• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ايران - جام جهاني 2006

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
شماها برداشتيد علی دائی به عنوان بهترين بازيکن تاريخ فوتبال ایران انتخاب کرديد
بعد میگی نمیخام؟:lol:

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از adi1358 :
ما علی دایی ومیرزا پور رو نمی خاهیم باید کیو ببینیم والا نمیخایم بللا نمیخوایم بابا 60 ملیون نمیخوان
101.gif
میزاپور حیا کن       تیم ملی رو رها کن
تو بازی استقلال و فولاد همه یک صدا این شعار رو سر می دادن که میرزا پور توی مصاحبه گفت مشکل تیم ملی من نیستم آقای میرزاپور با این افتضاحی که به بار آوردی بفرمایید پس کی مشکل تیم ملی است؟

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
خيلی ها اينجا 2 تا حرف میزنن
اول میگن میزاپور و علی دائی بهترينه بعد که ایران میبازه میيان فوش میدن
سعی کنيد هميشه مثل مرد حرفاتون يکی باشه
اگه طرفداری میکنيد بعد از باخت هم طرفداری کنيد

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از bocelli :
ایران- مکزیک

اگه بازیکنان ایران بتونن درگیریهای رودررو روبه نفع خودشون تموم کنن. با پرسینگ مستقیم میشه مکزیک رو زمین
گیر کرد.سرعت انتقال زیاد و تعویض بازی در زمان مالکیت توپ نکته خیلی مهمیه همینطورتکیه بر قدرت سرزنی مهاجمین .( تیم مکزیک دفاع چندان بلند قامتی نداره.میانگین قامت بازیکنان این تیم حدود 4 سانتیمتر از ایران کوتاهتره. دفاع مکزیک به درستی نمیدونه با سانترهای ارسالی از جناحین چیکار کنه و در خط دفاع فقط مارکز هستش که در هوا عملکرد خوبی داره )

نکته مهم دیگه در زمان ضد حمله های مکزیکه.چون اساس بازی این تیم درعملکرد سریع بازیکنان این تیم در انتقال توپه هافبکها ودفاع ایران باید زیر فشار عملکرد سریعی داشته باشن.
بعد از لو دادن توپ خیلی سریع تغییر حالت بدن (تعویض بازی)...اگه روز بد کریمی باشه بیچاره ایم به خصوص با این توپ لو دادنهاش.:happy:

نقش نکونام خیلی مهمه چون تو این شیوه بازی چون ایران و مکزیک تقریبا دریک سطح قرار دارن تجمع بازیکنان دو تیم از نیمه زمین ایرانه تا نیمه زمین حریف.و نکونام میتونه با تغییر جریان بازی به تیم نظم بده.

ضمنا با این روش بازی نمیشه انتظار بازی زیبایی رو از تیم ملی داشت...(شبیه یونان رهاگل فقط با مقیاس آسیایی اون (همون زیر توپ زدنهای همیشگی بازیکنان ایرانی که ژنیه و نمیشه زیاد تغییرش داد ):happy:
با این سبک که انرژی گیر هم هست به نظر من میشه دور مقدماتی رو با موفقیت به پایان رسوند ولی از 1/8 به بعد( در صورت صعود) من چندان خوشبین نیستم.چون قابلیتهای جسمانی بازیکنان ایرانی چندان بالا نیست به خصوص بعد از لیگ فرسایشی ایران.

فراموش نکنیم مربیان کروات همیشه در آنالیز تیمهای حریف تخصص ویژه ای دارن و برانکو همیشه در بازیهای حساس موفق عمل کرده. نیمه دوم لاوولپه رو اینطوری :wacko: خواهیم دید.

من هنوزهم رو حرفم هستم ای کاش برانکو از مهدوی کیادر بک راست به جای کعبی استفاده میکرد. و آندو رو در خط هافبک میدیدیم.(درگیر – دونده – توپ گیرو... آندو کاملا با این سبک بازی مچه)
تعویض دایی در بازی فردا محتمل به نظر میرسه هر چند احتمالا جایگزین اون برهانی یا یک هافبک خواهد بود.

اینم پیش بینی من از بازی فردا
1-پاسهای عرضی پر شمار نکونام
2-فرار کعبی از عقب و تعویض جا با مهدوی کیا به دفعات
3- پاسهای بلند و بازی مستقیم رضایی و نصرتی
4-شلوغی میانه میدان به خاطر استراتژی خاص ایران واسه این بازی
5- گلزنی دایی:happy:
6- اولین شگفتی جام

وقتشه از خواب خرگوشی بیدار شید جناب بوچلی!

دیکتاری دادکان . آی کیو و دانش پایین برانکو
سن زیاد دایی
ضعف مفرط بعضی بازیکنان مثل میرزاپور که بازیکن جایگزین هم داشتند

باعث آبرو ریزی فوتبال ایران شد!

جناب بوچلی بیدار شو!

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
به نظر من از الان کسی اسم علی دائی رو بياره
من به عنوان يه ناشی و آدمه خل بهش بگا میکنم

stefan

Registered User
لایک‌ها
177
واقعا" اين كه ايران نيمه دوم بازي رو ول كرد تقصير ميرزاپور نيست.

نميدونم برانكو بين دو نيمه چه فكري با خودش كرد كه اين قدر بازي رو وا دادن.

از دقيقه 50 بازي دروازه بان و يك دفاع مكزيك تو زمين خودشون تنها بودن.

طبيعيه كه با اين بازيه شلي كه نيمه دوم كردند اون اشتباهات رو هم بكنن.

roje_aria79

Registered User
لایک‌ها
19
يادمه من يه زماني از همين نقص دفاعي ايران و دروازه بان تيم ملي حرف زدم و گفتم برانكو هم مربي شجاعي نيست ولي تمام دوستان بهم تاختند و چه چيزايي كه نگفتند .حالا نميخوام بگم خوشحالم -برعكس دارم ديونه ميشم .بوچلي عزيز حالا بيا از برانكو و نصرتي و ميرزاپور دفاع كن .ديدي مكزيك با يك تعويض مناسب چه كرد و مربي ترسوي ما با بيرون كشيدن كريمي و بيرون نبردن دايي چه بلايي سرمون اورد .حالا بيا بازم بگو برانكو بهترينه.
به خدا نمي دونم كي مي خواد حالي اين برانكو بكنه كه ميرزاپور دروازه بان شجاعي نيست وقتي كه عكس العمل زيباي دروازه بان اونها را ديدم -وقتي كه ديدم هر توپي را توي هيجده با چه جسارتي روش مي ره فهميدم كه چقدر ميرزاپور ترسوئه .
نمي دونم در برابر پرتغال قراره حالا چند تا گل بخوريم .بدونيد كه باخت ما به مكزيك جز عملكرد ضعيف مربي ما و اشتباهات اون چيزي ديگه نبود.
بوچلي عزيز حالا بيا از برانكو دفاع كن!

stefan

Registered User
لایک‌ها
177
پرتغال هم كه شروعي طوفاني داشت.

تازه آنگولا هم...

حالا بايد ديد اصلا" ايران تو جام جهاني امتياز ميگيره.

athlon64x2

Registered User
لایک‌ها
23
اگر منصفانه قضاوت کنيم براي تيمي که چهار پنجساله 10 نفره بازي ميکنه نتيجه خوبي بود. بخصوص نيمه اول بسيار زيبا بازي کردن. نميخوام زحمت فوق العاده بچه ها رو کم ارزش کنم ولي وقتي چندساله همه فرياد ميزنن چه نقطه ضعفي داريم و صدبار هم از همون نقطه زخم خورديم ديگه تکرارش اتفاق نيست حماقته

1. بختکي به نام علي دايي دست از سر اين تيم برنميداره. مردي که بسيار برايش احترام قايل بوديم چرا که قهرماني ارزشمند بود حالا جوري تيم رو قبضه کرده که انگار ارث پدري است. تيم ما چندسال است که در بهترين شرايط 10 نفره و بدون کاپيتان بازي کرده ولي کو گوش شنوا

2. مربي هميشه محافظه کار ما که بارها به او ثابت شده بازيکن احساسي ايراني توان حفاظت 90 دقيقه از دروازه رو نداره و بهترين تاکتيک حفظ نتيجه بازي پاياپاي و حتي اگر ترس از حمله داريم حفظ ميانه زمينه نه جمع کردن بچه ها جلوي دروازه

3. بازهم برانکو فراموش کرد 3 تعويض داره. در حاليکه مکزيک به تدريج داشت بر بازي حاکم ميشد تعويض هاي مربي با ياران تازه نفس تاکتيک هجومي رو با آهنگ جديدي اجرا کرد ما بازهم ....

3. قهر و آشتي هاي خنده دار در تيم. خدمتتون عرض کنم که اصلا نميدونم کي عضو کدوم و از نظر من همه تيم هاي داخلي افتضاحن هرچه معروف تر بدتر ولي ما کلي بازيکن خوب روي نيمکت ذخيره داريم که انگار هيچوقت بهشون بازي نميرسه . مثلا عنايتي بدبخت نميدونم چه بدي به اين برانکو کرده يا دايي بايد چيکار کنه که تعويضش کنن مبعلي ميتونست تيم خسته مارو چند متر جلو بکشه و از فشار روي دروازه کم کنه .

4. نداشتن يک روانشناس و در عوض بردن صدتا خدم هشم . ديديد که بدنبال گل دوم چطور شيرازه تيم از هم پاشيد. من فقط دعا ميکردم که اختلاف به 3 4 گل نرسه

مطمئنم نخواهيد گفت معما چو حل گشت آسان شود. من معتقد به منتقدين سيستم و ... نيستم . ديديم که اتفاقا سيستم برانکو شناور و خوب بود . مشکل برانکو اينه که نه شجاعت يک مربي رو داره و نه قدرت ريسک و از طرفي هم دستش براي همه خونده شدست و اگر هم معجزه اي ميشه گاهي ويژگي ايراني بودن ماست که بازيکن ما هم همينطوره وگرنه تاکتيک جديد يا تفکر هوشمندانه يا نبوغ آميز هيچوقت ازش نديدم . من صرفا نکاتي رو تکرار کردم که 3 4 ساله گوشمون پرشده ولي انگار کسي نميشنوه.

اما بايد نکات مثبت رو هم شمرد
انصافا 15 دقيقه ابتداي نيمه اول يکي از زيباترين بازيهايي رو که در عمرم از تيم ملي سراغ داشتم ديدم.گرچه منجر به گل نشد اما هيجانش بسيار غرور آفرين بود و مکزيکي ها رو مقهور تکنيک بازيکنان ما کرد که در قياس يک به يک اغلب از همتايان مکزيکي تکنيکي تر بودند.

از رحمان رضايي خرده نميگيرم چرا که تا 1لحظه اشتباه بهترين بازيکن ميدان بود ولي انداختن بار حفظ يک نتيجه انهم برابر تيمي پرتجربه چون مکزيک به دوش يک نفر و بعد هم متهم کردن او بخاطر يک اشتباه منصفانه است ؟ دروازه بان تيم ما هم که مدتهاست از حيث روحيه در عالم باقي سير ميکنه و هربار مصاحبه ميکنه خوش بين ترين افراد هم رگه اي از اميد و کسب نتيجه تو حرفاش نميبينن. بقيه دروازبانهامون هم بهتر نيستن بازي اونا رو هم ديديم

adi1358

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از benyaminj :
شماها برداشتيد علی دائی به عنوان بهترين بازيکن تاريخ فوتبال ایران انتخاب کرديد
بعد میگی نمیخام؟:lol:
نه عزیز دل برادر من تا وقتی دایی افتخار آفرین بود ازش دفاع میکردم و این مربوط به 5 تا 6سال پیشه بعد از 5سال دیگه اون توانایی رو نداشته که من ازش حمایت کنم
میرزاپور که عمرا ازش خوشم بیاد

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
نیمه اول ایران خوب بازی نکرد! این مکزیک بود که برنامه هاشو گذاشته بود برای نیمه دوم

ایران از نظر بدنی کم آورد این اشتباه بزرگ برانکوست
علی دایی باید تعیض میشد نه علی کریمی
علی کریمی نباید به عنوان هافبک چپ بازی میکرد
میرزاپور از قبلا معلوم بود که در سطح ملی نیست

تیمی که با لج بازی با مطبوعات و کارشناسان با همون ضعفهای آشکار و ترکیب تکراری به جام جهانی میره این نتیجه براش خیلی هم خوبه . مکزیک خطر زیادی روی دروازه ایجاد نکرد وگرنه میرزاپور آمادگی خوردن اون گلها رو هم داشت. میشه گفت هیچ خطری رو دفع نکرد

ایران و فدراسیون فوتبال نمادی از یک نهاد دیکتاری رانت خوار پارتی باز و فاسد نشون داد
متاسفم . هر چند کاملا پیش بینی میشد ولی در آستانه جام جهانی با خوشبینی و فراموش کردن این موضوعات بازی رو دیدم ولی ر....

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
متاسفانه چيزهايي كه ازش مي ترسيدم اتفاق لفتاد.
البته باخت ما ربطي به علي دايي نداشت، بلكه عدم شهامت و جسارت برانكو بود كه نيمه ي دوم رو با ترس شروع كرد. برانكو يك مربي به شدت محافظه كاره كه خيال كرد مي تونه نيمه ي دوم 45 دقيقه دفاع كنه و نتيجه رو حفظ بكنه و لابد با چشم داشتن به ضد حمله حتي بازي رو ببره!!!
من با اينكه از كساني بوده ام كه علي دايي رو از نظر فني قبول داشته ام، اما قويا معتقد بودم كه او بايد نيمه ي دوم (حتي از ابتداي نيمه ي دوم) تعويض مي شد و جاي او را آرش برهاني يا رسول خطيبي مي گرفت. به هر حال اين طرز تفكر محافظه كارانه ي برانكو كار دستمون داد و الا ما قطعا مي تونستيم همون نتيجه مساوي رو حفظ كنيم يا حتي با جسارت بيشتر مكزيك رو شكست بديم.
در مورد گل ها هم با هزار آه و افسوس چند ضعف مفرط ميرزاپور را ديديم. مهمترينش بازي فوق العاده ضعيف او با پا بود كه ظاهرا نمي تونه يك توپ ساده ي برگشتي رو با شدت و ارتفاع مناسب دفع كنه و مشابهش رو بارها ديده بودم و حتما همه ي دوستان ديده بودن ولي هيچ بهبود يا تغيير مثبتي در اين زمينه نديديم. و گل سوم هم ميرزاپور شهامت خروج از دروازه و مال خود كردن توپ يا دست كم قطع توپ يا مشت كردن اون از روي سر مهاجه رو نداشت، و باز افسوس خوردم وقتي صحنه هايي از بازيهاي جام 98 رو تلويزيون نشون مي داد و رشادت هاي عابد زاده ي جسور رو در خروج هاش در مصاف هلي مختلف با مهاجمان آمريكا و آلمان مي ديدم، او واقعا دروازه بان شجاع و افسانه اي ما بود.......
به هر حال كاري است كه شده و فعلا تنها كاري كه مي تونيم بكنيم اينه كه دعا كنيم تيم مون در بازي بعديش يك نتيجه ي خفت بار به بار نياره (ما برد نخواستيم!!) فعلا زياد حوصله (در واقع دلو دماغ) ندارم، اما اين باري مسايلي زياد ديگه اي هم داشت كه مي شه راجع به اون حرف زد...

Pedram_IR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوستان عزيز آماده معرفي علي دائي بعد از جام جهاني به عنوان سرمربي يا رئيس فدراسيون باشيد...البته اگر نخواد تا 40 سالگي(به گفته خودش)تيم ملي رو مقهور تكنيك برترش كنه.

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
اقا نظرتون در مورد گرفتن یه بلیط رفت و برگشته آلمان چیه ؟؟ :-" .. بریم این ............ مربی رو تررور کنیم بیایم
لمسب این مربی هیچی نمیفهمه .. آخه این مربیه .. یه کارگر افغانی میزاشتن جایه این بیشتر میفهمید .. ای خدا
اخه میرزاپور چی حالیشه . سوراخ تیم ملی .. ای خدا......................................................................
دایی گند بازی کرد .. میرزاپور آشغاله( حالا ببینیم میفهمه این آشغالو بازی بعدی نزاره)
رضایی گند زد ..
کریمی نباید تعویض میشد
باید دایی بجای بختیاری زاده میومد .. هاشمیان با برهانیان عوض میشد ..
مربی که نیست............................من نمیدونم کی به این مدرک ممربی گری داده ..
اه اه .. دایی قراره تا 40سالگی بمونه .. اه اه .چه کسی ..

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
انقدر کاسه کوزه رو سر رحمان رضایی نشکنید , مطمئن باشید اگه نبود و جور نصرتی رو نمیکشید یه 7 یا 8 تا میخوردیم .

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
ایران باخت خیلی هم بد باخت!
همون طور که تعدادی از دوستان گفته بودن ایران نیمه دوم اومد دفاع کنه که نتیجشم دید! متاسفانه همه همون طور که فکر می کردیم شد! نیمه دوم ایران دفاع کرد و گل خورد نباید ایران رو با ارژانتین مقایسه کنید که دفاع کردنش خودش یه نوع حمله محسوب میشه! ایران به اندیشه های برانکو باخت! مگه یه تاکتیک اشتباه چند بار جواب میده!
خط هافبک ایران که خوب نیست اما حداقل می تونست با تعویض دایی و هاشمیان یه جونی به تیم بده! پس 5 مهاجم برای چی برده جام جهانی! یه مهاجم سرعتی و تکنیکی حتی می تونست ایران رو به برد نزدیک کنه!
علی دایی اون قدر بد بازی کرد که صدای فردوسی پور هم در اومده بود! جمله علی دایی در کارهای دفاعی شرکت میکنه بهترین تمجید از دایی بود! هاشمیانم خوب بازی نکرد! علی کریمی با وجود مصدومیت بسیار خوب بازی کرد
تنها بازیکنی که بازی خوبی در زمین ارائه داد البته کار رحمان و گل محمدی هم عالی بود اگر اون اشتباه رحمان رو به کنار بزاریم! میرزاپور در دروازه ما یه شاهکار تمام عیار هست مطمئن بودم در درون دروازه مشکل پیدا می کنیم!
واقعا چی میشه گفت دروازبان شماره 1 تیم ملی شوت کردن بلد نباشه! اگر یادتون باشه قبلا هم این شوت های میرزاپور برامون دردرسر درست کرده بود! میرزاپور حتی زحمت شیرجه زدن رو به خودش نمیده! چه برسه دفع توپ!
لطفا صحنه های گل مکزیک رو دوباره نگاه کنید تا دقیقا متوجه منظورم بشید! در نهایت بگم که ما به مکزیک نباختیم
ما به اندیشه برانکو ترسو و بدون استراتژی باختیم ما به خودمون باختیم!

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نقل از hamedsullivan :
انقدر کاسه کوزه رو سر رحمان رضایی نشکنید , مطمئن باشید اگه نبود و جور نصرتی رو نمیکشید یه 7 یا 8 تا میخوردیم .
من هم موافقم! رحمان خیلی خوب بازی کرد اگر رحمان و گل محمدی نبودند ما الان حداقل 5-6 گل خورده بودیم!
تقصیر رحمان نیست که پای میرزاپور انحراف داره و توپ رو نمیتونه به جایی غیر از پای مهاجمان حریف بفرسته

roje_aria79

Registered User
لایک‌ها
19
به نقل از mori_model54 :
متاسفانه چيزهايي كه ازش مي ترسيدم اتفاق لفتاد.
البته باخت ما ربطي به علي دايي نداشت، بلكه عدم شهامت و جسارت برانكو بود كه نيمه ي دوم رو با ترس شروع كرد. برانكو يك مربي به شدت محافظه كاره كه خيال كرد مي تونه نيمه ي دوم 45 دقيقه دفاع كنه و نتيجه رو حفظ بكنه و لابد با چشم داشتن به ضد حمله حتي بازي رو ببره!!!
من با اينكه از كساني بوده ام كه علي دايي رو از نظر فني قبول داشته ام، اما قويا معتقد بودم كه او بايد نيمه ي دوم (حتي از ابتداي نيمه ي دوم) تعويض مي شد و جاي او را آرش برهاني يا رسول خطيبي مي گرفت. به هر حال اين طرز تفكر محافظه كارانه ي برانكو كار دستمون داد و الا ما قطعا مي تونستيم همون نتيجه مساوي رو حفظ كنيم يا حتي با جسارت بيشتر مكزيك رو شكست بديم.
در مورد گل ها هم با هزار آه و افسوس چند ضعف مفرط ميرزاپور را ديديم. مهمترينش بازي فوق العاده ضعيف او با پا بود كه ظاهرا نمي تونه يك توپ ساده ي برگشتي رو با شدت و ارتفاع مناسب دفع كنه و مشابهش رو بارها ديده بودم و حتما همه ي دوستان ديده بودن ولي هيچ بهبود يا تغيير مثبتي در اين زمينه نديديم. و گل سوم هم ميرزاپور شهامت خروج از دروازه و مال خود كردن توپ يا دست كم قطع توپ يا مشت كردن اون از روي سر مهاجه رو نداشت، و باز افسوس خوردم وقتي صحنه هايي از بازيهاي جام 98 رو تلويزيون نشون مي داد و رشادت هاي عابد زاده ي جسور رو در خروج هاش در مصاف هلي مختلف با مهاجمان آمريكا و آلمان مي ديدم، او واقعا دروازه بان شجاع و افسانه اي ما بود.......
به هر حال كاري است كه شده و فعلا تنها كاري كه مي تونيم بكنيم اينه كه دعا كنيم تيم مون در بازي بعديش يك نتيجه ي خفت بار به بار نياره (ما برد نخواستيم!!) فعلا زياد حوصله (در واقع دلو دماغ) ندارم، اما اين باري مسايلي زياد ديگه اي هم داشت كه مي شه راجع به اون حرف زد...
ضمن تاييد حرفاي شما دوست عزيز مي خواستم يك نكته را در مورد شيوه دروازباني كه از دروازه بان افسانه اي ايتاليا ديدم به عرضتون برسونم .دينوزوف در مورد دروازه بان مي گه مرد اصلي تيم دروازه بانه كه حتما بايد بسيار جسور و نترس باشه و محوطه شش قدم محل قدرت نمايي اونه به طوري كه هر توپي كه در اين محوطه بلند ارسال ميشه دروازه بان بايد با سرعت و قدرت به طوري روي توپ بره كه حركت اون باعث رعب و ترس در حريف بشه دقيقا كاري كه عابدزاده با تيم استراليا و آمريكا ميكرد.در حالي كه دروازه بان ترسوي تيم ما با ترس خودش و تزلزل در حركاتش اين ترس را از خودش به كل تيم انتقال ميداد و درست در نقطه مقابل در وازه بان حريف با قد كوتاهش طوري روي توپها عكس العمل نشون ميداد كه من وقتي كه ديدم با چه رفلكسي توپ را از درون دروازش بيرون كشيد فهميدم كه اين دروازه بان به اين راحتي گل نمي خوره .در ضمن ميرزاپور روي گلها اصلا رفلكس نداشت و فقط خودش را روي زمين مينداخت و خبرياز شيرجه نبود.
نكته بعدي در مورد دروازه بان خودمون اين بود كه وقتي كه در وازه بان ترسوي ما اينقدر نا مطمئن ظاهر ميشد دفاعهاي ما نه جرات بازي با دروازه بان را داشتن و نه مي تونستند در برگشتها به دروازبانشون تكيه كنند و تمام بار دفاعي عملا بر دوش اونها بود و نتيجه اين بود كه بهترين مدافع ما مجبور به اشتباه شد در حالي كه به نظر من رحمان گناهي نداشت.رحمان در دفاع عالي بود و جور نصرتي را ميكشيد.
مورد دوم استفاده كردن از يك مدافع در پست غير تخصصي (نصرتي)به صورتي كه با نفوذهاي خودش در پشت سرش فضاي بسيار زيادي ايجاد ميشد كه از همين جا گلها را خورديم.
تعويضهاي كاملا اشتباه :در حالي كه همگان ميدونستند ايران داراي دفاع و دروازه بان مطمئني نيست به دفاع رفتيم در اين حالت بايد براي جلوگيري از دفاع كامل حتما دل به ضد حمله ها مي بستيم ولي عملا مهرهاي براي اينكار اضافه نكرديم چون اگر مي خواستيم ضد حمله كنيم نبايد كريمي را تعويض مي كرديم و دايي هم داراي سرعت براي ضد حمله نبود .حتي اگر كريمي را بنا به مصدوميت تعويض كرديم بايد جايگزين او هافبك خلاقي چون شجاعي مي بود وبعد هم استفاده نكردن از مهاجمان سرعتي و تكنيكي چون برهاني و خطيبي.
مورد بعدي زمان دير تعويض:نمي دونم اين نيمكت را برديم براي نشستن تماشاچي يا برديم واسه تعويض .يك وقتي برانكو به فكر تعويض افتاد كه ديگه عملا وقتي نمونده بود.فكركنم داشت فكرميكرد كه تا آخر جام جهاني واسه تعويض فرصت داره.
شنيدم نيمه مربيان نشان دهنده ارزش يك مربيه :پس به راحتي ارزش مربي ما نمودار شد.وفهميديم چقدر راحت ميشه تيمي را كه به اون قشنگي بازي ميكنه از پا در آورد كه 3تا گل بخورهو برانكو روش باختن را خوب تمرين كرده بود.
نكته آخر انتخاب غلط حريفان تداركاتي ايران بود:يكي به من بگه كدوم يكي از حريفان تداركاتي ما شبيه مكزيك يا پرتغال يا آنگولا بازي ميكرد تا ما هم بفهميم مشكل تيممون در برابر سبك بازي اونها چيه؟
حالا فكرميكنم بعد از جام جهاني برانكو به راحتي پولش را ميگيره و ميره و دادكان هم با به كرسي نشوندن حرفش (آدم مغرور و خود راي )استعفا ميكنه و فقط مي مونيم ما ملت بدبخت كه باز هم در جام جهاني هاي بعدي به گفته گزارشگرمون براي تجربه اندوزي به جام ميريم.حيف از اينهمه دل عاشق كه با احساسات و فهم و شعورشون به راحتي بازي شد.

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
به نقل از hamedsullivan :

كاملا با شما موافقم، رحمان بهترين مدافع ما بود و به تنهايي ده ها موقعيت مسلم رو از مكزيكي ها گرفت، در مورد گل، اولين مقصر حسين كعبي بود كه اصلا نبايد توپ رو به عقب پاس مي داد (با علم به اينكه ميرزاپور در بازي با پا شديدا ضعيفه) و بعد هم ديگه اين ميرزاپور كه مثل اينكه بايد ده ها گل اينطوري بخوره بلكه شير فهم بشه كه در اين زمينه به معناي واقعي كلمه تر مي زنه!! اشتباه رحمان اتفاقي بود كه اي كاش پيش نمي يومد........

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نقل از bnc :
اقا نظرتون در مورد گرفتن یه بلیط رفت و برگشته آلمان چیه ؟؟ :-" .. بریم این ............ مربی رو تررور کنیم بیایم
لمسب این مربی هیچی نمیفهمه .. آخه این مربیه .. یه کارگر افغانی میزاشتن جایه این بیشتر میفهمید .. ای خدا
اخه میرزاپور چی حالیشه . سوراخ تیم ملی .. ای خدا......................................................................
دایی گند بازی کرد .. میرزاپور آشغاله( حالا ببینیم میفهمه این آشغالو بازی بعدی نزاره)
رضایی گند زد ..
کریمی نباید تعویض میشد
باید دایی بجای بختیاری زاده میومد .. هاشمیان با برهانیان عوض میشد ..
مربی که نیست............................من نمیدونم کی به این مدرک ممربی گری داده ..
اه اه .. دایی قراره تا 40سالگی بمونه .. اه اه .چه کسی ..
در مورد برانکو که حیف از تروز حیف گلوله که برای اون حروم بشه!
میرزاپور تا وقتی برانکو هست دروازه بان شماره 1 هست مطمئن باش! حیف طالب لو با اون بازی خوبش! حیف!
منتظر شاهکارهای بیشتر از میرزاپور باشید! هنوز مونده که مهارت سوتی دادنش رو رو کنه بازی بعدی رو ببینید!
دایی که در موردش حرف نزنیم بهتره چون پاهاشو به زمین چمن دوختن بیپاره نمیتونه بیاد بیرون!
کریمی که مصدوم بود همون قدر هم خیلی خوب بود دیگه نمیکشید بنده خدا
هاشمیان هم اصلا خوب نبود اون ضربه جلوی دروازش رو دیدی که خواست با پشت پا بزنه تو دروازه زد تو اوت!
اگر توپ رو فوت میکردی میرفت تو گل! اینجاست که فرق مهاجم های تراز اول مشخص میشه
تقصیر رحمان نبود! رحمان خوب کار کرد! تو نیمه دوم همه توپها رو یحیی و رحمان یه تنه بر می گردوندند نیمه دوم رو دقیق ببین ! 2 نفری دفاع میکردن بقیه استراحت میکردن
مهدوی کیا هم خیلی بد بازی کرد ! تک روی های بیش از حد و اصرار برای گل زدن موقعیتهای ما رو از دست داد

بالا