برگزیده های پرشین تولز

ايا با اعدام ساكوراي خون اشام موافقيد!؟

چه مجازاتي برا ساكورا مناسبه!؟

• Total voters
    23
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

ای کویین ستمگر!
no[1].gif
bawl[1].gif
bawl[1].gif
blue[1].gif

تو بخش سینما یه تاپیک دارن به اسم فیلهای شبیه EYES WIDE SHUTخوب ماهم یکی بزنیم به اسم انیمه های شبیه نینجا اسکرول!;)
راستی دوستان عزیز با وکیل مدافع به توافق رسیدیم فعلا سکورا یه هفت بار الحساب اعدام بشه !
violent101.gif

violent101.gif
violent101.gif
violent101.gif
violent101.gif
violent101.gif
violent101.gif

تا بعد دادستان بقیه ناراتو رو بگیره و کیفرخواست جدیدی تنظیم کنه تا اون موقع دادگاه تنفس اعلام می کنه!
coffee(1).gif

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی دوستان عزیز با وکیل مدافع به توافق رسیدیم فعلا سکورا یه هفت بار الحساب اعدام بشه !
violent101.gif

violent101.gif
violent101.gif
violent101.gif
violent101.gif
violent101.gif
violent101.gif

تا بعد دادستان بقیه ناراتو رو بگیره و کیفرخواست جدیدی تنظیم کنه تا اون موقع دادگاه تنفس اعلام می کنه!
coffee(1).gif

:p:p:p:p:p

katsoora

Registered User
لایک‌ها
0
به به کم پیدا باد آمد و نمیدونم چی چی :p خوب حالا دوباره تاپیک داغ شد من با اعدام در میان مردم موافقم شما چی؟
بابا حالا بزار حکم اعدامش صادر بشه بعد راجع به در ملا عام بودن یا نبودنش تصمیم بگیر!:p:p

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
حالا اینم چند تا عکس از موکل من و رفتار خوبش با ناروتو ( بابک زود داغ نکنی :p:D)

4ullqvn.png

=======

504ua29.jpg

آخه چطور دلتون میاد این دختر نازو اعدام کنید ، سنگ دل ها :p:D:f34r:

mehrdad-sensei

Registered User
لایک‌ها
0
این چیه؟؟؟؟ :blink: اییییین چیییییییییییییه؟؟؟؟؟؟؟؟ :hmm::hmm::hmm: قرار نبود پای منو وسط بکشین ها ;) من اعتراض دارم ;) اینا میخوان با گزاشتن عکس جعلی هیئت منصفه رو تحت تاثیر قرار بدن ;)

لطفا بعد این عکسهایی که تو انیمه و یا مانگا هستش رو بزارین ، از گزاشتن عکس فن آرت خودداری نمایید ;)

حالا اینم چند تا عکس از موکل من و رفتار خوبش با ناروتو ( بابک زود داغ نکنی :p:D)

4ullqvn.png

=======

چه جالب:D:cool::p:f34r::lol:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

ولش کن!چیکارش داری!
97.gif
97.gif
ا دختر ولش کن بینم خفش کردی!
97.gif
97.gif

پ

=======

می خواستم صبر کنم سفارشمو سهراب بفرسته کیفر خواست جدید صادر بشه ولی خوب فعلا نوع مجازاتو انتخاب کنیم تا بعد!من میگم به چهارتا اسب ببندیمش بعد از چهار طرف بکشیمش !البته اواتور مهرداد جان هم تایید می شه!

عکسها تابلو فیکن! روباه من بلاخره هیناتای خودشو پیدا می کنه!البته من هنوز بقیه قسمتا رو ندیدم گویا کیشمیش نامی هم اینجا باید اعدام بشه!
hanged.gif

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
چه جالب:D:cool::p:f34r::lol:

آواتار خودت که از همه جالبتره ;) مطمئنی فیک نیست؟ ;) من دیگه عکس فن آرت نمیزارم به شرطی که شما هم نزارید ( اینو مخصوصا به شخص شخیص مهرداد خان معروف به فیک کینگ میگم )

ولش کن!چیکارش داری!
97.gif
97.gif
ا دختر ولش کن بینم خفش کردی!
97.gif
97.gif

----------------------------
می خواستم صبر کنم سفارشمو سهراب بفرسته کیفر خواست جدید صادر بشه ولی خوب فعلا نوع مجازاتو انتخاب کنیم تا بعد!من میگم به چهارتا اسب ببندیمش بعد از چهار طرف بکشیمش !البته اواتور مهرداد جان هم تایید می شه!
----------------------------
عکسها تابلو فیکن! روباه من بلاخره هیناتای خودشو پیدا می کنه!البته من هنوز بقیه قسمتا رو ندیدم گویا کیشمیش نامی هم اینجا باید اعدام بشه!
hanged.gif

:D:D:D:D حالا اینو میخوام بزارم تو امضام :cool::cool::D
------------------------
شتر در خواب بیند پنبه دانه .... ;):happy:
------------------------
اینم یه بدبخت جدید که دچار خشم بابک شد :blink: ولی کلا تو شیپودن ساکورا انصافا خیلی هوای ناروتو رو داره :happy:

Naruto-kun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخه ساکورا جی کار کرد که هوامو داره .اون به فکر خودش وساسوکه کانشه.برا ساسوکه هم به کمک من نیاز داره.تازه تا اخر ماجرای گارا که حتی یه زخمم رو هم شفا نداده.پس چی میگی.

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
اخه ساکورا جی کار کرد که هوامو داره .اون به فکر خودش وساسوکه کانشه.برا ساسوکه هم به کمک من نیاز داره.تازه تا اخر ماجرای گارا که حتی یه زخمم رو هم شفا نداده.پس چی میگی.

تو شیپودن رو دیدی؟ ;) از کجا اینقدر مطمئن حرف میزنی؟ :hmm: تو خودت برا ساکورا چیکار کردی؟ :eek: مطمئن باش من که الان تا آخر مانگاشو میدونم چه خبره ، من میدونم این ساکورا چقدر از خود گزشتگی کرده در حق این ناروتو ;) بیخودی هم نیا بگو چیکار کرده :hmm: تو اول برو خودتو اصلاح کن ( هر چی باشه یه مدتی با اون جیراییای منحرف بودی) - اون تکنیک ضایع خودتو ( هارم نوجوتسو) رو هم بزار کنار ;)

Naruto-kun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو شیپودن رو دیدی؟ ;) از کجا اینقدر مطمئن حرف میزنی؟ :hmm: تو خودت برا ساکورا چیکار کردی؟ :eek: مطمئن باش من که الان تا آخر مانگاشو میدونم چه خبره ، من میدونم این ساکورا چقدر از خود گزشتگی کرده در حق این ناروتو ;) بیخودی هم نیا بگو چیکار کرده :hmm: تو اول برو خودتو اصلاح کن ( هر چی باشه یه مدتی با اون جیراییای منحرف بودی) - اون تکنیک ضایع خودتو ( هارم نوجوتسو) رو هم بزار کنار ;)
دیدن که دیدم.برا همین این قدر مطمئن حرف می زنم.هیچی فقط دنبال ساسوکش رفتم.اونم نه یه دور دو دور.دارم یمبینم که چه قدر از خود گذشتگی می کنه. تو ماجرای اوروچیمارو باهامون بود.بعدشم اگه اون تیکه شو درست فهمیده باشی اون که از عنصر درخت استفاده می کنه گفت که ساکورا عاشق منه.برا همینم نذاشتم اون اراشی بزنه دو قاچش کنه.تازه دیدی که ero-senion رو چه طور تنبیه کردم. چهار دم شدم زدم ترکوندمش.

ichigo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ناروتو که به خاطر ساکورا نمی خواد ساسوکه رو برگردونه!فقط به خاطر خودش و دوستی خودش!اگه ناروتو خودش نمی خواست که به ساکورا کمک نمی کرد!هیشکی باهاش دوست نمی شد حالا یکی باهاش دوست شده می خواد خفش کنه که تا آخر باهاش باشه!!آقا ولش کن نمی خواد باهات دوست باشه!!!
ببینین آدم چه قدر می تونه خودخواه باشه! D;
راستی شماها آتش بس ندارین؟یعنی بیخیال نمی شین؟؟!!!:D
6bnquro.gif

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
حمله به صندلی داغ:D حالا ضایمون نکنین ها برین سوال بپرسین:D

هرچی دوست دارین بپرسین!;)

------------------------
اینم یه بدبخت جدید که دچار خشم بابک شد :blink:
اینم یه موکل دیگه برا بابک!همینجا محاکمش می کنم!
hanged.gif

ولی کلا تو شیپودن ساکورا انصافا خیلی هوای ناروتو رو داره :
بابک جان منظورت اون مشتای قسمت های اوله دیگه ها !:lol:اخ من این ناراتو رو بگیرم بقیه کیفر خواستو بنویسم!:happy:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا