برگزیده های پرشین تولز

اولین روز دانشگاه چه حسی داشتید؟!

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402

Maz!ar

Registered User
لایک‌ها
38
ن والا بود.. ولی بازم کسل کننده بود.. تازه با دخترا ادم موذب ترم هست:|

Sent from my C2105 using Tapatalk 4

اما من به تحربه متوجه شدم در کلاسهای مختلط درصد یادگیری تا حد قابل ملاحظه ای بیشتر هست

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
باو این که همه می گن برین دانشگاه راحت می شین پَ کو؟ چرا یه جوریه؟

اره.. البته شاید اول ترم استادا یکم سخگیر ب نظر میان... شاید یکم بگذره خوب شه.. شاید

Sent from my C2105 using Tapatalk 4

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
الآن سوالم اينه كه چه جورى بايد درس خوند و قبول شد؟؟
يارو مياد سر كلاس 4كلمه چرت و پرت ميگه منم هيچى نميفهمم بعد ميگه فلان فصل كامل تموم شد جلسه بعد هركى رو ميارم پايين يه سوال حل كنه

Dejbanan

Registered User
لایک‌ها
279
خاک بر سر کشوری که جووناش (بخصوص آقایون) که موتور حرکت و پویش علم و عمل و... هستن عقده دخدردیدن و همکلاس شدن با این قشر####... دارن - واقعا باید تاسف خورد برای جونا :(
البته خودمم جزو همین ملتم متاسفانه:(

مبارکه دادا - کجا قبول شدی؟ چه رشته ای؟

متاسفانه سالهاست که مشتی آدم درپیت و بی سواد رو فقط به خاطر روابط میارن میکنن استاد دانشگاه طرف شعورش در حد گوسفنده میاد میخاد درس بده اولا عقده حاضر غیاب کردن داره - عقده کوییز گرفتن داره - عقده توهین و متلک به دانشجو داره - نمره دادنش از همه عقده ای تره
یعنی کلا همون بچه هایی که تو مدرسه همه میزدن تو سرشون و خودشون رو خیس میکردن حالا شدن استاد و رئیس گروه و.... دارن تلافی میکنن

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
نتیایج کنکور فنی من فردا میاد دعا کنید برام لطفا جای خوبی قبول بشم :eek:

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
خاک بر سر کشوری که جووناش (بخصوص آقایون) که موتور حرکت و پویش علم و عمل و... هستن عقده دخدردیدن و همکلاس شدن با این قشر####... دارن - واقعا باید تاسف خورد برای جونا :(
البته خودمم جزو همین ملتم متاسفانه:(

مبارکه دادا - کجا قبول شدی؟ چه رشته ای؟

ممنون
سخت افزار. کرمانشاه

ah60008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
بابا دمتون گرم یعنی الان شما میرین دانشگاه ? دانشجویی که مهر ماه بره دانشگاه دانشجو نیست که, من هنوز انتخاب واحد هم نکردم بابا, نترسین همش هارتو پورته تا حالا 7 8 تا استاد به من گفتن دیگه نیا سر کلاس تو حذفی ولی هیچ کدوم تاحالا غلطی نتونستن بکنن دو ترم پیش بود جلسه اخر رفتم سر کلاس استاد گفت شمااا مهمونی گفتم اختیار دارین استاد ما صابخونه ایم جلسه اولمه گفت ما تموم کردیم این جلسه رفع اشکاله منم گفتم میرسونم نگرانه من نباشید گفت 1 نمره هم ارفاق نمیکنم چون کلا نیومدی اخرشم 19 گرفتم , بیخیال بابا در ضمن هیچ وقت دنبال این نباشین که واقعا تو دانشگاه بتونین چیزی یاد بگیرین که به دردتون بخوره چون هیچی یاد نمیدن خودتون یه شاخه ای از رشتتون رو انتخاب کنین که حداقل بازار کار خوبی داشته باشه و بکوب دنبالش باشین رشته من کامپیوتره همون اول گرایش وب رو انتخاب کردم و الان هم خدارو شکر راه افتادم تا حالا چندین برابر هزینه دانشگاه ازاد رو از همین راه دراوردم البته از وب تقریبا هیچی تو دانشگاه یاد نگرفتم یعنی یاد ندادن ایشالا همتون موفق باشین

Sent from my LG-P940 using Tapatalk 2

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
بچه ها معلومه برام دعا نکردیدا دولتی نیاوردم

نرم افزار نقش جهان اصفهان اوردم.

بازم خدا رو شکر:blush:

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
روز اول دانشگاه بروکراسی حاکم بر کشور رو با گوشت و پوست احساس کردیم :| نزدیک 10 اتاق رو برای ثبت نام پشت سر گذاشتیم اونم شلووووغ .

بالا