برگزیده های پرشین تولز

ايا با اعدام ساكوراي خون اشام موافقيد!؟

چه مجازاتي برا ساكورا مناسبه!؟

• Total voters
    23
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
مرسی عزیز عکس های ناروتو خیلی قشنگ بود
بیچاره ساکورای بدبخت که کاری نکرده فقط در سن 12 سالگی یه زره گیج بود!همین و نباید اعدام شه!
مگر اینکه این جادوگر رو هم اعدام کنید!
تو روز روشن داریم می بینیم چه جوری ساکورا رو طلسم می کنه!بعد ساکورا مقصر میشه!بعد تازه مثل کیرا تو دت نوت همه چی رو از یادش می بره تا بی گناه شه!شماها رو هم طلسم کرده!:eek:
مشاهده پیوست 24308

تایید میشه ، بابک این ناروتو تو رو هم طلسم کرده ، زود از طلسم رهایی پیدا کن و بیا یه محاکمه علیه این ناروتوی روباه صفت ترتیب بدیم :D

mehrdad-sensei

Registered User
لایک‌ها
0
تایید میشه ، بابک این ناروتو تو رو هم طلسم کرده ، زود از طلسم رهایی پیدا کن و بیا یه محاکمه علیه این ناروتوی روباه صفت ترتیب بدیم :D
فعلا که معلومه کی کی رو طلسم کرده

5x5dkww.png

روباه به ایم ملوسی رو بعد از دو نیم سال دوری اینجوری استقبال کرد بی معرفت:eek:

4ucr23n.jpg

6294b4y.jpg

این چه طرز تربیت کردنه ؟ خودشو این طوری تربیت کردن که اینقدر وحشی شده نه:f34r:

688ss4m.jpg

ichigo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای کاش دو تا می زد!:lol:
خجالت نمی کشه!:hmm:باز خوبه تو انیم نشون نداد!ولی مانگاش...مثلا 15 سالش شده این ناروتو مثل بچه های 5 ساله رفتار می کنه!زشته بابا حداقل جلو این ساکورای بدبخت حرمتتو نگه دار!میگه ضعیفه!:lol:ببین به این کونوهامارو چی یاد داده بدبخت رو برده تو این خط ها تازه افتخار هم می کنه!:eek:چه قدر این ناروتو بی ادب عمل می کنه!:cool:باید ساکورا باهاش اینجوری رفتار کنه تا ادب شه!بابا این از همون 12 سالگی مخش مخشوش بود به جای اینکه به فکر نینجایی باشه با کونوهامارو میره از این مجله ها نگاه میکنه!;)کسی که از همون اول نفهمه باید با نفهمی تربیتش کرد!:eek:(ببخشید ها:D!!)ساکورا به این باادبی از این کارا نمی کنه ولی ناروتو عین وحشی های 5 ساله رفتار می کنه!:lol:باز صد رحمت به جیرایا :D(بازم می گم عذر می خوام از این کلمات استفاده کردم ولی کارتونه دیگه!)
واقعیت تلخه!
ناروتو ساکورا رو طلسم کرده و از طریق ساکورا ایتاچی رو هم طلسم می کنه!من می دونم ناروتو به شارینگان ساسوکه حسودی کرده می خواد ساسوکه رو بدست بیاره تا شارینگان رو خودش بگیره!(ساسوکه شده توپ فوتبال!)

mehrdad-sensei

Registered User
لایک‌ها
0
ای کاش دو تا می زد!:lol:
خجالت نمی کشه!:hmm:باز خوبه تو انیم نشون نداد!ولی مانگاش...مثلا 15 سالش شده این ناروتو مثل بچه های 5 ساله رفتار می کنه!زشته بابا حداقل جلو این ساکورای بدبخت حرمتتو نگه دار!میگه ضعیفه!:lol:ببین به این کونوهامارو چی یاد داده بدبخت رو برده تو این خط ها تازه افتخار هم می کنه!:eek:چه قدر این ناروتو بی ادب عمل می کنه!:cool:باید ساکورا باهاش اینجوری رفتار کنه تا ادب شه!بابا این از همون 12 سالگی مخش مخشوش بود به جای اینکه به فکر نینجایی باشه با کونوهامارو میره از این مجله ها نگاه میکنه!;)کسی که از همون اول نفهمه باید با نفهمی تربیتش کرد!:eek:(ببخشید ها:D!!)ساکورا به این باادبی از این کارا نمی کنه ولی ناروتو عین وحشی های 5 ساله رفتار می کنه!:lol:باز صد رحمت به جیرایا :D(بازم می گم عذر می خوام از این کلمات استفاده کردم ولی کارتونه دیگه!)
واقعیت تلخه!
ناروتو ساکورا رو طلسم کرده و از طریق ساکورا ایتاچی رو هم طلسم می کنه!من می دونم ناروتو به شارینگان ساسوکه حسودی کرده می خواد ساسوکه رو بدست بیاره تا شارینگان رو خودش بگیره!(ساسوکه شده توپ فوتبال!)
ناروتا از بچگی با مشکلات بزرگی بزرگ شده در حالی که همه از او دوری میکردند او به سرعت قدرتمند شد
همه رو شکست داد :eek:hno:ولی این خون آشام :grrr:

ichigo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره ولی مشکلات که دلیل به ادبی نمی شن!:D
یعنی هر کی قدرتمند هست فقط آدم حساب میشه و هر کی ضعیفه خون آشام؟!هر کی هر راهی می خواد بره ولی هر کی تو اون راه نتونه موفق شه میشه خون آشام؟!هر کی بیخود باشه و از هر کسی ضعیفتر باشه میشه خون آشام؟!هر کی ببینه چه قدر ضعیفه و تمرین کنه و با کمک بقیه خودشو قوی کنه میشه خون آشام؟!هر کی با مشکلان بزرگ شه میشه گله گلاب؟!هر کی هم با این گله گلاب بد رفتاری کنه میشه خون آشام؟!هر کی هم قیافش زشت باشه(به نظر شما)میشه خون آشام؟!هر کی تو بچگیش مشکل نداشته باشه میشه خون آشام؟!
هر کی به فکر دوست از دست رفتش باشه میشه خون آشام؟!هر کی بی گناه و مظلوم باشه میشه خون آشام؟!
ای بابا اینجا که عدالت بر قرار نیست!

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
آره ولی مشکلات که دلیل به ادبی نمی شن!:D
یعنی هر کی قدرتمند هست فقط آدم حساب میشه و هر کی ضعیفه خون آشام؟!هر کی هر راهی می خواد بره ولی هر کی تو اون راه نتونه موفق شه میشه خون آشام؟!هر کی بیخود باشه و از هر کسی ضعیفتر باشه میشه خون آشام؟!هر کی ببینه چه قدر ضعیفه و تمرین کنه و با کمک بقیه خودشو قوی کنه میشه خون آشام؟!هر کی با مشکلان بزرگ شه میشه گله گلاب؟!هر کی هم با این گله گلاب بد رفتاری کنه میشه خون آشام؟!هر کی هم قیافش زشت باشه(به نظر شما)میشه خون آشام؟!هر کی تو بچگیش مشکل نداشته باشه میشه خون آشام؟!
هر کی به فکر دوست از دست رفتش باشه میشه خون آشام؟!هر کی بی گناه و مظلوم باشه میشه خون آشام؟!
ای بابا اینجا که عدالت بر قرار نیست!

ساکورا بیگناه! بعدم خودشه قوی کرده تا روباهکمو بزنه اصلا باید بره بکس کشتی کج!یا گلادیوتور بشه تا طبع سادیستیش ارضا بشه بجای روباه ازاری !;)

در كل دوستان از حق نبايد گذشت ، به نظر من هركس naruto shippuden 24 رو ببينه نظرش نسبت به ساكورا عوض ميشه .
من كه از جمعه گذشته عاشق ساكورا شدم( آقا بابك به دادم برس ميگم نكنه جادو شدم تو رو به خدا اگر طلسم شدم نجاتم بديد:lol: ....... !)
این طلسم از طریق گزاشتن عکس هینو رو دسکتاپ دیوار اتاق یا حتی اواتور برطرف می شه البته روش های دیگه ای هم هست!
167.gif
167.gif
167.gif

sinalaserjet

Registered User
لایک‌ها
0
ساکورا بیگناه! بعدم خودشه قوی کرده تا روباهکمو بزنه اصلا باید بره بکس کشتی کج!یا گلادیوتور بشه تا طبع سادیستیش ارضا بشه بجای روباه ازاری !;)

این طلسم از طریق گزاشتن عکس هینو رو دسکتاپ دیوار اتاق یا حتی اواتور برطرف می شه البته روش های دیگه ای هم هست!
167.gif
167.gif
167.gif

ساكورا با اون دستكش هاي سياه دقيقا مثل يك بكسور مي مونه!!(ياد محمدعلي كلي افتادم)
منظورتون رو از روش هاي ديگه متوجه شدم:wacko:
راستي "هينو" همون هيناتاست ( اگر هيناتاست حرفي نيست براي يك هفته حاضرم آواتورم رو عوض كنم)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
ساكورا با اون دستكش هاي سياه دقيقا مثل يك بكسور مي مونه!!(ياد محمدعلي كلي افتادم)
منظورتون رو از روش هاي ديگه متوجه شدم:wacko:
راستي "هينو" همون هيناتاست ( اگر هيناتاست حرفي نيست براي يك هفته حاضرم آواتورم رو عوض كنم)

هینو همون هیناتای نازنینه!;)بهترین راه نجات همینه!دقت کردن ناراتو ساختار کارای شرقی رو می شکنه!در واقع کار ساختار شکنه!تو خیلی از کارای شرقی یه دختر لوس هست که قهرمان ازش خوشش میاد اون قهرمانو تحقیر می کنه و از یکی دیگه خوشش میاد و البته اون یکی دیگه محل سگشم نمی زاره!تا اینجا مثل همن ولی تو ناراتو خواستن ساکورا رو به جمع کاراکتر های اصلی بیارن !;)

ichigo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ساکورا جز بهترین کاراکتر و جز شخصیت های اصلی و پر طرفداره چه بخوای و چه نخوای!این اصل رو هیچ وقت نمی تونی تغییر بدی!هیچ وقت...!!
naruto024.gif

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب این چند روز نینی نبوده اینجا چه اتفاقی افتاده؟

اول از ichigo جان برای دفاع از مظلوم در برابر ظالم تقدیر میشه:)

داداش شیان قرار بود 1 سر و سامانی به اون شاهد هایی که اجیر کردی بدی دیگه:blink:
عکسهای sinalaserjet جعلی بودن . فکرکردم توافق کردیم.( شما که دوست ندارین ملکه بیاد پرونده رو ببنده :D ) تازه یکیش توهین آمیز هم بود که من شدیدا شاکیم و از طرف وکیلم ( سنسی کاکاشی ) مسئله رو پیگیری میکنم .

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

عکسهای sinalaserjet جعلی بودن . فکرکردم توافق کردیم.( شما که دوست ندارین ملکه بیاد پرونده رو ببنده :D ) تازه یکیش توهین آمیز هم بود که من شدیدا شاکیم و از طرف وکیلم ( سنسی کاکاشی ) مسئله رو پیگیری میکنم .

می تونی ثابت کن!:lol:
بعدشم کجا جعلی بودن!چند تا کاریکاتورم که اینقدر داد و قیل نداره! هوادارای ساکورا بیان سفرات گروه شیطانی رو برا کاریکاتور های توهین امیز اتیش بزنن!:lol

mehrdad-sensei

Registered User
لایک‌ها
0

ای بابا هر عکسی که ما میزاریم جعلی و ماله ایچیگو خم حتما درسته دیگه . من هیچ وقت عکس جعلی جای نمیزارم اینا همه مدارک مهم منه که یه آرشیو ازش جمع کردم و چند تا چند تا میزارم در ضمن :blink: خواهر مهسا شما کی متهم شدین که وکیل دارین و بابک جون کی وکیل شد؟
:wacko:

mehrdad-sensei

Registered User
لایک‌ها
0
می تونی ثابت کن!:lol:
بعدشم کجا جعلی بودن!چند تا کاریکاتورم که اینقدر داد و قیل نداره! هوادارای ساکورا بیان سفرات گروه شیطانی رو برا کاریکاتور های توهین امیز اتیش بزنن!:lol

پس حالا این قیافه اصلی ساکورا رو ببینین

502oylx.jpg

عکس ساکورا و هم دستهاش تو حادثه 11 سپتامبر:D

5y0pm4w.jpg

ichigo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه مهرداد سن سی جان!!
tissue.gif

آخه چرا؟!!شما که اینهمه از ناروتو دفاع کردین حالا بر عکس!چه خوش قلب:devil:
آره می دونم ساکورا برای نجات مردم و به عنوان سوپرمن رفته بود اونجا!!!چه قدر آدم که نجات نداد!!!بد بخت!!!
اون ماسکه؟یادش بخیر!ساکورا جون پولاش رو جمع کرد و این ماسک رو برا اون پسر فقیره تو هالووین خرید که پسره خیلی خوشحال شد چون این ماسکرو خیلی دلش می خواست!!آه عجب قلب پاکی داره این ساکورا که بعد گزاشت رو سرش و به اون پسره نشون داد!!ولی نمی دونم چرا بعضی ها فکر کردن صورت واقعیشه؟!!!:blink:آدم که اینقدر راحت گول نمی خوره!!!حواستو جمع کن پسر!!!
بازم ممنون به خاطر یادآوری کارهای نیک ساکورا جان!!!
:snitch:

sinalaserjet

Registered User
لایک‌ها
0

من :blink: ! توهين:blink:!
شما بفرماين كه از كدوم يكي شاكي هستين تا خودم پاكش كنم;)
(آي دي قشنگي داري:rolleyes:)

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2

حالا یکی نیست به این بابک بگه اینقدر خودکشی کردی چی شد آخرش؟ ;) ساکورا تبرئه شد :D:D:D هر چی که استفاده کنی اعم از جعل اسناد و ... هیچی کمکت نخواهد کرد :cool::cool:

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
ای بابا هر عکسی که ما میزاریم جعلی و ماله ایچیگو خم حتما درسته دیگه . من هیچ وقت عکس جعلی جای نمیزارم اینا همه مدارک مهم منه که یه آرشیو ازش جمع کردم و چند تا چند تا میزارم در ضمن :blink: خواهر مهسا شما کی متهم شدین که وکیل دارین و بابک جون کی وکیل شد؟
:wacko:

مال هر کسی هم جعلی نباشه ، مال تو تابلوئه :D:D:D از آواتارت معلومه ;) کلا Fake هستند :f34r:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
من :blink: ! توهين:blink:!
شما بفرماين كه از كدوم يكي شاكي هستين تا خودم پاكش كنم;)
(آي دي قشنگي داري:rolleyes:)
8همین دیگه!اصلا الان نی نی جان باید تغییر اواتورو تبریک بگی !ناراتوهم بجای خوشامد گویی زدی تو چشش!sinalaserjet اولا اواتور ناز جدیدت مبارک رفیق!دوما ببین این عکس که اینا می گمن چیه!نکنه بالای هیجده سال گزاشتی !الان کلی مظلوم نمایی می کننا!;)

مال هر کسی هم جعلی نباشه ، مال تو تابلوئه از آواتارت معلومه کلا Fake هستند
هیناتنا و ناراتو ترو لاو دارن کجا فیکن ها!

mehrdad-sensei

Registered User
لایک‌ها
0
آخه مهرداد سن سی جان!!
tissue.gif

آخه چرا؟!!شما که اینهمه از ناروتو دفاع کردین حالا بر عکس!چه خوش قلب:devil:
آره می دونم ساکورا برای نجات مردم و به عنوان سوپرمن رفته بود اونجا!!!چه قدر آدم که نجات نداد!!!بد بخت!!!
اون ماسکه؟یادش بخیر!ساکورا جون پولاش رو جمع کرد و این ماسک رو برا اون پسر فقیره تو هالووین خرید که پسره خیلی خوشحال شد چون این ماسکرو خیلی دلش می خواست!!آه عجب قلب پاکی داره این ساکورا که بعد گزاشت رو سرش و به اون پسره نشون داد!!ولی نمی دونم چرا بعضی ها فکر کردن صورت واقعیشه؟!!!:blink:آدم که اینقدر راحت گول نمی خوره!!!حواستو جمع کن پسر!!!
بازم ممنون به خاطر یادآوری کارهای نیک ساکورا جان!!!
:snitch:
اه چرا قضیه رو میپیچونی؟ تابلو هست که ساکورا با اون شیطانه مقصر بودن در حادثه 11 سپتامبر ببین چه راحت قضیه رو پیچوند :blink:

mehrdad-sensei

Registered User
لایک‌ها
0
بابا شیان جان بابک میگه من کلا سرتاپا فیکم نه تو آخه آواتار من کار به این تمیزی کلی روش وقت گذاشتم هر کس دیده نفهمیده که این فیکه من یه هفته روش کار کردم که اینقدر تمیز شده :f34r:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا