برگزیده های پرشین تولز

انجمن افسردگان پی تی

آیا شما احساس میکنید که افسرده اید؟

• بله من به شدت احساس افسردگی دارم

Votes: 20 38.5%
  • نه من کاملا خوبم و هیچ مشکلی ندارم

Votes: 3 5.8%
  • بعضی روزا خیلی خوبم و بعضی روزا افتضاح

Votes: 29 55.8%

• Total voters
    52
  • Poll closed .

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
من که اینقدر مشکل و گرفتاری دارم که دیگه واقعا جایی برای افسردگی وجود نداره ! دیگه همین یکی رو کم داریم ...

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
فردا همه قرار بزارید یه جایی که دره داشته باشه، یه سمینار مهم داریم. نمیگم چیه میخام سورپرایزتون کنم .

Topolinoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
افسردگی بدترین درده، هی می گفتم به فلان چیز می رسم، خودش خوب می شه اما نشــــد.
گفتم این یکی چیز حتما خوبش می کنه اما بازم نشـــــــــــــد
خلاصه این شد داستان عمرما که واقعا کلافه کنندس و بعضی وقتا آدم می خاد چشاشو رو همه چی و همه کس ببنده.
اگر جایی بود که می تونستیم در چنین مواقعی دور هم جمع بشیم و در یه محیط دوستانه درد دل کنیم خیلی کمک می کرد.
راستی می دونید یه شماره تلفن رایگان در آمریکا هست که هر کس به این مرحله می رسه، زنگ می زنه و درد دل می کنه و در صورت امکان مشاوره می گیره؟
در کل بقول The Way :

آه که این لعنتی
این قرص های افسردگی
رنگ به رنگ دُز به دُز
به باد داد آرام زندگیم
khabaloo

فردا همه قرار بزارید یه جایی که دره داشته باشه، یه سمینار مهم داریم. نمیگم چیه میخام سورپرایزتون کنم .

این پیشنهاد خابالو هم کاملا وسوسه کننده اس، البته در صورتیکه دست در دست هم شیرجه بزنه.

Hpanahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من هم دچار افسردگی هستم
4 سالی هست که دارم دارو مصرف میکنم همه چیز خوب شده بود تا ماه محرم همین امسال که دوباره افسردگیم شروع کرد و واقعا داره اذیتم میکنه
تازه نوع جدیدی هم گرفتم ! به این صورت که از زندگی خسته شدم و همش با خودم میگم که چی بشه ؟ این زندگی همش تکراریه
من فکر میکنم صحبت کردن با دیگر افسرده ها خیلی مفید باشه
پس بیایید بهم کمک کنیم
راستی قرص هام : سیتالو پرام 20 روزی دوتا - آلپرازولام نیم یکی - پرانول دو تا
منتظر کمک شما عزیزان هستم

brokenboy.me

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با این که فقط 20 سالمه همه ی چیزهایی که تو در خودت میبینی دارم، هر لحظه از زندگیم عذابه

Pedram2un

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ، وقت بخیر
امیدوارم خوب باشید دوستان ،منم دچار افسردگی شدید هستم ، یه زمانی ورزشکار حرفه ای بودم ، دانشجوی یکی از بهترین رشته های مهندسی بودم که 2 ترم هستش که دیگه دانشگاه نمیرم ، شاید بتونیم به هم کمک کنیم ، منم دارو مصرف کردم ، گاهی هم خیلی زیاد مصرف کردم ، بیاید بیرون از نت با هم قرار بذاریم و به هم کمک کنیم ،
راستی من از تهران هستم .......
کسانی که از تهران هستند روی کمک من حساب کنند ، من هر روز میام اینجا سر میزنم ، پیام بذارید .........

mirzade

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24

depresschian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من چند روز پیش رسما وارد 28 سالگی شدم جالب اینجا بود که دو روز بعد از تولدم فهمیدم که تولدم بوده
و هیچ کس هم خبردار نشد که این اتفاق افتاده
زندگیم به معنای واقعی روی دور تکرار حرکت میکنه
امروزم هیچ فرقی با دیروزم نداره و میدونم که فردا هم مثل همین امروز مزخرفه
تیپ و ظاهرم خوبه اما به هیچ عنوان حس برقراری رابطه با جنس مخالف رو ندارم نمی دونم چرا
دوست زیادی ندارم یکی هست که اونم مثل من افسرده است
به هیچ عنوان انید به زندگی ندارم
ناراحت نشید ولی از این کشور متنفرم از همه چیزش با تمام وجود دوست دارم از این کشور فرار کنم اما نمی تونم
تا دو سال قبل به شدت آدم مذهبی بودم ولی الان به هیچ چیزی غیر از خدا اعتقاد ندارم و شدیدا از عقایدی که قبلا داشتم متنفر شدم
همه فکر میکنن من آدم قوی با اعتماد به نفس بالا هستم
ولی من یه افسرده واقعی هستم

چیزهایی که نوشتی دقیقا حرف دل منه انشاءالله بعد ماه رمضون نمازم میزارم کنار؛ خسته شدم

depresschian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انگار دارم تو آینه خودمو میبینم
ماه رمضون که تموم شه نمازم میزارم کنار
از هرچی *** متنفرم
میرم بالاخره جایی که توش *** نداشته باشه

Pedram2un

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انگار دارم تو آینه خودمو میبینم
ماه رمضون که تموم شه نمازم میزارم کنار
از هرچی *** متنفرم
میرم بالاخره جایی که توش *** نداشته باشه

سلام
بچه ها من رفتم سرکار ،تا چند وقت پیش دانشگاه میرفتم (منظورم 1 سال پیش هستش ) اما حالا سرکار میرم،ولی هیچ تغییری نکردم هنوز دپرسم ،
بیایند با هم رابطه برقرار کنیم و با هم قرار بذاریم ، پسر و دختر با هم توی یه پارک طالاقانی جایی ،
اگه پایه هستید شماره بذارید ، من که حالم خوب نمیشه اصلا ، ............

kambiz_g

Registered User
لایک‌ها
1,522
سلام
بچه ها من رفتم سرکار ،تا چند وقت پیش دانشگاه میرفتم (منظورم 1 سال پیش هستش ) اما حالا سرکار میرم،ولی هیچ تغییری نکردم هنوز دپرسم ،
بیایند با هم رابطه برقرار کنیم و با هم قرار بذاریم ، پسر و دختر با هم توی یه پارک طالاقانی جایی ،
اگه پایه هستید شماره بذارید ، من که حالم خوب نمیشه اصلا ، ............

مشکلت دقیقا چیه؟

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
عموما مشکلات یا مالی هست یا عاطفی !

sezareza

Registered User
لایک‌ها
95
سلام
من چند روز پیش رسما وارد 28 سالگی شدم جالب اینجا بود که دو روز بعد از تولدم فهمیدم که تولدم بوده
و هیچ کس هم خبردار نشد که این اتفاق افتاده
زندگیم به معنای واقعی روی دور تکرار حرکت میکنه
امروزم هیچ فرقی با دیروزم نداره و میدونم که فردا هم مثل همین امروز مزخرفه
تیپ و ظاهرم خوبه اما به هیچ عنوان حس برقراری رابطه با جنس مخالف رو ندارم نمی دونم چرا
دوست زیادی ندارم یکی هست که اونم مثل من افسرده است
به هیچ عنوان انید به زندگی ندارم
ناراحت نشید ولی از این کشور متنفرم از همه چیزش با تمام وجود دوست دارم از این کشور فرار کنم اما نمی تونم
تا دو سال قبل به شدت آدم مذهبی بودم ولی الان به هیچ چیزی غیر از خدا اعتقاد ندارم و شدیدا از عقایدی که قبلا داشتم متنفر شدم
همه فکر میکنن من آدم قوی با اعتماد به نفس بالا هستم
ولی من یه افسرده واقعی هستم

عمو کامبیز اتفاقا دیدمت خواستم بگم افسرده ای ولی گفتم شاید ناراحت بشی.آخه تا دلت بخواد آدم افسرده دیدم
نگران نباش ی دوست خوب مثه من پیدا کردی غمت نباشه:D
هر وقت پایه ای بزنگ بریم بچرخیم.
اصلا همین فردا میام

kambiz_g

Registered User
لایک‌ها
1,522
عمو کامبیز اتفاقا دیدمت خواستم بگم افسرده ای ولی گفتم شاید ناراحت بشی.آخه تا دلت بخواد آدم افسرده دیدم
نگران نباش ی دوست خوب مثه من پیدا کردی غمت نباشه:D
هر وقت پایه ای بزنگ بریم بچرخیم.
اصلا همین فردا میام
داش رضا دیگه اینجوریام نیست که اینجا گفتم یکم پیاز داغشو زیاد کردم ملت جوگیر شن :p
میگم تو رفتی هارد بیاری کلک اصلا تقصیر توئه اینقدر نیومدی که آخرش افسردگی اومد سراغ من بابا از دوستت چند تا فیلم بگیر بیار قوتبالم بازی میکنم چند روزه بیا چند دست بزنیم حالتو جا بیارم:lol:
کمبات که ترکوندمت اینحام یه گرد و خاک اساسی بهت بدم :D

sezareza

Registered User
لایک‌ها
95
داش رضا دیگه اینجوریام نیست که اینجا گفتم یکم پیاز داغشو زیاد کردم ملت جوگیر شن :p
میگم تو رفتی هارد بیاری کلک اصلا تقصیر توئه اینقدر نیومدی که آخرش افسردگی اومد سراغ من بابا از دوستت چند تا فیلم بگیر بیار قوتبالم بازی میکنم چند روزه بیا چند دست بزنیم حالتو جا بیارم:lol:
کمبات که ترکوندمت اینحام یه گرد و خاک اساسی بهت بدم :D

درگیر عروسی دوستان بودم.متاسفانه هارد اکسترنال ندارم.
کمبات ی عمر بازی میکنی اونم به سختی تونستی شکستم بدی.:D
کال آفو به کوجانه رسوندی؟
فردا وقت داری بیام ببینم چند مرده حلاجی؟:D

Pedram2un

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکلت دقیقا چیه؟

سلام دوست من
من میترسم ،از بچگی اینجوری بودم ، از همه چیز میترسم ، امتحان ،کار ، دعوا،غذا خوردن توی جمع،رانندگی و .......
افسرده هستم ، نمیتونم از زندگی لذت ببرم ، وضیعت مالی هم خوب نیست ،
دارم کار میکنم ولی هنوز تغییری در من ایجاد نشده ،
نمیدونم چیکار کنم ، تنها هستم ، با کسی دوست نیستم و کلا اکثر اوقات توی خودم به سر میبرم ..........

kambiz_g

Registered User
لایک‌ها
1,522
سلام دوست من
من میترسم ،از بچگی اینجوری بودم ، از همه چیز میترسم ، امتحان ،کار ، دعوا،غذا خوردن توی جمع،رانندگی و .......
افسرده هستم ، نمیتونم از زندگی لذت ببرم ، وضیعت مالی هم خوب نیست ،
دارم کار میکنم ولی هنوز تغییری در من ایجاد نشده ،
نمیدونم چیکار کنم ، تنها هستم ، با کسی دوست نیستم و کلا اکثر اوقات توی خودم به سر میبرم ..........

به نظر من شما باید از هر چی که می ترسی باهاش روبرو بشی نه اینکه ازش فرار کنی
من خودم خیلی وقتا استرس میومد سراغم و از انجام دادن کار می ترسیدم
ولی وقتی وارد موقعیتش میشدم واقعا احساس بهتری داشتم این که همیشه تو خونه باشی و از همه چی فراری چاره مشکلت نیست
میدونم سخته ولی سعی کن با یه دختر خوب آشنا شی خیلی تاثیر خوبی داره باعث میشه تو زندگیت انگیزه بیاد سراغت
همون اس ام اس ساده ایی که بهم میدید و این حس که کسی داره بهت فکر میکنه باعث بوجود اومدن اعتماد به نفس در شما میشه و این حس که برای کسی مهم هستی باعث میشه بتونی به افسردگیت غلبه کنی
این که بشینی تو خونه و همش به خودت بگی من مشکل دارم و کمک میخوام و وضعم اینه هیچ چیزو عوض نمیکنه صادقانه بگم فقط خودتی که میتونی در خودت تغییر ایجاد کنی

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
نخفته ام به خیالی ...........
......... دل من خمار صد شبه دارد ،،،

آه ای سیالاتات نگاه شده و کم نبوده ....... آه ای زیاد بودن روغن موتور ..،،، آه ای سرتان پستان ....

آه ای سرتان کلاً ،،،، خـــــــــــــــــــــاکـــــــــــــ، برسرت ...... چه ناجوانمردانه می دهی عذاب بر تن نهیف و مهربان و خجالت نمی کشی ای خدا ..... جمع کن بسات شاموت بازیت را طبیعتت بوی گوه می دهد ،!

و حال ......

با تشکر (حکایت عجیبیست آری نازنین ما فقط یک فریمیم ...... فیلممان کرده است مرتیکه بی شرف ،،، حال چه بشود در پرده بازی های پنهان چه نشود غم مخور ،،،، فایده ای ندارد عزیزم)

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
سعدی به روزگاران مهری نشسته بر دل
بیرون نمی توان کرد، الا به روزگاران!

black_fire667

Registered User
لایک‌ها
59
دانشگاه و اینترنت و نادری و زیتون و کیانپارس
بالا