برگزیده های پرشین تولز

انتقادات و پیشنهادات مربوط به بخش موبایل و اسمارت فون ها

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
ديدم تو این چند دقيقه 3 رای مخالف زده شده / اگر میشه علت رو هم بگيد

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
خوبه ولی باید فعالیت بچه ها بیشتر بشه..
الان اگه این کار بشه دیگه تو صفحه اول چیزی نمیمونه جز مشکل و سوال و این حرفا...
اگه فعالیت بیشتر بشه راه اندازی این بخش خیلی هم خوبه...

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
من نظر مخالف دادم...چون اونجوری هر بخش جدا میشه و برای هر کدوم باید یه صفحه جدا باز کنیم ولی الان همین که صفحه رو رفرش کنیم تمام پست های جدید میاد بالا...

اونجوری هر از این انجمن به اون سر بزنی ببینی چه خبره...برای من که سخته...برای همین مخالف بودم...

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
به نظر من اكَه ايجاد يك بخش خوبه ، اما زير مجموعه فعلا نداشته باشه ، اكَه بخواهيم زير مجموعه براش بزاريم فقط يك بخشش فعاله اونم بخش _^*&%_&^ SE !!!!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
با نظر مخالف من شد 50...50...به نظر من هم این کار فعلا لازم نیست...یکی از دلایلش همونیه که مازی گفت.....البته همین بخش الان همه اینها رو با هم در بر میگیره شلوغیش هم اونقدری نیست که بخواد بخش گوشیهای جدید مستقل بشه!!!!

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
مرسی از نظرات / اميدوار شدم
155fs198954.gif

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
از امروز ( به طور ازمايشي ) عنوان کاربر فعال نرم افزار موبايل هم ايجاده شده
اولين نفر " پسر نقره اي " هست که اين عنوان رو گرفته ( البته آزمايشي )
در هر صورت رسيدن به اين عنوان با توجه به فعاليت هاي هر فرد در بخش نرم افزار در نظر گرفته ميشه ( و مشخصا چون ابتداي کار هست دوستان راحت تر فعال ميشن! )

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
در هر صورت رسيدن به اين عنوان با توجه به فعاليت هاي هر فرد در بخش نرم افزار در نظر گرفته ميشه ( و مشخصا چون ابتداي کار هست دوستان راحت تر فعال ميشن! )

کار خوبیه...این بخش نرم افزار خیلی خلوت هست ...با این کار بچه ها تشویق میشن و این بخش رونق میگیره!!!

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
مرسی مدیر فعال.....
کار خوبیه ... یه سری هم تشویق میشن فعالیت کنن..

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
نقره ای جان ،
تعداد موبایلهای uiq 3 از تعداد انگشت های دستت تجاوز نمیکنن ( البته اگه 10 تا داری :lol:)
و تا چند ماه پیش که p1 وارد ایران نشده بود تنها پست های اینجا مربوط به p990 بود. خودت نگاه کنی میبینی.

تازه پر از theme های p990 هم هست... حالا داری چونه چیو میزنی.
از هر کی هم بپرسی بهت میگه که برنامه برای این سیستم عامل که به درد بخوره از 15 تا تجاوز نمیکنه .

حالا بیایم اونجا هم پست بزنیم که چی ؟ اخه هر کی p990 یا گوشی با سیستم uiq 3 میخره بعد از یک ماه میفهمه که چند تا برنامه براش هست که لازمه روش نصب شه و همه هم با این تاپیک و همه چیز در مورد p990 میتونن اطلاعات کاملی در مورد برنامه هاش کسب کنند. واقعا دلیلی نداره وقتی یک همچین تاپیکی هست بیایم و جایی که 1000 نوع درخواست هست ، تقاضا بدیم ... البته اگر ترد را من هم شروع کرده بودم همه جا تبلیغشو میکردم !!!:p

جمله آخرت رو که گفتی بهم بر خورد من اصلا اون تاپیک رو شروع نکردم

در ضمن به اصطلاح همین 15 برنامه نباید به 31 صفحه می رسید تا اگر قراره برنامه جدید اضافه بشه در همون صفحات اول قرار بگیره و وقتی کسی گوشی با OS UIQ می خره در همون صفحات اول نرم افزراش رو پیدا کنه نه اینکه تو 31 صفحه دنبالش بگرده (البته این موقعی بدرد می خوره که ناپیک توسط مدیر مربوطه سازمان دهی بشه)
در همه فروم ها برای جلوگیری از اتفاقی که توی بعضی از تاپیک ها افتاده یک بخش جدا به نام در خواست نرم افزار هست که توی اینجا هم یک تاپیک مخصوص این کار هست که بنا به دلایلی بهش توجه نشده

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
جناب Dark Knight یک سری پیشنهاد دارم: ( که البته برای ترکوندن فرومه ، ولی واقعا می ارزه )
پیشنهاد اول : ( که فکر کنم نشدنی هستش )
بخش نرم افزار به چند زیر مجموعه کلی ==> s60 , s60v3 , s80 s90 uiq ,sonyericsson و در خواست نرم افزار تقسیم بندی بشه
بعدش خیلی کارا میشه توش کرد که مثلا موضوع بندی برای نرم افزار ها و ...

پیشنهاد دوم :
تمام تاپیک های معرفی نرم افزار سازمان دهی بشه و تا حد امکان از نوع ایجاد بشه

پیشنهاد سوم : ( شدنی ترین راه )
حداقل پست اول تمام تاپیک های معرفی نرم افزار ویرایش بشه و در پست اول لیست تمام نرم افزار های موجود به همرا لینک صفحه یا پست درش قرار بگیره

در ضمن در مورد پست بالا و اینکه در خواست نرم افزار توی کدوم تاپیک قرار بگیره نظر قطعی تون رو بدید

مرسی

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
برای این کار چند تا کاربر فعال تو قست نرم افزار هم لازم هست..........

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
البته این موقعی بدرد می خوره که ناپیک توسط مدیر مربوطه سازمان دهی بشه

در این مورد زياد موافق نيستم / ایندکس داخلی ( ایندکس يک تاپيک ) معمولا صورت نمیگيره به چند دليل ( از بين رفتن لينک ها ، ارايه ورژن جديدتر و .. ) که البته میشه جايگزين کرد

جناب Dark Knight یک سری پیشنهاد دارم: ( که البته برای ترکوندن فرومه ، ولی واقعا می ارزه )

من هم خيلی علاقه دارم که بخش نرم افزار يک تکونی بخوره
2 مرحله رو از قبل در نظر داشتم

تعيين دوستانی به عنوان کاربر فعال ( ويژه نرم افزار موبايل )
تقسيم بخش کلی به چند زيربخش ( شامل سيستم های مختلف )
و موردی هم که شما اضافه کرديد ( از نوع شدن )

اما نکته ای که مطرح هست : کاربر فعال در بخش نرم افزار موبايل به تعداد انگشتان يک دست هم نميرسه ( که از همين تعداد هم چند مورد به کپی - پيست نوشته های قبلی خود'شون در ديگر فروم/وبلاگ ها میپردازن )
در نتيجه به نظر مناسب نمیاد که بخش رو به چند زيربخش تقسيم کنيم ( فعلا ) چرا که زيربخش هايی جديد درست میشن ولی هيچ تفاوت مفيدی نسبت به قبل نخواهيم داشت
در نتيجه من منتظر هستم که خود بچه ها شروع به فعاليت کنن تا در ادامه تغييراتی هم صورت بگيره

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
اما نکته ای که مطرح هست : کاربر فعال در بخش نرم افزار موبايل به تعداد انگشتان يک دست هم نميرسه ( که از همين تعداد هم چند مورد به کپی - پيست نوشته های قبلی خود'شون در ديگر فروم/وبلاگ ها میپردازن )

من رو که نمیگید؟؟؟
4q3y0s3.gif

کاربر فعال قبلا به تعداد لازم بود ( 3 یا حداکثر 4 کاربر واقعا فعال کافیه !!! ) بنا به دلایلی که خودتون بهتر می دونید کم شد. ولی فکر کنم می شه به علت زیاد بودن کاربر های فروم تعدادشون زیاد بشه

ولی واقعا اگه قصد داشته باشید که فروم رو به شکلی که توی پیشنهاد اولم مطرح کردم در بیارید واقعا ارزششو داره که توش فعالیت کنیم
به نظر من بهتره که تمام تاپیک های بخش نرم افزار به شکل آرشیو تبدیل بشه و تاپیک های جدید زده بشه ( که بعدا میشه در مورد شکل تاپیک ها صحبت کرد )
چون الان وقتی می خوای یک نرم افزار مثلا تو بخش سری 60 معرفی کنی از چند لحاظ حال نمی ده ==>
1.کلی برنامه معرفی شده هست که در 30 یا بیشتر صفحه قرار گرفته و از هیچ طریقی به طور درست نمیشه فهمید که برنامه ای که می خوای معرفی کنی توش هست یا نه !!! ( چون جستجو خوب جواب نمی ده )
2. بعد از معرفی میره قاطی کلی پست در خواست و پست هایی که حالت چت دارند ( که اگه یک بخش به سری 60 اختصاص داشته باشه می شه براش یک تاپیک زد)
3. وقتی یک صفحه جدید ایجاد بشه و این صفحه دیگه آخرین صفحه نباشه == کی فکرش رو می کنه بعد از کلی صفحه که هیچ چیز خاصی توش نیست تو صفحه مثلا 50 یک نرم افزار جدید هست
اگه واقعا شما این قصد رو دارید میتونید رو من همه جوره حساب کنید حتی حاضرم تمام نرم افزارها رو پیوست کنم و کپی رایتی هم نداشته باشه
در مورد تعداد کاربر هاهم برای شروع :
من یکی، با شما 2 تا .
winksmiley02.gif

از این کاربر های فعال موبایل هم یه دو تاشون لطف کنند همکاری کنند بسه دیگه !!!
rose.gif

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
من رو که نمیگید؟؟؟

خير! / شما که به همه دوستان در " درخواست های نرم افزاری " کمک می کنيد .

//

در کل اگر دوستان نزديک 20 روز به من فرصت بدن ( فعلا مشکل Adsl دارم و همونطور که میبينيد نمیتونم مثل قبل سر بزنم ) و بعد از اون تمامی تاپيک های اصلی ( يکی يکی ) ایندکس می کنم و بعد هم ساير کارها
در کل سعی می کنم زحمت اینگونه کارها رو به بچه ها ندم ( تا حد امکان )

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
سلام
من می خوام از این به بعد برنامه هایی رو که اینجا معرفی می کنم و پیوست می کنم پسورد بذارم
پسوردی مثل persiantools.com
می خواستم بپرسم از نظر شما مشکلی نداره و چه پسوردی رو پیشنهاد می کنید

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
فکر کنم پسورد نباشه بهتره...چون اگه کسی بخواد سواستفاده بکنه که خب باز میکنه برنامه رو با همون پسورد و بعدش باز برای خودش با یه پسورد دیگه میزاره تو سایت خودش...

ادم مصرف کننده هم که خب راحتره پسورد نباشه...پس کلا به نظر من نداشته باشه بهتره...

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
در کل این بستگی به خودتون داره
يعنی در صورت تمايل هر پسوردی که بخواين رو میتونين بذارين / اگر هم میخواين واحد باشه همين PersianTools.Com به نظر مناسبه
از طرفی همونطور که مازی گفت اگر بخوان داونلود می کنن و سپس بدون پسورد ( يا با پسورد خودشون ) آپلود می کنن

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
همین که تو خود PT آپلود بشن خوبه ... پسورد به نظر من هم لازم نیست...

بالا