فعلا.

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
من قبلا هم تو نظراتم گفته بوودم ولي دوستان اكثرا ميان و فقط چند پست آخر رو مي خونند و دوباره بايد بهشون توضيح داد .

اينكه بريم يه جا كه تبليغات توش هست و بگيم كسي از فلان شخص نخره دو حالت بيشتر نداره . اينكه ما آدرس سايت رو هم بديم كه باعث حجوم تعداد زيادي از افراد اعم از فروشنده و غير فروشنده به اين انجمن ميشه براي اينكه مي فهمند در اينجا سريال به رايگان اشتراگ گذاشته ميشه كه اين كار زحمت پخش كننده ها رو زياد مي كنه و باعث زمان بر شدن تحويل سريال به كسي كه اونو مي خواد ميشه كه اين خودش باعث بي اعتمادي به خاطر صبر زيادي كه طرف بايد بكنه ميشه . در ضمن ديگه كسي مسئوليت پخش سريال رو به عهده نمي گيره چون زحمتش با درخواست هاي زياد بيش از حد ميشه .
دوم اينكه اگر آدرس سايت داده نشه كسي كه اونو بخونه قطعا به اين مسئله فكر خواهد كرد كه احتمالا اين تبليغ بايد براي رقيب طرف باشه كه خواسته كار اونو كساد كنه و براي همين از اونجايي كه دليل محكمي براي خريد نكردن پيدا نمي كنه پس بيخيال اون پيغام تبليغاتي شما ميشه .

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
اينكه بريم يه جا كه تبليغات توش هست و بگيم كسي از فلان شخص نخره دو حالت بيشتر نداره . اينكه ما آدرس سايت رو هم بديم كه باعث هجوم تعداد زيادي از افراد اعم از فروشنده و غير فروشنده به اين انجمن ميشه براي اينكه مي فهمند در اينجا سريال به رايگان اشتراگ گذاشته ميشه كه اين كار زحمت پخش كننده ها رو زياد مي كنه و باعث زمان بر شدن تحويل سريال به كسي كه اونو مي خواد ميشه كه اين خودش باعث بي اعتمادي به خاطر صبر زيادي كه طرف بايد بكنه ميشه . در ضمن ديگه كسي مسئوليت پخش سريال رو به عهده نمي گيره چون زحمتش با درخواست هاي زياد بيش از حد ميشه .

مرسی.
این رو من می دونستم، توی پست اولم هم نوشتم.
ولی یه چیزی. کلا دو تا راه بیشتر برای دادن سریال به بچه ها وجود ندارد یا فروش یا اشتراک درسته؟ تمام بچه های بخش اشتراک می گویند هدف ما اینه که این سریال از طریق اشتراک به دست همه علاقمندان برسه نه از طریق فروشنده ها. یعنی اصلا کل بحث در مورد بالا رفتن تقاضای اینجاست!!
راه حل هایی که بچه های دیگه دادند مثلا rax (که خودش توزیع کننده است) و گفته توی امضا بگذاریم، یا مثلا حرفهایی که گفته شده در مورد اینکه تمام هدف ما این است که بالای 80% علاقمندان از طریق اشتراک بگیرند و 20% فروش هم همه معنی شون بالا رفتن میزان متقاضی اینجاست.
من تا به حال هم حس نکردم بچه های توزیع کننده (آقا وحید و آقا دانیال عزیز) از اینکه تعداد توزیع بالا بره احساس بدی داشته باشند، البته خوب به هر حال باید شرایط اونا رو هم درک کرد.
مرسی. فعلا.

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
من تا به حال هم حس نکردم بچه های توزیع کننده (آقا وحید و آقا دانیال عزیز) از اینکه تعداد توزیع بالا بره احساس بدی داشته باشند، البته خوب به هر حال باید شرایط اونا رو هم درک کرد.
مرسی. فعلا.

البته وقتي كه جناب دنيل حداكثر زمان رسيدن سريال رو توسط خودشون 10 روز اعلام مي كنن حالا شما فكر كن اگر قرار باشه ميزان سفارشات چند برابر بشه اين زمان چند برابر مي تونه بشه . خوب كاملا مشهوده كه كسي كه مي خواد سريال رو تهيه كنه بايد خيلي صبر زيادي داشته باشه كه بتونه اين زمان رو صبر كنه . به همين خاطر خيلي ها همون ترجيح مي دهند برن سريال رو بخرند .

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
البته وقتي كه جناب دنيل حداكثر زمان رسيدن سريال رو توسط خودشون 10 روز اعلام مي كنن حالا شما فكر كن اگر قرار باشه ميزان سفارشات چند برابر بشه اين زمان چند برابر مي تونه بشه . خوب كاملا مشهوده كه كسي كه مي خواد سريال رو تهيه كنه بايد خيلي صبر زيادي داشته باشه كه بتونه اين زمان رو صبر كنه . به همين خاطر خيلي ها همون ترجيح مي دهند برن سريال رو بخرند .

آره. درسته. این محدودیت ها هست. من هم نوشتم که قبولشون دارم. با فعالتر شدن بخش و ازدیاد تعداد پخش کننده ها (که ای کاش امسال از مهم ترین سالهای زندگیم نبود و می تونستم خودم هم یکیشون باشم) به امید خدا میشه این مشکلات رو حل کرد.
در ضمن هزار پسته شدنت هم مبارک.
4hba7gi.gif

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
در مورد پست كه لطف داري . انشاالله صد هزار پست شدن خودت .

الان من خودم تا حالا به چند تا از بچه هاي پخش كننده گفتم اگر كمكي خواستن در خدمتشون هستم ولي واقعيت اينه كه خودم نمي تونم يه سريال رو مثل اين عزيزان به صورت مستقيم پخش كنم . چون مي ترسم حجم درخواست ها اونقدر زياد بشه كه ديگه نتونم پاسخگو باشم . بالاخره آدم بايد حساب كار خودش رو هم بكنه . ديگه وقتي هم مشغول درس باشي و هم مشغول كار خب قطعا اگر بخواي به صورت مستقيم چنين مسئوليتي رو قبول كني دچار مشكل ميشي .

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ... آقا چه خبر تازه ؟! امروز برادر شيان هم يه مورد ديگه از جواهري در قصر رو پيدا كرده بودند ( البته فعلا مشخص نشده كه مال پي تي هست يا نه ) اساتيد روساي انجمنها ....تصميم نهائيتونو گرفتين ؟! :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا